Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3951) Vhiktor


Vhiktor
veterán

Ma lesz meg a telefon:)
Kérdésem lenne rögtön több is:
1. Hogyan tudok rá telepíteni programokat internet(marketplace) nélkül.
Tehát letöltöm gépre onnan másolom memkártyára és h telepítem?
2. Illetve, honnan lehet letölteni androidos programokat és mik azok amiket érdemes? így elsőkörben:)

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#3952) Ubul86 válasza Vhiktor (#3951) üzenetére


Ubul86
őstag

hát,alapesetben sajna nem adnak hozzá file kezelőt,szóval azzal kéne megnyitni őket. Wifi nincs otthon? mert akkor max feltöltöd magadnak valahova gépen(pl gmailre magadnak elküldöd egy mailben csatolva,majd wifin keresztül gmail app,és letöltöd,anno így csináltam :D),letöltöd wifin keresztül telefonra,állapotsorban megjelenik hogy letöltődött,rátapizol és feltelepíti...utána már mindent tudsz telepíteni filekezelővel

astro filemanagert ajánlom ez ügyben

androidos programok : gugliba be ,pl download astro file manager .apk, ha ingyenes (az)

[ Szerkesztve ]

(#3953) dokee78 válasza wayne1 (#3942) üzenetére


dokee78
félisten

A telefon képe nem lesz szebb.
A Bravia Engine csak a telefonon visszanézett fotók videók minőséget javítja.

(#3954) Vhiktor


Vhiktor
veterán

Sajna nincs WIFI ezért is kérdeztem. Van valami más megoldás? Illetve a marketplace mennyibe kerül ha felmegyek rá csak arra, h letöltsem a managert.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#3955) Ubul86 válasza Vhiktor (#3954) üzenetére


Ubul86
őstag

jó kérdés,szerintem ~1000 ft-ot emiatt levesz,hogy felmész + letöltöd...melyik szolgáltatónál vagy? mert t-mobile-nál van most 90ftért netcsomag,30 megás letöltésig 7 mbit/s,utána lekorlátozzák a sebességet,de nincs túlforgalamzási díj...2 hónap múlva meg 600 ft/hó

(#3956) Vhiktor válasza Ubul86 (#3955) üzenetére


Vhiktor
veterán

TMobile.
Viszont van itthon egy USBs WIFI adapterem amivel tudom fogni a netet wireless a gépen. Ezt nem tudom valahogy felhasználni?

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#3957) Vhiktor válasza Vhiktor (#3956) üzenetére


Vhiktor
veterán

Pontosan egy ilyen:
http://www.tp-link.com/en/products/details/?model=TL-WN321G

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#3958) Ubul86 válasza Vhiktor (#3956) üzenetére


Ubul86
őstag

jobb ajánlom 90ftért a díjcsomagot :D az még nem üt meg,plusz használhatod a hónapban bármennyiszer...sms-ben elküldöd nekik hogy +GONETS 1430-ra,és rögtön aktiválják

lemondani meg lemondod a -GONETS-el ...de van nagyobb csomagjuk is,bár én ezt használom,tökéletesen megfelel facebookra,apróbb progik letöltésére,mailozásra

másrészt az csak egy adapter...hogy vezeték nélkül netezhess a szobádban,kell egy wifis router...az az adapter csak fogja a jeleket,adni nem ad

[ Szerkesztve ]

(#3959) Vhiktor válasza Ubul86 (#3958) üzenetére


Vhiktor
veterán

Köszi:)
Gondoltam h csak fogadja, de hátha:P

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#3960) blueye válasza Vhiktor (#3954) üzenetére


blueye
veterán

Ülj be egy helyre ahol van ingyenes WiFi és ott szedjél le mindent a Google Play-ről amire szükséged van.

(#3961) wayne1 válasza dokee78 (#3953) üzenetére


wayne1
senior tag

Az addig oké, kicsit hülyén fogalmaztam. Arra gondoltam, hogy javít e valamit azon, ha a videókat, képeket visszanézem vele. Vagy csak parasztvakítás ezen a telón ennek a funkciónak a bekapcsolása, és felesleges felrakni.

(#3962) dokee78 válasza wayne1 (#3961) üzenetére


dokee78
félisten

(#3963) Vhiktor


Vhiktor
veterán

Amikor a vissza nyíllal kilépek a zenelejátszóból vagy bármelyik programból akkor azt bezárom vagy a háttérben fut tovább?

