Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#110) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Ha valaki tudja, vannak-e külső megkülönböztető jelek az első generációs Cyma AK47 (max 280FPS V2 "gerabox") és a második generációs Cyma AK47 (max 360FPS V3 gearbox) között, kérem jelezze! Köszönöm.
Minden fém gearboxos AK-ban ver3-as gearbox van. Vagy nem vagy tisztában a gearbox tipusokkal, vagy csak rosszul lett megfogalmazva. Help: [link]

1. generációs Cyma AK-k: alu cső, bax rendszerű hopup, kb 280fps, de inkább kevesebb
2. generációs Cyma AK-k: réz cső, bax rendszerű hopup, ?fps
3. generációs Cyma AK-k: réz cső, TM kompatibilis hopup, 330-420fps
Ami a "jó" hír, hogy kívülről tök egyformák :), de manapság az újonnan árultak közül mind 3. generációs. Lehet, hogy más máshogy tartja számon ezeket a generációkat, én ilyenekkel találkoztam.

Minden amit tudni kell egy kezdő airsoftosnak, az ott van a Blackwater SE honlapján a cikkek menüpont alatt. Akit érdekel a téma, esetleg el akarja kezdeni ezt a sportot, annak kötelező olvasmány, ezzel sok időt, kérdést, régi motorosok fárasztását, majd a "hülye kérdésért való lecseszését" meg lehet spórolni. Amire itt nem találsz választ, arra választ kaphatsz a softair.hu fórumon, de kérdezés előtt ajánlatos használni a keresőt, hátha már ki van vesézve a téma.

AK74-hez a válság előtt kb 15 000-ből bent volt egy test, ez most biztos nem ennyit. Front set-et én is vásároltam hozzá, az 10500-ból bejött, mostmár ez is többe jönne ki.
Ja, és a félregépelést javítsd ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.