Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:29:28

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5701) SimonJanos válasza Wasquez (#5699) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

4000-4500 Ft a garos függetlenítés.
Elég jó állapotban 15.000 környékén érdemes venni és akkor nem kell leharcolt készülékeket hekkelni - így a teljes összeg 20.000 Ft!

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#5702) sqpp válasza SimonJanos (#5701) üzenetére


sqpp
őstag

Szerintem mindenképpen érdemes frissíteni 2.3-asra legalább :) De én ennyi pénzért már veszek egy SK17i-t és az jó állapotú :) ami nekem van 15 volt.

(#5703) Wasquez válasza SimonJanos (#5701) üzenetére


Wasquez
senior tag

Azért gondolom, mert 4-5 ezer Ft körül találok kitört usb csatis, vagy törött kijelzős készüléket, nem működő kamerás, stb-stb.
Nekem nem gond kicserélni pl az usb-t, vagy a kijelzőt. És így a roncsokból van alkatrészem is.
A 15-körüli is lutri, és akkor ha nem veszem egyből észre, vagy tönkremegy egy átvezetőkábel, akkor minimum 5-6 e az alkatrész.

PC

(#5704) Wasquez


Wasquez
senior tag

Miket lehet kiszedni ebből a Custom ROM-ból, ami itt van a fórumban, jól jönne még pár mega szabad hely?
Nem szoktam használni a hangrögzítőt, mert gyenge a jelszintje, és semmit nem lehet beállítani benne, ez élből ki megy belőle.

Van ez a három aplikáció, amit nem tudok, hogy kell e?
Spare Parts
Dev tools
ES taskmenager

Valamint a mozgó háttereket, meg a háttérkezelőt is kidobnám, meg a widgetek sem bisztos, hogy kellenek.

Tegnap kidobáltam a telefonomból ezeket, és a feleségeméből is.
Az enyém meggárgyult, eltűnt a felső állapotsorból minden, rendszeresen kidobja a kis piros figyelmeztetést a tárra, és meríti az aksit.
A feleségemé meg hibátlanul működik. Viszont neki semmit nem látok a rootbrowserben, ami nekem meg működik!?
Nem értem, mert egyszerre vettem őket, de két külön egyéniség a két telefon.
Egyszerre raktam fel a romokat, bootloader is nyitva mindkettőn.

PC

(#5705) erik365


erik365
aktív tag

Nekem van egy eladó x10 mini prom voda függő szép állapotú, legyen 9000ft.
Részletek privátban.

1.4 T-jet M32

(#5706) Wasquez válasza erik365 (#5705) üzenetére


Wasquez
senior tag

Mini pro-t keresek, x10 nekem is van.

PC

(#5707) sqpp válasza Wasquez (#5706) üzenetére


sqpp
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#5708) lacko6


lacko6
senior tag

Helo.

Bootloader nyitásnál azt irja a program hogy a sony ericsson logonál inditsam újra a telefont.

Hogyan lehet mert a power gombbal nem,valami kombináció kell?

első variáció [link]

Van 2011-es U20i-is amin nem mennek a kernelek?

(#5709) lacko6


lacko6
senior tag

Ezt írja

If you see the white text "Sony Ericsson", please restart the bootloader unlock.
:W

(#5710) Wasquez


Wasquez
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék a telefonomra torrent klienst.
A él az lenne, hogy a 4gb-nél nagyobb fájlokat tudja használni.
Elkezdtem a szenvedést a megoldással!
Megcsináltam a 2gb fat32 partíciót, a többit ext2-re formáztam.
megcsináltam a felcsatolást a data\sdext2 könyvtárba.
Itt viszont elakadtam, mert a fájlokat a felcsatolt meghajtóba nem tudom, hogyan tegyem bele, mert csak az sd mappáját látom az usb kábellel.
Hogyan tudom felmásolni a felmountolt mappában lévő \datasdext\ mappába a négy gigánál nagyobb fájlokat?

Gyakorlatilag az volna a kérdés, hogy a rendszer könyvtárakhoz, hogyan tudok hozzáférni usb kábelen keresztül!?

PC

(#5711) szmorocz


szmorocz
csendes tag

Tud valaki egy helyet Budapesten privátban, ahol függetleníteni tudnám a telenoros készülékemet viszonylag olcsón?

(#5712) baracs


baracs
csendes tag

X10 mini pro
Nem tudok hozzáférni a telefonos kapcsolatok listájához. Ha a jobb alsó sarokban rábökök a telefonkagyló ikonra, nem jelenik meg a név beírására szolgáló ablak, helyette választási lehetőségek jelennek meg, első helyen +Kapcsolat felvétele. És középről az óra is eltünt. csak telefonálásrs, sms írásra, fényképezésre használom. op. verz 2.1.
Bütykölve nem volt.
tudna valaki segíteni? vagy véleményt mondani?

(#5713) szkury


szkury
tag

Sziasztok!
A segítségeteket kérném.
Ismét előkerült a gyerkőc x10 mini pro-ja, és olyan gondom van, hogy a kijelző csak "fektetve" müxik, nem áll "függőleges" állásba, az induláskor az SE logo állítva volt.
Mi lehet a gond?

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#5714) Bandusek válasza CPT.Pirk (#5559) üzenetére


Bandusek
tag

Szia! Feltudnád tenni a romod legujabb verzióját? a dropboxrol törölték.Előre is köszi.

(#5715) Bandusek válasza CPT.Pirk (#4611) üzenetére


Bandusek
tag

Azt a verziót amit a 4611-es hozzászolásban belinkeltél. köszi

(#5716) kiskaktusz válasza Bandusek (#5715) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Írj inkább privát üzenetet, mert kihalt már a topic.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#5717) arkades


arkades
aktív tag

Most kaptam egy ilyen készüléket, és lenne egy kérdésem. Ha a felső értesítő sávot lehúzom, akkor nekem csak annyi van kiírva, hogy nincs behelyezve sd kártya. Tehát semmi más információt nem mutat. Egyébként az alap képernyő bal felső sarkában is a kártya hiányának az ikonja látható. Ha a az értesítősávot lehúzom, akkor pedig az ikon helyén megjelenik a dátum. Ezt a nyavalyás kis ikont nem lehet eltüntetni csak úgy, hogy szerzek bele egy sd kártyát?

Каждый дрочит как он хочет.

(#5718) Deedays


Deedays
tag

Sziasztok Viber valahogy felvarázsolható gyári legfrisebb romra esetleg valamilyen formában vagy buherálni kell a romot valami CM -re ?

Huawei Mate 20 Lite

(#5719) SimonJanos válasza Deedays (#5718) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Nem hiszem... Még Xperia mini pro kísérleteztem vele, ott elmegy a régebbi, még Skype (régebbi#2) is de itt...?! ;]

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.