Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

Várom a hozzászólásokat, véleményeket, ötleteket.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) Frenky87


Frenky87
aktív tag

Nekem anno AK-m volt, és nem bántam meg.
Bár azt hiszem az gyengébb volt, mint ami itt van. (AK-47S, behajtható válltámasz, fa-műanyag utánzat)

Jobban bejött, mint a csapattársak MP5/M4A1 fegyverei.

///

(#3) Samus válasza Frenky87 (#2) üzenetére


Samus
addikt

Mi volt benne jobb, vagy miért jött be jobban, mint pl az MP5 (vagy az M4A1, mert ez pedig hasonló az általam említett M733F-hez)?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) Frenky87 válasza Samus (#3) üzenetére


Frenky87
aktív tag

a fém borítás, ami kicsit masszívabb hatást keltett

plusz a feeling, hogy nem a "jó oldal fegyvere" van nálam ;]

///

(#5) Pukkancs


Pukkancs
tag

Szombaton fogok először airsoft-ozni, ha bejön a játék, akkor lehet, nekem is hasznos lesz ez az írás :D .

(#6) Samus válasza Pukkancs (#5) üzenetére


Samus
addikt

Biztos, hogy be fog jönni, feltéve hogy jól felöltözöl (nem, nem a hideg miatt XD). Automata vagy rugós gépekkel játszotok? Egyébklnt ha szado mazo beállítottságú vagy, ez a te sportod :D Ha nem, akkor sűrűn fogsz ordibálni, esetleg anyázni, nálunk ezek játék közben általánosak :DD Egyébként szerintem nagyon jó játék, igazi háború, vér nélkül, szeretjük, jó levezetni a feszültséget. És alapvetően "olcsó" sport, ha nem számoljuk a fegyverek árát.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) Pukkancs válasza Samus (#6) üzenetére


Pukkancs
tag

Tuti lesz ordibálás, meg csataüvöltés is, ahogy a havert ismerem :D . Öltözködésre meg odafigyelek. Amúgy meg automata fegyverek lesznek, de rugóssal már lőttek meg, annyira nem vészes, bár tuti gyengébb, mint az automata. Ja és levezethető feszültség is bőven van.

Ja én amúgy helyedben ak47-est vennék, de ez elég elfogult vélemény, mert én világ életemben ak mániás voltam :D .

[ Szerkesztve ]

(#8) Samus válasza Pukkancs (#7) üzenetére


Samus
addikt

Nem kis mértékben gyengébb, és megvan az a különbség, hogy rugós egy golyó, automata pedig általában 8-9 egy sorozatban. AK és MP5 is van a boltban, pont az az AK, ami nekem tetszik (a fabetétes szerintem ronda becsokható válltámasszal, a Kalashnyikov tethisz, de az nagy, épületharcnál nem jó), még várok a vásárálással, van rá egy hónapom.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) Samus


Samus
addikt

Persze a képek megint nagyok, 640x480 nagy... Mekkorára méretezzem akkor, hogy beférjen?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#10) Veatta


Veatta
aktív tag

Hali!

A behajtható válltámaszt nem preferálnám a helyedben, nem igazán lehet vele gyorsan és pontosan tüzelni kihajtott támasz esetében, mert a csuklási pontnál "megrogyik" ahogyan a vállgödrödbe szorítod.

Cimbim Hong Kong-ból rendelt AK-t pontosabb típusát nem tudom, postával együtt ha jól emlékszem 28 e volt, fél éve.

Üdv:
Veatta

(#11) Samus válasza Veatta (#10) üzenetére


Samus
addikt

Hmmm... Az nem jó dolog, viszont a fix tusos (az ereedeti AK-val egyező verzió), eléggé gyengécske, "csak" 310FPS (0.8J)... Viszont nemtudom.... Igazából a másik szereplő az Ak74, ami állítólag brutálisan jó, mert hosszú a csöve és nagyon pontos emiatt.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#12) Pukkancs


Pukkancs
tag

Nekem holnap lesz ak47-esem, mert szombaton beleszerettem ebbe a sportba :D behajtható válltámaszú, remélem nem a korábban említett összecsuklós, meg ha az is, majd megbünykölöm kicsit.

