Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) koveradam válasza RoMix85 (#546) üzenetére


koveradam
tag

Nálam ki lehet kapcsolni a kamera hangot!
Build: 4.0.A.2.377

(#552) FET-MEN válasza sheep (#550) üzenetére


FET-MEN
veterán

nem merem megvenni az uj sonyericssonokat, ez így nemjó.. :( marad addig x8

Iphone 7

(#553) sheep válasza koveradam (#551) üzenetére


sheep
addikt

pont ez a furcsa, mindenkinek ez a build, de van akinél nem lehet kikapcsolni
jó lenne a se hivatalos fórumán rákérdezni hogy miért szállítják két különböző szofttal ugyanazt a telefont

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#554) Danny750 válasza sheep (#553) üzenetére


Danny750
őstag

Nálam frankó minden:
build:
4.0.A.2.368

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#555) dokee78 válasza FET-MEN (#552) üzenetére


dokee78
félisten

Nem kell félni semmi baja,főleg X8 után.
Én apám X8-át nyüstöltem és van viszonyítási alapom.
Ezt láttad?

(#556) FET-MEN válasza dokee78 (#555) üzenetére


FET-MEN
veterán

igen, de itt most a megbízhatóságról van szó :U GT540-ből is kiszálltam amíg lehetett.

Iphone 7

(#557) dokee78 válasza FET-MEN (#556) üzenetére


dokee78
félisten

Te tudod,de szerintem semmi vész,egyedül a fotók minősége nem tetszik,viszont ez a Bravia Engine jó dolog.

[ Szerkesztve ]

(#558) Nexu


Nexu
csendes tag

Nem tudná nekem légyszi valaki megmondani, ha a T-Mobilnál veszem listaáron, hűség és előfizetés nélkül, akkor kártyafüggetlent kapok, eredeti menüvel vagy a T-Mobile ezekbe is belepiszkál?

Köszi

A linken legalsó ajánlatra gondolok:

[link]

(#559) dokee78 válasza Nexu (#558) üzenetére


dokee78
félisten

(#560) Danny750 válasza Nexu (#558) üzenetére


Danny750
őstag

Nem piszkál bele a T-Mobile............... :R

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#561) punky10 válasza Nexu (#558) üzenetére


punky10
addikt

Nem piszkál bele a menübe,de nem is független.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#562) beence


beence
tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne,h a bejövő smseknél a szöveget lehet nagyítani a kijelzőn a jobb olvashatóság miatt?

Köszönöm

(#563) tomtom22


tomtom22
csendes tag

Sziasztok! Még új vagyok itt.
Olvastam tesztekről, vagy leírásokról, ezeket hol találom?
Köszi.

(#564) aggleány válasza tomtom22 (#563) üzenetére


aggleány
addikt

Pl. ezen az oldalon (a főoldalon), beírod az oldal keresőjébe a telefon nevét, és kidobja a tesztet.

(#565) RoMix85 válasza sheep (#550) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Szia!
azthiszem a 497-es hszben irtam le.de a lenyeg annyi hogy a kijelzom villodzik, es nem kepes szep eles kepet adni pl szobaban ,de ha feny fele forditon akkor igen.

kozben ami meg feltunt, nalatok van ekezet a billnel?vagy csak en nem talalom? van japan,kinai es nemzetkozi bill, de egyikben sincs ekezet.

egyebkent a telefont fuggetlenul vettem

[ Szerkesztve ]

(#566) Bukk900


Bukk900
őstag

Sziasztok!
A marketen a Sony Ericsson-nak van egy panorámakép készítő alkalmazása Panorama beta néven. A weben látom, de telepíteni nem engedi, a telefonon meg se találom.
Ki akartam próbálni, elvileg a 2.3.4-es szoftver már tartalmazni fog hasonlót, valaki kipróbálná, hogy tudja-e telepíteni!

