Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) sdd2 válasza dokee78 (#99) üzenetére


sdd2
veterán

+1

Telefon soha nem lesz fényképező gép színtű.Hisz erre van a digitális fényképező. :K

Nekem is elég lesz ez a kamera és én is inkább videózni fogok mert a fényképezőm nem tudja a HD-t. :P

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#102) arpi6k


arpi6k
addikt

Megint csak azt tudom mondani h Telenor összekaphatná magát és felvehetné már a listájára, mert már a mini pro-t is megvettem volna, ezt meg aztán pláne... :U

Intel & ATI

(#103) deakferenc75


deakferenc75
tag

Fiúk, ne süllyedjünk le Káosz kölök színvonalára.Csak idegesíteni akar titeket/minket.
Mindenkinek nagyon bejön ez a teló, a külföldi tesztek és felhasználók is elismerően nyilatkoznak róla, erre idejön egy ilyen ember és elkezdi szarozni a telefont.Ezért fölösleges és kár ide regisztrálni, hogy marhaságokat halljunk és ilyen vélemény nyilvánítást sem emlékszem, hogy kértünk volna!
Egy intelligens ember csak azért nem regisztrál és ír a fórumba, hogy ócsároljon egy terméket, ami esetleg a nagy többségnek tetszik.A baj ott van, hogy ez magától eszébe sem jut az említett úriembernek :W

(#104) sdd2 válasza deakferenc75 (#103) üzenetére


sdd2
veterán

+1

Nem vagyok rosszindulatú de nem lehetne egy pár napra vagy örökre kitiltani? :U :U

Moderátorokat kérdezném :U :U

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#107) Chosen válasza dokee78 (#99) üzenetére


Chosen
addikt

"Aki fotózni akar,vegyen Digitális Camerát,ne telóval fotózzon."

Mindig mindenki ezt nyomatja. Gondolom ezek az emberek mind egy Digit géppel és egy telóval a zsebükben mászkálnak, mert ha akad bármi amit nap közben le kell kapni akkor már Digit géppel kell, nem telóval. :U

Nem arról van szó, hogy DSLR-t akarok egy telefonba. Csak arról, hogy egy ilyen múltú gyártó aki Cyber-Shotról híres, az legalább a korábbi képminőség szintjét tartsa és ne legyen visszalépés. De ha ti elégedettek vagytok vele, hogy egyre szarabb a képminőség, hát jó, de én nem.

(#109) aggleány


aggleány
addikt

dokee78

Az e-mail kliens nekem megfelel, nem fogadott hívásra figyelmeztet rendesen, így két nap után nem néztem az adatforgalommérőt, de ha nézném is, honnan kellene tudnom, hogy pontos-e? Mivel kellene összehasonlítani? Lesz róla cikk, de nem itt. Másik cikk most pihen.

Stephan89

Még két napos, nem használtam navira, de anno az X10 Minit igen, és nekem megfelelt. (Annak 2,55" a kijelzője.) Az a 0,2" semmi, egyáltalán nem számottevő különbség.

deakferenc75

:C Lányneműként is csatlakozhatok? :D

Káosz Kölyök

Kicsit kulturáltabban, ha van rá mód. Ez egy normális topik, ahová azért jönnek az emberek, hogy beszélgessenek egy akármiről, és segítsenek egymásnak, ha valaki nem tud valamit az adott kütyüvel kapcsolatban. Az egyik előző hsz-edben az írtad, hogy aki okos, az az elődöt veszi meg (ergo az itteniek buták), most meg azt írod, hogy őrültek vagyunk. Ez egy kissé már személyeskedésnek hangzik, és azt errefelé nem nagyon értékeljük. Elmondták Neked, hogy ez a teló miért jó, miért jobb, mint az elődje. Ha Neked nem tetszik, akkor nem kell ilyet venni, és kész. Ennyire egyszerű.

(#110) Enci1983 válasza Chosen (#107) üzenetére


Enci1983
senior tag

Akkor nem is kell megvedd, számodra nem ő a kiválasztott, na hagyd is szépen lógva :D csóri mini pont a kamerán bukta el a dolgot. Persze vannak más gyártók akik android fronton jobb kamerát nyújtanak csak nem ebben az árszegmensben. Shhh de lüke vagyok, nem is kell másik gyártóhoz mennem hisz az Arc lett Európa legjobb fotós okostelója :D . Nah okosan kéne postolni.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#111) punky10


