Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Richard válasza Samus (#100) üzenetére


Richard
őstag

M933 műanyag válltámasza lötyög a fémcsövön. M733-nál pedig ugye egy fém az egész. Ennyit a vaskosságról:D

(#102) Samus


Samus
addikt

Hétfőn megy újra áruért a Vaterás "beszerzőm", ha nem elsz AK47, akkor Ak74 lesz.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#103) Mcray


Mcray
senior tag

Na voltam nagyjátékon a Vietnámi oldalon és bár végig kiegyenlített volt a játék, a végét a történelemhűség kedvéért( lagalábbis ezt a csatát) el kellett veszítenünk.

Tompító nélkül vittem a Drágaszágot, mert Viethez hűen bokroztam sokat. Szép találatokat sikerült bevinnem, de egyáltalán nem voltam formában. Amerikai Dodge teherautónk is volt. Azon állva szórtam az áldást, amikor szállítottak minket a "frontra" és oldalba támadtak az úton. Úgy éreztem magam, mintha egy Amerikai akciófilm forgatása lett volna. Ez volt az eddigi legérdekesebb játékom.

Még mindig bizsergek :DD :DD :DD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#104) Samus válasza Mcray (#103) üzenetére


Samus
addikt

ÁÁÁÁ, énis, énis :D De újra kérdésem lenne, mit gondolsz, M4A1 (JG) megér 27k-t? Tetszik... De az Ak74 lenne a legolcsóbb (erről softair-on azt mondják hogy nyekereghet az ABS, és az elülső spiáter csőszájfék gyorsab megadja magát), vagy MP5 SD5 25k? Tényleg tanácstalan vagyok...Ma este fogok rendelni, csak még nem tudom kire voksoljak. Bejön az M4, de pöppet drága, tetszik az Ak74, de mérföldekkel szebb az Ak47 (ezt viszon nem tudok szerezni), jónak tűnik az MP5SD5, de mégiscsak MP5...rövid lőtávjukról hiresek.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#105) Mcray válasza Samus (#104) üzenetére


Mcray
senior tag

Úgy is tudod mi a válaszom :)) :))

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#106) Samus válasza Mcray (#105) üzenetére


Samus
addikt

Vegyek az Ak74-et, tudom :D De úgy mégis, igazából az amerikai vonal felé húzna a szívem, ha picit nagyobb lenne a pénztárcám... :( Nem rossz az Ak74, de nem az igazi (külsőre mondom persze). Az MP5 is picit plasztikos külsejű, és félek a pontatlanság miatt (amin nem biztos, hogy segítene egy jobb hop-up), Valahogy tegnap este nézegettem az M4A1-et, és olyan szerelem első látásra volt, mint az Ak47 esetében, csak előbbi kapható, utóbbi nem.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#107) Samus válasza Mcray (#105) üzenetére


Samus
addikt

Jó, nem variáltam, licitáltam egy Ak74-re, valószínű én nyerem, mert az eladóval már régóta beszégletek MSN-en. Olcsó, azt mondod jó, én is meg tudok vele lenni. Neked is Cyma-d van, ugye?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#108) Mcray válasza Samus (#107) üzenetére


Mcray
senior tag

Úgy van. Cyma. Azt nem tudom hogy amit te veszel az az ami nekem van vagy már a fém testes. Mit nem adnék egy fém testért!

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#109) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

volt vki vasárnap harkányban lövöldözni? :DDD

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#110) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Ha valaki tudja, vannak-e külső megkülönböztető jelek az első generációs Cyma AK47 (max 280FPS V2 "gerabox") és a második generációs Cyma AK47 (max 360FPS V3 gearbox) között, kérem jelezze! Köszönöm.
Minden fém gearboxos AK-ban ver3-as gearbox van. Vagy nem vagy tisztában a gearbox tipusokkal, vagy csak rosszul lett megfogalmazva. Help: [link]

1. generációs Cyma AK-k: alu cső, bax rendszerű hopup, kb 280fps, de inkább kevesebb
2. generációs Cyma AK-k: réz cső, bax rendszerű hopup, ?fps
3. generációs Cyma AK-k: réz cső, TM kompatibilis hopup, 330-420fps
Ami a "jó" hír, hogy kívülről tök egyformák :), de manapság az újonnan árultak közül mind 3. generációs. Lehet, hogy más máshogy tartja számon ezeket a generációkat, én ilyenekkel találkoztam.

