Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Batu3


Batu3
tag

Én is walkman tulaj lettem :P
A hívásoknál jól működött a szenzorom! a képernyőt nem tudtam benyomni úgy hogy elszíneződjön. Meg vagyok elégedve a készülékkel :) Bár még nem veséztem ki...
Továbbá már jelezte, hogy elérhető a 4.0-s android!!! :)

Sony Ericsson K310i -> K770i -> P1i -> Live with Walkman -> Sony Xperia SP -> Z2 -> Huawei P9 Lite (2017) -> ASUS Zenfone 2 Laser -> Sony Xperia XA1 --> XZ1 --> Realme GT Master Edition --> Sony Xperia 1 IV

(#452) sheep válasza Batu3 (#451) üzenetére


sheep
addikt

hát a 4.0-ás biztos nem, mert az még csak a nexuson elérhető
de talán még az idén megkapjuk mi is..

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#453) fatal` válasza sheep (#452) üzenetére


fatal`
titán

Én inkább 12Q1et vagy 12Q2-t tippelek. Rá kell húzniuk még a felületet, ami szvsz nem két perc. De legyen igazad. :)

(#454) Miseew


Miseew
csendes tag

csak nem gondolják komolyan ezt a walkman-t a Sony-nál...a telefon maga nem rossz. 3900 havidíjjal netes rendelés esetén EXTRA kedvezménnyel 2 év tarifahűség 2 év hűségnyilatkozattal 20.000 ezer forint. amit meg kell vallani már nem rossz a telefonhoz képest!:)

“I became insane, with long intervals of horrible sanity.” ― Edgar Allan Poe

(#455) Batu3 válasza sheep (#452) üzenetére


Batu3
tag

én is meglepődtem :D de valami 4-essel kezdődik no sebaj :)

Sony Ericsson K310i -> K770i -> P1i -> Live with Walkman -> Sony Xperia SP -> Z2 -> Huawei P9 Lite (2017) -> ASUS Zenfone 2 Laser -> Sony Xperia XA1 --> XZ1 --> Realme GT Master Edition --> Sony Xperia 1 IV

(#456) fatal` válasza Batu3 (#455) üzenetére


fatal`
titán

Az a 4.0 a telefon szoftverének verziója, nem az androidé. Az marad 2.3.4.

(#457) badon


badon
csendes tag

Még egy pont a telenornak.

(#458) Tangerine válasza sheep (#452) üzenetére


Tangerine
senior tag

És jobb lesz a 4.0-es, mint a mostani, vagy csak gyorsabban fogy az akksi? :F

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#459) sheep válasza Tangerine (#458) üzenetére


sheep
addikt

mindegyik verzió előrelépés a korábbihoz képest
talán jól érzékelteti a generációs ugrást, hog eddig pl. 2.1, 2.2, 2.3 követték egymást, most pedig egyből a 4.0 jön
a youtube-on pl lehet róla videót találni:
[link]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#460) Munszu360 válasza badon (#457) üzenetére


Munszu360
csendes tag

Inkább fél pont:
Link

[ Szerkesztve ]

(#461) Tangerine válasza sheep (#459) üzenetére


Tangerine
senior tag

Köszi, majd akkor meglátjuk. ;)

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#462) Cartman023


Cartman023
aktív tag

Olyan kérdésem lenne, hogy a futó szolgáltatásoknál miért csak 300-320 MB-i RAM-ot mutat, pedig ha jól tudom 512 van benne?

(#463) wandor0930 válasza Cartman023 (#462) üzenetére


wandor0930
aktív tag

tán mert a többit a rendszer lefoglalja

(#464) Cartman023 válasza wandor0930 (#463) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Kösz, ezt nem tudtam! :)

(#465) St_Riv


St_Riv
csendes tag

Szerintem szánalmas, hogy Walkman néven adják ezt ki...... háhá vicc volt. :D csak jót mulattam még az első vitákon. Ahogy látom megoldódott a felvevő letevő kihangosító némító gomb (?) rejtélye is, bár bevallom férfiasan középtávon meguntam a fórumot és ugrottam a végére, ahol már nyugis volt a hangulat. Az a bajom, hogy amilyen peches vagyok tuti olyan telót fogok ki amivel a "fülemmel csinálok rossz dolgokat" eseményeket előidézem. Bár lehet, hogy csak bizonyos fül esetében jelenik meg a hiba. :D Kötni kéne a telenorral próba idős szerződést, hogy, ha okés a dolog 2 hétig akkor megtartom. Amúgy az eset nem ilyen mókás, itt egy remek teló ami 100%-ban megfelelne az elvárásaimnak, erre ilyen hülyeség miatt nem merem megvenni... Nem hiszem el. Ha megveszem és jelentkezik a hiba, azért vajon lehet reklamálni? :O Amerikába mindenért perelnek, talán ha jogász lennék...

