Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#67401) Smylei30


Smylei30
tag

Hy all.

Ha visszaakarom allitani a telom gyari allapotba h mukodjon az update, akkor muszaj azt a tar.md5 fajlt letolteni ami elotte is rajtavolt v fuggetlen telefonra mind1 melyiket rakom ra? Koszi a valaszotokat

SAMSUNG Galaxy S3 i9300

(#67402) Luissimo válasza RAID 2 (#67396) üzenetére


Luissimo
veterán

nekem semmi ;] csak mutatom a képernyőfotót.
megaztán asszem, hogy az ilyen tartókból azt kell látni, hogy hogy néz ki igazából, nem azt, hogy milyen benne egy telefon tükörképe.

Egyébként mielőtt megszólnátok énis használok hűtőrácsba pattintós navitartót,a 7"-os tablettet is elbírja...

(#67403) Joshi válasza RAID 2 (#67394) üzenetére


Joshi
titán

Én ugyan ezt a szellőzős tartót vettem és tökéletes stabil, praktikus. :K Egy hátránya van az pedig az hogy csak tok nélkül használható mert szilikon toktól se lehet beletenni annyira passzentos a keret.

(#67404) RAID 2 válasza Luissimo (#67402) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Amúgy a képen S3 van, ezért nem értem miért írtad.

Joshi: Melyikbe nem megy bele tokostól?

[ Szerkesztve ]

(#67405) Joshi válasza RAID 2 (#67404) üzenetére


Joshi
titán

Amit (#67395) Luissimo linkelt.

Esetleg ez a tartó tokkal együtt is meg tudja fogni a telót. Még több kép.

[ Szerkesztve ]

(#67406) Luissimo válasza RAID 2 (#67404) üzenetére


Luissimo
veterán

semmi, csak nézzedmármeg a képernyőfotót, bakker !!
szerinted ez ugy rendbenvan ??
nézzedcsak :Y :Y

szerintem síma photoshop

[ Szerkesztve ]

(#67407) RAID 2 válasza Luissimo (#67406) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Tükrözve van látom és?? Még mindig nem értelek, mi olyan nagy gond ezen?

(#67408) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Nem tudom mennyit számít, még új vagyok itt de ez a Temasek rom vegyes érzéseket ad gyors de szerintem szereti az akkut csípkedi.Vagy beállítom a kör akku százalékot aztán csak kört mutat.Van még más is ami hiba de lehet vele élni.Szóval ez olyan mindenből kivett egy keveset aztán egybe lett gyúrva.Nekem ez a véleményem.

(#67409) dbius


dbius
veterán

Vegyetek gyári, Samu, univerzális autós tartót. Tapadókorongos, de masszív, stabil, nagyon jól használható. :K

(#67410) Zsolaf válasza SteveJobs (#67408) üzenetére


Zsolaf
addikt

Szerintem nincs olyan főzött rom aminek ne lenne valami negatív oldala is, én ezért nem használok már ezen a telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#67411) apaszka válasza SteveJobs (#67408) üzenetére


apaszka
veterán

http://i.imgur.com/t3lG4Et.jpg

Nem értem. Semmi gond nincs vele nálam. Sőt nagyon is jól bírja aksival, jobban mint a gyári ROM. A kijelzős is hibátlan, nézd a képet !

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#67412) Amos17 válasza ittakary (#67383) üzenetére


Amos17
tag

ittakary: Bocsi nem vettem észre.. elég szapora ez a fórum :D

visionbp: Idézet a linkelt Sammobile oldalról: "The update will begin rolling out today, and will complete over the course of the next few weeks" Azaz a frissítést a mai napon kezdik kiküldeni és néhány héten belül lesz elérhető minden készülékre.... Jah, és az eredeti samus közleményben is az szerepel, hogy ma kezdik el a frissítést (első bekezdés utolsó mondata).
Szóval nekem megy google fordító nélkül is, és neked?? :U

(#67413) nggabi válasza dbius (#67409) üzenetére


nggabi
nagyúr

erre mondják h fél évente leesik az üvegről mert elromlik a tappancs feszítője. ettől függetlenül sztem is igen jó minőség.

