Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) KeFe válasza FET-MEN (#349) üzenetére


KeFe
tag

(#352) beci válasza dptrsk (#350) üzenetére


beci
őstag

Egy teló restart segitett a problémán.:)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#353) FET-MEN válasza KeFe (#351) üzenetére


FET-MEN
veterán

oh... na majd holnap dobok még egy PÜ-t hátha találok neked megfelelőt :DDD

Iphone 7

(#354) McCann


McCann
tag

Na most kicsit elbizonytalanodtam a telefont illetően, mert 12 óra alatt lerántotta 9 %-ra az akksit :((
Tegnap délután vettem le a töltőről, ma reggelre ennyit merült, ez azért durva! Megnéztem a telefon fogyasztásmenüjében, a telefon készenlétben vett le 30%-ot, a telefon üresjárata a másik 30-at, ne mááááá.... :O
Nagyon remélem, hogy ez azért javulni fog, mert így nem leszünk jóban...

Lenne egy kérdésem is: tegnap melóba menet meg onnan jövet zenét hallgattam, erre kiírta a fogyasztásmérőn, hogy a com.sonyericsson.music alkalmazás valami 60 %-ot evett meg az akksiból, van benne wikipedia-gyűjtemény, youtube karaoke-gyűjtemény, meg még egy csomó marhaság, ezeket le lehet lőni valahogy vagy egyszerűen hallgassak zenét valami másik lejátszóval?

Washburn px-solar 170 c, man. Yeah.

(#355) Ricardo válasza McCann (#354) üzenetére


Ricardo
félisten

Ott valai nagyon nem jó :( Valamelyik alkalmazás beragadhatott .

"tegnap melóba menet meg onnan jövet zenét hallgattam, erre kiírta a fogyasztásmérőn, hogy a com.sonyericsson.music alkalmazás valami 60 %-ot evett meg az akksiból,"

Ez ugyanabban az etapban volt?

(#356) McCann válasza Ricardo (#355) üzenetére


McCann
tag

Melóba menet hallgattam zenét, aztán bent már fel kellett dugnom a számítógép USB portjára, hogy töltődjön kicsit (csak a kábel volt nálam sajna), akkor láttam ezt a 60 %-os zabálást, ma reggel meg a másik elosztást hogy 30% ez, 30% az, de ez a com.sonyericsson.music is szerepelt még 15%-kal...

Tök nem ide tartozik, de most látom, hogy kvázi tag lettem, jeeeeeeeee :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Washburn px-solar 170 c, man. Yeah.

(#357) Ricardo válasza McCann (#356) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem ilyen telefonom van így csak tippelek. Netet használja ez a program? Mert a folyamatos kapcsolat zabálja az akkut.

(#358) McCann válasza Ricardo (#357) üzenetére


McCann
tag

Az adatforgalom le van tiltva, úgyhogy tutira nem :)
Azért köszönöm a segítséget :R

Washburn px-solar 170 c, man. Yeah.

(#359) sheep válasza KeFe (#347) üzenetére


sheep
addikt

jelen pillanatban nem lehet kapni még ezekkel a feltételekkel

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#360) sheep válasza McCann (#354) üzenetére


sheep
addikt

én is hallgattam tegnap kb 2 órán keresztül zenét, de nekem nem írt ilyet a mérő
lehet azt külön engedélyezni kell valahol hogy felmásszon oda?
mondjuk én már az elején ahogy megvettem a telefont, az alkalmazáskezelőben töröltem az összes ilyen hülyeséget amire nincs szükségem (fifa, meg játékok, mittudomain)
nekem ne egyék az adatot és az akkut a háttérben

bocs a dupla posztért, már nem tudtam editálni mire ezt befejeztem

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#361) aggleány


aggleány
addikt

KeFe

Privi ment lelőhely ügyben. :K

sheep

Írd inkább azt, hogy Te nem tudsz ilyet, de ne írd, hogy nincs, amikor van. Én így vettem az enyémet kb. két hete.