(#13) Samus válasza Pukkancs (#12) üzenetére


Samus
addikt

Azzal sem az a baj, hogy összecsuklós, hanem a technológiából adódóan adott pontokon (első a fegyveren, második pediga vállnál lévő csavar) nem fix (épp a hajthatóség miatt). Milyen típust veszel? AK kinézetű (faimitáció betétekkel) (ha Cyma, 0.28-S) vagy teljesen fekete (ha Cyma, 0.28-B)? Jó is ez a sport, szerintem olcsóbb, mint a Paintball, és legalább olyan élvezetes (persze ha megvan a jó csapat) :-) Ahogy a mottónk is szól: Igazi háború, vér nélkül.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#14) Mcray


Mcray
senior tag

Szia!
Sajnos rohanok, ezért csak gyorsba a link a fegyveremről. Cyma Ak74(031)

Üdv, MC/Tyutyu

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#15) Pukkancs válasza Samus (#13) üzenetére


Pukkancs
tag

Faimitáció (0.28-s), már megkaptam :D nagyon tetszik, ha rendesen beszorítom vállba, akkor semmi baj sincs a tussal, visszahajtva meg majd épületharcban lesz jó :)) . Holnap lövök is vele szombaton pedig már élesben lesz kipróbálva, jövő héten pedig másik haverommal megyek, ő akkor fogja először kipróbálni, remélem neki is megtetszik ez a játék.
Amúgy ezt lehet játszani régi magyar gázálarcban? :DD Mert havernak van egy olyanja :D .

(#16) Samus válasza Pukkancs (#15) üzenetére


Samus
addikt

Valami vdszemüveget mindeképp húzz, de napszemüveg nem jó, vékony. A legjobb a direkt erre való álarc, vagy akril védőszemüveg, de ez hijján jó a munkavédelmi szemüveg, vagy a sthill védőszemüveg is (vastag). Valami mindeképp legyen a szemed előtt és körülötte, mert ez a hely a legveszélesebb, máshol csak fáj, ha meglőnek. (pár képet tudsz küldeni?) Lővéstesztet:D 30 méterről átviszi a kartonpapírt (és az A4 lapot 40 méterről?)?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#17) Mcray válasza Samus (#16) üzenetére


Mcray
senior tag

Tényleg rohantam, de ennyire??? :DD :DD :DD

Itt a link:

http://www.airsoft-jatekok.hu/forum/viewtopic.php?f=83&t=215

Az előző tulaj és a saját személyes véleményem.

Üdv.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#18) Mcray válasza Samus (#16) üzenetére


Mcray
senior tag

Ha megengeded, kijavítalak: Az nem Ak 74 amit belinkeltél hanem AK 104, de értem én, hogy nem te vagy hülye, hanem a kínai aki ezt írja a dobozra.

Amiről bővebben írtam neked privátban, na az AK-74 és ennél 10-13 centivel hosszabb és szebb(szerintem), bár ez is szép.

Itt egy link pontos model adatokkal. Remélem nem gond az angol:

http://world.guns.ru/assault/as00-e.htm

Üdv

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#19) Pukkancs válasza Samus (#16) üzenetére


Pukkancs
tag

Képeket nem tudok, mivel egyenlőre még nem tudok a netre feltölteni, csak vaterás linket tudok mutatni, ha érdekel.
Ja és megvolt a tesztelés, nagyon király, remekül lő. Édesapám szerint kinézetre és súlyra nagyon-nagyon hasonlít az eredetire.
Ja és nem csak a szem vészes pont, a fül is az (meg a családi ékszerek), megtörtént már olyan is, hogy valakinek kilőtték a dobhártyáját. Szerintem elég nagy hülyeség ilyennel fejre célozni, bár van olyan helyzet amikor máshova nem lehet, pl. amikor guggolsz a fedezékben és az ellenfél pont veled szemben fekszik az avarban (ez az ellenség szombaton én voltam, és szépen eltrafáltak egy g36-bol meg egy ak47 tactical-ból, pedig egyik tuti meglett volna az egyik ha nem mond csődöt a fegyver :O ).
Ja szombatra valószínüleg készül egy élménybeszámoló :D .