punky10
addikt

A navirol csak annyit:a PNA-m 3,5",és IGO 8 van rajtaEnnek a rendszernek az oldalán és az alján sokkal nagyobb sáv van kihagyva az infoknak,mint ugyanennek a navinak a mobilos verziojának.Tehát majdcsak ugyanakkora felület áll a térkép "megrajzolására" a 3,5"-os IGO 8-nál,mint 3"-nál a "tiltott-IGO"-nak...Tudom,vannak már nagyobb kijelzovel navik is,de szerintem használhato a 3"is.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#112) dokee78 válasza Chosen (#107) üzenetére


dokee78
félisten

A Cyber-Shot az egy fényképezésre kihegyezett széria volt,ezt te is tudod gondolom.
Az Xperia Mini,nem egy Cyber-Shot Droid,nem is a fotózási képességei adják el.
Ez egy különlegesség,picike smartphone,erős hardverrel.

[ Szerkesztve ]

(#113) deakferenc75 válasza aggleány (#109) üzenetére


deakferenc75
tag

Természetesen csatlakozhatsz :D

(#114) dokee78


dokee78
félisten

Ennél is kell .ext partíciót létrehozni,ahhoz,hogy memkarira áthelyezzünk appokat?

(#116) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Takarítottam. Egyelőre figyelmeztetési céllal. Legközelebb reptetek.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#118) Stephan89


Stephan89
aktív tag

Köszönöm a válaszokat navigáció ügyben is! Én is így gondoltam, hogy nem rossz ez a 3", csak azért kellett a Ti véleményetek is. Végülis nem minden nap adok ki 50e forintot, fontos tájékozódni előre.

Köszönöm mégegyszer!

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#119) cashzoli válasza dokee78 (#114) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Meg egy custom rom is:D

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#120) aggleány


aggleány
addikt

deakferenc75

:R

dokee78

Nem kell. :N

(#121) szimike79 válasza dokee78 (#114) üzenetére


szimike79
őstag

Már nem kell. Csak ne kell állítani, hogy mem. karira mentse az appokat. Az X8-ban ez nagyon nem tetszett. A miniben már nincs ilyen gond.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#122) BaLee válasza Stephan89 (#97) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Egy HTC Diamondot használok navigációra aminek 2.7" a kijelzője és bőven megfelelő az is, nem éreztem hátrányát, hogy nagyobb kellene.

Azon meg csak nevetek aki szerint ez a 3" kijelző "pöttöm". Persze jó, jó egy Desire, de nekem egy 3.7" kijelző már nagy. Zsebben sem fér el kényelmesen, tenyérben is nagynak tűnik. Nekem egy telefon (vagy okostelefon) az legyen már telefon méretű, nem zsebtvt akarok magamnál hordani.

Sosem volt még SE telefonom, sosem voltam SE fan de most nagyon valószínű, hogy ez lesz a következő telóm ha esetleg el tudom adni a Diamondom...

(#123) aggleány válasza BaLee (#122) üzenetére


aggleány
addikt

Szerintem nem bánnád meg. :N

Én anno 2,4"-on is néztem filmet. :B

(#124) dokee78 válasza aggleány (#123) üzenetére


dokee78
félisten

Dobsz linket és privit,ha kész a cikk a Mini-ről?
Megcsinálhatnád az első hozzászólást itt,mint sok telónak:
LG Optimus One P500 - újabb sikergyanús történet
Motorola DEFY - ez aztán döfi!

(#125) frankie! válasza BaLee (#122) üzenetére


frankie!
őstag

ez a beszéd :C

(#126) aggleány válasza dokee78 (#124) üzenetére


aggleány
addikt

El sem kezdtem, hahóóó!!! :DDD

Kicsi vagyok én ahhoz, hogy ilyen hsz-t csináljak. Majd megcsinálja valaki olyan, aki nagyon ért hozzá. :K

Privi megy!

(#127) Danny750


Danny750
őstag

Nekem van ilyen telóm már 1hete és nagyon szeretem! SE 4ever!!! :R
A kamera meg sztem jobb képeket csinál-.........talán nem kéne direkt fény felé fotózni....
Nálam sokkal élénkebb színejet ad+más fórumok tesztjein is! Akksi is nagyon jó főleg az 1ghz-hez képest normál használattal a 3-4 napot is eléri az üzemidő!! :Y
Egyáltalán nem nyekereg+ a kijelző 3,7" után sem kicsi bőven elég! Am tervezek egy Arc-ot is mellé! (dávid és góliát :DDD )
Kijelző nagyon szép ,viszont beltérben hagyhatná kicsit erősebben is a fényerőt............A Led villanó is nagyon erős !!
TheChos3nOne:
Nem romlott a képminőség ,sajna itt a teszteknél általában gyengébbek a tesztfotók a megszokottnál..................(más oldalakon nézelődj+rakok fel a fotós topicban!) :R

