Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) fatal` válasza Zsolti900114 (#3899) üzenetére


fatal`
titán

Az a hátteret állítja, semmi köze nincs az asztalok számához.

(#3902) Forestjo


Forestjo
senior tag

Helló! A használatiban (pdf) szerepel az "adatfigyelő" program, ezt sem találom. Nincs is benne? Mik vannak a Marketen erre?
Valamint valaki adja meg legyen szíves annak a proginak nevét, amelyik a LED állapotjelző fényeit szabályozza.

ui: automatikus fényerő nálatok megy? Hol kell eltakarni, hogy látszódjon a hatás?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#3903) dokee78 válasza Forestjo (#3902) üzenetére


dokee78
félisten

Mobil adatfigyelőnek tedd fel az Onavot-elég jó még azt is tudja,hogy figyelmeztet,ha egy telepített app nagyon szedi a netet.

(#3904) Tomi0703 válasza Forestjo (#3902) üzenetére


Tomi0703
őstag

elolapi kamera mellett jobbra.

(#3905) Ubul86 válasza Tomi0703 (#3904) üzenetére


Ubul86
őstag

előlapi kamerát mivel tudjátok kipróbálni ? (skype-ot nem akarok msot feltenni :D)

(#3906) Winchester95 válasza Ubul86 (#3905) üzenetére


Winchester95
őstag

Sima camera appban van egy olyan ikon amivel lehet fotózni előlapival.Balról a 3. aszem.

(#3907) Ubul86 válasza Winchester95 (#3906) üzenetére


Ubul86
őstag

áh,nem tudtam,köszi

(#3908) Deck


Deck
titán

Total Memory: 351 MB
Free Memory: 129 MB
Used Memory: 222 MB

Nem 512 MB-nak kéne lennie a Liveban? Vagy ez így jólvan? :))

PS5

(#3909) Deck válasza Deck (#3908) üzenetére


Deck
titán

Közben visszaolvastam. A rendszer lefoglalja magának :) Tehát ha elfogy a szabad ramom, utána akkor is fut minden rendesen mivel lefoglalta magának így kell értelmeznem?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#3910) fatal` válasza Deck (#3909) üzenetére


fatal`
titán

Nem, nem így. A többiben maga a rendszer csücsül, nem férsz hozzá.

(#3911) Deck válasza fatal` (#3910) üzenetére


Deck
titán

Értem :) Ha elfogy akkor azért nem fagy le a telefon ugye?

PS5

(#3912) fatal` válasza Deck (#3911) üzenetére


fatal`
titán

Néha belassul, de felszabadít a rendszer. De ajánlott pár naponta újraindítani a telót.

(#3913) btudos válasza fatal` (#3910) üzenetére


btudos
veterán

Szaisztok, kedves LwW tulajok!

Egyik kedves ismerősömnek van egy ilyen készüléke, aminél a minap jelentkezett egy furcsa probléma. Lezárt képernyőnél időnként magától bekapcsolja a kijelzőt, majd újra ki, nem oldja fel a képernyőzárat, de bekapcsolja a kijelzőt. Változó hogy milyen időtartamban jelenik ez meg, és mikor, tök random a dolog, de csak lezárt képernyőnél jelentkezik. Ha megnyomja a fizikai feloldógombot, akkor az egész abbamarad, és a telefon tökéletesen használható. (Ezért gondolom, hogy a probléma szoftveres, de egy HTC HD7 tulajdonosaként nem igazán vagyok otthon a témában :( )

Előre is köszönöm a segítséget!

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#3914) Kope91


Kope91
csendes tag

az előzőre válaszolva, nekem is jelentkezett ez a probléma, de mióta visszaállította gyári beállításokra + az sd kártyát is megformázta és teljesen tisztán raktam vissza ilyen problém már nincs,

1. telefonról minden fontosa ments, teloszámokat a telefon eltudja menteni egy fájla, sms-eket, meg van androidba app hozzá azzal + esetleg képek azokat is
2. sd-t és simet vedd ki, aztán kapcsold be és gyári beállításokat visszaállításával funkcióval indtsd ujra,
3. kérni fogja a sim. kártyát rakd be
4. az üres sd kártyát is berakhatod (figyelj mielőtt megformáznád, hogy van rajta egykét mappa ami fontos lehet, pl Sony PC companion telepítője azt ne töröld le, vagy ami még fontos, a dolgaidat meg mentsd le
5. szóval ha sim bent van meg teljesen üres sd akkor megint bekapcsoljuk a telót, és beállítgatjuk kedvünkre

én is ezt csáltam mert már nagyon bosszanot, mondom egy próbát megér, azóta nem csinált egyetlen egy ilyen manővert sem, akármilyen appot raktam rá...szóval szerintem én jól jártam, igaz kis meló volt minden beállítgatni, de megérte

(#3915) fatal` válasza btudos (#3913) üzenetére


fatal`
titán

Valószínűleg valamelyik alkalmazás ébreszti fel.

