Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) kerxy


kerxy
senior tag

Na én is péntek óta nyúzom a telót, eléggé meg vagyok elégedve vele :) Első androidos készülékem, de elég könnyen kezelhető ehhez képest is, és nagyon zsír :)
Ha szinkronizálásra megyek akkor milyen felhasználót és jelszót kér? Mert elfelejtettem, viszont ha arra nyomok és beírom a mail címem, nem küld emailt...
Facebook-al hogy lehet összekapcsolni a névjegyeket?

(#902) Winchester95 válasza Winchester95 (#898) üzenetére


Winchester95
őstag

Ha valaki tudja a választ az előző kérdésemre az pls írjon.Mert nem akarom minden reggel töltőe rakni a telefont.Pedig úgy kibírni 2napos is.

(#903) aero. válasza Winchester95 (#902) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Keress rá olyan app-ra, amiben van. Ilyen egyszerű. Kulcsszavak és Google kombó mond valamit, vagy segítsek ott is? :)

(#904) Winchester95 válasza aero. (#903) üzenetére


Winchester95
őstag

segíts ott is.Mert nem találtam.
Lehetőleg .APK fájl legyen.Vagy csak egy alkalmazás nevet írj.Nem kell a google vicces hülyesége.

(#905) mrlujoak válasza Winchester95 (#904) üzenetére


mrlujoak
veterán

Jaj, nemár!

Ennyit kell csak tenned:

[link]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#906) Winchester95 válasza mrlujoak (#905) üzenetére


Winchester95
őstag

Nemigaz!!!
Megpróbáltam már kerestem is vagy 6darab apk-t de nem a gyári zenelejátszóhoz igazodik.Hanem küldön abban az appban kell felvenni listára és onnan játsza majd állítja le.......Jaj, nemár!..........................

(#907) mrlujoak válasza Winchester95 (#906) üzenetére


mrlujoak
veterán

No.

Az általam linkelt google 2-ik kereséséből kiindulva - azt a Marketbe beírva - pillanatok alatt eljutottam egy Music Timer Widget nevezetű ingyenes apphoz.

Az csak egy widget, amikor elindítottam, beállítottam a kikapcsolási időt, amjd amikor a zenelejátszásra nyomtam onnan indult a már meglévő zenelejátszó programom.
Ez nekem a MixZing. Ez az alap lejátszóm, de a kis progi ezt indította.

Próbáld ki!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#908) Winchester95 válasza mrlujoak (#907) üzenetére


Winchester95
őstag

Nem működött de találtam egy jobbat.
Már csak egy valami hiányzik.
Naptárt lehet szinkronizálni a névjegyekkel.PL születésnap.
Vagy ha nem akkor valami olyasmi naptár apk?

(#909) mrlujoak válasza Winchester95 (#908) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nalátod, találsz te! :C

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#910) ¤Envy¤ válasza mrlujoak (#909) üzenetére


¤Envy¤
tag

Még mindig nem sikerült megoldanom a wifi-t a telefonra (jelszó probléma, de ez saját hiba) és amíg ez meg nem oldódik, addig is szeretnék rakni a telóra 1-2 játékot vagy ilyesmit. Lehet úgy is, hogy előbb letöltöm gépre, majd utána rá a telóra? Működne? Ha igen, hova kell másolni a fájlokat? :F

(#911) Cartman023


Cartman023
aktív tag

Én azt szeretném kérdezni, hogy az megszokott, hogy a telefon lassan fényképez?
Az előző telefonjaimhoz képest lassú, a gomb megnyomása, tapizás után 2-3 mp telik el.

(#912) littlelion21 válasza Cartman023 (#911) üzenetére


littlelion21
addikt

Fókuszál...

(#913) dokee78 válasza dik (#821) üzenetére


dokee78
félisten

Csengőhanghoz rakd fel a Marketről a Ringdroid-ot és azzal egyszerű a csengőhang beállítása,még meg is vághatod a zenéket.

