Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:29:28

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) Foose válasza dokee78 (#5249) üzenetére


Foose
addikt

Azért itt kérdeztem, mert innen van a főzött rom amit felraktam.
(#5250) CPT.Pirk lehet muszáj leszek másik romot nézni :(

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#5252) CPT.Pirk válasza Foose (#5251) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A fényképezés terén jobbat nem fogsz találni, a fényképező rész a CyanogenMod7 sajátja.
Éjszakaiban meg nem vakuzik, a fényérzékenységet emeli meg, ezért látod olyan belassultnak a képet ebben a módban. Igazából mivel nagyon kicsi szenzor van a telefonban, ennek a módnak szimplán csak nincs értelme, mert úgy is be fog mozdulni a kép a kezedben. Maradj az automatikus módnál...

Amúgy még mindig azt tudom mondani amit már másnak is, ha ilyesmi kell mint az éjszakai fényképezés, akkor szerezz egy fényképezőgépet. Ez csak egy olcsó okosteló...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5253) Foose válasza CPT.Pirk (#5252) üzenetére


Foose
addikt

Ez elég szomorú,azt gondoltam hogy egy főzött rommal minden funkciót ki lehet használni. (eddig használt főzött romjaim ilyenek voltak) Nálam villan a vaku éjszakai módban,csak nem jó időben.
Mint korábban írtam,nem az enyém a teló,egy ismimé aki kapta a telót mert nem volt sajátja,szóval nem volt lehetősége válogatni.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#5254) CPT.Pirk válasza Foose (#5253) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az éjszakai mód lényegét érted félre.

A vaku az optika beállítása miatt villan, nem azért, hogy a kép vakuval készüljön, ezért villan korábban és ebben a módban nem is állítható, hogy mit csináljon a vaku.
Az éjszakai mód lényege a nagy fényérzékenységű beállítás nagy záridővel, hogy vaku nélkül is legyen elég fény a képekhez. Ilyen módon lehet pl. csillagokat fényképezni, csak ezeknek a feltétele stabil alap, ami egy telefonnál nehezen megoldható.

Nincs itt semmi funkció hiány, ha vakus éjszakai képet szeretnétek csinálni, akkor az automatikus módban kell hagyni a telót. Nem értem ez miért probléma. :U

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5255) Foose válasza CPT.Pirk (#5254) üzenetére


Foose
addikt

Aham,mondjuk erre még nem gondoltam. :U Viszont akkor ebben a romban nem elég jól emeli a fényérzékenységet. Csak azért próbáltam megoldást találni a problémára,mert a teló tulaja szeret fotózni. (persze tudom ne ilyen telóval akarjon,de ha azt vesszük pl a xperia mini pro-hoz képest nem sokkal rosszabb a kamerája. Márpedig azzal még én is szép képeket tudtam lőni,[volt ilyenem]gondolom ezért szeretett volna az ismim fotózni ezzel a telóval.) Akkor ez vagy így marad,vagy keresek másik romot,amiben esetleg fényesebb kép készül vakuval...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#5256) kiskaktusz válasza Foose (#5255) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Ha éjszakai módban fényesebb kép készül, akkor még hosszabb lesz a záridő, hogy még több fény jusson az optikába, s ezzel egyetemben még több lehetőség lesz bemozdulni. Meg kell érteni, vagy értetni az ismerőssel, hogy szerethet fotózni, de nappal tegye. A fényérzékenység kb. egyenlő a nullával...