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#3964) blueye válasza Vhiktor (#3963) üzenetére


blueye
veterán

Háttérben fut tovább.
Ez az első androidos telefonod, ugye?

(#3965) Vhiktor válasza blueye (#3964) üzenetére


Vhiktor
veterán

Igen. Sajnos semmilyen használati útmutatót nem adtak hozzá. Hogyan lehet akkor kilépni belőle?:S Eddig symbianos nokiám volt.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#3966) blueye válasza Vhiktor (#3965) üzenetére


blueye
veterán

Nem kell kilepned, a rendszer menedzseli onmagat.

(#3967) Vhiktor válasza blueye (#3966) üzenetére


Vhiktor
veterán

De akkor nem meríti az aksit ha a hátérbe fut?
Egyébként nem lehet találni erről valami leírást? Használati utasítás?

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#3968) Ubul86 válasza Vhiktor (#3967) üzenetére


Ubul86
őstag

szerintem ha van elég memória a program és a rendszer akadatlan használatához,nem. Mondjuk ez előtt egy 256 megás telóm volt,abból a rendszer a felét lefoglalta,szabadon meg volt ~100 környékén,vagy amilyen custom romot tettem fel,néha 50 csak :D ,akkor már elkélt egy task killer pl,gyakran használtam ,hogy azzal lőjjem ki a programokat,jelentős sebesség növekedést elérve. Viszont mikor bent voltak a memóriában,és szabadon volt 10 mega kb,akkor se merült gyorsabban, meg az android maga manageli ezeket

[ Szerkesztve ]

(#3969) blueye válasza Vhiktor (#3967) üzenetére


blueye
veterán

1. Olvass sokat az androidról!
2. Keress sokat ebben a topicban, használati: 2594

(#3970) wayne1


wayne1
senior tag

Hali! Rootolni szeretném a telót, de .62-es szoft van rajta. Letöltöttem a Wotan klienst, fel is ismeri a telót, de ha beállítom, hogy Hungary akkor a CDA-ban csak .62-es Generic Trade Europe-t ajánlja fel a .42-est nem. Ha meg kipipálom az Advanced lehetőséget, és beállítom, hogy .42-es szoftot keresek akkor meg csak a Generic Trade Ukraine amit felajánl. Mit rontok el?

[ Szerkesztve ]

(#3971) razorka777 válasza wayne1 (#3970) üzenetére


razorka777
veterán

Válaszd az 58-ast,azt is lehet rootolni és ott a central europe 3-asat.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#3972) wayne1 válasza razorka777 (#3971) üzenetére


wayne1
senior tag

Kösz a segítséget. Már kész is a root, fent van a CWM meg a Bravia meg a Megabass is :D Kezd alakulni :DD Még a végén elcserélem a párommal ezt a telót a minimre :C

(#3973) megamurashy


megamurashy
csendes tag

Sziasztok,

Nem rég vettem egy live with walkman-t (w19). amikor lehoztam 42 végű build volt rajtam így amikor felmászott a ntere, lehúzta a frissítést. ez eddig ok, de azóta folyamatosan újraindul mikor hívják, ha én akarok hívni, vagy éppen úgy támad kedve. Nem tudom mit tegyek, már seussal és pcc.-vel is újra raktam a rendszerét, de semmi változás. Mi tudok tenni? Egyelőre még nem akartam visszavinni.....

(#3974) mrlujoak válasza megamurashy (#3973) üzenetére


mrlujoak
veterán

...pedig, ha szűz oprendszerrel is előfordul a hiba 3 napon belül vidd vissza, és cseréltesd.
Pláne, ha ott a helyszínen is tudod reprodukálni a hibát!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3975) megamurashy válasza mrlujoak (#3974) üzenetére


megamurashy
csendes tag

de ebben az a pláne, hogy eddig nem csinálta, s már elmúlt 3 napos. Frissítés után kezdte el. Most már annyira, hogy telefonálni sem tudok vele.

(#3976) Dyrtyho válasza geree@bl (#3943) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Szerintem az X8 töltő usb kábele sokkal hosszabb mint a Live With Walkmanné, amit egyáltalán nem értek, hiszen mind kettőnek egyformán hosszúnak kellene lennie..

