Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#66551) Bubukain


Bubukain
senior tag

ennyit bírt a purelook
kijelző 3 órát ment

(#66552) ittakary válasza Kh@oSz (#66550) üzenetére


ittakary
nagyúr

CM10.1 stable-t hol találtál? :) Esetleg elkérhetem? 4.2.2 alapú ez is?

(#66553) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

http://get.cm
Igen,4.2.2 alapú.

[ Szerkesztve ]

(#66554) Kh@oSz válasza ittakary (#66552) üzenetére


Kh@oSz
aktív tag

Ezt tettem fel utoljára: cm-10.1.3-RC2-i9300.zip (09.04.)

(#66555) Vic61 válasza ittakary (#66552) üzenetére


Vic61
senior tag

Itt vannak a stabil verziók CM 10.1 Stable :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Fold

(#66556) voyi


voyi
aktív tag

Az vajon mitol lehet hogy a fulhallgato csak a sokadik(kb 7-8. random) csatlakoztatas utan ad hangot? Direkt megneztem a fules kabelet, illetve a 3feles jackdugonal is, sehol nem tapasztaltam kontakthibat, meg ki is fujtam a jack dugaljzatbol a port, de ugyanugy elojott a hibajelenseg.

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#66557) ittakary válasza Kh@oSz (#66554) üzenetére


ittakary
nagyúr

A 10.1.3 stable nekem is megvan, de azt hittem neked van olyan h sima 10.1 :)

Lehet megy egyszer letoltom, es ujrahuzom az egeszet, hatha vmi gebasz volt a telepitesnel :) RC2 vegulis majdnem a vegleges stable kiadas, de megis kevesbe szivesen raknam fel, de ki tudja, lehet pont ebben van a megoldas.

Koszonom! :R

Masik: ma idaig 2 ora 10 perc kijelzo / 60% akku (sok wifis nettel + 1 ora zenehallgatas)

[ Szerkesztve ]

(#66558) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Ha már az aku időnél tartunk:

(#66559) tanulo


tanulo
tag

Jó napot. Lenne egy olyan kérdésem hogy, pár hete kellett egy olyat csináljak hogy gyári adatok vissza állítása, utána pár napig semmi baj nem is volt de most már az van hogy a google chrom van fent a telefonon azt használom és annyira lassú lett hogy el se hiszem. Próbáltam az Operával azzal is ez a helyzet. Wifi az van rendesen tele van a kis jel meg a laptopon sincs probléma a wifivel. Szóval nem tudom mi lehet a baja a telefonnak, eddig 5-6 oldat simán megnyitott mindenféle akadás nélkül, most meg 1 oldalt nyitok meg már az is akad kicsit, lassan tölti be lassan lehet görgetni az oldalon. Ha valaki esetleg tud valami tanácsot vagy megoldást adni a dologra azt megköszönném.

(#66560) dobobazsy válasza tanulo (#66559) üzenetére


dobobazsy
őstag

csak a böngészés a lassú? nem futnak a háttérben alkalmazások?

(#66561) #01696768 válasza tanulo (#66559) üzenetére


#01696768
törölt tag

Chrome nekem is csinálja ezt, ha kilövöm Clean Master-rel a cache-t, akkor utána általában megjavul. Egy időben wifin nem is akart menni, míg 3g-n simán ment gond nélkül. Próbáld ki a cache törlést, hátha megoldja. Ill. mikor volt újraindítva a telefon? 1-2 naponta azért nem árt, bárki bármit is mond.