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#5257) Foose válasza kiskaktusz (#5256) üzenetére


Foose
addikt

Azt az egyet nem értem, hogy akkor hogyan lehetséges hogy kb egy hónappal ezelőtt akkor hogy tudott viszonylag normális képet lőni éjszaka, amikor neki is xperia mini proja volt?? Akárhogy magyarázzátok, értem én! DE! Xperia mini proval igenis normális képet lehet csinálni akár éjszaka is! Akkor ezzel az előddel miért nem lehet? :(

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#5258) CPT.Pirk válasza Foose (#5257) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Azért az utód se egy fenomén a fényképezés terén, hiába van neki fejlettebb kamerája, mint az elődnek:

"Az elkészült fotók nem mondhatóak túl jónak. Igazság szerint eléggé ergya a minőség, zajos, de elmosódott, néhol mintha pixeles lenne. Kromatikus aberráció is van bőségesen, hajlamosak a képek világosabb részei a beégésre, egyáltalán nem voltam elégedett az eredménnyel." [link]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5259) kiskaktusz válasza Foose (#5257) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Végül is kinek mi a normális? :U Az utódban is csak egy hangyafasznyi szenzor van, bár megjegyzendő, hogy ha jól emlékszem 1-vel nagyobb a fényérzékenysége az optikának.
Tudomásul kell venni, hogy a 2010-es okostelefonok bénán fotóznak, pláne ebben a kategóriában. Ha éjjel akarsz fotózni, ott a Nokia PW 808, vagy ami most kijött WP8-as nokia. ...vagy esetleg egy normális kompakt, de ha van kesh, akkor egy DSLR.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#5260) Foose válasza CPT.Pirk (#5258) üzenetére


Foose
addikt

Ez azért nem biztos hogy mérvadó, hiszen amikor a teszt készült, akkor egy bizonyos fw volt a telón, amit lehet hogy később egy frissítés javított... :) persze ha nagyon bele akarunk menni, akkor nem biztos hogy van értelme a két telót összehasonlítani. Csak gondoltam nagyjából egyforma az optika... (nekem speciel semmi bajom nem volt az xperia mini pro képeivel)
( #5259 ) kiskaktusz Maradjunk annyiban, hogy mint írtam is, nem volt választási lehetősége az ismimnek amikor a telót kapta.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#5261) Wasquez


Wasquez
senior tag

Használja valaki a Reverse Theteringet?
Szerettem volna USB kábellel elérni a gépem ADSL netjét a telefonról, és ezt az alkalmazást írták megoldásnak.
A csatlakozásnál a debug írja a dolgokat, de egy idő után piros error sorok jelennek meg, amiket nem nagyon tudok értelmezni.
Busy Box instaler sem működik, az új verzió felrakásánál azt írja, hogy normális netet használjak, mert nem tudja letölteni!?

Valakinek van hasonló tapasztalata?
Abu van fenn

PC

(#5262) Wasquez


Wasquez
senior tag

Van erre a romra működőképes hívásrögzítő program?

PC

(#5263) dokee78 válasza Wasquez (#5262) üzenetére


dokee78
félisten

A MIUI ROM-okban van hívásrögzítő,bár nem tudom van-e X10 Mini Pro-ra MIUI.

(#5264) Wasquez válasza dokee78 (#5263) üzenetére


Wasquez
senior tag

Nem emlékszem már rá, hogy ez alatt a rom alatt, de az egyik rögzítő, aminek egy kis kazetta az ikonja, az első öt találatban van a call rec keresésre a play-en, hibátlanul működött, most meg egyiknek sem rögzít a bejövő vonala, csak magamat hallom.

PC

(#5265) Wasquez


Wasquez
senior tag

A dátumot, hogyan lehet kirakni a főképernyőre?

PC

(#5266) szmatyi93


szmatyi93
tag

Üdv mindenkinek
Most készülök megszerezni első androidos telómat, 2 napja szabad időmben a fórumot olvasom hogy hogy van ez az egész és egy kérdésem lenne mert erről kétes infókat hallottam hogy a telefon akkor most tud alapból hotspotot vagy csak bizonyos verzió kernel vagy rom vagy miamanó után lesz használható?
Már egy csomót elolvastam itt is de nem kaptam rá választ ezért írtam, előre is köszi

Szerk: amúgy nokiám volt eddig de iOS rendszerbe szerettem bele de msot gyorsan kell egy ideiglenes telefon és ezt ajánlották, nem gondoltam hogy ennyire bonyolul vagy csak elsőre az? :F