(#914) dokee78 válasza Winchester95 (#893) üzenetére


dokee78
félisten

Nem fikázni akarom,de a Walkmann "brand"-al érvelni elég nagy butaság!
+a LED TFT mellőzése elég szembetűnő,ha a 2 teló egymás mellett van.

0,2 coll? Nagy számok ezek: 5mm ;)

[ Szerkesztve ]

(#915) wandor0930 válasza dokee78 (#914) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Miért lenne butaság? Egy sokkal fiatalosabb, sportosabb kinézetű készülék ez mint a mini van akinek ez is számít, illetve a dedikált zenegomb is ott van ha valakinek arra van szüksége.

Ja és köszönjük a matekozást, de itt nem kimondottan az átlóról van szó ami 0,2" hosszabb hanem a kijelző területéről ami durván +2.4 cm2.

Egyébként meg erről fölös vitázni, ha ebben a topikban kérdi akkor úgyis a walkmant javasoljuk, ha nálatok a minisben akkor pedig a minit.

Viszont ha elmegy a milyen okostelefont vegyek topikba, akkor azt a választ kapja hogy tapogassa meg őket és amelyik jobban tetszik.

Szerintem mindkettőnek van előnye a másikkal szemben - bár egyik sem számottevő - szóval nálam az sem volt utolsó szempont hogy melyikhez jutok hozzá jobb áron. :)

(#916) mrlujoak válasza dokee78 (#914) üzenetére


mrlujoak
veterán

...hidd el, nem butaság.

Ez a modell fiatalos, brandelt, jól néz ki.

A mini más kategória, annak ellenére is, hogy csak kevés hardveres különbség van köztük. ;)

Ezért csinálta a Sony Ericsson jól. Van választásod.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#917) Tomi0703 válasza mrlujoak (#916) üzenetére


Tomi0703
őstag

Így van. Kinézetre sokkal fiatalosabb, ezért is tetszett jobban. :D

(#918) dik válasza dokee78 (#913) üzenetére


dik
őstag

Ok köszönöm a javaslatot, de már megoldódott az a gondom.

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#919) dokee78 válasza mrlujoak (#916) üzenetére


dokee78
félisten

Még mindig tartom a Brand-el érvelni dolgot,
mivel a videón és a topikban is volt róla szó,
hogy semi olyan extrát nem kapunk ami méltó lenne a Walkmann Brandhez.

Gondolok itt egy minőségibb fülesre vagy nagyobb microSD-re.

(#920) mrlujoak válasza dokee78 (#919) üzenetére


mrlujoak
veterán

Sem a minőségi(bb) füles, sem a nagyobb háttértár már nem a Walkman brand védjegye.

Ellenben a dedikált zenegomb - ami a Sony Ericsson W8 esetében pl. szimplán érintőgomb volt - az.
Ráadásul Walkman logós szoftver fut a modellen, illetve jobb a hangzása, mind kihangosítva, mind a fülesen keresztül...

Ezt a miért Walkman dolgot sajnálatos módon sokan túlpörgették, és ezért megy a nyávogás.
Anno 2005-ben mi is volt a különbség a K750i és W800i között?

A Walkman szoftver, a készülékház, a gyári FastPort-os füles és asszem talán a memkari...
Persze, akkor egybeforrt a Walkman a jó minőségű agybadugós fülessel, aztán amikor jött egy modell a HPM-64 Walkman fülessel, máris ment a nyafogás. Az is W füles volt, csak nem agybadugós...

Namost ebből kiindulva egy sima androidos és a LWW között ott a hardveres dedikkált zenegomb, a Walkman szoftver. A standard csatlakozós headset pedig olyan választási lehetőséget nyújt, amit csupán egy alap fülessel toldottak meg.

Kérdem én, ha a gyári füles helyett, mondjuk egy MH-610-es agybadugóst kapott volna a modell, akkor könnyebben lett volna emészthető?!

El kell fogadni, ma egy brandelt telefon nem fog olyan nagy különbségeket teremteni a nem brandelt testvéréhez képest, mint mondjuk régebben volt.

El kell fogadni, a gyártó rátette a Walkman jelet, szoftot, és gombot.