"szenyor dzsíííí"

(#67414) ml111


ml111
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék venni egy S III-t,van ötletek hogy hol vegyem,találtam egy helyet ahol 83350,de gyári csomagolásban és gyári garanciával 114990 melyik megoldás éri meg jobban szerintetek.

(#67415) t_a_m_a_s válasza ml111 (#67414) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Sima S3 a T-nél 88K, az LTE 113K dominóval, én inkább onnan /szolgáltatótól venném mint "egy helyről ahol..."

Nem kell sokat visszaolvasni a topikban, hogy találj 1-2 jó kis sztorit sufnigsm-es vásárlásokról, tuti vételekről.

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#67416) Joshi válasza ml111 (#67414) üzenetére


Joshi
titán

(#67415) t_a_m_a_s véleményét osztom, túl sok pénzbe kerül hogy aztán beleszaladj valamibe.

(#67417) Zsolaf válasza t_a_m_a_s (#67415) üzenetére


Zsolaf
addikt

+1 :K T-é

(#67418) apaszka válasza nggabi (#67413) üzenetére


apaszka
veterán

Én már vagy 7-8 félét kidobtam. Ami most van az meg csak tok nélkül fogadja a telefont. S3 specifikus. Gyáriként az ebay-től való ez is. Viszont az olcsók tényleg olyanok is. A feszítője eltört egy-két
alkalom után. A gyári nokiámat sajnálom, de abba meg nem fért bele. Az kicsi, és masszív volt, és soha nem eset le.

t_a_m_a_s

Vagy nagyon olcsón vegyél, vagy szolgáltatóknál kell. A gyári gari amit mondanak sok helyen, az valójában semmi érő.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#67419) Joshi válasza apaszka (#67418) üzenetére


Joshi
titán

"A feszítője eltört egy-két alkalom után."

Hogy érted azt hogy egy-két alkalom? Én amikor megvettem feltettem a szellőzőnyílásra és azóta ott van nem kell azt piszkálni, csak külön a telefontartó részt emelem ki belőle mikor nem kell. Én Kínából rendeltem talán 3-4$-ért ha jól emlékszem.

(#67420) apaszka válasza Joshi (#67419) üzenetére


apaszka
veterán

Az a feszítő mechanika tört el több típusnál, vagy ami fogja oldalt a telefont. Most dolgozom, de talán még van a garázsban hibás, akkor készítek képet róla.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#67421) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Errevalaki esetleg?

(#67422) Joshi válasza apaszka (#67420) üzenetére


Joshi
titán

Köszi de azért ne készíts képet értem hogy hol lehetnek hibák, mondjuk az is igaz hogy én egy évben jó ha 2-3 alkalommal használom a navit. A rugós rész csak akkor sérülhet ha gyakran le és feltesszük a tartót különben nem. A műanyag fület pedig érzéssel kell felhajtani a telefon kivételénél. Na mind1 szerintem többet beszéltünk erről a témáról mint amekkora jelentősége van. :D

[ Szerkesztve ]

(#67423) visionbp válasza Amos17 (#67412) üzenetére


visionbp
tag

Ne bízz újságírókban :)
"Samsung Telecommunications America (Samsung Mobile) announced today that the Samsung Galaxy S® 4, Galaxy Note® II and Galaxy S® III will receive the Premium Suite software update in the coming weeks that makes the devices compatible with Samsung Galaxy Gear."
Ez pedig a samu hivatalos közleménye:) És a Verizon kezdte ma, az is csak az S4-re, a függetlenek, pláne az S3-ak odébb lesznek.

De még egyszer mondom: tök mindegy, mert nem oszt, nem szoroz. Merthogy Amerika.

(#67424) csaabz


csaabz
őstag

Videó felvétel hosszának szab valami határt, vagy csak a tárhely mérete?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#67425) kali válasza csaabz (#67424) üzenetére


kali
legenda

tárhely, illetve az akkumulátor. :DDD

(#67426) eastone1 válasza Smylei30 (#67401) üzenetére


eastone1
senior tag

Szerintem ha felrakod a legújabb 1 fájlost az a legtisztább [link]
Vagy reset a teló menüjéből vagy recovery ből.