[ Szerkesztve ]

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#5267) vgyuri válasza szmatyi93 (#5266) üzenetére


vgyuri
őstag

Ez a telefon az első hsz-ban szereplő rom-mal tudja a hotspotot ( cm7 = android 2.3 gb ), másik mobilom Huawei G300 ICS ( android 4.03 gyári rom) is tudja ezt. Milyen telefont vennél? Beállítások, Wifi, Megosztás és hotspot menüpontban lehet beállítani a titkosítást, jelszót... Vásárlás előtt nézd meg, hogy ez van-e a telefonban, vagy kérdezd meg a topic-jában, ha nem Sony X10 Mini Pro-t vennél.

[ Szerkesztve ]

(#5268) szmatyi93 válasza vgyuri (#5267) üzenetére


szmatyi93
tag

Azért írtam ide mert ilyen telót fogok venni és annyit tudok hogy gyári 2.1.1 van rajta és elvileg 2.2 től működik, igen az elején olvastam és a 2.3 asat akarom valahogy majd felszenvedni rá de iOS után szerintem inkább megkérek valakit hogy csinálja meg azt vendégem egy sörözésre....ennyit megér

szerk: azért fontos a hotspot mert ipad2-t használok laptop helyett és kell a telefon amiről tudok neki netet osztani

[ Szerkesztve ]

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#5269) vgyuri válasza szmatyi93 (#5268) üzenetére


vgyuri
őstag

Első hsz alapján nem nehéz felrakni a 2.3-at, a bootloader nyitásra kell nagyon figyelni. Ipad2 tud hotspot-ra csatlakozni? Ha jól tudom android-on kernel függő, ha nem támogatja, akkor a wifi-k között nem sorolja fel az aktívokat.

(#5270) szmatyi93 válasza vgyuri (#5269) üzenetére


szmatyi93
tag

Most is hospotról netezek rajta :D raádásul vmi android tabletról azt használom modemként másra nem :D vagy iphoneról mikor mi van a közelben

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#5271) pető bá' válasza szmatyi93 (#5268) üzenetére


pető bá'
őstag

nem tudom, mert sosem próbáltam ezzel a telefonnal, de az amúgy sem túl nagy és izmos akksi nem hiszem, hogy nagyon díjazza a hotspotként való működést.. (tapasztalataim szerint) elég gyorsan lemerül, ha csak simán mobilnetet használ az ember, és ha még azt meg is osztjuk, hálózatot hozunk létre.. nem tudom.

amúgy ha érdekel, van egy elfekvő x10 mini pro-m, az ajánlott rommal felszerelve, egy ideje nem használom, de tökéletesen működik, kisebb szépséghibái vannak.. :)

"... and I hope you have a great day!"

(#5272) szmatyi93 válasza pető bá' (#5271) üzenetére


szmatyi93
tag

Nem aktív modemként akarom használni a telefont de ha úgy van akkor tudjak tabletra osztani mert ezerszer könnyebben kezelhető a felülete nagy kijelző és általában nálam van, azon kívül viber és gtalk lenne a telefon szerepe, mivel netezést zenélést tablet jobban bírja mint mennyiségben mint időben is :)
Köszi de nem kell a héten jön meg az enyém meg nem tudom hogy Neked hol van de azt már lefoglaltam meg otthon városbeli az eladó és kell gyorsan de azért köszi,

Szerk:telefonnál meg mindig van nálam pót akksi csak mert sose tudhatom mikor tudok tölteni vagy mikor adja meg magát a rendszer

[ Szerkesztve ]

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#5273) pető bá' válasza szmatyi93 (#5272) üzenetére


pető bá'
őstag

rendben, ha úgy érzed, hogy ellátja a feladatát, akkor semmi gond, csak gondoltam szólok, hogy ne lepődj meg :D a pótakksi meg jó ötlet ;)

a rendszert meg nem túl nehéz feldobni, minden rendesen le van írva, csak rendesen el kell olvasni mindent, aztán értelmezni, és nem lehet semmi gond :)

"... and I hope you have a great day!"