Ennyi erővel miért nem megy azon a hitetlenkedés, hogy ez a modell miért nem Xperia modell??

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#921) Cartman023 válasza littlelion21 (#912) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Azt tudom, de nem lehetne egy kicsit gyorsabb valamivel?
A marketen lévő kamera appok segítenek valahogy ezen?

(#922) dokee78 válasza mrlujoak (#920) üzenetére


dokee78
félisten

Értem.

Még egy kérdés:
-Ez miért nem Xperia modell?

(#923) spiky03


spiky03
veterán

Tudtok valami jó feladat kezelő progit rá?
Itt olyanra gondolom, mint ami a C510ben is volt feladatok néven.
Beírom, hogy mit akarok csinálni vagy mire emlékeztessen az általam megadott napon és időben.

Van ilyen cucc?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#924) mrlujoak válasza dokee78 (#922) üzenetére


mrlujoak
veterán

...mert Walkman. :D

A Sony Ericsson W8 sem Xperia - mitöbb, még csak nem is nemzetközi modell. Ázsiai.

Csakúgy, mint a a WT18i.
Ez sem Xperia modell, pedig egy keményen átszabott 2.2-es android fut rajta. Ez is Ázsia only...

...és akkor végezetül a Sony Android Walkman. Sem nem mobil, sem nem Xperia, de Walkman és Androidos...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#925) Winchester95 válasza mrlujoak (#924) üzenetére


Winchester95
őstag

Hát igen.Jól megmondtad.Nem akartam neki magyarázni.Csak gondolkodnia kellene az embernek.De tudod.Egyeseknek semmi sem jó.
Nekem ez a telefon bőven jó mindenre.Filmnézéstől kezdve a zenehallgatásig.Most van egy 16gb os memkarim.
De veszek bele egy 32GBosat+meg van rendelve ebayről a 4in1 pack(később néztem hogy van 5in1 ami autós töltőt is tartalmaz.de már mind1) szóval a telefon full lesz minden szempontból.

Másoknak:Ez walkman mobil.
Amúgy mert nem raktak bele nagyobb sd-t már nem walkman.Ez kb olyan hogy nem raktak bele az LG Optimus 2x be csak 1gb os kártyát akkor már nem is 2x a hardver.........(ez csak 1 példa volt.)Gyári fülessel is meg vagyok elégedve.Igaz utána jártam hogy mennyiért lehetne beszerezni egy olyat de felesleges.
Ha meg nagyon minőségi fülest akarsz akkor menj a tmobilba és megkapod a nagy walkman mobilt nem 42ezres áron hanem 60ezres áron 20ezer forintos fülessel.

(#926) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Igazából elképzelni se tudom, hogy mi ez a "brand". Felkapott? Menő, ha valakinek ilyen van, vagy mi a lótúró? Mert nekem egyáltalán nem ez számít. (értsd: eddig egy Nokia 2760al járkáltam, ez volt a fő telefonom... kettő volt, a másik pedig egy SE W810i)

Kb. 5-6éve mindent megtettem, hogy meglegyen a W810-m, mai napig SEMMI baja nincs, és még mindig imádom a telefont. Viszont az igényeim megnőttek, valamint a kis Nokiámat le kellett cserélni, ezért döntöttem úgy, hogy (mivel a LwW mindenben kielégíti az igényeimet, olcsóbb, jó, android, sorolhatnám) ezt választottam.
Mondjuk nálam lehet számított az is, hogy a W810-emben nem csalódtam soha. Így húztam a "Walkman" megnevezés felé.

Oké, lehetne hozzá nagyobb kártya, meg jobb füles ez igaz, de engem ez nem idegesít. :))

[ Szerkesztve ]

(#927) dumas10


dumas10
csendes tag

Én még mindig szeretnék arra a kérdésre válazt kapni, hogy a proxy-t hogy tudom állítani?? A "LwW" tulajdonosoktól kérdezném, hogy a WIFI beállításokon belül a speciális beállításokban nekik van Proxy módosítási lehetőség??
Mert más andriodos telókban amik mostanában megfordultak a kezemben volt ilyen opció, az enyémben viszont nincs...