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#128) yooga


yooga
csendes tag

Lehet, hogy vak vagyok, de nem láttam sehol, mekkora memóriakártya van benne. Az is érdekelne még, hogy végre tudnak-e már anyagában színezett műanyagot használni, vagy még mindig festett az elő és hátlap és idővel kopottabbnak látszik majd mint kellene? (Nem lehúzni akarom, de régen alapvetően emiatt cseréltem le a SE telefonom, mert nem bírtam nézni, hogy hiába vettem meg a gyári tokot a sarkai kb fél év alatt fehérre koptak a szürke K610i-nek (persze azért két évig szolgált ;) ))

Még cseresznye, h idetaláltam :D

(#129) Danny750 válasza yooga (#128) üzenetére


Danny750
őstag

Az új se-k már nem festettek.........Egyáltalán nem kopnak!! Utoljára talán a szürke k850i volt festett!! :DDD
Alapban 2gb-os memókari van+ egynagyon jó vékony kisvédőtasak!(GreenHeart-os, ebbe hordom a zsebben!!)

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#130) yooga válasza Danny750 (#129) üzenetére


yooga
csendes tag

Köszönöm a gyors választ! Egyre vonzóbb a kütyü... ;)

Még cseresznye, h idetaláltam :D

(#131) Bukk900


Bukk900
őstag

Sziasztok, nem találom a gyári adatfigyelő alkalmazást, nektek van ilyen?

(#132) Danny750 válasza yooga (#130) üzenetére


Danny750
őstag

Csak ajánlani tudom és sok sikert! (hamar fogynak a készletek :D)
Sajna én sem találtam adatforgalom figyelőt! Milyen díjcsomagba vetted? Én MM S-ben és nem adtak angry birds figurát :W

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#133) cefre00


cefre00
tag

SE tényleg nagyon nyomja az Androidot. Le a kalappal, hogy vállalják az újításaikat, mert az első nem is szólt akkorát (X10 mini), ez annál nagyobbat fog. :)

Alig várom már, hogy egy droidos SE-t markolásszak a kezemben...

[ Szerkesztve ]

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#134) sir fg


sir fg
aktív tag

Hol lehet kapni gyártói garanciával, kártyafüggetlenül? SufniGSM-ekben nem bízok, Extreme Digitalban nincs, Madia Martkt/Auchan/ stb. készlete meg nem nézhető meg a neten. Milyen alternatíva lehet még?

Szerk:
Hány mm a kijelző szélessége? Össze szeretném vetni a jelenlegi telefonommal. Ugyanis az álló QUERTZ gépelést eléggé megszoktam, nem mondanék le róla, de kíváncsi vagyok, mennyivel kevesebb helyen lennének összezsúfolva a gombok (Anysoftkeyboard).
Jó, ki lehet számolni a kijelző méretét az átlóból, és a felbontásból, ha felteszem, hogy a pixelek négyzetek, ezek szerint: 4,23×6,34 lenne a méret, de azért valaki lemérhetné majd.

[ Szerkesztve ]

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#135) szponzor


szponzor
senior tag

Én több, mint egy éve használom az X10 Mini-met, amit anno kb. 65-ért vettem. Ehhez az árhoz képest az utód tényleg jobb áron nyit. Sokáig mérgelődtem a szoftvertámogatottság miatt, aztán főzött ROM-ot tettem a telefonra, amivel még mindig elégedett vagyok és ami miatt nem érzem égető szükségét a cserének. Itt viszont végre aktuális szoftverrel adják ki a telefont, amire gondolom még egy verziófrissítést megcsinálnak, ha tehetik.
Anno féltem, hogy nem tudom majd mire cserélni a telefonomat, mert nincs semmi jó minitelefon, Samsung Galaxy Mini is gagyi lett hardverben és kinézetben is, de ez ideális lenne a váltásra, csak még el kell döntenem, hogy több, mint 1 év minizés után újból mini kell vagy inkább próbálok egy tepsit. Mindentől függetlenül nagyon korrekt telefon lett elég jó kezdőáron!