(#567) aggleány válasza Bukk900 (#566) üzenetére


aggleány
addikt

Megnéztem, én sem látom a Marketen a telón, de ez nem is csoda, mivel a számítógépen oda van írva, hogy X10-re csinálták. Ezért nem látod, és nem is tudja letölteni. A telefonon csak azokat látod, amiket le is tudsz tölteni.

(#568) aggleány


aggleány
addikt

Most szólt a teló, hogy frissítés érkezett, már le is töltöttem Wifin, most telepíti magát.

(#569) Bukk900 válasza aggleány (#568) üzenetére


Bukk900
őstag

Nekem nem jelzett frissítést azt írja, hogy naprakész, build 4.0.A.2.337 és független.
Mi lett az új verzió száma?

(#570) koveradam


koveradam
tag

Nem tud valaki szilikon tokot hozzá vagy bármilyet! Buliban elejtettem de nem lett baja hála istennek ezért mihamarabb védeni szeretném!
Neten nem találtam csak X10 minire.
Help me

(#571) sheep válasza Bukk900 (#566) üzenetére


sheep
addikt

én is használom , és tökéletesen működik
ne a marketen keress rá, mert ott nem látszik, illetve nem kompatibilis
én a neten kerestem rá, letöltöttem az .apk-t és simán működik

amúgy nem .377 a verzió?
nálam sincs új verzió, pedig már reménykedtem hogy ki tudom kapcsolni a kamera hangot :D

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#572) Ricardo válasza koveradam (#570) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez például nem tűnik rossznak, olcsóbban is van. de vannak más félék is.

[link], [link], [link], [link]

Én sima bőrtokot kerestem, de azt még nem találtam.

(#573) cnor válasza aggleány (#567) üzenetére


cnor
csendes tag

Ez nem mindig van így, például a "Facebook Messenger" alkalmazásnál azt írja, hogy ebben a régióban nem tölthető le. Még akkor sem engedi ha rootolt telefonnak megváltoztatom a lokalizációját (nyelv, baseband, location, stb), de akkor is tudja, hogy magyar hálózatról megy és nem engedi leszedni. De ennek ellenére látszik a Marketben.

Amúgy most barátnőmnek keresek új telefont. Sokat nem akar rááldozni, de kell neki, hogy tudjon emaileket fogadni/küldeni, Facebook, MSN, Skype, stb, ezért a legésszerűbb egy Androidos telefon. Szereti az ilyen picike darabokat.

A sima X10 Minit filléres áron adják, de vajon megéri az Xperia mini azt a felárat amivel többe kerül? Amúgy is maximum 50 ezer körül keres telefont (szolgáltatós vagy független, mindegy), de ha nincs olyan nagyon jelentős előnye az újabb modellnek a régihez képest akkor talán maradna annál. Elvégre neki sincs otthon pénzverdéje.

Amit ma megtehetsz, halaszd holnapra! - Garfield

(#574) Bukk900 válasza sheep (#571) üzenetére


Bukk900
őstag

Kössz, majd rákeresek, build tenyleg 377-es.

Én ilyen bőrtokot vettem hozzá, álló, noname, tökéletesen passzol bele.

(#575) aggleány válasza Bukk900 (#569) üzenetére


aggleány
addikt

Buildszám ugyanaz lett így, mint a Tiéd. Ezek szerint én voltam lemaradva. :O

koveradam

Ebay-en van hozzá szilikontok.

cnor

Sorry, régebben még úgy volt, ahogy írtam. Bár már akkor is meg lehetett csinálni azt, hogy a telóról Marketen nem látott dolog apk-ját feltelepítettem, és simán futott a telefonon. :F

[ Szerkesztve ]

(#576) koveradam válasza aggleány (#575) üzenetére


koveradam
tag

Köszike!
Én jobb szeretem magyarország-ról rendelni ez az én hülyeségem majd akkor várok addig még itt is lesz :(

(#577) McCann válasza cnor (#573) üzenetére


McCann
tag

Hali!