(#3916) Deck


Deck
titán

Ti rajta hagytátok a fóliát? Van ahol picit buborékos volt kicsit. Aztán volt ott valami kiakartam szedni, aztán meg még több lett.

PS5

(#3917) Ubul86 válasza Deck (#3916) üzenetére


Ubul86
őstag

beletettem első nap a zsebembe,és felvállt félig,szóval levettem,de rendeltem ebayről másikat hozzá,nem árt,nem hiszek az ilyenekben,hogy karcálló,stb :D

(#3918) mrlujoak válasza Deck (#3916) üzenetére


mrlujoak
veterán

A gyári fóliát azonnal levettük otthon - páromé ez a modell - és feltettem neki egy vágható, jó minőségűt. Vizes feltétel volt - mint a nagy fóliáknál szokás - és buborék, szösz, felpúposodás mentes lett. Csakúgy mint a mini pro-mon, ahol ugyan azt a típust, ugyan ezzel a módszerrel tettem fel.

(X10 mini-inkre - nekem sima, páromnak X10 mini pro-ja volt - is ugyan ezt, ugyan így tettem fel, és az enyémen még mindig szolgál, páromét meg vele adtam el)

Szedd le a gyári fóliát, mosd le a csap alatt, rázd le róla a fölös vizet, és úgy helyezd fel.
Közben jó nedvszívó anyaggal simítsd, majd passzírozd ki az esetleges buborékokat.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3919) mrlujoak válasza Deck (#3916) üzenetére


mrlujoak
veterán

A vizes feltétellel így néznek ki:



Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3920) Deck válasza mrlujoak (#3919) üzenetére


Deck
titán

Köszi szépen! Így fogom csinálni :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#3921) Zsolti900114 válasza fatal` (#3901) üzenetére


Zsolti900114
tag

Bocsi, megtévesztett.

Van benne ugyanis egy opció: Number of Home Screens. De gyakorlatilag ez nem azt csinálja, amire én gondoltam.

Bocs még egyszer.

(#3922) Ubul86


Ubul86
őstag

valaki nem tud egy lépésszámlálót a telóra? gondolok arra,hogy ha elmegyek futni,akkor egy adott állapotból nézze hány km-et futottam le,addig,mikor megállok egy másik állapotban (pl kézzel lestoppolom a számlálót)

[ Szerkesztve ]

(#3923) ko9 válasza Ubul86 (#3922) üzenetére


ko9
addikt

Például ez is olyan ha jól tudom

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3924) 5hat7 válasza Ubul86 (#3922) üzenetére


5hat7
tag

sportypalPRO szerintem jobb mint az endomondo

[ Szerkesztve ]

Közút nem versenypálya! Versenypálya NEM közút ;)

(#3925) Ubul86 válasza ko9 (#3923) üzenetére


Ubul86
őstag

hm,na majd holnap futás közben meglesem :D köszi a tippet :)

5hat7: azt is meglessük :D

[ Szerkesztve ]

(#3926) ViTToRe válasza Ubul86 (#3925) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

http://www.sports-tracker.com/ Én ezt ajánlom... szerintem az egyik legjobb ilyen célirányú program, leszámítva hogy épp lépésszámláló nincs benne... :)

(#3927) Ubul86 válasza ViTToRe (#3926) üzenetére


Ubul86
őstag

köszönöm :) végülis hülyeséget írtam,mert nem lépésszámláló kell,csak annyi hogy x helyről y helyre hány km az,amit lefutottam,mert pl google maps-en megtudnám nézni,de nem feltétlen jelzi a földutakat,gátoldalt,stb :) azért kellett egy ilyen mérőműszer,hogy ha elindítom x helyről,ahol kezdem a futást,és leállítom y helyen,ahol abbahagytam a futást,akkor mutasson egy adott km-t :)

(#3928) crisy


crisy
csendes tag

Nekem is villogott, 3 napig lezárt képernyővel, aztán abbahagyta. Ez akkor volt, amikor 1 hétig éjjelre csak repülős módba tettem, nem kapcsoltam ki. Azóta 2-3 naponta kikapcsolom, újraindítom és nincs ilyen problémám.

Fólia: akik vettek valahonnan, milyen? Könnyű felrakni? Melyiket érdemes megvenni, az olcsó is jó vagy drágábbat nézzek? Küldenétek linket? Köszi!

Ja, meg tokot is szeretnék, ebay-en láttam is jókat, de tényleg 1000 Ft körül van az áruk???? És free shipping, vagyis ingyen szállítás??? Ez nekem hihetetlennek tűnik.

Milyen tokot vegyek, jó a lágy szilikon, vagy keményet?

(#3929) dokee78 válasza Ubul86 (#3922) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem megvan az Xperia Active lépésszámlálója tessék.
Van widgete.