(#66562) sb válasza mgTerminator (#66558) üzenetére


sb
veterán

Mivel a kijelző a cella készenlét alatt van így ez gyaníthatóan nem sokat jelent a kevés kijelző idő miatt.
Ha nem nyúlok a telefonhoz akkor kb. napi 10-15%-ot merül. Elég sokáig bírná így... :)

[ Szerkesztve ]

(#66563) trigorin válasza mgTerminator (#66558) üzenetére


trigorin
aktív tag

Ezt hogy, már ne is haragudj? :)

(#66564) ittakary


ittakary
nagyúr

Ma:

4 ora kijelzo es 20% felett vagyok meg (sok wifi, netes olvasgatas, zene stb)

[KATT :) ] es KATT :)

[ Szerkesztve ]

(#66565) Mitya17


Mitya17
csendes tag

Sziasztok! Az miért van hogy a google play-t nem tudom megnyitni? Megnyitja és egyből be is záródik.Ezek után resiztem a telót de semmi. Utánna letöröltem a google play frissítéseket, de továbbra sem megy. Ilyenkor mi a teendő? VKI HELP

(#66566) Poca141


Poca141
csendes tag

Okoz gondot, ha a csc szám nem XEH? ( független a telóm,hálózatra ugyanúgy felmegy)

(#66567) #01696768 válasza Mitya17 (#66565) üzenetére


#01696768
törölt tag

Korábban ez rom/kernel-függő problémaként merült fel. neked mi van fenn? ha full gyári, én megpróbálnám alkalmazáskezelőben üríteni a play cache-ét, hátha vmi beakadt...

(#66568) Mitya17 válasza #01696768 (#66567) üzenetére


Mitya17
csendes tag

Megpróbáltam semmi hatás :( Am gyári 4.1.2 van fent rajta

[ Szerkesztve ]

(#66569) kali válasza Poca141 (#66566) üzenetére


kali
legenda

szia,

működésben nem kimondottan, gari szempontjából lehet problémás - amennyiben az még aktuális -, illetve a firmware frissítésekor, valamint néhány régió-specifikus alkamazás használatakor.

(#66570) Varszegig válasza tanulo (#66559) üzenetére


Varszegig
veterán

Mikor volt utoljára újraindítva a telefon?

(#66571) Poca141 válasza kali (#66569) üzenetére


Poca141
csendes tag

Köszönöm a választ :) Még 1 kérdés, ha átváltoztatom XEH-ra ,és gyári rom van rajta (MG4) és nem módosított az eszköz, akkor a kies felismeri-e, és azon keresztül kell majd frissíteni ( ha kijön a 4.3), vagy a telefon automatikusan jelez, hogy elérhető az új frissítés?

(#66572) Mitya17


Mitya17
csendes tag

Csináltam egy factory resetet és jó lett de nem tudom hogy míért csinálta ezt egyik percről a másikra...

(#66573) kali válasza Poca141 (#66571) üzenetére


kali
legenda

amennyiben úgy kerül módosításra a product code, hogy az megfelel a firmware minden összetevőjének, úgy kies és (f)ota útján is elvégezhető a frissítés - persze csak akkor, ha mind a két módozatban kiadják -, de javasoltabb odin alól elvégezni a műveletet.

(#66574) mgTerminator válasza trigorin (#66563) üzenetére


mgTerminator
veterán

Vettem egy S4-et :D

Amúgy van benne 1ó 40p kijelző talán... Ja meg az aksi is új, 1x volt feltöltve, amikor kicserélték :D

[ Szerkesztve ]

(#66575) #01696768 válasza mgTerminator (#66574) üzenetére


#01696768
törölt tag

:C Ez majdnem olyan, mint az app, ami feltolja 2 gigára a memóriát. :K Bele kell majd írni az 1. hsz.-be, hogy az SIII minden problémája orvosolható S4-re/Note3-ra váltással. Persze ez poén, és szarkazmus, de ugye valahol minden viccnek az alapja...

(#66576) trigorin válasza mgTerminator (#66574) üzenetére


trigorin
aktív tag

Ne már, az S4 nem lehet ennyire energiatakarékos :)

(#66577) Varszegig válasza #01696768 (#66575) üzenetére


Varszegig
veterán

A Note3-at csak ajánlani tudom:) :C

[ Szerkesztve ]

(#66578) #01696768 válasza Varszegig (#66577) üzenetére


#01696768
törölt tag

Jaj, hát nem az elhatározás hiányzik. :O Évente vesz a család telefont, és most a zember jön. Akárhogy tukmálom neki, nem kell az SIII, jár a boltokba S4-et meg hasonlókat fogdosni. Neki meg nem jó a Note, mert kicsi a zsebe. Mondtam, veszek neki másik nadrágot, de nem hallgat rám. :U Nem tudja, mi a jó.

