Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:29:28

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5451) sqpp válasza Flayer (#5450) üzenetére


sqpp
őstag

Az x10 mini téma nem itt van.
De egyébként itt egy működő link
[link]

Olyan telót még nem "unlockoltam" ami független lett volna, szóval azért a helyedben még megkérdezném a sima x10 mini topikjában..
Kernelből én általában mindig nAa-t raktam fel. Romból pedig esetleg minicm7 2.3-as újjabbat nem ajánlom hogy telepíts mert ahhoz kicsi a memória.

[ Szerkesztve ]

(#5452) CPT.Pirk válasza sqpp (#5449) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jah, csak nem örökölte a Debian stabilitását, nem is a Debian stabil ágából készül.
Amúgy innen indultam ki http://logout.hu/cikk/sajat_cyanogenmod_epitese/bevezeto.html, de sok x10 mini pro specifikus részletre nem jöttem rá mikor ott a repónál vagy.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5453) sqpp válasza CPT.Pirk (#5452) üzenetére


sqpp
őstag

Mindenesetre csak egy a para, hogy annyi source kódot kell leszedni, hogy nem marad hely a gépen sem... :((

[ Szerkesztve ]

(#5454) vgyuri válasza sqpp (#5453) üzenetére


vgyuri
őstag

Ne is mondd, 30 gigás partícióm tele lett, most akarok az adat partícióból lecsípni még vagy 100-150 gb-ot, mert ha több Android verziót tölt le valaki (GB, ICS, JB 3x, KitKat) akkor sokkal több helyre van szükség, mint a cikkben leírtak. Most levelezek CPT.Pirk-kel, hogy van-e értelme belefognom nekem is, mit tudnék megcsinálni, CM-et jó volna felrakni több telefonra is.

(#5455) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Na még egy utolsó infó. Mint egyik kollégánál kiderült, Win8, 8.1 alatt nem nyitható a bootloader, mert nincs rá SEMC driver...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5456) HawerKing


HawerKing
őstag

Hali mar par éve volt x10 mini prom de akkor nemsokaig volt, most kicsit megundorodtam az eros es nagy teloktol, par honapig buta telom volt de az meg mar nem nekem valo, nincs normalis mail szinkron, s par hete ujra x10 mini prom van, lattam hogy eleg jol lehet mokolni, igazat megvalva nem akarom, mert eleve egy gyenge telo s meg ha mokolod is nemsokmindent lehet kihozni belole, nekem jo ahogy van gyari 2.1 el, telefonalni meg mailezni tokeletes es eleg furge meg ha masat is akarok. De most a rootolason gondolkodom mert van par felesleges gyari progi amire nincs szuksegem (3rd progik kozul is cska EsFile Managert es a Pout hasznalom) . Hogyan lehet rootolni? Olvassam el a leirasat? Jo lenne ha valaki megirna aki unatkozik mert nincs kedvem belemerulni a leirasba egy rootolas miatt, Z4 megy vagy pc vel kell?

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#5457) Flayer válasza HawerKing (#5456) üzenetére


Flayer
senior tag

Szia!

Pc-vel kell!Ez a progi kell hozzá eroot!
link:
forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2219781

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#5458) HawerKing válasza Flayer (#5457) üzenetére


HawerKing
őstag

Koszi :)
A NoBloat al mar minden vackot eltavolitottam :)
Meg az lenne a kerdesem, hogy van par bizonyos demo jatek es app amit el lehet ugyan konnyen tavolitani de minden ki majd bekapcsolas utan ujra visszajonnek :F azokat hogy lehetne vegleg eltavolitani ?

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#5459) HawerKing


HawerKing
őstag

Mejik a legjobb rom erre a telora? Lehet kifogom a legjobbat probalni...

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#5460) Flayer válasza HawerKing (#5458) üzenetére


Flayer
senior tag

Titanium backup apk-val esetleg!:)

Nekem mini pro telóm van de ha esetleg visszaolvasol egy kicsit még linket is találsz a romokhoz!:)

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#5461) CPT.Pirk válasza HawerKing (#5459) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Téma összefoglaló...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5462) HawerKing


HawerKing
őstag

Aksi állapot kijelzési gondom van :( nem mutatja pontosan az aksi szintet a mutato az ertesitesi savba. Lehet ezt korrigalni valahogy?