(#67427) mycso válasza RAID 2 (#67392) üzenetére


mycso
veterán

Nekem ilyen volt s2, s3, s4 és galaxy tabhoz is, csak tapadókorongos változatba.
Viszont nem feltapsztva használtam/használom, hanem a tabadós vége fixen rögzítve van a középső boxhoz. Nekem bejött, azért is vettem eddig mindegyikhez ezt, bár az s4-en kopik a keret tőle (bár nem is biztos, hogy e miatt).
Majd valamikor megnézem, hogy az üvegre feltapasztva mennyire stabil.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#67428) SteveJobs válasza ml111 (#67414) üzenetére


SteveJobs
őstag

Én 40 ért vettem egy féléves s3 at ismerőstől.Persze be volt törve az érintő.Ebay aztán 1500ft megjött felraktam igaz háromszor szedtem vissza mert bent maradt a por de jó. Tudom van az újra garancia de ilyen akció kihagyhatatlan.

(#67429) korcsillio válasza SteveJobs (#67428) üzenetére


korcsillio
őstag

Ez a nem semmi :C
S2-t nem kapni ennyiért...nem bukott sokat a haverod...

(#67430) Gutenberger válasza t_a_m_a_s (#67415) üzenetére


Gutenberger
tag

99ért van független, gyári garival a fogarasi tescoban, 4 szinben. Én ott venném

"Uram, ha Ön lenne a férjem, megmérgezném! - Ha az Ön férje lennék, bevenném!"

(#67431) SteveJobs válasza korcsillio (#67429) üzenetére


SteveJobs
őstag

De 25-öt

(#67432) g4besz válasza SteveJobs (#67428) üzenetére


g4besz
tag

Az jó ár volt grat hozzá. :C
Képet esetleg nem lőttél a cseréről? Csak az üveg volt törött, vagy a kijelző is sérült? :R

(#67433) RAID 2 válasza g4besz (#67432) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Youtubeon van videó az érintő cseréről.

(#67434) g4besz válasza RAID 2 (#67433) üzenetére


g4besz
tag

Igen, tudom, köszi.
Csak egy helyi kolléga műveletét is megtekinteném. ;)

(#67435) SteveJobs válasza g4besz (#67432) üzenetére


SteveJobs
őstag

A kijelző nem volt törött.De ha a kijelzőt kellene kiszedni 99% eltörném.Az a baj,hogy olyan vékony a kijező és telibe van ragasztva.Azért kíváncsi lennék ,hogy itt cserélt-e valaki csak kijelzőt.Van róla videó én is megnéztem de azért nem olyan könnyű leszedni főleg,hogy ne törd el a kijelzőt.Csak egy képem van.Fél órába tellett mire leimádkoztam .

Megtudná valaki mondani miért nem küld a facebook hang jelzést értesítéskor?

[ Szerkesztve ]

(#67436) sheep


sheep
addikt

Nekem egy ibolt alumina pro tartó van a kocsimban. Nagyon meg vagyok elégedve vele, univerzális tartó, állítható a telefont tartó pöcök rajta minden mérethez, és minőségi, nem ilyen gagyi műanyag.
Igaz nem volt annyira olcsó (kb. 6e ft), de megéri mert csak egyszer kell megvenni és minden telefonhoz jó.
Ibolt alumina

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#67437) ittakary válasza SteveJobs (#67435) üzenetére


ittakary
nagyúr

Mert a fb app egy kalap hanyadek, azert!