(#362) n@p@lm válasza dokee78 (#285) üzenetére


n@p@lm
őstag

köszi, leszedtem.
de miért nem teszik fel alapból? na mindegy. :)

(#363) sheep válasza aggleány (#361) üzenetére


sheep
addikt

én ugyanott vettem ahol te , ugyanannyiért, és ők mondták hogy nincs ilyen jelenleg
mindenhol bolti garival adják a függetlent, rá is kérdeztem, mondtam hogy érdekes mert más is vett gyári 2 év garisat
mondták hogy ez nem létezik, rosszul tudom, meg is nézett egy listát a srác és mondta hofgy sima egy év bolti gari van, bontatlan doboz, független készülék
ez múlt hét pénteki info, xxl gsm-ben is ugyanez volt, gsm home-nál is
szal én csak azt mondom amit ők, miért ne adtak volna olyat ha lett volna?

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#364) aggleány válasza sheep (#363) üzenetére


aggleány
addikt

Ez tényleg érdekes, nekem mást mondtak. Na mindjárt zaklatom is őket, és ha nekem is azt mondják, amit Neked, akkor beírom ide a fórumba, hátha olvassák azok, akiknek őket ajánlottam. Az elég vicces, hogy nincs gyári garis szerinte, mert én olyat kaptam. :F

Telefonálok, aztán jövök az infóval. :K

(#365) Ricardo válasza aggleány (#364) üzenetére


Ricardo
félisten

Erre kíváncsi vagyok. Mondjuk én a T-n gondolkodom dominóval.

(#366) sheep válasza aggleány (#364) üzenetére


sheep
addikt

bocs félreérthetően írtam az xxl gsm-nél mondták hogy nincs ilyen és listán is megnézte a gyerek, de a kis boltban ahol te is vetted és én is, ezt megerősítették, hogy sima egy év bolti gari van
a lényeg ugyanaz, múlt pénteken nem volt gyári két év garis telefon
ha felhívod őked én is kiváncsi leszek hogy most tényleg mi az ábra
nekem sem mindegy hogy gyári vagy bolti gari és hogy egy vagy két év...

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#367) aggleány válasza Ricardo (#365) üzenetére


aggleány
addikt

Azt mondta a boltos srác, hogy valószínűleg félreértés lehetett, mert volt gyári garis (ez azért tuti, mert én olyat kaptam), de most csak bolti garis van, dobozos, minden tartozékkal. Várják a gyári garis verziót is, de jelenleg sajnos nincs.

Ricardo

Először én is a Dominos verzión gondolkodtam, de mivel megkaptam ugyanazt, plusz egy bordó hátlapot 100 Ft-ért, inkább a függetlent választottam. :D

(#368) sheep válasza aggleány (#367) üzenetére


sheep
addikt

nekem is a nagykerből hozták...akkor a nagykerben már úgy kell venniük a telefont hogy milyen garival adják? Vagy ez hogy van?
Én direkt három boltot bejártam pénteken Pestem és sehol sem adtak gyári garisat, az xxl-es gyerekkel még vitatkoztam is vagy öt percig, aztán azt mondta ok, én biztos jobban tudom...nem vicces :(
akkor sztem én is felhívom őket mert direkt rákérdeztem hogy gyári garis van-e
de nekem akkor miért nem adtak sehol ilyet?
bár ez már nem változtat azon hogy megvettem a telefont

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#369) aggleány válasza sheep (#368) üzenetére


aggleány
addikt

Úgy tudom, hogy már a nagyker eleve gyári garival kapja, ha van hozzá. Sajnos nem mindig van gyári garis (most sincs), de nem tudom, hogy mitől függ a dolog. Gondolom, a nem gyári garisak nem hivatalosan vannak az országban, és lehet, hogy az SE egyelőre csak keveset szállított, ebből foghattam ki én egy példányt. :D

(#370) sheep válasza aggleány (#369) üzenetére


sheep
addikt

hmmm
szerencsés vagy :)
na mindegy, a telefon végül is ugyanaz...

szóval akkor ezekszerint létezik ez a változat, de utána kell érdeklődni előtte
akkor visszaszívom amit írtam, de nehéz lesz kifogni annak aki ilyet akar most

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#371) aggleány válasza sheep (#370) üzenetére


aggleány
addikt

Igen, én is így gondolom, bár én is megvettem volna bolti garival, ha nincs gyári. :K

Lehet, hogy az enyémke még az első szállítmányban volt, és azóta nem jött, nem tudom. :F Elvileg lesz, legalábbis a nagyker azt mondta, hogy várják.