[ Szerkesztve ]

(#20) Samus válasza Mcray (#18) üzenetére


Samus
addikt

Nem gond az angol :-) Megnéztem, hát, nem sok különbség van akét variáns között, én a 104-et 74M-nek néztem pl. Elég hosszú már ez is, hosszabb, mint a sima AK47 (a fix tusos verzió), azért néha épületbe is kell majd, nem ágyút akarok venni :D Ahogy néztem a csöve ennek is megfelelően hosszú, és emiatt pontosabb is, a sima fix tusos AK-val az a baj, hogy ha jól tudom, egyedi BAX rendszere van, ami ha elszáll, akkor kalap-kabát. Ellenben ezzel a 104-el, amiben TM kompaktibilis hop-up van, sőt, ha lehet hinni a veszprémieknek, a gearbox fogaskerekei Classic Army gyártmányúak, érdekes, hogy, ezt nézd meg [link] erre azt mondják, AK74, én ezt a modellt fogom megvenni (Cyma CM0.31). Köszi a prívátot, elolvastam (jó hosszú lett :D)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#21) Mcray válasza Samus (#20) üzenetére


Mcray
senior tag

Igen ez az én Drágaszágom. Tompító rá és kész a "zsebdragunov" :DD

Ha jól tudom külső méretre a következő a sorrend: Dragunov, Ak-74,Ak-47,"AK-74Compact"(vagyis AK-101-től 105-ig), AKS-74U(AK-74SU).

Belső cső méretnél már van egy kis kavar, de az biztos hogy a sima 74 és 47-nek pontosan 455 mm-es a csőve és tisztítás után kellően pontos.

Képet majd vadászok és küldök.

Most vettem "gofri" Ak-47 tárakat a 74-embe. Mostantól külsőre,egy Ak-103-nak felel meg 7.62x39-es kaliber miatt. Jó dolog az airsoft, lehet játszani a tipusokkal :))

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#22) Samus válasza Mcray (#21) üzenetére


Samus
addikt

A Dragunov hatalmas egy fegyver :D Viszont mostanság gondolkozok egy M4A1 (Jong Gong) típusú fegyveren is (csak hogy a másik "oldal"-ról is legyen valami), és mit ne mondjak, tetszik, de nagyon. A 74U szerintem bűn ronda... A legjobb a sorozatból a fabetétes Dragunov, vagy az Ak47, de az gyengus...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#23) Mcray válasza Samus (#22) üzenetére


Mcray
senior tag

Az m16/m4-ek sajnos tervezési hibásak és lagalább annyi bajuk van mint az igazinak.

Gyenge fogaskerékház, elmászó, pontatlan hop up, lötyögő előagy, lötyögő cső, középen kettétörik(Saját szememmel láttam 2 ilyet) stb. Srác leejtette fűben, kettément, srác nekitámasztotta autónak, nekifeszült, kettétört...

NEM AJÁNLOM.

A JG AUGomnak pl soha semmi baja nem volt pedig 5 alkalommal kettétörhettem volna már.

Első játékon hasra estem egy jégtáblán. Az 5 centis jég beszakadt én meg telibe mellel a fegyverre és semmi baja nem lett. Következő játékon rohantam ahogy csak tudtam de a fegyver csöve beakadt egy fatörzsbe és mellel megint kapott feszítést. Ismét semmi baj,
3 szor leejtettem, de semmi baja, még karcolás sem.

Csak ajánlani tudom :) Pl éjszakai játékon aludtam a tusán amíg nem keltett fel az ellen :C :C :C

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#24) Samus válasza Mcray (#23) üzenetére


Samus
addikt

A JG AUG mit takar? (pontos típusszámot légyszí). Ha hazaérek, bővítem a bejegyzést, van még pár fegyver, JG AK47 Beta (tetszik), a sima Cyma AK47 (ezis tezsik), és Cyma M14 (vagy a SOCOM). Állítólag nem kapok régi verziós AK47-et már, csak újat, ami ugye erősebb (360+ FPS).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#25) Mcray válasza Samus (#24) üzenetére


Mcray
senior tag

0448A AUG ami kereskedőknél azonosító vagy: AU-1G van a dobozára írva.

Alapból 20 centivel rövidebb mint a többi választottad, kb mint a Béta és még 15 centi faragható belőle egy 15 dolláros rövidebb(Márkás, nem gagyi) külső csővel.

Vagy 60 dollárért kiegészíthető az A3-mas elől 4 sín konfigra, amin szintén lehet kp 7 centit nézni, ha mindenes öszvért akarsz.

