Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#66451) gameresboy válasza AndrewTdi (#66438) üzenetére


gameresboy
aktív tag

mennyire kell szétkapni ilyenkor a telót?
még garis, 1 hónapja volt háznál történő kijelző csere, igényelhető ez is háznál, meg tudják így csinálni?

(#66452) zola- válasza Petya2900XT (#66450) üzenetére


zola-
őstag

Mi lenne a keret? :U

(#66453) nggabi válasza gameresboy (#66451) üzenetére


nggabi
nagyúr

szét kell szedni, helyszínen alaplapot fognak cserélni.

"szenyor dzsíííí"

(#66454) gameresboy válasza nggabi (#66453) üzenetére


gameresboy
aktív tag

akkor 2 hónapon belül lesz egy új telóm?!
ezek szerint helyszínen meg tudják csinálni...
háznál történő javításnál van valami korlát, vagy akárhányszor kérhető?

(#66455) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Na srácok én amúgy 10.én megleptem magam egy fehér S4-el :D kellett a 2 giga RAM, de kb ugyan ott vagyok vele mert a rendszer megtölti...

(#66456) zola- válasza mgTerminator (#66455) üzenetére


zola-
őstag

Toljál rá valami jó romot....omega v12 vagy wanamlite v1.5 és villám lesz az s4-ed sok sok memóriával. A legjobbak az AROMA installer mert ott ki tudod választani mit telepítsen fel... (a többit a másik topicban...) :)

[ Szerkesztve ]

(#66457) Petya2900XT válasza zola- (#66452) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

60-70eFt,de a T-nél Mozaik L-em van és vállalnék 2 évet. :)
Ebben az árketegóriában jelenleg Xperia Z,One Mini,Lumia 920,Z10,S3 LTE,4S van,de nem tudom januárra mennyit esik az áruk. Igazából félek a Wp támogatottságától,az IOS a mindenem,de még egyszer nem szeretnék 3,5-es kijelzőt kigúvatt szemmel nézni..valamint a Sonyról csak rosszat hallottam ami az Android frissítéseket érinti,A HTC-ben megint a gyengébb hardvert látom és a BB-sem bízom így csődközeli állapotában....marad a Sami S3 és picit fentebb a Mega,Note II páros... fogalmam nincs mitévő legyek :U

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#66458) mgTerminator válasza zola- (#66456) üzenetére


mgTerminator
veterán

Asszem még maradok a gyárin egyelőre :D

(#66459) Danny750 válasza Petya2900XT (#66457) üzenetére


Danny750
őstag

Xperia Z, One Mini, Samuból pedig a Mega éri meg a legjobban...hardverben hozza a két lte szintjét!

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#66460) apaszka válasza gameresboy (#66437) üzenetére


apaszka
veterán

Egy Nokiáéval is próbáld ki mielőtt hívod őket! :W Samuból nem egy sz@r van!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#66461) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

"Eladó samsung galakxy s4 kártyafüggetlen telefon vagy cserélhető vegyes tüzelésü kazánra"

(#66462) foxymaxy válasza nggabi (#66447) üzenetére


foxymaxy
senior tag

A leírtak alapján a szarvasi "mestert" hanyagolnám, nekem mekk-elek fílingem van tőle :DD

e pluribus unum

(#66463) PeterPH válasza gameresboy (#66451) üzenetére


PeterPH
senior tag

Ha jól emlékszem, 3 havonta kérhető helyszíni javítás.

(#66464) poli27 válasza PeterPH (#66463) üzenetére


poli27
veterán

Sztem ez nincs limitálva.....

(#66465) borsodika válasza poli27 (#66464) üzenetére


borsodika
őstag

De igen, 90 napnak kell elteljen az előző helyszíni javítás óta. Ha nem telik le akkor csak futárt lehet rendelni.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#66466) lord.lakli válasza FrankMonzano (#66461) üzenetére


lord.lakli
őstag

jön a hideg és ezek szerint az S4 nem melegszik eléggé :D

(#66467) gameresboy válasza apaszka (#66460) üzenetére


gameresboy
aktív tag

Másik SIII-at rendesen és gyorsan feltölti. Attól, h ilyen sokáig tölti (néha 7 óra alatt se töltődik fel), lehet valami baja az aksinak, károsíthat valamit?

(#66468) FrankMonzano válasza mgTerminator (#66455) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Es rugalmassagban,rendszergyorsasagban van valami emlitheto kulonbseg ?

(#66469) FrankMonzano válasza lord.lakli (#66466) üzenetére


FrankMonzano
őstag

:D,ahelyett,hogy huzna a procit es kellemest a hasznossal... :d

[ Szerkesztve ]

(#66470) havri1 válasza gameresboy (#66437) üzenetére


havri1
félisten

A charger programmal megnézted, hogy mennyivel tölt?
Cska azért, mert nálam 4 töltőből 1 jó.

havri

(#66471) havri1 válasza borsodika (#66465) üzenetére


havri1
félisten

Ilyet sehol sem írnak, legalábbis én nem találtam. Nekem 1 hónap sem telt el a 2 javítás között, és ráadásul ugyanaz a srác jött.
Megkérdeztem telefonon is, azt mondta a szőke, hogy nem tud ilyenről..ha rossz, ki kell hívni a szerelőt.