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#5463) sqpp válasza HawerKing (#5462) üzenetére


sqpp
őstag

Érdeklődnék valaki tudna-e nekem olyan oldalt, lehetőleg magyart, vagy esetleg eladót, aki tudna nekem akksit, lehetőleg újjat, vagy nagyon jó állapotút.

(#5464) eldiablo válasza sqpp (#5463) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

(#5465) SsPL711


SsPL711
őstag

Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék kérni.
Adott egy ismerősömnek egy X10 Mini Pro, Build szám: 2.1.1.A.0.6.

Nem lehet új gmail fiókot hozzáadni mert azt írja, hogy: "you dont' have a network connection"
Feltöltő kártyás a SIM, wifin volt csatlakoztatva.

Létezik, hogy csak mobilnet megléte mellett lehet újabb fiókot felvenni?
Vagy valaki tud esetleg okosságot erre?

Újraindítás volt már.
Gyári visszaállítás egyelőre nem játszik, mert nem tudja menteni egyedül a fontos dolgokat róla.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#5466) szmatyi93 válasza SsPL711 (#5465) üzenetére


szmatyi93
tag

Amikor megvettem az enyémet használtan nem akarta bevenni sehogy se, újraraktam az alapra és onnantól engedte....

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#5467) SsPL711 válasza szmatyi93 (#5466) üzenetére


SsPL711
őstag

Köszi, megpróbáljuk.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#5468) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog (1)

Sziasztok,

Még megjelenéskor szereztem be az x10 mini pro -t ,de zenét nemigazán halgattam rajt , de most ezen akarok változtatni és kis segítség kellene (gyári androidot tartalmazza)

nos a kérdésem az lenne, hogy lehet ezzel a telefonnal Bluetooth -os fülhallgatót használni zenehallgatás céljjára ? Pl. Ezt venném : [link]

Előre köszi a helpet / infokat ! :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5469) szabol85


szabol85
csendes tag

Az a nagy büdös helyzet, hogy ha leszopnám a telefont, akkor se engedné kinyitni azt a qrva bootloadert. Egyes leírásokban hál istennek nincs közölve, hogy már előtte rootolni kell, mindegy, ezen túllépve mostmár a bootloader tools most már nem is csinál semmit. Telefon nem érzékelhető oszt kész. Még rootolás előtt is többet írt ki. Egyébként még nem ment tönkre mert rendesen ki és bekapcsol és bármit lehet vele csinálni. Na meg az Omnius is azt mondta rá hogy sorry. Ennyit a híres unlock-ról.

Ja, amúgy 2010-es.

[ Szerkesztve ]

(#5470) SimonJanos válasza MaxxDamage (#5468) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Nagyon egyszerűen: X10 m.p.: BT bekapcs, eszközt (füles, headset...) párosításra ;] állítani (leírásban tuti benne van hogyan kell), X10 m.p. BT keresés, megtalálja, Sony/SE esetén sokszor auto-pairing, ha nem, akkor be kell írni az eszköz kódját (ált. "0000", "1234") és már meg is vagy. :K

Személyesen érdemes kipróbálni a kapcsolandó eszközt! Mondjuk nekem amikor használtam, nem volt semmi gondom az X10 m.p. / headset-jeimmel.

Megeshet hogy az okostelefon elfelejti a párosított eszközt, ekkor eszközt újra keresni, esetleg törölni majd a fenti művelet újra el kell végezni.

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#5471) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!
Az lenne a gondom a telóval random módon újraindulgat néha nagyon gyorsan lemerül az akku!
Ilyenkor pedig adatforgalm is le van tiltva!
Ez a rom van rajta:MiniCM7 Pro v21
Telepítéskor ezeket csináltam!
1. Tehát rom a SD-re másolva.
2. Telefont elindítod és belépsz a CWM-be.
3. Wipe Cache Partition->Wipe Cache
4. Mounts and Storage->Format cache/data/system
5. Advanced->Wipe Dalvik Cache
6. Install zip from SDcard->Choose zip from SDcard

Valamit nem jól csinálok vagy az aksi kezdi megadni magát!?

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#5472) vgyuri válasza Flayer (#5471) üzenetére


vgyuri
őstag

Vagy a sim kártya. Próbáld ki a telefont másik sim-mel, és a mostani sim-ed másik telefonban.

(#5473) zsolesz6


zsolesz6
aktív tag

Sziasztok!