(#3946) Ubul86 : Én is ejtettem már le párszor a földre, a szerencsésebb eset pl amikor 1-2x az ágyra esett le, de volt amikor a szőnyegre, szerencsére tényleg elég patentul össze van rakva a teló, nekem csak néhány hajszál karc van a kijelzővédő fólián, de ennél több baja nincs, még szerencse hogy műanyag tokban tartom, talán ez is véd rajta valamit :))

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#3977) mrlujoak válasza megamurashy (#3975) üzenetére


mrlujoak
veterán

Párom még nem ért haza, az övé T-mobile-os, most megnéztem volna pontosan milyen verzió is van rajta.
Tuti nem tettél fel akár egy app-ot sem telepítés után?
Az is egy lehetőség, hogy formázod a memkarit. Hátha.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3978) megamurashy válasza mrlujoak (#3977) üzenetére


megamurashy
csendes tag

Köszi, ezt még kipróbálom.

(#3979) Batu3 válasza Dyrtyho (#3976) üzenetére


Batu3
tag

Az mennyire normális, hogy reggel leveszem töltőről és egy óra alatt 8%-ot merül? :S
Semmi 3G, wifi, bluetooth, GPS vagy ilyesmi nem volt bekapcsolva és launchert se használtam...(csak a zsebembe pihent:D). Most már nem először csinálja ezt, aztán nap közben úgy beáll. és nem merül már annyira, hmm
Másnak volt már hasonló gondja?

Sony Ericsson K310i -> K770i -> P1i -> Live with Walkman -> Sony Xperia SP -> Z2 -> Huawei P9 Lite (2017) -> ASUS Zenfone 2 Laser -> Sony Xperia XA1 --> XZ1 --> Realme GT Master Edition --> Sony Xperia 1 IV

(#3980) megamurashy válasza Batu3 (#3979) üzenetére


megamurashy
csendes tag

Tiéd legalább működik, az enyémmel még hívni sem lehet :XD

(#3981) Dyrtyho válasza Batu3 (#3979) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Nekem csak úgy merül napközben, hogy közben erősen használom a mobilnetet, de amúgy nem merül, csak max ilyen 1-2%. Még garanciális ? Próbáld meg elvinni a szolgáltatódhoz a problémáddal, hátha tudnak valamit tenni ez ügyben

(#3980) megamurashy : Ezt most komoly ?

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#3982) megamurashy válasza megamurashy (#3978) üzenetére


megamurashy
csendes tag

Mnah leformáztam, újraraktam...semmi... egyfolytában kb újraindul ilyen 4-5 percenként... fain
kb földhöz bírnám msot vágni....

(#3983) Dyrtyho válasza megamurashy (#3982) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Ha még garanciális, akkor neked is azt tudom tanácsolni, hogy érdemes lenne elvinni a szolgáltatódhoz, hátha ők többet tudnak vele tenni

best regards, egy fórumozó blogger

(#3984) megamurashy


megamurashy
csendes tag

az lehet hogy az sd kártya olvasója szar, vagy nem jó az sdhc ami benne van s az miatt indul állandóan újra?

(#3985) Csomag01


Csomag01
tag

Sziasztok!
Nekem a jack csatival van a legnagyobb bajom,kb 2hetes volt a telefon mikor elkezdte,hogy lötyög benne elég rendesen a füles jackje,és mozgás közben elmegy a hang,recseg,vagy csak az egyik oldala szól.Másnak van ilyen problémája?
Próbáltam múlt héten szervízbe vinni,de nemtudtak cseretelefont adni... :R

[MOBILSZÁM VÁLTOZÁS] Üdv. Csomag01

(#3986) megamurashy válasza Dyrtyho (#3981) üzenetére


megamurashy
csendes tag

aham komoyl. bekapcsol s amint ráklikkelek egy névre, hogy hívja, már indul is újra az egész....

(#3987) Nundee K. válasza megamurashy (#3984) üzenetére


Nundee K.
tag

A gyári mem.kártyát tedd vissza, hátha.

(#3988) megamurashy válasza Nundee K. (#3987) üzenetére


megamurashy
csendes tag

kivettem a kártyát...kártya nélkül is ezt csinálja.