Szerk: Belefért volna 5 percbe :W

[ Szerkesztve ]

havri

(#66472) gameresboy


gameresboy
aktív tag

Most beszéltem a Samsunggal, háznál történő javításnál bejelented és jönnek, nincs semmi időkorlát.

havri1: Galaxy charging?

[ Szerkesztve ]

(#66473) havri1 válasza gameresboy (#66472) üzenetére


havri1
félisten

Igen!

Töltés közben, alsó sor. Ha nem 1000 van, akkor valami rossz.
99%-ban az usb kábel megtisztítása (megtörlése) megoldja a problémát..
(Pl ha egyszer megfogod kézzel, már nem jó, pólóval letörölve jó..)

havri

(#66474) Muki94


Muki94
aktív tag

Sziasztok!
Sokáig használtam CM alapú Liquidsmooth és Sentinel romot, amik Android 4.2.2-re épültek.
A telefont visszaállítottam gyárira, majd a legfrissebb (ergo 4.3-at támogató) CWM recovery telepítése után flasheltem a legfrissebb Sentinel romot (4.3). Jól pörgött, de bármelyik böngészőt használtam, akadtak a weboldalak. A legegyszerűbb fórum is, válogatás nélkül... Később visszatértem gyárira, majd felugrott a legfrissebb Liquidsmooth v2.10.
Kapott egy AGNi kernelt is, amitől -számomra- áll leejtően gyors lett, mikrolag és várakozás mentes. De a weboldal szaggatás ismét fennáll.
Mi lehet ennek az oka? A 4.3 nem szeretné a telefont? Netán valamiről nem tudok?
Köszönöm a segítséget előre is!

(#66475) gameresboy válasza havri1 (#66473) üzenetére


gameresboy
aktív tag

Na, megnéztem.
Egyik töltőnél az érték 300, a másiknál 260 volt.
Kicsit kevés...
Szereztem egy harmadik Samsung SIII töltőt, ott az érték 1000!
Ezek szerint nem a telóval van gond...

(#66476) daninet


daninet
veterán

Helló!

Meglepetésként ért, hogy a Factory Default formázta a belső sd tartalmát (ez az első telefon aminél leformázza az sd-t külön checkbox nélkül) :((( Így a képeim is odalettek.
Lefuttatnék egy recovery programot a meghajtón, ha rájönnék hogyan kell a belső SD-t is csatolni mass storage módban. Csak a külsőt sikerült root után a playstoreban található segédprogrammal.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#66477) havri1 válasza gameresboy (#66475) üzenetére


havri1
félisten

Így van, üdv a klubban :)
Mondom, ha alaposan megtörölgeted a csatlakozók fém felületét, tuti jók lesznek azok a töltők is..

(#66476) daninet: Ha menüből indítod, akkor tölri. Ha recoveryből, akkor elvileg nem. Ez a Galaxyknál így volt..

(#66474) Muki94: Rom, kernel, böngésző..Nálam cm 10.2 és Slimrom alatt sem akadtak a weblapok. (4.3)

[ Szerkesztve ]

havri

(#66478) daninet válasza havri1 (#66477) üzenetére


daninet
veterán

s2-őm is van, ott külön checkbox hogy formázza az sd-t.. plusz írta miket fog törölni, és annyiról volt szó, hogy ha kódolva van az sd akkor utána nem fogom tudni megnyitni..
na mind1 ez a vonat elment.
Hogyan tudom az internal sd-t meghajtóként csatlakoztatni a gépre?

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#66479) havri1 válasza daninet (#66478) üzenetére


havri1
félisten

A kérdés jó, én sose használtam, így passzolom. (De elvileg cwm-ben van mount sd, egy próbát megér - ha van cwm - )

havri

(#66480) daninet válasza havri1 (#66479) üzenetére


daninet
veterán

megpróbálom

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#66481) daninet válasza daninet (#66480) üzenetére


daninet
veterán

nemjó, cwm is csak az sd-t csatolja :U

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#66482) korcsillio


korcsillio
őstag

Ott tartok hogy porrá zúzom az s3-at,hogy többet senki se tudja kézbe venni.Amikor szükség lenne rá olyankor szarakodik.Lefagy,kilépeget a böngészőből...Újraindítottam de így is egy kalap szar...

(#66483) laci0530 válasza korcsillio (#66482) üzenetére


laci0530
senior tag

Ha nincs hardveres hibája, próbálj ki rajta egy AndroidRevolution HD 29.0 romot. Én ezt használom, saját kerneljével is jó, de most a Boeffla 3.2-t raktam alá, semmi hasonlót nem produkál, mint amit írsz. Ugyan nem agyontelepítgetve használom, csak a nekem szükséges alkalmazások vannak rajta (Abbyy textgrabber, Apex launcher és notifier, cool reader, google drive, dropbox, facebook, gmail, gps status pro, hangouts, hq mp3 recorder, időkép, igo, google keep, mx player, poweramp, quickoffice, realcalc, rom toolbox pro, skype, slovoed, snap camera, superuser, swiftkey, google maps, torrent kliens, xplore és néhány gyári app, de a feleslegesek Rom Toolbox Pro-val törölve).