(#66579) Varszegig válasza #01696768 (#66578) üzenetére


Varszegig
veterán

"Neki meg nem jó a Note, mert kicsi a zsebe"

:DDD :DDD

(#66580) trigorin válasza mgTerminator (#66574) üzenetére


trigorin
aktív tag

Amúgy, ha csupán az akksi-időt nézzük, a 3000mAh akksi jelentőseb olcsóbb beruházásnak bizonyult :D :D

(#66581) kali válasza trigorin (#66576) üzenetére


kali
legenda

takarékosabb az s3-nál, az erősebb hardver ellenére is.

(#66582) mgTerminator válasza kali (#66581) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én is ezt tapasztaltam, és ráadásul közelsem melegszik annyira mint az S3...

trigorin: az S3 aksi idő volt, az S4-et nyúzom rendesen :D

[ Szerkesztve ]

(#66583) apaszka válasza kali (#66581) üzenetére


apaszka
veterán

Ja .ha lerakom a telefont ,szerintem az enyém is bír sokat!
De használat közben nem megy el 3 napot tuti!
1 óra kijelző? Az semmi!

2 óra alatt semmit nem evett!
Vagy réggeben gyári ROM al.kis használat alatt :Y

mgTerminator

Nem tudom mi az a melegedés? Kellene ?

De lehet dicsérni az S4 et persze,viszont nemsokára megy szőrén szőr csere rá! Több gond van vele,mint az S3 al,az tuti!

Én már lemondtam az S4 ről! Kivárok! Az S3 nagyon jó telefon még ma is,és vissza állítható gyári állapotra! :R :C

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#66584) kali válasza apaszka (#66583) üzenetére


kali
legenda

nem ez volt a téma, sokkal jobb akkumulátoros üzemidőben az s4, mint az s3, és ez a lényeg, a többi már csak részletkérdés.
semmivel sincs több gond az s4-el, sokkal több s3 és s3 lte fordul meg nálam "javításra", mint s4, pedig utóbbiból is van már bőven a környezetemben, mert sokan lecserélték rá a korábbi típusokat.
gyári állapot visszaállítása? én csak örülnék annak, ha a samsung tényleg elzárná a mókolás lehetőséségét, kevesebb hibalehetőség és panasz lenne a nem annyira hozzáértő tulajok részéről.
kapja csak meg az új firmware verziót az s3 (lte) is, utána majd visszatérünk a kérdésre, mert bizony s4 alatt sem tette még fel mindenki a zárt bootloader értékű firmware verziót.

[ Szerkesztve ]

(#66585) apaszka válasza kali (#66584) üzenetére


apaszka
veterán

;]
Én sem fogom a gyári 4.3 at felrakni elsők között . Majd a CM verzát belőle!

De biztos igazad van,már miért ne lenne!
Én csak bele olvastam az S4 topikba,és azt olvasom,hogy az anyaghasználat is gyengébb lett,meg sok minden! :W

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#66586) kali válasza apaszka (#66585) üzenetére


kali
legenda

mert van néhány repedt s4 kijelző? azokat kéretik nem beleszámolni, ahol egyértelműen külső behatás érte, ami egyértelműen látszik is a sérülésből.
s3/s3 lte esetén több ilyet láttam, bár idővel beérheti az s4 is, hiszen utóbbi még nem olyan régi típus.
mindegy, kár hasonlítgatni a típusokat, valaki csak a rosszat akarja meglátni valamiben, mások a jót is, ilyen a világ.
hidd el, ha annyira problémás lenne az s4, nekem már régen másmilyen gyártó/típus lógna a zsebben, az xperia z is ment a levesbe 3 hónap után, mert lett jobb utód.
a másik az, hogy én nem csak a fórumos hozzászólásokból gyűjtöm a tapasztalatot, mert ott bárki leírhatja, hogy külső behatás nélkül elrepedt a kijelzője, aztán vagy igaz, vagy nem, hanem saját tapasztalatra, és megbízható forrásokra alapozok.
s3 lte esetén is próbáltak már megvezetni, hogy bizony hozzá sem nyúltak a rendszerhez, és egyszer csak elszállt az egész, egy fórumban is leírták ezt, és azt akarták bizonyítéknak felhasználni, hogy de akkor ott sem írták volna le, közben meg nézzük, hát nem moddolt s3 firmware verzió nyomai figyelnek az s3 lte készüléken?
végül beismerte a tulaj, hogy azért tette (volna) fel, mert az már sima s3 alatt is bejött neki... :W
s4 alatt is volt már olyan, hogy i9500 firmware ment az i9505 típusra, és fordítva. :W