Próbáltam ilyen progit letölteni rá (ASproxy, proxydroid) viszont mindegyikhez root-olni kellene a telefont, esetleg tud valaki olyat ami ezt nem igényli??
köszi ;)

[ Szerkesztve ]

(#928) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Szolgáltatónál tartozékokra is vonatkozik a garancia? Nagyon hoki ez a SE féle füles megoldás, a mikrofonnál elég esetlenül hajlanak a kábelek, nem jósolok nekik sok időt, bár ne így legyen.

(#929) neonkukac


neonkukac
csendes tag

Sziasztok!

Csak azt szeretném megkérdezni, hogy mennyire tudja kiemelni a mélyebb hangokat a telefon, mert egy sony walkman szépen kiemeli, de a nokiám equalizerrel, ugyanazzal a fülessel nem tudja úgy kiemelni.

Válaszaitokat előre köszönöm.

(#930) domojko válasza ¤Envy¤ (#910) üzenetére


domojko
senior tag

[Próbáld ki ezt!!]
[Itt nézz körül Pl.].
Állítsd át a jelszót ha elfelejtetted. Router reset.

(#931) fatal` válasza mrlujoak (#916) üzenetére


fatal`
titán

Kinek mi. Nekem pl. annyira nem tetszik. Szerintem a jelenlegi palettából ez a legcsúnyább, de ez már tényleg ízlés kérdése.

Mondjuk a brand körüli nyafogás az furcsa. Engem a nem LED háttérvilágítású kijelző jobban zavarna, mint az, hogy nincs hozzá agybadugós füles. Amúgy is a régi HPM-70et használom. :D

[ Szerkesztve ]

(#932) mrlujoak válasza fatal` (#931) üzenetére


mrlujoak
veterán

Igen, a készülékek kinézete nagyon szubjektív, hiszen kinek mi tetszik...

Igen, az "olcsósításnak" vagy épp más igények kielégítésének ára van. Nem került bele olyan komoly kijelzőpanel, mint a minikbe.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#933) fatal` válasza mrlujoak (#932) üzenetére


fatal`
titán

Csak nem értem miért, hiszen a telenor áraitól eltekintve, ugyanannyiba kerül, mint a Mini Pro (pl. függetlenül). Szerintem a QWERTY helyére befért volna a normális kijelző.

(#934) mrlujoak válasza fatal` (#933) üzenetére


mrlujoak
veterán

Pont ezért tettem az ominózus szót - olcsóbb - idézőjelbe.
Mert ha megnézed, a mini-hez képest plusz hangszóró, plusz gomb, plusz kijelző méret és felület van...
Ezeket a pluszokat hozza szinte majdnem ugyanarra az árra a LWW...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#935) Dzsolo válasza mrlujoak (#934) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Én azért vettem ezt mert 15e-Ft-al drágább a mini... nekem nem ér meg annyit egy kijelzó...

(#936) aero. válasza Dzsolo (#935) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

2 ezerrel olcsóbb :)

(#937) wandor0930 válasza Dzsolo (#935) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Én is hasonlóan voltam, úgy nézett ki ugyan ebben az árban lesz mini függetlenül, akkor az lett volna, de mivel nem volt nem adtam ki érte a plusz 10-15 ezret.
Nálam ez volt a fő szempont, mert az igényeimet mindkettő kielégíti.

aero.
Ez attól függ hol milyen konstrukcióban szeretnéd.

[ Szerkesztve ]

(#938) fatal` válasza Dzsolo (#935) üzenetére


fatal`
titán

Nem túl fair a független mini árát a Telenoros LwW-hez hasonlítani.

T-nél 40k netről rendelve a Mini, így semmivel sem drágább.

(#939) aero. válasza wandor0930 (#937) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Mini: T dominó 40,5k
LWW: Telenor praktikum 42,7k

Függetlenben a felállás 56 / 59k

Abszolút user döntés, ki mire vágyik, vitának nincs tárgya. :)

[ Szerkesztve ]

(#940) wandor0930 válasza aero. (#939) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Igen sz így igaz, de nekem csak telenoros/djuiceos vagy független játszik mert szolgáltatót nem váltok.
Így nálam telenorosan a LWW olcsóbb volt mint a mini és ez a lényeg.