(#66484) korcsillio válasza laci0530 (#66483) üzenetére


korcsillio
őstag

Nekem a fele app nincs mint neked :laked 4.2.2 :(

(#66485) _seth_ válasza korcsillio (#66484) üzenetére


_seth_
veterán

Amennyiben nem a gyári végleges szoftvert használod onnan kezdve ez user error. De valóban széttörheted ha ez segít. Nekem 4.1.2-es van rajta fél éve és egyszer sem fagyott le...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#66486) LouiS22 válasza korcsillio (#66482) üzenetére


LouiS22
veterán

Talán használd gyári, végleges szoftverrel, nem egy béta akármivel, aminél egyébként le is szokták írni, hogy a nem véglegesség miatt előfordulhatnak ilyen-olyan hibák.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#66487) havri1 válasza korcsillio (#66484) üzenetére


havri1
félisten

Bizony, leaked alatt vannak hibák.
Én a HD 32-t használom, ebben a böngészővel vannak problémáim..amúgy még nem fagyott.

havri

(#66488) apaszka válasza _seth_ (#66485) üzenetére


apaszka
veterán

Nekem sem fagyott le még soha a CM alatt. :K Még hibát sem találtam benne!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#66489) kentucky


kentucky
őstag

Nem tudom, hogy vagytok vele de én jobban várom a CyanogenMod 11-et mint a 4.3-as samu update-et , nagyon bejön a kitkat eddig szivárgások alapján :D

(#66490) korcsillio válasza _seth_ (#66485) üzenetére


korcsillio
őstag

Valószínű hogy leszedem a gyári T-set és azzal fog tovább vánszorogni...

(#66491) Muki94 válasza havri1 (#66477) üzenetére


Muki94
aktív tag

Találtam egy újabb hibát. A weblapokba beágyazott videók fel vannak gyorsulva, plusz az instagramos videókat hang nélkül, kb 3-4x sebességgel végigtolja.
+1: Ha kamerázok és hozzáérek a képernyőhöz ( a record gombon kívül), lefagy a kamera app, és csak újraindítás után tér észhez.
Sok még itt a hiba...
szerk: A most futó rom (Liquidsmooth v2.1) AOSP alapú, a másik böngészőben szaggató pedig CM10.2.
Még ez is különbözik :U

[ Szerkesztve ]

(#66492) Norbi8719


Norbi8719
tag

Sziasztok!

A problémám változatlan: a play azonnal kilép hibaüzenet nélkül.
Azóta ráadásul naponta többször feljön , hogy a .process.gapps leállt.
Ráadásul a chrome-ot se tudom használni , mert feljön alul , hogy frissítsem de nem tudom mivel nincs play.

A hiba azóta van , hogy félbeszakítottam a chrome frissítését.

Van vmi megoldás a full wipe-on kívül?

(#66493) LouiS22 válasza Norbi8719 (#66492) üzenetére


LouiS22
veterán

Töröld a a Play Áruház és/vagy Chrome adatait.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#66494) Vic61


Vic61
senior tag

Miért lehet az, hogy a TiBa nem pakolja vissza a 4.2.2 alatt elmentett appokat és adatokat, ha 4.3.1-et rakok fel? Lefagy... :F :Y

Samsung Galaxy Fold

(#66495) dbius válasza Vic61 (#66494) üzenetére


dbius
veterán

Lehet, hogy a 4.2.2-höz képest történtek - rendszerszinten - olyan változtatások, ami miatt problémája van. Legújabb verzióval próbáltad? Egyébként az erősen nem ajánlott kategóriába tartozik a különböző verziójú Android rendszerek közötti mentések visszaállítása és használata.

(#66496) mgTerminator válasza FrankMonzano (#66468) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát maradjunk annyiban hogy kb mindent a memóriában tart, és én még nemigazán láttam röcögni, úgyhogy nem bántam meg!

(#66497) Norbi8719 válasza LouiS22 (#66493) üzenetére


Norbi8719
tag

Hát ez nem jött be:-(

(#66498) babhun


babhun
aktív tag

Hellótok! Újra szeretném kérdezni, ha a galériában megnyitok egy képet, akkor mért nem forgatja el magától, ha forgatom a telefont? Akkor fordul csak el ha elforgatom a telót és aktív lesz az elforgatás ikon ott fenn és csak arra bökve fordul el. Másnál ez hogy van?

Már megoldódott, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#66499) MurdR válasza Norbi8719 (#66497) üzenetére


MurdR
veterán

Nem telepítettél előtte valamit?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#66500) znagy69


znagy69
őstag

Figyelem a fórumot továbbra is, de hétbégen Note3-ra váltottam. Köszi a segítségeket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.