Minden amit tudni kell egy kezdő airsoftosnak, az ott van a Blackwater SE honlapján a cikkek menüpont alatt. Akit érdekel a téma, esetleg el akarja kezdeni ezt a sportot, annak kötelező olvasmány, ezzel sok időt, kérdést, régi motorosok fárasztását, majd a "hülye kérdésért való lecseszését" meg lehet spórolni. Amire itt nem találsz választ, arra választ kaphatsz a softair.hu fórumon, de kérdezés előtt ajánlatos használni a keresőt, hátha már ki van vesézve a téma.

AK74-hez a válság előtt kb 15 000-ből bent volt egy test, ez most biztos nem ennyit. Front set-et én is vásároltam hozzá, az 10500-ból bejött, mostmár ez is többe jönne ki.
Ja, és a félregépelést javítsd ;)

[ Szerkesztve ]

(#111) Samus válasza Mcray (#108) üzenetére


Samus
addikt

A fém testes elvileg a D verzió (CM0.31D), én a simát veszem, vagyis elvileg csontra ugyan az, mint a Tiéd, (mármint amilyen akkor volt, mikor vetted). Jártam softair fórumán, a BlackwaterSE oldalait is végignyálaztam, kaptam hideget-meleget, igyekeztem elmélyülni a témában, ki sem látszottam a tesztek és videok mögül, és végül persze a pénz döntött, ráböktem az olcsóbbra. A következő fegyverem amerikai lesz, M4/M15, vagy HK416 (a RIS verziók nem tetszenek, olyanok, mint egy kopasz karácsonyfa), de ha jól muzsikál az AK74, nem lesz vele baj, akkor egy egy gázos Colt National Match Chrome-ot veszek épületbe, jól néz ki, erős (1J/330FPS papíron, olyan 300 lehet, épületbe tökéletes)) és van benne Blow-back, ami eszméletlen módon tetszik (a.k.a: szánhátrasíklás). Majd írok, ha megjött, megmondom milyen, egyátalán egyben ért-e ide.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#112) Samus


Samus
addikt

Szép... Tegnap esete lecsaptam egy 6000db-os Blaster lőszercsomagot (0.20as) (3300ft), elvileg 99db van a tagnak, vittem egyet, erre jön a mail, most épp nincs, de szerdára talán lesz, de csak 3000-es..., mi a rákért hirdeti a barom parasztja (nem a földműves), ha nincs is neki.... 0.12-est vehetnék, de az ilyen szélben öngyilkosság, még a 0.20 is kevés. rendeltem a KeletiFront-ról is, és mellé szemüveget is, onnan sem jött az üzenet, csak az összesítés, hogy mit rendeltem.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#113) Samus


Samus
addikt

Megjött az Ak74. Nagyon állat. Apám szerint teljesen olyan mint az igazi (anno régen lőtt ilyen fegyverrel a katonaságnál), kicsit súlyos az eleje, alul az a nemtudommirevaló pálca nincs rögzítve, de egyébként halálos. Picit meg kell kennem a felhúzókart és amin csúszik, mert eléggé nyikorog "felhúzáskor", de mindent egybe véve nagyon tetszik, nem bántam meg. Most töltődik az akku, természetesen frissen annyi erő sem volt benne, hogy megmozdítsa a motort.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#114) Mcray válasza Samus (#113) üzenetére


Mcray
senior tag

:C :C :C

Milyen lett végül? Rendes nagy 74-es vagy "compact"?

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#115) Samus válasza Mcray (#114) üzenetére


Samus
addikt

Rendes nagy egy méteres :D Az akkut meddig töltöd (a gyárit)? Első alkalommal kell 12 óráig tölteni (a használati írja)? Elvileg 7 óra 10 perc a töltési idő. Hogy süssem ki az akkut?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#116) Mcray válasza Samus (#115) üzenetére


Mcray
senior tag

Megfogtál- Passz. Én úgy vettem használtan 3300-as NIMH akkuval. Nem szoktam sütöketni hanem mindig addig játszom vele, míg megadja magát. Ekkor a tartalékkal játszok tovább.