(#466) sheep válasza St_Riv (#465) üzenetére


sheep
addikt

3 napon belül visszaviheted és kifizetik az árát (elállás joga)
amúgy még senkin másnak sem jött elő ez a probléma
mobilarena vs mindenki más...

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#467) diegho válasza sheep (#466) üzenetére


diegho
nagyúr

Barátnőmnek sikerült kihangosítani telefonálás közben 2 hét alatt 2szer, a titok nyitja az, hogy úgy is a füledhez tudod érinteni elfordítva, hogy a távolságmérő szenzor nem érzékel semmit, hiszen a tarkód mögött érzékelne. Magyarul, ha úgy beszélsz a telefonnal, hogy szinte a telefon oldalát tartod a fejedhez, akkor bizony ki tudod hangosítani, de csak ebben az esetben. (vagy esetleg még akkor lehet gond, ha koszos a fólia)

(#468) sheep válasza diegho (#467) üzenetére


sheep
addikt

hmm ez érdekes
de mennyire életszerű ez a kifordított telefonálás?
ki kéne próbálni más telefonokkal is

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#469) diegho válasza sheep (#468) üzenetére


diegho
nagyúr

Annyira, hogy én akarattal sem tudtam produkálni a dolgot a sajátomon.

(#470) epaska


epaska
csendes tag

Valaki segítsen pls! ha igy veszem meg:
Mobil Online 500 MB (2 év hűség), melynek havidíja: 1990 Ft
Alaptarifa 5 tarifacsomaggal, 2 éves hűségnyilatkozat, 2 éves tarifahűség és 2 éves szolgáltatáshűség.
ez mit jelent? havonta mennyit fogok fizetni? előre is köszi!

Forza Juve!

(#471) Karma válasza epaska (#470) üzenetére


Karma
félisten

Az Alaptarifa 5 havidíja 5290 Ft, úgyhogy circa 7300 forint lesz a vége.

“All nothings are not equal.”

(#472) spiky03


spiky03
veterán

Ugye az nem gond, ha nem azt a 2gigás kártyát teszem majd bele, amit adnak hozzá? :)
Mert van jelenleg egy 2gigásom a C510esben

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#473) sheep válasza spiky03 (#472) üzenetére


sheep
addikt

nem baj, csak a 32 gigásat már nem biztos hogy megfelelően kezeli

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#474) Tangerine válasza sheep (#473) üzenetére


Tangerine
senior tag

Jól kezeli! :D
Én 32-est vettem bele.

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#475) spiky03 válasza sheep (#473) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi.
És milyen kártyát ajánlotok hozzá?
Mert lehet, vennem kéne majd bele egy 8gigásat :)
Mert azért kell hely a zenének, filmnek, alkalmazásoknak :D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#476) Swiss_audio válasza spiky03 (#475) üzenetére


Swiss_audio
tag

Márkára szinte mindegy, de én a Kingston-t ajánlom. Arra figyelj, hogy legalább Class-6ost vegyél. Egyébként nem tudom, hogy állsz anyagilag, de szerintem jobban járnál 16gigással.

(#477) sheep válasza spiky03 (#475) üzenetére


sheep
addikt

bármilyet vehetsz, de class 6-oson felül felesleges, nem lesz gyorsabb
viszont vigyázz hogy ne vmi noname kártyát vegyél, én vettem egyet a múlt héten de rossz volt, fagyott tőle a telefon
inkább boltban vegyél, garisat, class6-ost kapsz 3500 körül

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#478) spiky03 válasza sheep (#477) üzenetére


spiky03
veterán

Thx.
Akkor e-bay-ről nem szerencsés rendelni, ugye?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#479) Swiss_audio válasza spiky03 (#478) üzenetére


Swiss_audio
tag

Én inkább úgy mondanám, hogy felesleges. Bemész akármelyik elektronikai boltba, vagy supermarketbe és kapsz garanciával és nem kell szállítást fizetni.