Ezt kuksizzd:

http://images.google.hu/imgres?imgurl=http://www.uncompany.com/images/uncustom-aug-shorty.jpg&imgrefurl=http://www.uncompany.com/pageproduct.asp%3FL3catid%3D26&h=90&w=120&sz=24&hl=hu&start=3&um=1&usg=__dfbSugmhCD4bnIWQb-qUmCWAU40=&tbnid=NjPjgr9JFMF_OM:&tbnh=66&tbnw=88&prev=/images%3Fq%3Daug%2Bshorty%26um%3D1%26hl%3Dhu%26sa%3DG

Üdv,

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#26) Samus válasza Mcray (#25) üzenetére


Samus
addikt

Ez brutálisan hosszú fegyver. A csöve alapból több mint 50 cm, nem csoda, hogy nagyon pontos (Talán még az Ak74-nél is hosszabb). Most nagyon szemezek a sima AK47-el, abból is a fix tusos verzióval.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#27) Mcray válasza Samus (#26) üzenetére


Mcray
senior tag

Samus :)

Olvassd el újra amit írtam az Augról:

-20 centivel rövidebb mint egy 74( 10-zel mint egy 47 )
-Súlypontja a vállgödrödben van nem 80 centire onnan, iszonyat jó lehet rángatni épületben és nem fáradsz el.

UGYANAKKOR

-A belső csöve a bullpup( hátúl a tár) kialakítás miatt hosszabb 5 centivel.

Az Aug alapból ugyanazt tudja mint az AK de 25%-kal kisebb és kényelmesebb.
Az Aughoz nagyon kevés kiegészítő léteziik, de az mind elég és bagóért adják, míg az Ak kiegészítőkkel megkopasztanak.

Szeretem az AK-mat, de sokat elárúl hogy nem vagyok megelégedve vele és folyamatosan módosítom, míg az Aughoz 1 év alatt SOHA NEM NYÚLTAM :DD :DD :DD

Ez jelent valamit nem?

Nem erőltetek semmit, csak próbálok rávilágítani hogy olyan fegyver kell neked amivel tudsz épületezni. Az Ak meghal épületben,mert tökmindegy, hogy behajtható a tusa vagy sem, bika eleje van...Gondolkodj :K

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#28) Samus válasza Mcray (#27) üzenetére


Samus
addikt

Jó, de mennyiben kerül? 30k-ért találtam meg Nowar.hu-n, ennyi pénzem nincs rá, szállítással együtt már 32k lenne. Épületbe pedig igencsak ritkán fogunk menni, szóval. Persze, megértem, hogy figyelsz a konfortra, és köszönöm is, hogy ezt javasoltad, de sajnos anyagi okok miatt nem fog menni a dolog... Kiegészítőt meg úgysem fogok venni, Red dothoz szereléksín kellene, max. hangtompítót rá...Maximum.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#29) Mcray válasza Samus (#28) üzenetére


Mcray
senior tag

Ok, ahogy neked a legjobb. Pár tanács még vásárláshoz. Egy fél éves használt fegyverrel sok esetben jobban jár az ember mint egy új darabbal. 4 fegyveremből 3 használt

Miért?

Egyszerű: Az első tulaj kezében előjönnek a típusokra jellemző gyermekbetegségek, amiket az 10-15 ezer ráfordítással orvosoltat egy szakival(Ha nem így tette hanem maga gányolta, akkor régen rossz).

JG AUG anno 28 volt piacon+4 ezer hozzá egy jó kínai red dot + egy Guarder 50-es hop gumi.

33 ezerben megállt a móka

DE UMP 26 volt használtan hangtompítóval( Ami a legjobb amivel eddig találkoztam), szívtam vele fél évet mire jó lett. Szerencsére pénzbe nem került csak időbe ami pénz :DD :DD :DD

30 ezerben megállt a móka

Galaxy Mp5 Pdw

30 ezerben itt is megáll.

Cyma Ak-74 35 ezer volt használtan úgy hogy a belső rész nagy része már cserélve volt tartósabb alkatrészekre. Vettem rá egy fent említett King Arms Lightweight tompítót használtan 6 ezerért, 5 tárat 10 ezerért, a fent említett kínai red dotot 4 ezerért és a red dot felrakásához szükséges sínt 5 ezerért. És még bőven van mit venni bele. Az Ak ilyen jószág.