Van nálam egy ilyen telefon, és ROM-ot kellene rajta cseréljek. Olvastam az 1. hsz-t, a rootot, illetve a xrecoveryt meg is tudtam csinálni, de a bootloadert sem az S1 toollal, sem a flashtoolal nem tudom kinyitni. Illetve nem találok használható cwm-et, amit fel tudnék tenni. Van tapasztalatom hasonló telefonnal, mert régebben X8-am volt, amit ugyan így kellett mahinálni. Annál volt olyan, hogy az újabb telókon már nem lehetett bootloadert nyitni. Lehet itt is ez a gond? A telefon 11W19-es.

(#5474) zsolesz6 válasza zsolesz6 (#5473) üzenetére


zsolesz6
aktív tag

Megoldódott!!!

(#5475) zsolesz6 válasza zsolesz6 (#5474) üzenetére


zsolesz6
aktív tag

Na csak nem jó valami. Root megvan, CWM 5.x megvan, bootloadert nem tudtam nyitni, ezért stock kernel van. Felraktam GDX v31b-t mivel az felmegy stock kernelre is, de nem indul el a sony feliratnál megáll, és onnon nem megy tovább.

(#5476) w.miki


w.miki
veterán

Ismerősöm szeretné eladni az ilyen telefonját, szerintetek milyen ROM-ot rakjon rá?
Melyik a legjobb, ami könnyen is kezelhető? Most miniCM7 van rajta?
Érdemes a gyárit visszatenni, vagy inkább maradjon a CM7 rajta?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#5477) sqpp válasza w.miki (#5476) üzenetére


sqpp
őstag

MiniCM7 formázva.. általános appokkal... (ES File Explorer, stb)

Legjobb választás.. főleg ha felvan oldva a bootloader

(#5478) sqpp válasza zsolesz6 (#5475) üzenetére


sqpp
őstag

Esetleg wipe-old..

De ha felraktad a GDX-et akkor nem Sony feliratnak kellene lennie, én úgy tudom.. hanem ma GingerDX logójának.

(#5479) w.miki válasza sqpp (#5477) üzenetére


w.miki
veterán

köszi :R
...bár nem tudom mi az a feloldott bootloader :F

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#5480) zsolesz6 válasza sqpp (#5478) üzenetére


zsolesz6
aktív tag

Az elején a fehér sony feliratnál akad meg. A wipeok megvoltak, a cwm-et is firssítettem 5.valahanyasra, több GDX-et is felraktam, 21b, 29, 31. De egyik sem indult el.

(#5481) sqpp válasza w.miki (#5479) üzenetére


sqpp
őstag

A bootloader indítja el a dolgokat, majd átadja a vezérlést a boot-képnek (a lemez azon része, ami az induláshoz szükséges fájlokat tartalmazza). A boot-kép betölti a telefon kernelét, majd az Androidot, ahogyan azt az indítófájlokban található utasítások megadják. Ezt a boot-képet úgy tudod a telefonra rakni, hogy a telefon belső memóriájára flasheled (“telepíted”) – nem a RAM-ba, hanem a háttértárra. És emiatt veszélyes a művelet. Ha itt elrontasz valamit, akkor könnyen téglát csinálhatsz a mobilodból.

Ezért is mondom azoknak, akik nem igazán értenek hozzá, hogy ne nagyon kezdjenek neki, vagy csak egy nagyon pontos leírással.. Bár én mindig azok közé tartoztam, akik maguknak megpróbálták, nem törődve a veszéllyel... szerencsére sikerült mindig, kivéve egy alkalommal, de akkor én voltam figyelmetlen, és azért következett be a gond.

Igazság szerint a kernelcsere szempontjából kell.. mert enélkül nem tudod azt változtatni.. (legalább is tudomásom szerint nem)
Kernel meg elég sokat dob a telón.. egyrészt a teljesítményt az alaprendszerhez összehasonlítani ritkán lehet, mert nagyon javítja ( ez kernel és készülékfüggő egyébként ) Más részt lehet, hogy új funkciókat tesz lehetővé működetetni..
De ha még is szeretnél belevágni szívesen állok rendelkezésedre..

Eladásnál nehéz a döntés, mert nem mindenki szereti módosítgatni a dolgokat.. valaki pedig igen( vagy csak nem ért hozzá) és örül a dolognak.. szóval ez egyrészt az embertől is függ majd akinek eladjátok.. javaslom ha megvan a vásárló kérdezzétek meg érdekelné-e a dolog.. vagy sem.. és akkor úgy cselekedtek..