(#67438) trigorin


trigorin
aktív tag

Úgy látszik, egyetlen cég gyárt tokot a hivatalos Samsung 3000mAh-ás akksihoz, a Diztronic. Ki is néztem még október elején egyet ([link]), de kiderült, hogy nem lehet rendelni sem Amazonon keresztül sem tőlük közvetlenül Magyarországra. Levelezésbe kezdtem velük, írták, hogy azért nem szállítanak a régióba, mert bizonytalan a csomagok megérkezése, állítólag 50%-ban elvesztek, más részük 45 nap alatt ért el a címzetthez. De, mondták, ha ennek ellenére szeretném, szívesen küldenek nekem, amit akarok. Kicsit gondolkdotam, és rájöttem, máshonnan úgysem lesz paszentos tokom erre a kiszerelésre, márpedig, ha baja lesz a hátlapnak, ebben a méretben szinte tuti, hogy külön az sem kapható. Úgyhogy írtam nekik, hogy küldjenek egyet. Lerendeztük a fizetést PayPal-on keresztül, feladták a csomagot, írta az ügyintéző, hogy még egy kis meglepetést is beletettek a csomagba.
A levél kb. három hét alatt érkezett meg (jobb későn mint soha alapon egy szavam sincs :) ). Paszentos a tok, elöl kis keretet képez a kijelző körül az üveget védendő. Tény, hogy így azért már van egy vastagsága és súlya a telónak, meg ezt a keretet is szokni kell, főleg, hogy az alsó gombokhoz kicsit közel esik, de sztem nem vészes. Ráadásul egész korrektül néz ki.
És a csomagban egy másik ugyanilyen tok volt világos, félig átlátszó kivitelezésben. Szóval egyet fizet kettőt kap akcióval honorálták, hogy a kockázat ellenére is vásároltam tőlük. Korrekt egy gesztus a cégtől, asszem :)

[ Szerkesztve ]

(#67439) SteveJobs válasza ittakary (#67437) üzenetére


SteveJobs
őstag

Azért hozzá tenném ,hogy romja is válogatja.Mert észre vettem nem mindeggyik romnál csinálja.

(#67440) Garsza


Garsza
veterán

Helló todtok nekem ajánlani valami programot amivel egyszerűen tudom szabályozni mely alkalmazások férjenek hozzá az internethez. Sokat tartózkodok roumingban és roumig netem csak 100MB van. De viszont példáula vibert szeretném ha álandóan elérhető lennék.

(#67441) trigorin válasza Garsza (#67440) üzenetére


trigorin
aktív tag

Android Firewall pl. Marketen keresd.

(#67442) spadge válasza trigorin (#67438) üzenetére


spadge
tag

Képet kérhetnék? Érdekelne engem is valami hasonló megoldás. :R

(#67443) Garsza válasza trigorin (#67441) üzenetére


Garsza
veterán

Fel van rakva most a Droid Wall. Nagyjából jó is de az OS Servicec még mindég fogyasztja a netet. És nem is keveset és azt nem bírom letiltani. CM10.2 van a telón.

(#67444) trigorin válasza spadge (#67442) üzenetére


trigorin
aktív tag

Ja, gondoltam rá én is, csak aztán eszembe jutott, hogyan csinálok a telóról képet a telóval :D
Tudom, elkattintom, és a fénysebességnél gyorsabban a tárgymezőbe helyezem a készüléket. Vagy tükör, de az meg macerás :D

[ Szerkesztve ]

(#67445) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Hogyan tudom eltüntetni a Google keresőt a kijelző tetejéről?Még valamit hol találom ,hogy ne a telefon belső memóriába mentse a letöltendő alkalmazásokat hanem a memória kártyára.Köszönöm!!!

(#67446) Sanyi.il válasza trigorin (#67444) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

home gomb+power gomb egyszerre...=screenshot.

(#67447) t_a_m_a_s válasza Sanyi.il (#67446) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem screenshotot akar, hanem fotót a tokól amit vett...

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#67448) Prien válasza trigorin (#67438) üzenetére


Prien
addikt

Nemrég vettem én is, e-bayen van egy amerikai eladó, ugyanez a Diztronic tok, 6 nap alatt a postaládámban volt. Néztem is nagyokat! :D
Szerk: a 3000 mah gyári akku pedig nagyon csibész! :)))

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#67449) Sanyi.il válasza t_a_m_a_s (#67447) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

ajjj... sorry :DDD

(#67450) trigorin válasza Prien (#67448) üzenetére


trigorin
aktív tag

Az szép. Viszont, gondolom, te csak egyet kaptál egy áráért :P :)
Azért markánsan jelen van ez a tok a telón, lássuk be. De nem gáz.

Nagyon jó ez az akksi, valóban. Intenzív használat mellett is lazán kibír másfél napot, amúgy két nap a norma neki egy töltéssel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.