Eddig 60 ezer és emelkedik :DD :DD :DD

Üdv

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#30) Samus válasza Mcray (#29) üzenetére


Samus
addikt

Sima AK47-et új generációsat 25k-ért tudok venni (ez 360FPS), nekem ez tökéletes lesz, most keresek helyeket, hol kapom meg még olcsóbban. Nem veszek rá semmit. Csak lőszert hozzá, abból meg a Blaster 0.20g 5000db-s kiszerelés 3200ft-ért tökéletes választás. Majd később esetleg hangtomítót rá, vagy ha túl sok pénzem lesz, szereléksín és Reddot. Majd lesz valahogy. Mindenesetre beleszerettem az AK47-be.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#31) kem


kem
addikt

Sziasztok!

Éppen tegnap került szóba pár új ismerősömmel, hogy rengeteget játszanak.
Meg is beszéltük, hogy vasárnap kimegyek egy neonmellényben meglesni egy napot. Játszani nem tudok sajnos, mert még keddig mind2 kezem belesz gipszelve. Pedig már annyira várom, hogy játszhassak, hogy éjjel álmomban a balatonparton lövöldöztem éjszaka, jöttek a biztonságiak, és megilyedtek amikor kiraktam 2 UZI-t, egy M16-ost, megegy valamilyen Snipert eléjük...hogy mér mutattam meg nekik arra nem emlékszem:D NA mindegy már nagyon várom...

Köszi!

(#32) Samus válasza kem (#31) üzenetére


Samus
addikt

Na ha valaki má erről álmodik:D Uzi nem jó, mert pontatlan :D M16 nem jó, mert akkora, mint egy hegy :D Holnap szülinapom, tök jó nekem :DD Pénzgyűjtés, és bevásárlás, és ratatatata :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#33) kem


kem
addikt

Asszem én egy AK74 Compact-ot fogok venni, de szerencsére az elején mehetek majd kölcsönfegyverekkel. Remélem lesz lehetőségem megtalálni azt ami a legjobb nekem.
Mindenképp olyan kellene, ami pontos, nem kell hogy gyors legyen, de ha mondjuk falatmászok akkor ne nagyon akadályozzon. Az a típus vagyok, aki inkább az ablakon át közlekedik: )

Köszi!

(#34) Samus válasza kem (#33) üzenetére


Samus
addikt

Még az is lehet, hogy én is azt fogok venni, attól függ, tudok-e Cymát szerezni, normális második generációsat. A 74 azért jobb, mert az utolsó csavarig TM koppintás, vagyis kompaktibilis, ami jó dolog tuning esetén és plána, ha elromlik. Nemtudom, Compactot élőben meg kellene néznem... (meg is tudom, csak be kell mennem Pécsre haverhoz :D), de egyenlőre kutatok jó második generációs AK47-et.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#35) Mcray válasza Samus (#34) üzenetére


Mcray
senior tag

Gyerekek :) , olyan rossz ilyet látni, hogy Ak 74 compact-nak neveztek egy fegyvert. Ez olyan mintha Makett 16-nak mondanátok az M16-ot. Olyan hogy "Ak 74 compact" csak a Cyma dobozán létezik, igazi neve Ak-104 és az AK-74SU-ból ered. Elnézést, csak fáj ilyet olvasni :DD :DD :DD

Lényeg: Csapattársam vett ilyen "compact"(ÁÁÁÁ ez fáj)-ot és kipróbáltam.

-360 Fps
-alapból PONTOS, nem kell szir-szarozni vele
-Lötávja 5-10 méterrel RÖVIDEBB(!!!), mint a 74 azaz most már 103-mas AK-mé...SAJNOS
-A behajtható tusa JÓÓÓÓÓÓÓÓÓ, kényelmes, nem lötyög, stb.
-Alap kínai/szar akksija is JÓÓÓÓÓÓ(Fejlődnek a fiúk)
-FALMÁSZÓKNAK, Ablakonközlekedőknek CSAK AJÁNLANI TUDOM
-Nyílt pályán stratégiai pontokat védő játékosoknak NEM AJÁNLOM, a viszonylag rövid lőtáv miatt.
-kidolgozása első osztályú

És legyen hátrány is

-Nagy akksi csak külsőleg használható és akkor nem hajthatod be a tust
-NAGYON FINNYÁS más márkák táraira, SOKKAL jobban mint az előző generációs Cymák...