(#372) cintula187 válasza aggleány (#371) üzenetére


cintula187
addikt

Én is aggódom a bolti garitól,de ha szemétkedni akarnak azt lehet a gyári szervízben is kifogja az ember. Vagy egy dilettáns "szakembert" Az hogy megszűnhet a bolt az tényleg ciki.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#373) aggleány


aggleány
addikt

Felfedeztem egy hibát, bár a fene tudja, hogy igazából hibának számít ez, vagy nem.

Töltőn van a telefon, és nem műxik a kijelző. Megmozdul, ha ki akarom oldani, de mégsem csinálja meg. Ha ki van oldva a kijelző, akkor meg nem megy át másik oldalra, ha húzom, hanem összeszedi egy oldalra a widgeteket. Rendes gyári töltővel ilyet nem csinál, de ezt most egy utángyártott valami.

Szerintetek is a töltő miatt van? Ha leszedem a töltőről, semmi baja, minden működik rendesen. :F

cintula187

Én ebben a boltban vásárolok már vagy 6-7-8 éve (nem tudom pontosan). Még mindig minden rendben volt, ezért is merem ajánlani őket nyugodt szívvel. Vettem már tőlük bolti garis telót is, azt is javították szó nélkül. Most 1.000,- pénz volt a bolti és a gyári gari között, így inkább a gyári garis verziót vettem.

[ Szerkesztve ]

(#374) Marcelo


Marcelo
csendes tag

Sziasztok!

Én nekem is tetszik a telefon.Lenne egy pár kérdésem róla:

Csajos vagy nem a telefon? :D
Mennyire vagytok vele megelégedve,ja és szerintetek ez a mostani ár mikorra fog még menni szerintetek.
Ja és a Vodafonnal mikor lehet majd kapni erről valami infótok nincs?Mert a mini pro már ott van a készlet között a megjelenéstől.Bár gondolkozok azon,hogy függetlent veszek mivel így gyorsabban hozzájuthatok majd a frissítésekhez ha lesz.Reméljük hogy lesz.
Még annyit hogy ha nem akarok rá internetet mert otthol van meg szerencsére annyit nem utazok,akkor a telefonra marketről tudok a gépen keresztül cuccokat rakni.Gondolok itt zenére ( bár ezt nem marketről akarom leszedni :D ) programokra,app-re,játékokra meg ilyen dolgokra.

(#375) cintula187 válasza dokee78 (#332) üzenetére


cintula187
addikt

Látom raktál fel barcode scannert. Vonalkódokkal hogy üzemel?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#376) Ricardo válasza aggleány (#373) üzenetére


Ricardo
félisten

Mivel a gyári töltővel jó, és töltő nélkül is rendesen működik, így nekem az a tippem, hogy az utángyártott ketyere zavar valamit össze.

(#377) Picicicus válasza Marcelo (#374) üzenetére


Picicicus
aktív tag

Én is a vodát várom türelmesen....hátha... :R

(#378) dokee78 válasza cintula187 (#375) üzenetére


dokee78
félisten

Meglepődtem,mert az X8-hoz képest gyorsabban beazonosítja a barkod-okat monitorról.

(#379) aggleány válasza Ricardo (#376) üzenetére


aggleány
addikt

Én is erre gondoltam, mivel más ésszerű magyarázatot nem találtam. Az a fura, hogy a többi telefonnak semmi baja ezzel a töltővel. :F Na mindegy, ő majd külön töltőt kap. :K

(#380) cintula187 válasza dokee78 (#378) üzenetére


cintula187
addikt

Itthon ha jól tudom vonalkódos termékekre akkor nem tud a neten rákeresni?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#381) dokee78 válasza cintula187 (#380) üzenetére


dokee78
félisten

Rákeres,de nem talál,2 terméket kerestem.