Kicsivel több mint 24-órát szoktam tölteni, kínai töltővel, nekem ez bevállt.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#117) Samus válasza Mcray (#116) üzenetére


Samus
addikt

1200as NiCd akku van hozzá alapból, 250es töltővel, ha lehet hinni a BlackWaterSE-nek, akkor 7óra 10 perc a töltés, a használati szerint (meglepően angol és kínai nyelv is van benne) 8 óránál ne töltsem tovább (6 óra után lett langyos, addig hideg volt), de első alkalommal 12 órát töltsem, én 9 és fél után lekaptam. Jobb a NiMh, azt nem kell kisütni töltés előtt (20 ciklus után azért ajánlott azt is), állítólag a NiCd erősebb, de nekem világ életemben NiMh akkuim voltak (elem és kis akku), beváltak. Valószínű beruházok egy 2500-3000 NiMh-re (olyan 7k körül van a GP). Mindenestre királyos a fegyver, csak kicsit orrsúlyos (az előagyban lévő két súly miatt valószínű).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#118) Mcray válasza Samus (#117) üzenetére


Mcray
senior tag

Eleinte rohadt zavaró, de 3 játék után beállnak az izmok és bírja az ember, sőt még rángatni is tudja célról célra :) Legalábbis nálam így volt.

Külföldi oldalon szidták az Augot hogy seggnehéz...A poén az hogy ők a JG féle "A3"-mas Augot szidták ami az elől levő 4 sín miatt mind közül a legkiegyensúlyozottabb darab...

Én pont azért szerettem az Augot mert seggnehéz és magától "befekszik" vállba, nem mászik el a tus magától mint az Ak :DDD :DDD :DDD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#119) Samus válasza Mcray (#118) üzenetére


Samus
addikt

Na, betettem az akkut, túzváltó kar automatába, ravasz meghúz, semmi. Mozgatom a zsinorokat, semmi. Fogok egy ventit, rákötöm az akkura (12V Zalman 12cm-es rendszerhűtő), tekeri rendesen (8.4V-hoz képest rendesen), akku pipa (tegnap éjjel először az akkut húztam le, utánna a töltőt ki, volt egy kis szikra mikor szétkapcsoltam őket, azt hittem elb@sztam az akksit), visszarakom, semmi. Ekkor észrevettem a biztosítékot. Kivettem, áthidaltam, láss csodát, megy. Jó hangja van, hasonlít az igazira, jó nagyokat "durrog" :D (kivett tárral (tudom így nem szabadna) olyan hangja van, mint egy Simpson-nak levett kipufogóval :DD ). Kell vennem másik biztosítékot. Nem tudod véletlen pontosan mi a neve, mert egy darab szám sincs rajta, a kézikönyv meg 15A-ről beszél, nem sok az kicsit? Elkezdtem lövöldözni hungarocell-re (3cm) 10 méterről lőttem, de nem találtam rajta nyomokat, de aztán rájöttem hogy átvitte a lövedék, de alig hagyott nyomot (csak a másik oldalát kapta ki picit, ahol távozott)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#120) Mcray válasza Samus (#119) üzenetére


Mcray
senior tag

Szia 15A az elterjedt, de van hogy 25A-s van benne. Nem tudom hogy a kicsi vagy a nagy a jobb.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#121) Samus


Samus
addikt

Ha biztosíték nélkül használom, az nagy baj? Minden AEG-ben van biztosíték?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#122) Samus


Samus
addikt

Az akku 1100 lövést körül bír, de 900 után már néha nem hajlandó felhúzni. Ma volt egy nagyon pörgős játék, a végén lemerültem (de nemcsak én, hanem az összes AEG-es), pedig milyen jól daráltam már. Merülve az egylövés esélytelen, nem húzza fel. Ez egyébként nem az AK, hanem a motor gyengesége. Egy jóféle motorral (Systema, Guarder Inf. (ezt dícsérik) gond nélkül megy az egyes, soha nem akad el). Nem sikerült feszteleníteni a fegyvert, de benézve a a lőszeradagolón, ott van az a "csőr" (piston head lehet?), Akkor ugye normál állapotban van a rugó?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#123) Samus


Samus
addikt

Ma mikor beraktam az akksit, hogy fesztelenítem a gépet, lőttem (köpött egy golyót,jól meg si ilyedtem, még jó, hogy épp ablak felé nézett a cső (de előtte volt az ágy, így felfogta) az volt bent a csőben, nem a piston head :D). Viszont valami zörgött utánna a puskában. Ráztam, zörgött. Mivel nem akart kiesni, levettem a tokfedelet, fejtetőn elkezdtem rázni puskát, és egy boltív szerű 1X1mm-es fémdarab esett ki belőle, letört valahonnan, látszik. A fegyver továbbra is jó, nem tudom mi lehetett.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#124) Richard válasza Samus (#123) üzenetére


Richard
őstag

Az az Air nozzle. A piston head csúnya lenne, ha látszana.:) Amúgy mindig össze vissza áll meg a nozzle, ugyhogy abbol nem fogod tudni megállapítani, hogy a rugó fesztelenítve van-e.