(#5482) sqpp válasza zsolesz6 (#5480) üzenetére


sqpp
őstag

XDA-ról szedted a GingerDX-et?

(#5483) sqpp válasza szabol85 (#5469) üzenetére


sqpp
őstag

Sony Ericsson Update Service, elvileg az megoldja a problémád..

(#5484) zsolesz6 válasza sqpp (#5482) üzenetére


zsolesz6
aktív tag

Igen! Nem értem miért nem indul el. X8-on számtalanszor csináltam már, ezen is ugyan az a művelet. De már mind1 is. Ráraktam a gyári 2.1-et, használja azzal a gazdája. Az volt a baja a gyárival, hogy azon állítólag nem megy a viber. Mondjuk azt sem találom reálisnak, mert mennie kell sztem. Lehet valami hardveres baja van.

[ Szerkesztve ]

(#5485) sqpp válasza zsolesz6 (#5484) üzenetére


sqpp
őstag

2.1-et is támogatja a Viber? :F
X8-at én egy életre megutáltam, mert figyelmetlen voltam.. és nem néztem gyártási számot, emiatt téglázódott a teló bootloader nyitáskor.. szóval maradok a többi telónál

(#5486) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog (1)

Sziasztok,

Kérdésem lenne, hogy lehet-e kapni gyári akksit a készülékhez , vagy az útángyártott is megfelelő ?
(sajnos ha kiveszem az akksit akkor nehezen tudom visszarakni, mert akksi 1-ik széle meghajolt / letört (műanyag) :U )
Válaszokat előre köszönöm ! :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5487) Mr.Peter


Mr.Peter
aktív tag

Üdv!
Rászántam magam a romcserére.
SEUS-al korábban már frissítettem a legfrissebb verzióra.
Folytattam a leírás szerint. s1tool-t használtam. Az feltűnt. hogy nem a R8A033-as kód volt nekem, hanem azt hiszem, hogy R8A029-volt, de SIMLOCK CERTIFICATE üzenet megjelent, így következett az unlock progi.
A leírás azt mondta, hogy 2X fog újraindulni a telefon. Ez szerintem csak 1 volt nálam, de a program kiírta, hogy sikeresen befejezte. Telefont kihúztam, és mentem vissza az s1tool-hoz. A telefon azonban nem reagál semmire. Se kép, se hang, se rezgés. Mi lehet a baj? Most csináltam egy levélnehezéket? :F :O

<<<KEEP IT REAL!>>>

(#5488) Mr.Peter


Mr.Peter
aktív tag

Végigolvastam itt is, meg más oldalakon is a fórumokat...
Az én telefonom 11W42-es. Szerintem ez volt a gond. :F
Kár, hogy ez a leírásban nem volt benne. Van valakinek ötlete, vagy mehetek a szervizbe...(majd ha nyitva lesz).

<<<KEEP IT REAL!>>>

(#5489) MaxxDamage válasza Mr.Peter (#5488) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog (1)

Eléggé kihaltnak nézem a topikot :U :K

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5490) Mr.Peter válasza MaxxDamage (#5489) üzenetére


Mr.Peter
aktív tag

Biztos mindenki beiglit süt éppen. :DDD
Nem lesz ez így jó.

<<<KEEP IT REAL!>>>

(#5491) pető bá' válasza MaxxDamage (#5486) üzenetére


pető bá'
őstag

gyárit vegyél, én a Speedshop-ból rendeltem - nagyon sokan hamisítják, és egyáltalán nem éri meg kockáztatni. Azt hiszem 5k volt a gyári akksi, ha hosszú távra tervezel a telefonnal, akkor ennyit érdemes rákölteni :)

Mr.Peter: már több mint egy éve nem használom a telefont, szóval fogalmam nincs, hogy hogy van ez az egész (most te bootloadert nyitottál, ugye?); a lényeg, hogy most nem reagál semmire? SEUS sem ismeri fel? :F

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#5492) MaxxDamage válasza pető bá' (#5491) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog (1)

Köszönöm ! :R
Van a telefonnal néha előforduló "szoftveres" probléma.
Ahol kiírja a time-ot azt a sávot ugye lelehet húzni... az néha le-le jön (magától) és nem tudok pl. netezni / semmit (kikapcs gombot szoktam megnyomni, mert arra 2.-ikra kb. megjavul) nemtom ez mitől van, mert korábban nem tapasztaltam ezt a jelenséget (megjelenés óta megvan ez a telefon és azóta van folyamatosan használva az akksi max. 3-4 napot bír, de van mikor 1-2 nap alatt lemerítem állandó netezéssel / WiFi-n keresztűl :D )