(#480) spiky03 válasza Swiss_audio (#479) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi
Akkor majd szét nézek, hogy milyen a hazai felhozatal :)

Még egy kérdés.
Az megoldható, hogy pl most a 2gigás kártyára pakolok mindent (játékok, progik, stb), utána pedig ha meg lesz a 8gigás, akkor azokat szerintetek simán át lehet másolni rá, és jól fog működni?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#481) Tangerine válasza spiky03 (#480) üzenetére


Tangerine
senior tag

Igen. Nálam legalábbis bevált.

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#482) spiky03 válasza Tangerine (#481) üzenetére


spiky03
veterán

Big Thx.
Már csak a telefon kell és minden jó lesz :D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#483) spiky03 válasza spiky03 (#482) üzenetére


spiky03
veterán

Márkában milyen SD kártyát ajánlotok?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#484) epaska


epaska
csendes tag

180 Mbyte multimédia keret mire elég??

Forza Juve!

(#485) sheep válasza spiky03 (#483) üzenetére


sheep
addikt

a data, samsung, kingston, sztem bármi jó ha garis
túl sok pénzt nem érdemes kiadni a névért

epaska:
nekem 100mb van, és szinkronizálni, néha emailezni, egy-egy oldalt megnézni ha nincs wifi, ahhoz elég
ha vidokat akarsz nézni, minden nap sok levelet küldeni, akkor nagyobb csomag kell

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#486) spiky03 válasza epaska (#484) üzenetére


spiky03
veterán

A telenornál az e-mail meg a böngészés ingyen van, csak a letöltéseket számolja adatforgalomnak (pl youtube, market, stb).
Itt fel is tennék egy kérdést.
Olyan app létezik amivel ezeket meg lehet különböztetni?
Mert az okostarifa180-al veszem majd a telcsit (gondolom neked is az van?) és jó lenne tudni, hogy mennyi is az adatforgalmam. (mondjuk a 180 mega túllépése esetén nincs túlforgalmazási díj, csak lassítják a netet)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#487) Des1gnR válasza spiky03 (#486) üzenetére


Des1gnR
őstag

A böngészés szerinted nem adatforgalom? :F
3G Watchdog Pro Itt egy adatforgalom számláló.

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#488) spiky03 válasza Des1gnR (#487) üzenetére


spiky03
veterán

De az is az, de a Telenor nem úgy reklámozza az okostarifákat, hogy az nem tartozik bele az adatforgalomba?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#489) adrian360 válasza Des1gnR (#487) üzenetére


adrian360
őstag

telenornál okostelefon tarifánál nem számít bele a böngészés :
http://www.telenor.hu/szamlas-tarifa/okostarifa/

(#490) Des1gnR válasza adrian360 (#489) üzenetére


Des1gnR
őstag

Ez felettébb érdekes :U

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#491) pranksta válasza adrian360 (#489) üzenetére


pranksta
tag

Én nem értem egyébként, hogy csinálják Romániában, hogy 10 euróért a következőt kapod 60 napra:
- 4000 perc hálózaton belül
- 4000 sms hálózaton belül
- 140 perc az összes többi hálózatba, nemzetközire is
- 140 sms a többi román hálózatba
- 140 MB internet

.. nálunk mikor lesz ilyen?

dubito ergo sum

(#492) EczkE


EczkE
addikt

Sziasztok!

A telefonálás közbeni bugról érdeklődnék. Mások is tapasztalták vagy csak Bogéknál áll fent?

A válaszokat előre is köszönöm! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#493) Des1gnR válasza EczkE (#492) üzenetére


Des1gnR
őstag

Az eddigi tapasztalatok alapján csak a tesztkészülék volt hibás. (Senkinél nem jött elő a hiba a fórumon belül) :K

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#494) EczkE válasza Des1gnR (#493) üzenetére


EczkE
addikt

Ez jó hír, köszi. :) :R

Asszem mindenféleképpen!