(#125) Samus válasza Richard (#124) üzenetére


Samus
addikt

Köszi, mostmár ezt is tudom. Lőttem kettőt vele semi autoban, a szokásos módon, tár nélkül. Így kell feszteleníteni, ha jól tudom:D (eddig működött) A kieső darabot azóta sem sikerült azonosítani, de a fegyó még egyben van és lő, az a lényeg.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#126) Samus


Samus
addikt

Eldőlt az AK, és letörött a felhúzókar... No Comment. Igyekszem beszerezni egy DE AK47 felhúzókarját, a mérések szerint stimmel, csak picit kell faragni rajta. Mindenesetre ez a Spiáter roppant gyenge egy anyag, igaz, hogy kb 3 fokban játszottunk, de akkoris, a fémnem fémnek kellene lennie. Az akku 5 óráig életben volt ilyen hőmérsékletben, jól bírta, csak utánna merült le.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#127) norbalia87


norbalia87
tag

En meg majus kornyeken vettem egy M.A.S p5 sd6 pukkat es nem bantam iszonyat jo strapabiro, es kozel 6-7 ezer lovest adtam le vele (Ebbol eleg sokat az ocsemmel. Lottunk mindent amit talaltunk, doboz, muanyag cserep, pohar, uveg, stb...) es meg semmi baja. Eleg eros es pontos. Dicsertek is amikor voltam csatarozni vele :) . Egyszer halt meg a tar, de az is azert mert elegge tulhuztam. Mindig addig huztam amig azt a fura hangot nem adta, hogy tovabb mar nem kell huzni, es egy szar minosegu bb-t hasznaltam, es akkor adta meg magat a tar, de akkor is az volt a gond, hogy elszakadt benne a rugo vagy mi a fene. Azota tokeletesen muxik. Azt tudom hogy az mp5-nek a tar az elegge kenyes. Ezert en a kozeljovoben olyan tarat szeretnek venni amit nem kell huzni, csak egy sor loszer fer bele, es az szerintem elethub is, hogy nem alul tekerem a tarat, hanem cserelek :) .

(#128) Samus válasza norbalia87 (#127) üzenetére


Samus
addikt

Én olyan 3000 golyó környékén tartok, a múlt heti meccs közben pedig csodálkozva vettem észre, hogy a fegyverem erősebb, mint a JG M16 (egymás mellett állva lőttünk). Énis nézegettem JG MP5 SD5-öt, de nem sok jót hallottam róla, műanyag test, törős gearbox. Igazából a másik jelölt egy JG M4A1 lett volna, de nem volt annyi pénzem. A következő fegyver, ha az AK tönkremegy, vagy fémtestes M4A1 lesz, vagy FAMAS, ez nagyon tetszik (de ne értem hogy adagolja a lőszert, mert a gearbox a tár előtt van...). Vagy holnap, vagy hétfőn megjön a fehúzókar, kiderül a DE AK47 karja használható-e Cyma AK74-ben...Én a tárat addig húzom, amíg lehet, ha már nem lehet, nem engedi tovább tekerni. Blaster BB-t használok, 0.20ast. Azt ugye tudod, hogy az általad említett tár automata fegyverbe nem túl elnyös... Mivel max. 50 golyó fér bele, amit a fegyver durván 5 mp alatt kiürít...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#129) norbalia87 válasza Samus (#128) üzenetére


norbalia87
tag

En ugy tudom valamivel tobb loszer megy bele, de nekem nagyon bejott, hpogy akivel jatszottam neki ak volt es neki is ez a sima tar volt. Nagyon bejott, hogy amikor kifogyott a loszer nem tekert, hanem tarazott, meg nem csorompol a loszer a tarban. Szamomra az is illuzio rombolo egy picit :)

(#130) norbalia87


norbalia87
tag

Valaki nem tud valami olcso airsoft boltot vagy emberket akitol lehet vasarolni? Mert egy mp5 szereksin 9000 huf szerintem egy kicsit sok :( Ill. akivel anno harcolgattam o azt mondta, hogy egy ilyen sima rugos mp5 tarat 3000 huf-ert meg lehet kapni. En eddig meg sehol nem talaltam :(