Összegzés: Ha most vennék Ak-t és nem lennék már szerelmes a 74(átalakítva Ak-103-ra)-embe, akkor ILYET VENNÉK: AK-104(Cyma helytelen típusjelzése: "Ak-74 Compact")

Remélem segítek annak, aki most veszi első AS fegyverét és mindenképp AK-t szeretne. Akinek az AK vonal nem tetszik, vegyen JG AUG A2-t(Jelölése JG AU-1G), mert ugyanilyen jó.

Üdv, Mcray/Tyutyu

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#36) Samus válasza Mcray (#35) üzenetére


Samus
addikt

Ez most az a Compact, amit én is linkeltem itt, és amiről képek is vannak kirakva? Mert ennek nem behajtható a tusa...Lehet nekem is ilyenem lesz, mert Vaterán lecsaptam egy Ak47-et, fix tusost, de az eladó nem jelentkezett már lassan két napja, holott azóta bejelentkezett többször is...Kár, mert tetszik. Szócal erről az "AK74"-ről beszélsz?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#37) Mcray válasza Samus (#36) üzenetére


Mcray
senior tag

Igen pontosan erről, bahajtható támaszal de abból sem a teli, hanem a "KERET"-es. Kezdek azon agyalni, hogy a fix tusnak nekem nincs már sok értelme mert mindent külső akkuval használok, oda meg minek? Ha meg épületezni szeretnék rakok a tokfedél alá akkút. De ez csak elmélet mert nincs(még) behajtható tusom, csak az UMP-m, azzal meg most anyagi okoból nem foglalkozom...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#38) Samus válasza Mcray (#37) üzenetére


Samus
addikt

Mutass már egy képet erről, mert hirtelen fogalmam sincs, miről beszélsz:D Épületben a fix tusos AK74-el bajban leszek, mert 95cm.. a 47 is 85, az egy fokkal jobb lenne. Nemtudom, épületre majd később veszek egy rugós Colt National Match Chrome-ot, vagy egy short shotgun-t. Nemsokára kiderül, remélem jelentkezik az illető, mert örülnék egy AK47-nek.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#39) Mcray válasza Samus (#38) üzenetére


Mcray
senior tag

Itten van amit próbáltam:

http://www.gunnerairsoft.com/catalog/product_info.php?cPath=1_24&products_id=923

Most nézem hogy óriási kavarodás van az AK típusneveket illetően, ezért gyakran egy kalap alá veszik az AK-102,104,105 típusokat, annak ellenére hogy 5.56*45NATO, 7.62*39, és 5.45*39 lőszereket használnak.

EZEK szerint én is tévedtem, MERT amit én 104-nek mondtam, az 105 :DD :DD :DD
http://world.guns.ru/assault/as06-e.htm

Méret: 82,4 Centi
Súly: 3 kiló

RÖVIDEBB mint az Ak-47 :DDD :DDD :DDD 3 centivel és csak 58 centi behajtott tussal :C :C :C

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#40) Samus válasza Mcray (#39) üzenetére


Samus
addikt

Asszem maradok a sima 74-nél :D nemtudom, engem a behajtható tus nem hoz lázba, sokkal jobban szeretem a betolhatót (M4A1 pl.). De mivel ez drága, így marad a fix tusos 47, vagy ha nem kapok, akkor 74.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#41) Mcray válasza Samus (#40) üzenetére


Mcray
senior tag

Ember, nem vagy egy könnyű eset :)) Még jó hogy nem vagyok boltos, ha a boltban variálsz ennyit kihívják az ideggondozót :DD :DD :DD

Mindegy, ami a szívedben, az lesz majd a kezedben, remélhetőleg hosszú időkre.
Ha szükséges még bármilyen paramétert kikutatnom neked, szólj :D Én találtam neked, kicsi "compact" Ak-tól kezdve nagy Ak-74-ig(amit én is használok) mindent :)

Üdv,

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#42) Samus válasza Mcray (#41) üzenetére


