Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) #64791808


#64791808
törölt tag

Én is maximálisan ellenzem az ötletet. Nehogymá' még a vééégin dógozni kelljen a pénzért, na azt már nem!

Félreértés ne essék, aki nem munkaképes, ne dolgozzon. Más kérdés, hogy a "nem munkaképes" körül is el lehetne vitatkozni, a munka ugyanis elég sokrétű tevékenységet takar. De mindegy. Aki viszont munkaképes, azzal mi a probléma?

1., Nem közvéleménykutatni kell, meg ötletelni, meg kell lépni, és kuss.

2., Megint rossz volt a kérdésfeltevés. Ha azt kérdezik tőlem, hogy 10 ezer forintot inkább munkával, vagy inkább ücsörgéssel keresnék-e meg, nyilván az utóbbit válaszolnám. Ha azt kérdeznék: jössz-e kapálni öccázé, vagy egy kalap szart sem kapsz, akkor mindjárt máshogy gondolkodnék.

Nevezzük nevén egyébként a dolgot: azt látjuk, mintha a cigányokkal lenne gond. Csakhogy ez most kivételesen (és ezt én mondom!!!) nem így van. Ugyanis dolgozni a magyar sem akar.

De nembaj, eltartunk mindenkit. Aki dolgozik, az meg üvölt, hogy alig keres, a munkáltatója meg üvölt, hogy hogyan adjon több fizetést, mikor minden nettó juttatott forint után ő 2,5 forintot kell, hogy elköltsön. Az kormány/pártok röhögnek a markukba, mert a mi pénzünkön vesznek egy rakás szavazatot, a munkakerülők meg egyenesen vinnyognak a röhögéstől, melózgatnak valamit feketén, meg a segély, basznak bele a világba, és többet keresnek, mint az én lakatosom napi 8 órában.

És ha most leírnám, hogy mit gondolok az országról, akkor 4 moderátor egyszerre vonná fel a szemöldökét, és rántaná az egeret a ban parancsra... Ami jogos, de attól még igazam lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.