Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) Deck válasza aero. (#5000) üzenetére


Deck
titán

Hálás köszönetem!

PS5

(#5002) domojko válasza aero. (#4989) üzenetére


domojko
senior tag

Ezt hogy tudom visszacsinálni az eredetire?

(#5003) aero. válasza domojko (#5002) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

CWM-ben egy full backup vagy flashtool wipe data nélkül, ujraroot és. 62.

(#5004) Tv


Tv
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni van-e valami szériahiba ennél a készüléknél ami sok példánynál előjön?

(#5005) BigBlackDog válasza Tv (#5004) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Régebbi példányok (4 hónap) fekete lakkozott részéről leválik a festék. De többiek mondanak pontosabbat. Esetleg olvass vissza egy-két oldalt, elég sok szó volt róla.

(#5006) nonolada1 válasza Soldika30 (#4973) üzenetére


nonolada1
senior tag

A párom telója már két hete szervízben van és küldött egy sms-t a Telenor,hogy bocsika,hogy késnek vele.de ez van,ja és 72 órán belül vittük vissza.No comment,ez Magyarország.

(#5007) Tv válasza BigBlackDog (#5005) üzenetére


Tv
senior tag

Köszi a választ. Ez a festék dolog nem izgatna engem. Visszább is olvastam, inkább nem köll ez nekem :(

(#5008) BigBlackDog válasza Tv (#5007) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Mi miatt döntöttél így?

Más: Hát ez a GoLauncher EX egy csoda. Eddig miért nem szántam rá magam a telepítésére, nem tudom. Van valami hátránya? Esetleg jelentős része a kiegészítőinek fizetős, vagy anonim használati adatokat küld, esetleg sok helyen reklám van benne? Mennyire meríti az akksit jobban, ha az asztalon nincs semmi extra widget kint, ami eddig nem volt?

[ Szerkesztve ]

(#5009) fatal` válasza BigBlackDog (#5008) üzenetére


fatal`
titán

Talán 1-2 kiegészítő van, ami fizetős, de én azokat nem használom, csak a Launchert. Szerintem ugyanannyira meríti, mint a gyári launcher, kb semennyire. Reklámokat passzolom, szűrve van :D

(#5010) aero. válasza BigBlackDog (#5008) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Én nem találkoztam reklámmal még benne, max a store-ban, de azt alig használtam. Kijött amúgy már a 3.0 beta, javaslom a használatát. :)

A szabad memóriát amúgy rosszul mutatja, arra ne hagyatkozz.

[ Szerkesztve ]

(#5011) fatal` válasza aero. (#5010) üzenetére


fatal`
titán

Persze, hogy rosszul, mert nem a szabad, hanem a foglalt memóriát írja :D

(#5012) Tv válasza BigBlackDog (#5008) üzenetére


Tv
senior tag

Több felhasználó írta a topikban, hogy hívás közben szokott vicceskedni a teló (kihangosít, elnémis stb.), ilyesmihez nekem nincs türelmem.

(#5013) fatal` válasza Tv (#5012) üzenetére


fatal`
titán

Gariban cserélik, ez a közelségérzékelő hibája és csak 1-2 modellt érint, nem általános hiba.

(#5014) aero. válasza fatal` (#5011) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Akkor a fordítás rossz. Szabad/Összes memóriának van írva.

(#5015) fatal` válasza aero. (#5014) üzenetére


fatal`
titán

Ha az AppDrawer most fut fülén lévő memóriáról van szó, akkor az foglalt / összes, de nekem le sincs fordítva csak Memory: xxx/xxx

(#5016) Tv válasza fatal` (#5013) üzenetére


Tv
senior tag

Értem, így már más. Csak rákerestem és küldöldi fórumokon is panaszkodnak a problémára. Le tudom tesztelni a telón a dolgot miután megvettem igaz? Gondolom akkor arról van szó, hogy a hibáss modelleknél a kijelző nem (mindig) kapcsol inaktív állapotba mikor az ember a füléhez tartja a telót.

(#5017) nonolada1


nonolada1
senior tag

Ezek szerint elképzelhető,hogy mikor telózás közben a hang elmegy akkor az pont a kijelző nem kikapcsolásából adódó probléma? És ott olyankor vmit megnyom az ember és emiatt szűnik meg a hang?

(#5018) fatal` válasza Tv (#5016) üzenetére


fatal`
titán

Igen, pontosan ez a helyzet. És mivel az egyik sarokban van a mikrofon / hangszóró némító gomb, ezért a füleddel megnyomod.

(#5019) nonolada1 válasza fatal` (#5018) üzenetére


nonolada1
senior tag

Hát az nagyon király akkor,ezt miért nem tudták a fasza Telenornál mondani?Ehelyett 72 órán belül visszavittük azt a fost és nemhogy kicserélték volna,hanem beküldték a szervízbe.De ha szar az érzékelő,ami a kijelzőt kikapcsolja,akkor tök mindegy,ha azt nem cserélik ki,ígyis,úgyis megmarad a hiba.