(#136) CHIPman válasza sir fg (#134) üzenetére


CHIPman
nagyúr

XXL-nél 100%-ra biztosan biztosan van gyári garral is, gsmline-nál is lehet kérni tudtommal. Speedshopban nincs?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#137) Kötike


Kötike
tag

Remélem lesz a Vodánál! Az új Pro verzió gyorsan felkerült a palettára. :DD

(#138) sir fg válasza CHIPman (#136) üzenetére


sir fg
aktív tag

Speedshopban nincs, Gsmline-nál használtként adják el, csak töltőt adnak hozzá, XXL-nél meg a honlap szerint sem gyári garanciával adják, bár ha mást írna, is nehezen hinném el.

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#139) deakferenc75 válasza szponzor (#135) üzenetére


deakferenc75
tag

Szia.Látom, olvasom X10 minid van.Neked is nagyon keveset bír az akku??
Az asszony kb.2 hetes X10 mini pro-ja még 2 napot sem bír :(((
Zéró adatforgalom( letiltottam ), minimális telefonálás mellett.Ez normális?

[ Szerkesztve ]

(#140) cashzoli válasza szponzor (#135) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Kétségtelenül meg vannak a tepsik előnyei is:) Bár a zsebem olykor bosszantóan húzza a Desire-m... Ha most vennék telefont, ezen tuti elgondolkodnék. Elég jó lett.

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#141) aggleány válasza deakferenc75 (#139) üzenetére


aggleány
addikt

Nekem sokáig volt X10 Minim, de nem a Pro. Kikapcsolt adatforgalommal, kevés telefonálással (napi fél óra) simán elment három napot úgy, hogy éjszakára ki volt kapcsolva.

(#142) CHIPman válasza sir fg (#138) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Valóban, most nincs gyári garos. De mi is a baj az XXL-lel? GSMline-nál írtam, hogy kérni kell a többi tartozékot és a gyári gart, elvileg tudnak olyat is.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#143) aggleány válasza sir fg (#134) üzenetére


aggleány
addikt

Privi ment.

(#144) deakferenc75 válasza aggleány (#141) üzenetére


deakferenc75
tag

Éjszakára soha nincs kikapcsolva.Ezek szerint sokat számít, ha kikapcsolom.........Köszi a választ.

(#145) dnelb válasza deakferenc75 (#144) üzenetére


dnelb
veterán

Vagy elég ha repülő üzemmódba rakod. Úgy max 1 % megy le éjszaka.

(#146) aggleány válasza deakferenc75 (#144) üzenetére


aggleány
addikt

Ahogy a kolléga írta, kb. 1-2% megy el egy éjszaka alatt repülő üzemmódban. Azért érdemes néha kikapcsolni, hogy leálljon, és utána újra felálljon a rendszer. Sokat gyorsít a telón.

(#147) sir fg válasza CHIPman (#142) üzenetére


sir fg
aktív tag

Csak az volt a bajom velük régebben, hogy amikor ki volt írva a honlapon egy telóról, hogy gyártói garival ennyi meg annyi, akkor se volt nekik. Tehát a honlap nem a készletet tükrözi. Gondoltam, ha ki sincs írva, biztos nincs náluk. Amúgy meg nem pont a tartozékokon van a hangsúly, egyszerűen bontatlan dobozost akarok venni gyártói két év garival.

Egyébként köszi a tippeket, majd érdeklődök még azért ezeknél a boltoknál.

más: a kiszámolt kijelzőméret alapján a kijelző fél centivel rövidebb kb., mint a Galaxymnak, viszont a szélessége kb. ugyanaz! :-) Jó hír az álló qwertz szempontjából.

[ Szerkesztve ]

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#148) citkar


citkar
addikt

Sziasztok, azt tudja valaki h ebben is eGPS van mint az elődben (ami kifejezetten jól muzsikált) vagy sima, alap.

(#149) Bukk900 válasza sir fg (#134) üzenetére


Bukk900
őstag

A MM-ban 65900,-Ft, én a nextelshopban vettem 2 év magyarországi, gyártói garanciával 55850,-ért. Most úgy látom kifogytak belőle, csak a pro van, érdeklődd meg mikor kapnak megint.
A kijelző 64×42mm.
Ezen az oldalon össze tudod hasonlítani a jelenlegi telefonoddal méretarányosan, a képen az előző telefonom, sebességben, használhatóságban ég és föld a két telefon.

Az értesítési sávból nekem hiányoznak a gyorsgombok, ez a SonyEricsson kezelőfelület hiányossága, vagy bekapcsolható?

[ Szerkesztve ]

(#150) aggleány válasza Bukk900 (#149) üzenetére


aggleány
addikt

Az értesítési sávban én még csak Samun és HTC-n láttam gyorsgombokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.