(#495) Dzsano


Dzsano
tag

Szvsz, miután egy slágertelefonról van szó, és leszólták, de rendesen, a hallgatás több, mint érdekes. :(
Már eltelt 10 (11) nap és nem láttam,hogy írtak volna róla.
Főképp érdekes, hogy miután az egyik szolgáltató szuper alacsony áron forgalmazza, és sokan vennék karácsonyra, (mint például én is) nem ejtenek róla szót.
De a Defy+, az agyon lett dicsérve. Még magyar nyelv sincs. És ahogy olvastam, a Defy (sima) vissza volt fogva, tehát csak beállították a gyári órajelet, és nesztek: itt az új teló! Hm.
Megnéztem a boltban mindkettőt, hát... érdekes, de a masszív defy+ sokkal vékonyabbnak és kisebbnek tűnt, mint az SE LWW.

Az előbb újra elolvastam a tesztet. link
Most már tényleg nem értem azt a füles dolgot. Egyszerre megnyomja a füle a kihangosítást a bal felső sarokban, és a közelségi szenzor nem kapcsolt be, kihangosít, de a jobb alsó sarokban (a mikrofon némításának méretes ikonja) meg lenémít. Ez a távolság... 3,2' az 8,1 cm, az én fülem kisebb, pedig elég nagy. :(

Most vegyük, vagy ne vegyük?

(#496) diegho


diegho
nagyúr

Amúgy ez az egész telefonálás közbeni kihangosítás már ott túl volt lihegve, hogy abszolút nem kötelező a gyári launcher-t használni. Felteszel egy launcher pro-t és máris nem a sarkokban lesz a kihangosítás stb.

Amúgy ha már korrektség megkérdőjelezésénél tartunk, akkor a Galaxy W tesztben említett nagyon jó hátlap kb olyan minőségű, mint egy 5ft-os koreai fröccsöntött játéktelefon hátlapja. Megnéztem egy rakás telefont, mielőtt megvettem a LWW-t és a Galaxy W pont a pocsék anyagú hátlap miatt esett ki, ami nem csak szerintem, hanem az eladó szerint is egy rakás szar, pedig neki az lett volna az érdeke, ha én a Galaxy-t veszem meg, hiszen pont duplája az ára.

[ Szerkesztve ]

(#497) pranksta válasza Dzsano (#495) üzenetére


pranksta
tag

Lehet, hogy nem ugyanazt a cikket olvastuk, de szerintem a telefonáláson kívül - ami azóta a fórum alapján látható, hogy gyakorlatilag egyedi probléma volt - nem szólták le a telefont.

Azt írja a teszt is, h a telenornál olcsó.

A távolság nem 3,2", nyilván nem véletlen írják, h méretes a némító gomb, de egyébként mindegy, láthatod, hogy egyedi problémáról van szó.

A Defy+ nem tudom, hogy keveredik ide, sok más telefont is dícsérnek. Az meg, hogy valami mennyire strapabíró, nem a méreten múlik, hanem az anyaghasználaton, az illesztések minőségén, satöbbi..

Ha tetszik, vedd meg! Ha pedig nem tudsz a mobilarena plecsnije nélkül dönteni, akkor nem is értem, hogy minek olvasod a fórumot..

Én egyébként (szükségből is, még nem járt le a két év hűségem), inkább megvárom amíg beveszik a neo V-t is a telenoros kínálatba, hátha belőnek neki valami dömpingárat..

dubito ergo sum

(#498) sheep válasza diegho (#496) üzenetére


sheep
addikt

hiába használsz launcher pro-t, attól még a hívási felület ugyanaz marad, a sarokban lesz a kihangosítás
de ettől függetlenül sem jön elő a probléma, legalábbis nálam

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#499) diegho válasza sheep (#498) üzenetére


diegho
nagyúr

Érdekes, de ezt is biztosan le lehet cserélni.

(#500) gluke


gluke
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap óta vagyok Live wW tulajdonos. Ez az első Androidos és érintőképernyős telefonom, úgyhogy még barátkozási időszakban vagyok vele, de az első benyomásaim nagyon jók :) . Ha lesz rá módom szívesen megosztom a tapasztalataimat(és kérdéseimet), mert nekem is nagyon hasznosak voltak a fórumban olvasott vélemények. Főleg arról, hogy a kihangosítás gyakorlatilag senkinél nem jelentkezett...
Viszont a ma reggel kissé megtréfált a telefon, mert úgy tünik kikapcsolt állapotban nem ébreszt... :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.