(#5020) fatal` válasza nonolada1 (#5019) üzenetére


fatal`
titán

Nem biztos, szoftveres gond is lehet. Nem tudom pontosan mi okozza a hibát.

Az itteni tesztben is lehúzták először a készüléket, mert az első modell, amit kaptak az ilyen volt, aztán a cserekészülékkel már nem volt gond, akkor lett updatelve a teszt.

(#5021) nonolada1 válasza fatal` (#5020) üzenetére


nonolada1
senior tag

Pont ezért nem értettem,hogy miért nem cserélték ki azonnal a készüléket,mit szarakodnak vele.

(#5022) Tv válasza nonolada1 (#5019) üzenetére


Tv
senior tag

Ne hagyd annyiban a dolgot! Ahányszor szar addig cseréltesd. Ne a pénzt kérd vissza azt javaslom. Ha mindenki így csinálja akkor előbb utóbb rájönnek, hogy a szart nálunk sem lehet eladni már. Ne csináljon telefont, aki nem tud.

(#5023) nonolada1 válasza Tv (#5022) üzenetére


nonolada1
senior tag

Sajnálom amúgy,mert olyan jókat olvastam erről a telóról.Nekem egy Alcatel OT990-esem van,most már 8hónapja használom és teljesen jó,sosem volt vele gondom.Gondoltam az asszonynak ne legyen már ugyanilyen készüléke,azóta eltelt egy kis idő,vmi komolyabb hardverű,de mégis kézbe illő kis vasat akartam neki és ez lett belőle,de már most az elején szar.

(#5024) walkmanboy válasza Tv (#5012) üzenetére


walkmanboy
tag

"Több felhasználó írta a topikban, hogy hívás közben szokott vicceskedni a teló (kihangosít, elnémis stb.), ilyesmihez nekem nincs türelmem"

Én naponta kb 6-9 órát telefonálok, és nekem nem csinált még ilyet.

Akkor tudja vki hogy lehet megcsinálni a hátteret ha lapozok jobbra-balra, ua. a hátér maradjon ?
( Ua. a képlegyen, ne menjen el a kép kicsit sem )

[ Szerkesztve ]

A nők szerint a szülni a legnehezebb.. Vajon BF-eztek e már 220-as pingel?

(#5025) aero. válasza walkmanboy (#5024) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Cseréld le a launchert, pl. Go Launcherre, abban van ilyen opció.

(#5026) Tv válasza nonolada1 (#5023) üzenetére


Tv
senior tag

Igazából nekem is tetszik a készülék. Ha cserélik és az új már jó, akkor semmi probléma nincs. Nem áll nekem szándékomban fikázni a telót, főleg, hogy még nincs is ilyenem, csak egyszerűen én nem fogadom el ha hibást kapok. Szóval ettől függetlenül könnyen lehet, hogy megveszem.

(#5027) walkmanboy válasza aero. (#5025) üzenetére


walkmanboy
tag

"Go Launcherre, "

ez egy program a marketen ?

A nők szerint a szülni a legnehezebb.. Vajon BF-eztek e már 220-as pingel?

(#5028) aero. válasza walkmanboy (#5027) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Így van, egy launcher. Csak írd be és kidobja egyből.

Ugyanúgy oldalak vannak. El lehet tüntetni az appokat a listából, vannak témák, animációk, megszabhatod hány oldal legyen, stb.

Ja, igen, szedd még le hozzá a hungarian for go launcher-t, az a magyar nyelv.

[ Szerkesztve ]

(#5029) nonolada1 válasza Tv (#5026) üzenetére


nonolada1
senior tag

Én is örülnék neki,ha jó lenne,de már az elején sem jól indultak a dolgok és ráadásul a szolgáltató mindezt csak tetézi.

(#5030) walkmanboy válasza aero. (#5028) üzenetére


walkmanboy
tag

Thank you. de mikor bent van a téme mindíg kérdezi ezt akrom van a sony témáját. nem merem őt beálítani főnek hogy tudom amjd eltávolítani ?

[ Szerkesztve ]

A nők szerint a szülni a legnehezebb.. Vajon BF-eztek e már 220-as pingel?

(#5031) aero. válasza walkmanboy (#5030) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nyugodtan beállíthatod alapértelmezettnek, utána a beállításokban az Alkalmazások listájánál a go launchernél megnyomod az "alapértékek törlése" gombot alul, és újra előjön a választó.

(#5032) walkmanboy válasza aero. (#5031) üzenetére


walkmanboy
tag

értem köszi !
akkor ennél belehet állítani a háttér ua. maradjon jobbra ill. balra húzásnál ? thx !

van hír a ICS -ről ?

A nők szerint a szülni a legnehezebb.. Vajon BF-eztek e már 220-as pingel?

(#5033) Tv válasza nonolada1 (#5029) üzenetére


Tv
senior tag

Hát igen. Így most már sokkal egyszerűbb lenne leadni szervízelésre a telót, mert tudnád is mutatni, hogy valószinűleg a távolságérzékelővel van a gond, így a szervízes akihez kerül a teló kapna egy infót, hogy merre kell keresni a hibát.