Ha sokat lóg közösségi oldalakon a kedvesed és ezt telefonnal intézi, akkor lehet, hogy valami fiziikai billentyűzetes kütyü jobb lenne neki (pl Mini Pro), nem?

sheep: nekem van kamerahang kikapcs, a verzióm 4.0.A.2.368, ha ez segít valamit :)

Washburn px-solar 170 c, man. Yeah.

(#578) Ricardo válasza Bukk900 (#574) üzenetére


Ricardo
félisten

Hol vetted, és mennyiért?

cnor: Mindenképpen megéri a felárat. Szinte mindenben változot a elődhöz képest, előnyére.

[ Szerkesztve ]

(#579) aggleány válasza koveradam (#576) üzenetére


aggleány
addikt

Több évig én is csak nézegettem az ebay-t, de egy éve már bátran rendelek ilyen-olyan apróságokat, és eddig minden rendben volt, de ahogy gondolod. :K

(#580) Bukk900 válasza Ricardo (#578) üzenetére


Bukk900
őstag

Megaphone GSM Miskolc Plaza, 1900Ft.

(#581) Ricardo válasza Bukk900 (#580) üzenetére


Ricardo
félisten

Köszi. Akkor nekem is marad a körbejárkálás, és próbálgatás.

(#582) sheep válasza McCann (#577) üzenetére


sheep
addikt

köszi, esetleg frissítd a szoftvert és meglátjuk marad-e a kikapcs hang :D

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#583) McCann válasza sheep (#582) üzenetére


McCann
tag

Lehet, hogy akkor eltűnne, nem tudom, de valaki írta feljebb, hogy sokal újabb verzió van neki fent és szintén megy a kamerahang-kikapcsolás :)

Washburn px-solar 170 c, man. Yeah.

(#584) Bukk900 válasza sheep (#582) üzenetére


Bukk900
őstag

Nekem a 368-as és a 377-es szoftverrel is kikapcsolható volt a kamerahang, a gyári adatok visszaállítását már próbáltad? Esetleg az alkalmazások kezelése, kamera, adatok törlése hátha segít...

[ Szerkesztve ]

(#585) dokee78


dokee78
félisten

Nekem is volt hang mind2 build verzióval.
Viszont érdekes,hogy 7 óra töltés után kiírja,hogy 100%,viszont azt nem,hogy akku feltöltve.

(#586) Bukk900 válasza sheep (#582) üzenetére


Bukk900
őstag

Van a system/media/audio/camera/sound0 könyvtárban no_sound.m4a fájlod?

Az akkutöltésnél nekem 100% után kb. 1-1,5 órával vált telezöldre az akku ikon, akkor van teljesen feltöltve.

(#587) dokee78 válasza Bukk900 (#586) üzenetére


dokee78
félisten

Neken van no_sound mp4a

(#588) sheep válasza Bukk900 (#584) üzenetére


sheep
addikt

persze, már próbáltam mindent
most írtam a se-supportnak hogy mi alapján hiányzik ez az opció egy szoftveresen ugyanolyan telefonból...

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#589) sheep válasza Bukk900 (#586) üzenetére


sheep
addikt

ez a könyvtár egyébként nem csak rootolt telefonon látszik? nálam nincs ilyen könyvtár...
ha rootoltad a készüléket, leírnád priviben hogy kell csinálni? akkor ki lehetne venni a hangot, de ahogy olvasom a neten elég nehéz rootolni a 2.3.3-at

áhh bocs, már megint nem figyeltem és két hsz-t írtam :(

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#590) dokee78 válasza sheep (#589) üzenetére


dokee78
félisten

Ez a könvtár látszik nálam,pedig nincs ROOT-olva.
ROOT-olod akkor pápá garancia.

Más:X8 vs. Mini(ST15i) Mind2 elmosódott.