(#382) beci


beci
őstag

Üdv.
Tudja valaki mi foglal a 2gigás memkariból majdnem 1300mb-ot?
Na,felnyomom a frissítést.:)

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#383) n@p@lm válasza beci (#382) üzenetére


n@p@lm
őstag

nem tudom, úgyhogy le is formáztam. :))

(#384) beci válasza n@p@lm (#383) üzenetére


beci
őstag

Hol van a formázás menü?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#385) beci válasza beci (#384) üzenetére


beci
őstag

Megvan,sorry,már nem tudtam szerkeszteni.:)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#386) n@p@lm válasza beci (#385) üzenetére


n@p@lm
őstag

ok :))

[ Szerkesztve ]

(#387) Ricardo


Ricardo
félisten

Megrendelve a Mini. :K

(#388) sdd2 válasza Ricardo (#387) üzenetére


sdd2
veterán

Grat hozzá. :C :C

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#389) FET-MEN válasza Ricardo (#387) üzenetére


FET-MEN
veterán

jó kis teló, nekem a felbontásán kívül semmi gondom nincs, de még azt is meglehet szokni. :DDD

Iphone 7

(#390) sdd2 válasza FET-MEN (#389) üzenetére


sdd2
veterán

Mért?Ekkora kijelzőn mért nem elég?Ugyan akkora mint az X8-on.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#392) Ricardo válasza FET-MEN (#389) üzenetére


Ricardo
félisten

Maradok a Galaxy s-nél. Páromé lesz. :U

(#393) Csocsesz75 válasza dokee78 (#340) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Igaz ilyen telóm még nincs, de nekem is tetszik ez live wallpaper.

ITT a görög gyereknek is ez van.

(#394) Csocsesz75 válasza dokee78 (#340) üzenetére


Csocsesz75
őstag

ITT is azt keresik ( talán Terratime) a következő hsz-ben talán a jó válasz van.

[ Szerkesztve ]

(#395) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Nekem is lenne egy kérdésem:

Divx, xvid fájlokkal hogy boldogul ? Esetleg mkv. ? Mondjuk ez egy kicsit felesleges de hátha.

(#396) FET-MEN válasza sdd2 (#390) üzenetére


FET-MEN
veterán

őő bocsánat, megint csak elnéztem :( galaxy minit olvastam szokásos FAIL-om :O ez a teló még 2 szer jobb ;]

Iphone 7

(#397) Callmaster


Callmaster
tag

Jó vétel a telefon, de tudnám miért volt jó hogy a Jack alúlra kerűlt? Lehet velem van csak a gond, de én speciel utazás közben zene mellett mást is csinálok, olvasgatok, net,stb.. és olyankor álló helyzetben van a telefon és szinte kivétel nélkül a kényelmesség miatt is, ugymond az ölemben tartom.

(#398) Lajdzsi válasza Csocsesz75 (#395) üzenetére


Lajdzsi
tag

Software-s javítással igen, tehát ha marketben szedsz le olyan lejátszót ami viszi, akkor viszi. (Ajánlom Rockplayert .avi játszására)

(#399) Csocsesz75 válasza Lajdzsi (#398) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Köszönöm.

(#400) Danny750 válasza Csocsesz75 (#399) üzenetére


Danny750
őstag

Vki meglelte már azt a live wallpapert?? (legalább a nevét tudja valaki?)
Nagyon tetszik! (kb akkora titok ,mint a szifon 5 :DDD )
(am ez a felbontás bőven elég 3"-hoz........Mellérakva egy x10 mini-t ég és föld igaz ott kisebb a felbontás ,de a kijelző mérete is) :R
(Játékokban és videóknál nagyon sokat dob a bravia engine -ott szinte samoled :DDD )

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.