(#131) Samus válasza norbalia87 (#130) üzenetére


Samus
addikt

[low cap tár 2000ft-ért], szereléksín olyan 3-4k körül szokott lenni, de ha jól tudom, az MP5 SD5 és SD6 verzión van szereléksín (fent, az a bordázótt a két célzó között) a low cap tár 28BB-s egyébként... Az AK low cap tárja 30BB-s, engem is idegesít a zörgés, de az még idegesítőbb, ha kiürül a tár... Nekem az 500as Hi-cap kiürült, és néztem...Igaz, a negyedik körben volt már :D. De ha mindeképp ez kell, akkor az említett linken van egy, vadássz még mellé vagy ötöt, és akkor talán esélyed is lesz egy komolyabb tűzharcban. Boltok közül, amit ajánlok: Nowar, KeletiFront, de googleban keress mp5 low cap tár szóra. Jöjjön már meg a felhúzókarom...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#132) norbalia87 válasza Samus (#131) üzenetére


norbalia87
tag

hat egy epuletharcos korben nem szoktam 100 lovesnel tobbet leadni. (nem azert mert olyan hamar kiesek). Nem nagyon szoktam nagy sorozatokat leadni.

En nem latok rajta szereksint [link] :U

[ Szerkesztve ]

(#133) Samus válasza norbalia87 (#132) üzenetére


Samus
addikt

Tényleg nincs rajta...Akkor nemis bánom, hogy nem ilyet vettem. Hirtelen Tasco-t találtam, de az 10k.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#134) Samus


Samus
addikt

Megjött a felhúzókar, kis módosítással tökéletesen illeszkedik. Elmondható, hogy a Cyma AK74 felhúzókara kompatibilis a Cyma AK47, illetve még a Double Eagle AK47 felhúzókarával is, pici módosítással, ami a fegyveren kell elvégezni, egy pár miliméteres ABS darabot kell kivágni, amit majd a kar eltakar (az eredetin nem takarja el, ott ez a rész a felhúzókarból hiányzik, a 47 karjából nincs kivágva ez a kis rész, és ABS-ből egyszerűbb kivágni, mint spiáterből), felmelegített tapétavágóval könnyedén megoldható.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#135) stargazer


stargazer
senior tag

hej! nekem is ilyen cyma ak-m van! igaz már vagy egy éve nem voltunk akciózni de jó arra gondolni hogy bármikor ha egyszer lesz rá időm, fegyvert tudok ragadni! :DDD

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#136) csaszi72 válasza norbalia87 (#132) üzenetére


csaszi72
aktív tag

:Y "Nem nagyon szoktam nagy sorozatokat leadni."
Mi meg NEM is szoktunk épületben sorozni AEG-el.
Csak AEP sorozat a megengedett.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#137) Samus válasza csaszi72 (#136) üzenetére


Samus
addikt

Nem az épületben gondolta a nagy sorozat leadását, hanem nyílt terepen. Ugye a real-cap (vagy low-cap) tárakról volt szó, amiben 28-30 BB fér, ezzel nem lehet nagy sorozatot leadni...Én megoldom az épületben nem sorozunk témát. Kintről lövök az épületre :D Mindig a támadó csapatban vagyok, ha pedig defenzív eseményre kerül sor, kint kommandózok pár társammal :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#138) csaszi72 válasza Samus (#137) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Én ide címeztem:" csaszi72 válasza norbalia87"
:C
"Nem nagyon szoktam nagy sorozatokat leadni."CQB-ről beszélünk

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#139) Heckler_HWAT


Heckler_HWAT
csendes tag

Hello!
Bár már tárgytalannak tűnik a dolog, azért felvilágosítanálak, hogy a 028A a sivatagi verziójú Cyma AK, szóval a fix tusa és az előagy rút homokszínű.

Egyébként az összes Cyma AK-ról csak jót tudok mondani, bikaerősek (gondolok itt a második verziókra), nagyon jó kidolgozásúak, egyetlen negatívum talán a behajtható válltámaszok egyik oldali rögzítési pontjának megbízhatatlansága - mindenkinek leesik a rögzítőgomb.
Egyébként itt van egy teszt az első generációs cm.028S-ről (fautánzat, behajtható):
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.