(#3930) Ubul86 válasza dokee78 (#3929) üzenetére


Ubul86
őstag

köszönöm :) (sose árthat :D )

(#3931) dokee78 válasza Ubul86 (#3930) üzenetére


dokee78
félisten

Működik? :P
Megvan még az Xperia Active analóg órája is. :K

[ Szerkesztve ]

(#3932) mrlujoak válasza crisy (#3928) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ebben a hozzászólásomban írtam a vizes feltételről, képeken látszik a csodás eredmény.

A fólia - mindegyiken az van - egy Cellect fólia, vágható, 110*60 mm-es darab.(Sticker LCD védőfólia a becses neve)
500-600 forintért lehet GSM boltokban hozzájutni (Budapesten. Aztán Ajkán mennyiért vesztegetik, azt sajna nem tudom...).

Először mindig érdemes a fóliát feltenni szárazon, de ha szösz, buborék kerül alá, amit nem tudsz kikergetni, le kell venni, lemosni csap alatt, és nedvesen visszatenni...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3933) gabe8719 válasza dokee78 (#3931) üzenetére


gabe8719
senior tag

Ki tudnád esetleg linkelni azt is ugyanígy? Nagy köszönet!:R

(#3934) Deck


Deck
titán

Milyen fóliát vegyek szerintetek? 1 vagy 2

PS5

(#3935) Ubul86 válasza Deck (#3934) üzenetére


Ubul86
őstag

a második gyanús,hogy ebayen megkapható a töredékéért,főleg hogy ott 3at adnak ~400ért...csak a leírásból mondom ,olyan ismerős XD ... amúgy ha tényleg az,nekem az van,95%-ilag fedi a telefont,könnyen ráhelyezhető,tapizása is kényelmes továbbra is

[ Szerkesztve ]

(#3936) aero. válasza dokee78 (#3931) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Az órát elkérném. :)

(#3937) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Tudtok nekem mondani olyan élő háttereket ami a real időjáráshoz viszonyozik ? Pl ha rossz idő van, akkor a háttér is felhős és borongós lesz. Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget :)

best regards, egy fórumozó blogger

(#3938) dokee78


dokee78
félisten

Írjatok privit az óra ügyben és ha gépen leszek linkelem.

(#3939) razorka777 válasza Dyrtyho (#3937) üzenetére


razorka777
veterán

Ez engem is érdekelne.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#3940) molnarpeter válasza Ubul86 (#3935) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Linket tudnál adni, hogy neked milyen fóliád van? :)

Mp

(#3941) Ubul86 válasza molnarpeter (#3940) üzenetére


Ubul86
őstag

ezt rendeltem...~két hét alatt meghozták,ez egész gyors volt
két oldalról nem 100%-os a fedés(rövidebb),de engem nem zavart,alig észrevehető,nameg oda alig megy ki néha az ujjam(max játéknál)

[ Szerkesztve ]

(#3942) wayne1


wayne1
senior tag

Van ez az SE Tweak progi. Ér valamit az, hogy a Bravia-t be lehet kapcsolni ebben a telóban? Szebb lesz valamivel a kijelző képe?

(#3943) geree@bl


geree@bl
aktív tag

Sziasztok!

Azt megtudnátok mondani, hogy a Live with Walkman-hez is ugyanolyan kábel kell-e mint az X8-hoz? (micro usb b)

Előre is köszönöm :R

''Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.''

(#3944) vatafakk válasza geree@bl (#3943) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Ugyanaz kell hozzá!

(#3945) mrlujoak válasza geree@bl (#3943) üzenetére


mrlujoak
veterán

Igen. De jó hozzá a microUSB A is, mert maga a csatlakozó is microUSB A

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3946) Ubul86


Ubul86
őstag

nade jó, 24 óra leforgása alatt kétszer ejtettem le a földre a telefont,szerencsére szőnyegre..pedig szoktam vigyázni mindenemre,de ez most egy ilyen balszerencsés nap volt :S

amúgy szerencsére nem lett semmi baja,szét se esett(elég masszívan van összerakva),újra se indult,szóval csak amolyan tapasztalatmegosztás,hogy idáig no problem két leejtésből :D

(azért ne dobálja senki se XD )

[ Szerkesztve ]

(#3947) Kope91


Kope91
csendes tag

azt, hogy lehetne elérni, hogy amikor ujra indítom a telefont, akkor is automatikusa a 2G hálózatba csatlakozzon, ne a 3G-be mivel 2G sokkal kevessebbet fogyaszt, és incs szükségem a 3-ra, mert mindig most elmenni és benyomkdoni, hogy 3G kicsit macera?

(#3948) mrlujoak válasza Kope91 (#3947) üzenetére


mrlujoak
veterán

Menü>>Beállítások>>Vezeték nélküli és m.hálózatok>>Mobilhálózatok>>Hálózati üzemmód>> Csak GSM.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3949) blueye válasza Kope91 (#3947) üzenetére


blueye
veterán

Eddig nem úgy állítottad át ahogy azt mrlujoak megírta???

(#3950) Ubul86 válasza blueye (#3949) üzenetére


Ubul86
őstag

widgettel újraindítás után nem áll vissza,mint pl a wifi,gps?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.