Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3851) razorka777


razorka777
veterán

Tesztelgettem az lgCamerát
Csináltam egy videót a gyárival és az lgCamerával
Tényleg jobb,mint a gyári. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#3852) dokee78 válasza razorka777 (#3851) üzenetére


dokee78
félisten

Miben jobb,mert nem látok különbséget? :F
A beállításokban?

(#3853) razorka777 válasza dokee78 (#3852) üzenetére


razorka777
veterán

Abban is,meg a hdtv-n kicsit szebb a kép,legalább is az én szememnek mindenképp

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#3854) Winchester95 válasza Shabranigdo (#3847) üzenetére


Winchester95
őstag

Hogy mondtam....

(#3855) _Roy_


_Roy_
tag

sziasztok, kérdés, h mennyire szokás másik rom-ot tenni erre a telóra, érdemes, vagy elég jó a gyári rom, illetve luncherekből bármelyik megy a telón, csak azért mert nem találtam eddig sok moddolt változatot neten

(#3856) razorka777 válasza _Roy_ (#3855) üzenetére


razorka777
veterán

Szia.
Egyenlőre csak nyitott bootloaderrel lehet custom romot felrakni.A nyitást csak független telókon lehet megcsinálni.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#3857) _Roy_ válasza razorka777 (#3856) üzenetére


_Roy_
tag

értem, de pl ezen at oldalon lévő témák megoldhatók, mert ezek apok, nem romok, használja őket vki?[link]

(#3858) razorka777 válasza _Roy_ (#3857) üzenetére


razorka777
veterán

Én sem a gyári launchert használom,szinte mindegyik megy amit a play-ről le lehet tölteni.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#3859) _Roy_ válasza razorka777 (#3858) üzenetére


_Roy_
tag

oks értem, csak fura, ha ezt nem lehet, az x8at meg igen, bár ha elég jó a gyári rom, akkor fölösleges is

aki VODÁSAN vette az csak a smartstorban-tudta megvenni, vagy más mezei voda is árulja!?

(#3860) razorka777 válasza _Roy_ (#3859) üzenetére


razorka777
veterán

Tökéletes a gyári rom is,főleg egy kis "takarítás" után. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#3861) dokee78 válasza _Roy_ (#3855) üzenetére


dokee78
félisten

Launcherekből nem megy mind.
Nova Prime és Apex nem megy,pedig a Nova Prime szerintem veri mindet,még a Go launcher EX-et is.

(#3862) dokee78 válasza dokee78 (#3861) üzenetére


dokee78
félisten

Kis off,csak,hogy milyen a Nova Prime.

Videóm.

[ Módosította: #65675776 ]

(#3863) razorka777


razorka777
veterán

Tényleg,ha már a launchereknél tartunk.Ki melyiket használja?

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#3864) aero. válasza razorka777 (#3863) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Én most Launcher 7-et 1,5 hónapja kb. és nem is tervezek váltani, majd talán ICS-en kipróbálom a Nova-t.

(#3865) Forestjo válasza aero. (#3864) üzenetére


Forestjo
senior tag

Ez érdekes lehet, nem is találtam így első nekifutásban videót róla erről a gépről. És van olyan gyors és stabil, mint az eredeti?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#3866) _Roy_


_Roy_
tag

[link]
ez is klassz

(#3867) dokee78 válasza _Roy_ (#3866) üzenetére


dokee78
félisten

Ami nekem a videon van az 4.0.4 és megy LwW-n is.
Magyarul is tud.

(#3868) wayne1 válasza dokee78 (#3852) üzenetére


wayne1
senior tag

Sajnos a youtube eléggé lerontja a minőséget. Ha a Vimeo-ra lenne feltöltve látnád s különbséget.

(#3869) bostone


bostone
addikt

A nova és az apex elvileg csak ICS alatt fut.

(#3870) aero. válasza Forestjo (#3865) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Gépről?

Ha a launcherre gondolsz akkor ennyi használat után mindenkinek ajánlom, aki csempéset akar használni. Korlátlan számú kitehető, rengeteg lehetőséggel, egyéni képpel. WP7-es telót még nem használtam, de a sebesség folyamatos, nincs akadás.

Az enyém

(#3871) dokee78 válasza bostone (#3869) üzenetére


dokee78
félisten

Igen ICS kell nekik :K

(#3872) Dyrtyho válasza razorka777 (#3851) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Hangban is tisztább videókat csinál mint a gyári kamera ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#3873) razorka777 válasza Dyrtyho (#3872) üzenetére


razorka777
veterán

Igen,tisztább a hang. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#3874) mathaus=)


mathaus=)
senior tag

Nekem az LgCamera app lefagy kb. minden 10. felvételnél 10Mbit/s-es bitráta mellett...