Tudom, hogy a telefonok független árai között(illetve más-más szolgáltatónál) nincs nagy különbség, ezért is írtam, hogy függ attól ki milyen konstrukcióban tudja megvenni, mert a legtöbb ember valamelyik szolgáltatóhoz van kötve és egy telefon miatt nem fog váltani.

(#941) Winchester95


Winchester95
őstag

Vicc ami itt folyik.Komolyan.
Van olyan dolog is hogy egy régi W580i valakinek jobban tetszik mint az LG optimus x2........
Kinek mi.
De a mininél kétségtelenül jobb a Live With Walkman.Főleg ha az árakat nézzük.

(#942) Tomi0703 válasza Winchester95 (#941) üzenetére


Tomi0703
őstag

arban jobb? az hogy?:o :D

(#943) fatal` válasza Winchester95 (#941) üzenetére


fatal`
titán

Persze, hogy jobb.

Ja hoppá mégsem. Olvass vissza 2-3 hsz-t.

[ Szerkesztve ]

(#944) kerxy


kerxy
senior tag

Kit érdekel, hogy melyik teló jobb mint ez?
Ez egy Sony Ericsson Live with Walkman topik, hagyjátok már a többit, foglalkozzunk ezzel a készülékkel ha lehet :)

(#945) kliszi


kliszi
senior tag

Látom sokan szidják ezt a telot ! Összehasonlitják a minivel . Nekem ez van de azt mondom a mini is tökéletes telefon . Mind a két készülék a mostani androidos telefonok közül ez egyik legjobb választás . Nekem Live van és szerintem nagyon gyors jol szól a hangszoroja és a játékok is szépen elfutnak rajta meg a filmezésre is jo . Biztos hogy jo sokáig nem fogom lecserélni .

(#946) Winchester95 válasza kliszi (#945) üzenetére


Winchester95
őstag

szintúgy.

(#947) ben11


ben11
őstag

Szerintem simán abba lehetne hagyni a szóf*sást a LwW Vs. Mini témában. Ha lehet, tartózkodjunk a topic címében szereplő telefonról való diskurzus mellett.
Halkan jegyzem meg, ennyi trollkodásért egy iphone topicból már rég kidobtak volnak embereket..

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#948) fatal` válasza ben11 (#947) üzenetére


fatal`
titán

Az a probléma, hogy senki sem trollkodott. Sőt, még csak a telefont sem szidta senki.

[ Szerkesztve ]

(#949) kz0 válasza kliszi (#945) üzenetére


kz0
csendes tag

Én is így vagyok vele!

(#950) dik


dik
őstag

Ja ja nem szidják a telót csak kicsit kifikázzák! :D Ennyi erővel minden telefonban lehetne valami kivetnivalót találni az is tény! Szerintem teljesen rendben van ez. Nyálaztam eleget a boltban a minit és ezt. Ez lett jobban bejött így ez is lett. A kijelzője meg szemből nézve nem sokkal gyengébb oldalról nézve a kijelzőt meg ki a fenét érdekli úgysem úgy nézem. :DDD
Így pár nap után kezdek vele megbarátkozni (elég rosszul indult ez az android téma mit ne mondjak :) ). Aksi eddig majd 2 napot birt de ment is a birizgálás rendesen. A kijelző érzékenység talán ami zavar nagyon de majd remélem megszokom. Ha valakinek van erre valami megoldása annak megörülnék.
Ja igen és egy épp nem nagyon idevágó kérdésem lenne (remélem nem köveznek meg érte de ha már ide írok gondoltam gyos megkérdezem) roppant amatör kérdés tudom de mivel kezdő vagyok az androidban valaki elárulná nekem hogy lehet kilépni a market-l ha wifin beléptem? Vagy nem is lehet vagy nem is kell? Sokmindent letöltöttem kipróbáltam de ezt nem találta meg hogy is lehet kilépni!

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.