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5493) pető bá' válasza MaxxDamage (#5492) üzenetére


pető bá'
őstag

a telefon kb. 3 hónapig volt nálam - előtte apu, azóta a nővérem használja, szóval nagyon sok személyes tapasztalatom nincs vele :)
gyári rommal használod, vagy mi van fent? az "értesítési sáv" legördülése nálam ismeretlen hiba; ha ilyen furcsaságokat csinál a telefon, akkor le szoktam törölni a kijelzőt, hátha valami nedvesség vagy ilyesmi zavarja meg. De ha a kijelző lezárása és feloldása megoldja a problémát, akkor semmi gond :)
Ilyen akksit vettem; úgy emlékeztem, hogy drágább volt.. ahogy megérkezett átnéztem, nekem gyárinak tűnik, és az üzemidő is sokkal jobb, mint a haldokló akksival volt :D

"... and I hope you have a great day!"

(#5494) MaxxDamage válasza pető bá' (#5493) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog (1)

Teljesen gyári állapotban van ! :K
Anno. telenortól rendeltem neten , 55 ezer HUF -ba fájt (kártyásként)
Semmit nem babráltam rajt (verzió update / flashelés vagy akármi... nekem annyit nem ér, hogy tönkrevágjam) :N
Köszi, megnézem a linket és lehet meg is rendelem ! :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5495) pető bá' válasza MaxxDamage (#5494) üzenetére


pető bá'
őstag

hát, ha a gyári 2.1-gyel a legnagyobb gondod az értesítési sáv bugja, akkor :R :D nálam kernel és romcsere után tűnt kellemesen használhatónak a cuccos; Vodafone-nál, 40 ezerért lett véve, előfizuval, 2010. októberében talán.. én 2013 elején kaptam meg néhány hónapra, akkor cseréltem kernelt, de már apu is custom rommal használta (miniCM talán)..

nem tudom, hogy máshol hogy-mennyiért adják a gyári akksikat, nézz körül azért.. :)

"... and I hope you have a great day!"

(#5496) Mr.Peter válasza pető bá' (#5491) üzenetére


Mr.Peter
aktív tag

SEUS se ismeri fel. :(

<<<KEEP IT REAL!>>>

(#5497) MaxxDamage válasza pető bá' (#5495) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog (1)

Köszi, de ez teljesen jó árnak néz ki ! ;) :R
Megérné a ROM csere ? (nem tűnt egyszerűnek... ha valamit elrontanék akkor gebasz van) :U

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5498) pető bá' válasza Mr.Peter (#5496) üzenetére


pető bá'
őstag

akkor én többet nem tudok hozzászólni a témához :(

luimapeiz: ha elégedett vagy a mostani rendszerrel, akkor ne fogj bele. Ha komolyan nincs más bug, és elmegy 2-3 napokat átlagban, akkor használd egészséggel így ahogy van :)
(Xperia U - van rá ICS (apunak van ilyen telefonja), de annyira szidják (egyesek) a fórumban, apu pedig nem panaszkodott a rendszerre, hogy fent hagytam neki a 2.3.6-ot. Nem minden esetben jobb az újabb. Én azt mondom, hogy amíg valaki elégedett egy rendszerrel, addig nem kell belepiszkálni. Ha több a negatív dolog, mint a pozitív, akkor érdemes nekifogni - szerintem. Valamint ha nem vagy jártas a rom-kernelcserében, akkor tényleg csak nagy odafigyeléssel szabad nekiállni :) )

"... and I hope you have a great day!"

(#5499) MaxxDamage válasza pető bá' (#5498) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog (1)

Igen, milyen igazad van ! :K
Másik, dolog, hogy ez a "rendszer" a megszokott és teljesen jó ! Az az egy zavar pl. hogy a szőveget nem tudok külön kijelölni / beilleszteni (neten) meg a market -ről sokminden letölthető ! :K

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5500) MaxxDamage válasza pető bá' (#5495) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog (1)

találtam "gyári" BST-38 akku-t és ez a legkedvezőbb ár ;) (12hó gari)[link]

Remélem megfelelő lesz (ez kb. mennyit bír ? - mivel új) ha annyit mint ami most van, vagy kicsivel többet (gondolom) már jó (de nem lesz törött) :D

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.