(#3875) mathaus=)


mathaus=)
senior tag

Dupla sorry:$

[ Szerkesztve ]

(#3876) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Most még nem csinálhatom állíthatom vissza a telefonom gyári beállításait, a mobilnetem miatt, de amúgy jött már rá ki újabb frissítés ? Esetleg Ics ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#3877) fatal` válasza Dyrtyho (#3876) üzenetére


fatal`
titán

Nem, nincs frissítés, újabb GB rom már valószínűleg nem is lesz, ICS május vége - június.

[ Szerkesztve ]

(#3878) ko9


ko9
addikt

Üdv!
Valaki használt/próbált CM7-et ezen a telón?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3879) oroszkrisz


oroszkrisz
tag

KÖZVÉLEMÉNY KUTATÁS!
KÉRDÉS: KI AZ, AKI GYENGÉNEK TALÁLJA A TELEFON REZGŐJÉT?
(Kíváncsi lennék, hogy ez csak az én hülyeségem, vagy másnak is gond, és ezt lehet-e orvosolni root-olás nélkül)

Olvastam a vibráló kijelzőről, próbáljátok meg lefogni a fényérzékelőt az ujjatokkal. Ha abbahagyja, akkor tutira a meseterséges fény miatt hülyül be.

Másik kérdésem, jó pár program van telepítve a telóra, mára már eljutottam addig, hogy 60meg a belső tároló és a ram szabad kapacitása is. Ezzel mit lehet kezdeni? (a legtöbb alkalmazást hiába rakom át SD-re, a legnagyobb része mégis a memóriában marad)
Jól gondolom, hogy ezzel függ össze az is, hogy néha megtorpan a telefon, a főképernyő összes ikonja és widget-je kiüresedik, majd újra betöltődik?

Több hónapos használat után nagyon megbarátkoztam vele, leszámítva azt, hogy hangos helyen sosem érzem a rezgését a zsebemben, és néha meghülyül telefonálás közben, az "okos" funkciók nagyon jól működnek!!!

(#3880) oroszkrisz


oroszkrisz
tag

....még valami....a telefon belső memóriájába lehet-e valahogy csengőhangot telepíteni?
Ugyanis ha gépbe van dugva, akkor az alapértelmezett bugyuta csengőhang szólal meg (érthető is hiszen olyankor eltávolítja az sd kártyát, amin a saját csengőhangok vannak)

(#3881) fatal` válasza oroszkrisz (#3880) üzenetére


fatal`
titán

Ha médiaátviteli módban dugod gépre, akkor nem veszti el a csengőhangot. A belső memóriára roottal tudsz csengőhangot tenni, én is így csináltam.

(#3882) Winchester95 válasza oroszkrisz (#3880) üzenetére


Winchester95
őstag

Olvasd át az előző hozzászólásod utolsó sorait...Eléggé vicces.Ahoz hogy ÉREZD a rezgést neked hallanod is kell?Mert akkor ugyan ott vagy mint ha nem lenne lenémítva.
Ha meg a rezgést akarod hangosabbra állítani akkor azt meg nem tudom minek mert akkor már ott van a csengőhang megint.

(#3883) Tomi0703 válasza oroszkrisz (#3879) üzenetére


Tomi0703
őstag

Igen, ahogy Peti198506 említette furcsa, hogy hangos helyen nem hallod a rezgést. :) ;]
Amúgy a kérdésedre válaszolva, nekem tokban, úgyhogy nem annyira erős a rezgős. Van, hogy nem is érzem. Viszont ha csak simán, tok nélkül rezeg akkor érezni. Nem valami erős a rezgése (előző telefonom egy SE W610i volt, az erősebben rezgett) de megfelelő (pont úgy vagyok vele mint a telefonálás közbeni hangerejével).

(#3884) oroszkrisz válasza fatal` (#3881) üzenetére


oroszkrisz
tag

Arra gondoltam, hogy esetleg létezik olyan alkalmazás, ami képes telepíteni hangfájlokat a belső memóriába, mivel írási jog ahhoz a tártelülethez nincsen.
A kapcsolódási mód viszont valóban jól működik ROOT NÉLKÜL is, köszi!