(#66587) apaszka válasza kali (#66586) üzenetére


apaszka
veterán

Ok !

Más!

Van olyan előfizetés amiben keveset beszél a kuncsaft,viszont NET az kellene rendesen,ja és olcsó legyen? Tudtok ajánlani valami jót?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#66588) Luissimo válasza apaszka (#66587) üzenetére


Luissimo
veterán

(#66589) apaszka válasza Luissimo (#66588) üzenetére


apaszka
veterán

:C :R Már keresem is! :R

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#66590) Varszegig válasza apaszka (#66587) üzenetére


Varszegig
veterán

Olyan csomag ebben az országban nincs.

(#66591) Zsolaf válasza Varszegig (#66590) üzenetére


Zsolaf
addikt

Van! Csak az a lábam között helyezkedik el :)

(#66592) mgTerminator válasza kali (#66584) üzenetére


mgTerminator
veterán

Köztük én sem ;]

(#66593) tanulo


tanulo
tag

Sziasztok. Az újraindítást már próbáltam az se segített. Az összes böngészőnél ezt csinálja hogy lassú. Szóval nem tudom. Ezt a chace törlést hol találom? Köszönöm a segítséget.

(#66594) Griff55


Griff55
senior tag

Másnak is mozog/lötyög egy kicsit a kikapcsológomb?? engem eléggé zavar (még nincs 1 éves a készülék)

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#66595) #01696768 válasza tanulo (#66593) üzenetére


#01696768
törölt tag

Beallitasok, app kezelo, ott az adott appra katt, es lejjebb a memoria (nem az adatok) uritese.

Griff55: nekem a hangero picit, de nem zavar. Ha elegge eszreveheto, akar gariba is belefer, bar en nem bajlodnek.

(#66596) trigorin


trigorin
aktív tag

CW ROMManagerrel feltettem Recovery-t, 6.0.4-es verziót. Bár egy romot feltettem vele, nem igazán akar elindulni a teló recovery módban. Inkább újrabootol normál módban, mielőtt teljesen betöltődne a CWM Recovery.
Kérdésem, simán visszaállhatok egy 6.0.3.2-es verzióra? Ehhez használhatok odinos telepítőt?

[ Szerkesztve ]

(#66597) Varszegig válasza tanulo (#66593) üzenetére


Varszegig
veterán

Van memkari? Ha igen, vedd ki, és próbáld anélkül.

(#66598) #01696768


#01696768
törölt tag

Jo reggelt, lenne 1 kerdesem. A parom nemsokara venne az 1. androidjat, es azon filozunk, hogy vajon van-e arra valami hasznalhato (es legalis) modszer, hogy az altalam megvett app-ek nala is mukodjenek. Gondolom, az en account-omat kell megadni a Playben, de kivancsi lennek, van-e valakinek ezzel tapasztalata. Az igazat megvallva kicsit fura, h utana minden masomhoz is hozzafer, de ezzel meg egyutt tudok elni... Koszi! :R

(#66599) Varszegig válasza #01696768 (#66598) üzenetére


Varszegig
veterán

Ha ugyanaz a gmail account az elsődleges, akkor minden appot ami Neked van, megkap. Viszont a leveleidet is megkapja, a naptáradat is látja:P

(#66600) lafaty80 válasza Varszegig (#66599) üzenetére


lafaty80
őstag

De be lehet állítani, hogy ne szinkronizálja őket :DDD

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.