(#3989) Batu3 válasza Dyrtyho (#3981) üzenetére


Batu3
tag

Persze, hogy garis...hát nem tudom várok még kicsit. Az lehet esetleg baj, hogy 16gb-os class4es kártyából 3gb szabad helyem van, belső memóriájából meg olyan 70...szal van rajta azért 1-2 cucc :)

Sony Ericsson K310i -> K770i -> P1i -> Live with Walkman -> Sony Xperia SP -> Z2 -> Huawei P9 Lite (2017) -> ASUS Zenfone 2 Laser -> Sony Xperia XA1 --> XZ1 --> Realme GT Master Edition --> Sony Xperia 1 IV

(#3990) megamurashy válasza megamurashy (#3988) üzenetére


megamurashy
csendes tag

hmm ez érdekes.... van rajta Mcaffe, ami állandóan nyavajgott, hogy regisztráltam... s most hogy megcsináltam gond nélkül üzemel a telo. van ennek ehhez vmi köze? :XD

update: semmi köze hozzá, ua szar... kb minden 3 hívás után reboot...

[ Szerkesztve ]

(#3991) Ubul86 válasza megamurashy (#3990) üzenetére


Ubul86
őstag

hát úgy néz ki :D

oh,akkor nem szóltam :( de jó lett volna,mert én már letöröltem :D

[ Szerkesztve ]

(#3992) megamurashy válasza Ubul86 (#3991) üzenetére


megamurashy
csendes tag

és de bakker nem hiszem el.... ez volt a baj... azért volt ez nekem fura, mert mikor megvettem első körben figyelmes lettem, hogy mi a csuda, ezen is már emszi effi, na neeeem, s letöröltem.. s ugye frissítettem a telót, s visszabacta nekem ide... s most megint letöröltem, most meg semmi baja nincs a telónak..tökéletesen üzemel....hát amúgy ez vicc.... a nénikéjüket.....

(#3993) megamurashy válasza megamurashy (#3992) üzenetére


megamurashy
csendes tag

mnah jó én ezt már nem értem, mégsem ez a baj...csak megörültem, hogy tudtam 6 szor telefonálni egymás után.... megy szervízbe... majd ha visszakaptam megírom mi volt vele.. nem spemelek tovább....

(#3994) elpatkorado válasza megamurashy (#3993) üzenetére


elpatkorado
aktív tag

Remélem gyorsan megjavítják :)

(#3995) bgunne


bgunne
tag

Sziasztok, tegnap vettem egy ilyen telefont a T-nél, új Domino kártyával. Az oldalon azt írják, 100 MB díjmentes belföldi adatforgalom jár. A probléma csak az, hogy hiába engedélyezem az adatforgalmat, nem megy fel a 3G hálózatra. Hogy kéne ezt megoldani? (Úgy tudom, nem kell külön kérni, hogy aktiválják a telefonomra a 3G-t, egy barátomnak egyből működött, szintén Dominos) Új vagyok még Android és T-mobile felhasználóként is, ezért a ti segítségeteket kérem :R

(#3996) bostone válasza bgunne (#3995) üzenetére


bostone
addikt

1. Beállítások,
2. Vez. nélk. és m. hálózat,
3. Mobilhálózatok,
4. Hálózati üzemmód.
Itt tudod kiválasztani: WCDMA/GSM
Ha nem működik feltételezhető, hogy a környéken nincs 3g.

(#3997) molnarpeter válasza bgunne (#3995) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Kell mobilnet, és ahhoz jön hozzá a száz mega.

Mp

(#3998) _Roy_


_Roy_
tag

luncer-el meg tudom változtatni a menü kinézetét, háttérszínét, elrendezését

illetve ebbe is van olyan plusz zajszűrő, v mi amivel jobb a telefonálás közben a beszédhang, zajszűrés mint az xperia mini-ben

(#3999) megamurashy válasza elpatkorado (#3994) üzenetére


megamurashy
csendes tag

Nos,
annyira belhúztam magam az éjjel ezen, hogy fogtam és downgradeltem wotan client 3 -assal. most 58-as végü build van rajta, amivel tökéletesen megy.
Ha vkinek hasonló problémája lesz, nyugodtan írjon privátot, segítek szívesen.

(#4000) Vhiktor


Vhiktor
veterán

Hogy kell beállítani, h a telefon fogadjon mms üzeneteket.
Tegnap kaptam egyet a szolgáltatótól, de azt írja ki a telo, h a letöltés sikertelen.
Ugye nem kell ehhez internet kapcsolat?

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.