(#3885) Kuruc2 válasza Winchester95 (#3882) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Rezgés nekem jó. Bugyimba úgyse rakom. Mert nincs. :D

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#3886) BiGGster


BiGGster
csendes tag

Hali!

Az előbb játszottam a telefonnal és 1x csak rezzent és olyan hangot adott ki, mint mikor üzenet jön. Kiléptem, megnéztem az értesítést és az üzeneteket is és semmi nem volt. Mi lehetett ez? 1x már csinált ilyet, de akkor sem volt sehol semmi arra utaló dolog, hogy üzenetem jött volna. :F

(#3887) razorka777 válasza oroszkrisz (#3884) üzenetére


razorka777
veterán

Mindenképpen root kell ahhoz, hogy turkálhass a system mappába.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#3888) oroszkrisz válasza Winchester95 (#3882) üzenetére


oroszkrisz
tag

Lehet furcsa az a megfogalmazás, hogy:
"hangos helyen sosem érzem a rezgését a zsebemben"
Ezzel csak hangsúlyozni szerettem volna, hogy nem hallom, így olyankor csak a rezgőre hagyatkozok.
A lényeg, hogy általában nem érzem a rezgőjét a zsebemben, legyen az akármilyen közeg, és kíváncsi vagyok más is így van-e ezzel.
Köszönöm az eddigi válaszokat!

(#3889) oroszkrisz válasza Tomi0703 (#3883) üzenetére


oroszkrisz
tag

Olyat én nem mondtam, hogy nem hallom a rezgést! :)
Persze van hogy hallom, de az most nem ide tartozik...

(#3890) oroszkrisz válasza razorka777 (#3887) üzenetére


oroszkrisz
tag

Ha telepítesz egy alkalmazást, az alapértelmezettként a teló memóriájába másolja a programösszetevőit, ilyen alapon gondoltam a működését, és nem direkt módon turkálni a belső memória rendszer területén.
De most már annyit beszéltem róla, hogy lehet írok egy ilyen alkalmazást. :)

(#3891) razorka777 válasza oroszkrisz (#3890) üzenetére


razorka777
veterán

Ok,de ha megírtad közzéteszed?

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#3892) oroszkrisz válasza razorka777 (#3891) üzenetére


oroszkrisz
tag

Akkor mindenképpen közzéteszem!!
Bár nem tűnik nagy dolognak, szerintem a fejlesztői keretrendszer konfigolása lenne a legnagyobb meló, maga az alkalmazás az már semmiségnek tűnik.

Találtam egy ilyet, ami a Root Explorer programmal állítja a vibra motor feszültségét, így az intenzitását is.
Aki próbálta már, vagy rootolt telója van, és esetleg kipróbálja, az is tegye közzé!!!!
Köszi!!

http://forum.se-portal.hu/viewtopic.php?f=110&t=14257

(#3893) Forestjo


Forestjo
senior tag

A fényerő miért nem lesz automata? Nincs maxon, mégsem lehet észlelni semmi változást. Valami nincs beállítva? A távolság sensor az első a sorban, a második a fényérzékelő (balról)?

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#3894) bobooo válasza Forestjo (#3893) üzenetére


bobooo
addikt

Beállítások -> Megjelenítés ->Fényerő -> tegyél egy pipát az Automatikus fényerő boxjába

(#3895) Forestjo válasza bobooo (#3894) üzenetére


Forestjo
senior tag

Köszi a segítséget, de olyan ott nincs, hogy "automatikus fényerő". Más egyéb ötlet?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#3896) Deck


Deck
titán

A Főképernyőn az 5 oldal közül szeretnék törölni mivel elég lenne 3 is. Ez lehetséges valahogyan? Csak hozzáadások vannak, de eltávolítást nem találok. Vagy nem is lehet az alap kezelőfelületnél? Pedig nagyon bejön, ez az 1 gondom van vele :))

PS5

(#3897) fatal` válasza Deck (#3896) üzenetére


fatal`
titán

Gyári launchernél nem lehet.

(#3898) dokee78 válasza Deck (#3896) üzenetére


dokee78
félisten

Hozzáadás vaan? :F

(#3899) Zsolti900114 válasza Deck (#3896) üzenetére


Zsolti900114
tag

A Multiple Wallpaper nevű alkalmazás tudja ezt állítani 3-7 közt. :)

(#3900) Deck


Deck
titán

hunfatal: Hát ez nagy kár :/

dokee78: Igazad van se hozzáadás se eltávolítás :/

Zsolti900114: Köszi, kifogom próbálni!

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.