(#5274) szmatyi93 válasza pető bá' (#5273) üzenetére


szmatyi93
tag

Nem vagyok az a net függő nincs is az angy csomagom de ha kell akkor tudjak osztani mert néha nagy szükség van rá, régebben a sok zene hallgatás miatt kellett a pótakksi most is részben de másért is.

Asszonykomát kérdeztem azt mondta valamilyen szinten tudja hogy kell, nekem az megfelel csak működjön erre az átmeneti időszakra aztán megyek is tovább.

Köszönöm a segtséget mindenkitől :R :R :R

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#5275) vgyuri válasza szmatyi93 (#5274) üzenetére


vgyuri
őstag

Telenor Praktikum sim 300 ft pl. Tesco-ban, 3 hónapig ingyenes rá a Klikk, így havi 100 forintért van 100 mbyte-od. T-mobile domino: 2 hónapig akciós a mobilnet, utána másik akciós csomagra lehet váltani.

(#5276) szmatyi93 válasza vgyuri (#5275) üzenetére


szmatyi93
tag

tmobilnál vagyok abban az egyetemistás előfizetésben az nekem bőven elég

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#5277) szmatyi93


szmatyi93
tag

Valaki van Veszprém környékéről aki tudna nekem segíteni megcsinálni azt ami első hsz-ben van mert nekem valahogy nem jön össze....

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#5278) Narancs


Narancs
őstag

Háj!

Föl akarok dobni a teljesen érintetlen telóra egy JB alapú romot. Kinyitnám a bootloadert az 1.hsz szerint, de linkelt programot már nem lehet letölteni onnan. Tudnátok adni egy működő linket?

Beauty is pain

(#5279) Narancs válasza Narancs (#5278) üzenetére


Narancs
őstag

Nah, légyszi segítsetek, eddig jutottam:

1. volt egy gyári érintetlen X10 mini pro-m
2. nyitottam bootloadert
3. Flesheltem kernelt, ezt itt: 2.6.32.61-nAa-jb-06 [link]
4. CWM-ben ezt írja ki,m ikor föl akarom tenni a ROM-ot (ezt:[link])

assert failed: is_substring("2.6.32.60-nAa", getprop("ro.kernel.version"))
E:Error in /sdcard/MiniCM10-4.1.0-20130518-NIGHTLY-mimmi.zip
(Status 7)
Insallation aborted.

MINDENT a linkelt oldalak leírása szerint csináltam, lépésről lépésre.
Kérlek, hogy ne is kérdezzetek olyat, ami ott le volt írva, hogy fontos, szükséges és meg kell csinálni, mert mindent a leírás szerint csináltam NAGYON körültekintően. Mégsem sikerült, a telefon indulásakor bejön az nAa logó, majd a CWM. Onnan nem tudja flesselni a ROM-ot a fenti hibával. Hogyan tovább?

Beauty is pain

(#5280) AtHoS válasza Narancs (#5279) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ha a ROM felrakása előtt CWM-ből formáztad ezeket: /system /data és /cache , akkor töltsd le még egyszer a ROM-ot és másold fel újra az SD-re. A topikban javasolták már többször is ezt hibalehetőségként

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#5281) Narancs válasza AtHoS (#5280) üzenetére


Narancs
őstag

Megvan mi volt a hiba, igazából már a saját hsz-em elolvasásakor rájöttem: az XDA-s leírással ellentétben még véletlenül sem a legújabb kernel kell a linkelt oldalról, hanem az egyel korábbi, a 60-as végű. Azzal már hajlandó életre kelni :K

Beauty is pain

(#5282) AtHoS válasza Narancs (#5281) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Na ez a szép az ilyen leírásokban :DDD

Szerk. Gratula a végeredményhez :R

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#5283) CPT.Pirk válasza Narancs (#5281) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Csak magában a telefonban nincs elég ram 4.X-es rom rendes futtatásához. :N