[link][link]

(#591) sheep válasza Bukk900 (#586) üzenetére


sheep
addikt

na végre megtaláltam, igen van ilyen file nálam is, 733 bytes, permission -r-
de akkor miért nem látszik a menüben a kikapcsolás opció?

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#592) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Valaki fog rendelni a jövőbe ebay-ről az olalon látható szilikon tokok közül, vagy valami fóliát a mobilhoz? Mert ha igen akkor légyszi szóljon :)

(#593) aggleány


aggleány
addikt

Abba a boltba, amit én javasoltam itt többeknek, megérkezett a független Xperia Mini gyári garanciával. Jelenleg 56.000,- pénzecskéért már elvihető.

(#594) Bukk900 válasza sheep (#591) üzenetére


Bukk900
őstag

Én sem rootoltam, ha lesz majd valami egyszerű root, esetleg az első újraindításig működö, akkor csak fel kell cserélned a no_sound fájlt a zárhangossal és átnevezni...

(#595) bloomberg válasza Danny750 (#548) üzenetére


bloomberg
tag

ezekre gondoltál?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#596) tzt


tzt
csendes tag

Én is csatlakoztam a mini tulajdonosokhoz. Nagyon kis pöpec mobil, első androidos telóm, úgyhogy szinte teljesen meg vagyok vele elégedve, szinte... Sokkal boldogabb lennék, ha azt a fránya automatikus fényerősség szabályozást ki lehetne kapcsolni, mert elég idegesítő néha. Ha nem kap egyenletes fényt, és mozgatom a mobilt, állandóan szenved, hogy hogyan lőjje be a fényerőt. Meg ha írok, és közben véletlenül az érzékelő fölé kerül a kezem. Pedig hát imádom a kicsikét :(

(#597) dokee78 válasza tzt (#596) üzenetére


dokee78
félisten

Hogyan teszteljem a fényerő érzékelőjét?

(#598) sheep


sheep
addikt

nos megkérdeztem a se supportot a kamera zárhang kikapcsolhatóságról, és azt válaszolták, hogy valszeg a készülék nem a magyar piacra készült
idézet a levelükből:

"Egy adott telefonnál az elérhető funkciók, attól is függhetnek, hogy az adott készülék mely piacra volt szánva (illetve szolgáltatófüggő is). Tehát egy magyarországi piacra szánt Xperia™ Mini és egy Hong Kong-i piacra szánt Xperia™ Mini funkciói közt lehetnek eltérések annak ellenére, hogy a szoftververzió azonos a telefonon.
Eredeti (magyarországi piacra szánt) Sony Ericsson termékeket mindhárom szolgáltatnál (T-mobile, Telenor, Vodafone) illetve a MediaMarkt, a Saturn és az ElectroWorld üzleteiben lehet vásárolni.
Amennyiben Ön nem az említett forgalmazók valamelyikénél vette készüléket, úgy előfordulhat, hogy a telefon nem a magyar piacra szánt készülék. A forgalmazónál lehet érdeklődni, hogy az általuk eladott telefon mely ország piacára lett szánva.

Szóval az én telefonom nem magyar piacos, ezért nem lehet kikapcsolni a hangot :(
szomorú vagyok

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#599) democles


democles
csendes tag

Hello,

lassan 2 hete működik a topic, bár van akinek már régebb óta megvan a kis mini..van olyan,aki megbánta,h megvette? Vagy inkább úgy kérdezem,h van olyan, aki csalódott az elvárásaihoz képest? Már megvettem volna én is, de még nem járt le a hűségidőm a telenornál, még egy hónap :W + a számhordozás :O

Köszi!

(#600) dokee78 válasza democles (#599) üzenetére


dokee78
félisten

Nem bántam meg igaz ez az első droidom,de ezelőtt volt szerencsém az Xperia X8-hoz.
Telenornál még nem kapható szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.