(#5034) Deck


Deck
titán

Szerintem ez egy remek telefon mint tudásban,hardverlileg és árban is :)
Hibák mindegyik készüléknél előfordulhatnak, ezért nem a telefon a hibás és nem szarozni kell. Bekell vinni szervizbe és ha még telt el a 72óra kicseréltetni ragaszkodni hozzá, nem pedig hagyni, hogy hetekre elvigyék.
Régen pár éve vettem meg az első okos telefonom SE Xperia 10 mini pro. Megkaptam (websopban rendeltem) majd hibás volt folyamatosan benyomodott lenn a bal sarkába ami volt, bevittem a T-hez másnap és ki is cserélték :)
Amúgy nálunk 2 Live van a családban! Mindegyik tökéletes :)

PS5

(#5035) aero. válasza walkmanboy (#5032) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Be lehet, nekem most nincs fent, de a beállításoknál megtalálod.

ICS-ről nincs hír, egyszer majd megjön. Függetlenje nem tudom van-e itt valakinek, nem sokról tudok, max 1-2 ember, valószínűleg ők kapják hamarabb, utána a szolgáltatók.

(#5036) nonolada1 válasza Tv (#5033) üzenetére


nonolada1
senior tag

Hát igen,csak a legtöbb boltban már nincs szervizelés,csak beküldés.

(#5037) fatal` válasza aero. (#5028) üzenetére


fatal`
titán

A notifier is ajánlott :)

(#5038) nonolada1


nonolada1
senior tag

Na írtak asszonynak,elkészült a teló,hát kíváncsi leszek:)

(#5039) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Szép napot :)

Erről vélemények? (memóriakártya). Ott jókat írnak róla, ára is jó, nagyobb nem hiszem, hogy kellene nekem. Van esetleg valaki, akinek ilyen márkájú van? Bízhatok benne?

[ Szerkesztve ]

(#5040) jeti313


jeti313
csendes tag

hellóka. rootolva van a telóm és raktam rá recoveryt is, de nemtom mi a recovery nyitás gombkombinációja. vki pls help

Omena on paras yritys maan päällä

(#5041) aero. válasza jeti313 (#5040) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

hangerő le gombot nyomogatni a bekapcs. gombtól kezdve míg be nem jön.

(#5042) jeti313 válasza aero. (#5041) üzenetére


jeti313
csendes tag

Köszöntem szépen (Y)

Omena on paras yritys maan päällä

(#5043) razorka777 válasza ¤Envy¤ (#5039) üzenetére


razorka777
veterán

Nekem is ilyen van,csak 8 GB-os.Nagyon jó kártya és gyors. :)
Nyugodtan megveheted nem fogsz csalódni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#5044) ¤Envy¤ válasza razorka777 (#5043) üzenetére


¤Envy¤
tag

Köszi szépen a választ! :))

(#5045) gabe8719 válasza ¤Envy¤ (#5039) üzenetére


gabe8719
senior tag

Ez egy nagyon jó kártya elvileg, ha igaz, extrém fizikai (hőmérséklet, nyomás) behatásoknak is ellenáll, és az az 5 év gari sem épp elhanyagolható. :) Én is nézegetem egy ideje a 32 GB-os változatot, fincsi lenne..

Az egyik tesztben egy fotón mintha úgy láttam volna, hogy Bog-nak is ilyen van, ő pedig elég hardcore user, lehet megérne egy privát üzenetet a dolog. Ha neki jó, szerintem bárkinél megállja a helyét a cucc. :K

[ Szerkesztve ]

(#5046) fatal` válasza ¤Envy¤ (#5039) üzenetére


fatal`
titán

Jó, ugyanilyen memkártyám van. :)

(#5047) nonolada1


nonolada1
senior tag

Most hívott asszony,hogy a szerviz jogosnak tartja a készülék cseréjét,így új telót kap:)

(#5048) gabe8719 válasza nonolada1 (#5047) üzenetére


gabe8719
senior tag

Ezek szerint pontosan ismerik a jelenséget, úgyhogy meg sem kísérelték javítani - egy korábbi hsz-emben már kifejtettem az SE-os szerviztapasztalataimat - most sem kellett csalódnom. :)

Ismerve a hozzáállásukat, fogadni mernék rá, hogy pár hónapon belül a lakkopást is be fogják vállalni, és garanciális ok lesz.

[ Szerkesztve ]

(#5049) krisztian112 válasza nonolada1 (#5047) üzenetére


krisztian112
senior tag

Egyébként mi volt a baja a telónak, hogy egyből szervízbe kellett vinni? A lenémítgatós probléma?

Huawei P10 lite

(#5050) SShadow


SShadow
aktív tag

Én azt olvasgattam a külföldi fourumokon hogy a szervizbe is csak annyit csinálnak a Sw-el amit te is megtudsz seus majd frissítés:((
Az nem javítás csak rövidtávú orvoslás:(
Javítás az lenne ha átítnák a phone.apk-t és vagy kiszednék a mute gombot vagy máshova tennék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.