Samus
addikt

Tudom, hidd el, ha sok pénzem lenne, vennék egy Classic Army M4A1 Full fémet, de mivel nincs sok pénzem, így meg kell gondolnom, mire költöm. Túl sok lehetőség nincs, vagy fix tusos AK47, vagy fix tusos AK74 "Compact" (már amennyire egy egyméteres fegyver kompakt...). A szívem a 47 felé húzna, de azt 27-ért tudnék szerezni egyenlőre szállítással, mert a Vaterás tag még mindig nem írt, igaz, a héten már úgysem érne ide, jővő hétig még várhatok. Az 24ért ideérne, megérné.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#43) Mcray válasza Samus (#42) üzenetére


Mcray
senior tag

Ne rohanj :) Én 3 hónapot vártam az Augra és jajj de megérte :K

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#44) Samus válasza Mcray (#43) üzenetére


Samus
addikt

Te honnan rendelted/hol vetted?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#45) Mcray válasza Samus (#44) üzenetére


Mcray
senior tag

Józsefvárosi piacon vettem a sokatbeszélőkétpercignemveszlevegőőőőőőőt fickótól :))

Mondta hogy "30 Eze, boltba 40, én adom el boltoknak.ugyanez"
Mondom: "27"
Mondta: "NEEEEM"
Mondom: "Levennéd a polcról hogy megnézzem?"
Mondta: "Csak akó venni le, ha megvenni"
Mondom: "És hogy vegyem meg, ha nem tudom megnézni sem??? :DD :DD :DD "

1 perc gondolkodás a pofa részéről, majd int az ukrán segédjének hogy vegye le.

Mondom: "Kibontja?"
Mondta: "Nem akkor más nem veszi meg"
Mondom:"Akkor én sem veszem meg :DD :DD :DD "

ismét 1 perc szünet, majd megint bólint.

Mondom: "Ki kell próbálnom a ravaszt ( Augnak speciális ravasza van...), hozzon akksit"
Mondta: "Nincsen kipróba, nincsen akkú"
Mondom: "Akkor köszönöm viszlát"
Mondta: "Várjá-várjá, bedug akkú 5 perc"

5 perc múlva...

Kipróbáltam és ment rendesen.

Mondom: "27"
Mondta: "NEEEEM"
Mondom: "28"
Mondta:"JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ" :C :C :C :C

Így vettem :DD :DD :DD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#46) Samus válasza Mcray (#45) üzenetére


Samus
addikt

Az a gond, hogy én nem Pesten lakok, nálunk nincs Józsefvárosi piac, sokatbeszélőkétpercignemveszlevegőőőőőőőt fickó sincs... Vaterán kell vennem, de nem nagyon tudok alkuni az eladóval, pláne hogy nincs is neki (akkor miért hirdeti...). nagyon kíváncsi vagyok, mikorra lesz, egyátalán fog-e válaszolni, kapja a negatív értékelést, ha szerdáig nem jön válasz, úgysincs neki még egy sem. Pedig annyira jó lenne egy második generációs AK47...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#47) Samus


Samus
addikt

Úgy néz ki Cyma AK47-et nem fogok kapni, helyette második generációs Double Eagle-t tudnak ajánlani, ami 360-ra lett kronózva, az eladó, aki mellesleg szervízes, most nézi meg, hogy a Hop-Up TM kompaktibilis lett-e (remélem, mert a Cyma is ezt módosította a második generációban).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#48) Mcray válasza Samus (#47) üzenetére


Mcray
senior tag

DE fegyvert NE vegyél. RONDA, és a kínaiak között, nem igaz rá a következő állítás, miszerint "már jó minőséget képvisel". Akár szervizes akár nem, ne vegyél DE-től fegyvert maximum az UMP modelt ami nekem is van és fél évet szívtam vele, mire jó lett.

CYMA, JG, vagy KALASH AK-t vegyél, mást NE!

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#49) kem válasza Mcray (#35) üzenetére


kem
addikt

"FALMÁSZÓKNAK, Ablakonközlekedőknek CSAK AJÁNLANI TUDOM"
Én ilyen vagyok, és ilyet néztem ki én is...:))

Köszi!

(#50) Samus válasza Mcray (#48) üzenetére


Samus
addikt

Akkor Cyma-t fogok venni, JG-nek csak fém van, ami drága, Kalash-nak pedig AK74U-ja van, az nem tetszik, és drága is. Rendelek Nowar-ról, ha az említett tag nem tud szerezni Cymát. Ezen a héten már úgysem érne ide, ráérek jövő hétre intézkedni.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.