Melyik link nem él?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5284) Narancs válasza CPT.Pirk (#5283) üzenetére


Narancs
őstag

Él az csak a netem rosszalkodott :B
És ez mit jelent, hogy nincs elég rom a gyakorlatban?
Csak mert eddig sokkal használhatóbbnak tűnik a rendszer mint a gyári volt. Azzal konkrétan nem ment a wifi rendesen, állandóan megszakadt, Marketról gyakorlatilag lehetetlen volt feltenni bármit is. Ezzel a rommal meg megy flottul ;)
Egyébként a telefonból célhardvert szeretnék faragni, nevezetesen fedélzeti kamerának lenne használva a kocsiban Dailyroads Voyager nevű programmal. A gyári romra sehogy nem lehetett feltenni az appot, mert azt mondta, hogy nem kompatibilis a telefonnal. Az új rommal szépen megy, legalábbis egy rövid teszt erejéig nem volt semmi hiba, aztán majd meglátjuk, hogyan válik be a hétköznapokban. Szóval csak kamerának lenne használva SIM nélkül.

[ Szerkesztve ]

Beauty is pain

(#5285) CPT.Pirk válasza Narancs (#5284) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Azt jelenti, hogy nem igazán marad szabad memória a progiknak, ha felteszel egy memória figyelő / ürítő progit, az kijelzi mi a helyzet. Ebből a telóból 2.3-as rommal lehet kihozni a csúcsot, használhatóság és üzemidő terén. Azzal viszont gyak. új telefon érzést fog kelteni.

Mivel ARM V6-os a telefon ami az alsó kategória és hozzá kevés beépített memóriája van, sajnos vannak korlátai.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5286) Wasquez válasza CPT.Pirk (#5285) üzenetére


Wasquez
senior tag

Tudsz erről valami számszerű infót mondani?
Mennyi RAM marad ezzel, és mennyi a 4-essel?

Sajnos rengeteg dolog nagyon rosszul, vagy egyáltalán nem működik rajta!

Nem megy a wifi hotspot, nem megy az USB megosztás, nem működik a kétirányú hívásrögzítés, nem megy a reverse thetering, és egy rakat program holt szarul működik!
Ez egy olyan kritika, ami ahhoz képest van, hogy a gyári romhoz képest fényévekkel jobb, és a kernel csere nélküli romokhoz képest is sokkal jobb.

PC

(#5287) CPT.Pirk válasza Wasquez (#5286) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Elég kevés, nézd meg ezt a posztot: [link]

Rendes 2.3-as rommal 60-100MB között szokott mozogni, néha felmegy 100 fölé is a szabad ram. Ha jól emlékszem, összesen 180 valamennyi mega ram van a telefonban, amit használhat az oprendszer, valamerre írja a beállításokban, vagy az elixír2 progiban.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5288) Wasquez válasza CPT.Pirk (#5287) üzenetére


Wasquez
senior tag

Neked működnek rajta ezek a dolgok: wifi hotspot, usb megosztás, reverse tethering, hívásrögzítő?

PC

(#5289) CPT.Pirk válasza Wasquez (#5288) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A wifi hotspot és az usb-s megosztás működik, ezeket szoktam használni, a másik kettőt még sose próbáltam.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5290) Wasquez válasza CPT.Pirk (#5289) üzenetére


Wasquez
senior tag

Akkor majd még kérdezgetnék, a wifi hotspot látszólag működik, de csatlakozni nem lehet hozzá, nem tudom, miért!?
Az usb megosztásnál a windows-ban hogyan van beállítva? Netmegosztás ként van hozzákötve egy másik hálókartyához?

PC

(#5291) CPT.Pirk válasza Wasquez (#5290) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az USB megosztásnál semmit nem kell beállítani a gépen. Bedugod a kábelt, aztán pár másodperc múlva rá is jön, hogy van net. Mindegy, milyen oprendszerről van szó, Linuxon is csak ennyi.

A hotspot se volt bonyolultabb, csak megadtam egy jelszót neki, a kliens meg kapcsolódott azzal. Egyszer volt, hogy le kellett lőni mert nem akart csatlakozni, de újra bekapcsolva már ment minden gond nélkül.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5292) Urna


Urna
tag

Sziasztok! Dominós vagyok, és aktiváltam a bónusz adatforgalmat, amit a T-nél lehetett, (ez mondjuk nevetséges 40 Mb nem véletlenül bónusz) de nem tudom hogy kell "használni" :F :U
"A Vezeték nélküli és ..." fülnél legallúl a "Mobilhálózatok" menüben ha bepipálom az Adatforgalmat, és az Adatbarangolást, akkor se tudom használni. Biztos bennem van a hiba remélem van rá valami megoldás. Gyari 2.1

S10 + Galaxy Watch 3

(#5293) Wasquez válasza CPT.Pirk (#5291) üzenetére


Wasquez
senior tag

Valóban, megy mindkettő, de, hogy miért nem sikerült eddig!?

Van valami gáz a telefonommal, mostanában egyszer csak elkezd melegedni az aksi, és kb két óra alatt 0%
Nem értem, mi lehet, már szinte mindent leszedtem róla, futó alkalmazások közt nincs semmi , talán 4 dolog fut.

PC

(#5294) CPT.Pirk válasza Wasquez (#5293) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Valószínűleg haldoklik az aksid. Nézd meg, hogy nem-e tapintható kézzel egy kis dúzzanat rajta. Ha igen, akkor, fel van gázosodva és folyamatosan romlani fog az állapota.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5295) vgyuri válasza Wasquez (#5293) üzenetére


vgyuri
őstag

CpuSpy programot telepítsd fel, és nézd meg hogy Deep Sleep-ben mennyi időt tölt. Ha kikapcsolt kijelzőnél sincs ebben, akkor valamelyik program pörgeti a processzort. A púposodás a másik ok, sajnos olyankor csak a csere a megoldás.

(#5296) Wasquez válasza CPT.Pirk (#5294) üzenetére


Wasquez
senior tag

Az a gond vele, hogy kb egy bő hete kezdte el csinálni, és nem mindig csinálja!
Ha a wipe cache partitiont megcsinálom akkor, mint ha abbahagyná, de csak fél napra, és délutánra meghal, szóval nem tudtam még mihez kötni.
Az aksi nem pupos még, mint a régebbi telefonjaimban.
Kicsit megijedtem, mert k700-as csinált ilyet, és ott alaplaphibás volt a kütyü.
Van még egy ilyen telefon, aksit cserélek köztük, és akkor kiderül majd!
Felrakom ezt a progit is, amit írtatok.
Aztán lehet, hogy még a rom-ot is újrarakom.

PC

(#5297) CPT.Pirk válasza Wasquez (#5296) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Délután valószínűleg csinálok egy frissítést a romból.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5298) Wasquez válasza vgyuri (#5295) üzenetére


Wasquez
senior tag

122MHz-n megy folyamatosan, de most még nem melegszik érezhetően, meg nem is merül.
Majd amikor elindulok hazafelé, akkor leszek rá kíváncsi!?
Szerintem valamelyik program miatt van ez, a térképet is állandóan bekapcsolgatta, amíg le nem gyalultam róla!

PC

(#5299) vgyuri válasza Wasquez (#5298) üzenetére


vgyuri
őstag

Ha nincs Deep Sleep-ben akkor valamelyik program pörgeti, BetterBatteryStats-tal (2. hsz-ben a letöltési link) ki lehet deríteni, ha jól emlékszem nálam egy a-gps-es program ment folyamatosan a háttérben.

(#5300) Wasquez válasza vgyuri (#5299) üzenetére


Wasquez
senior tag

Köszi!

Felraktam, ismerkedem vele egy kicsit!

PC

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.