Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#66301) zola- válasza agressor12 (#66299) üzenetére


zola-
őstag

Amugy a multkor volt nalam lte meg sima s3-is. Hat sokkal simabban megy az lte. Akarki akarmit mond sok a kulonbseg a ketto kozott. Azert jol mutatja a ram igenyt az is, hogy a note3 mar 3gb rammal jott....

(#66302) borsodika válasza zola- (#66301) üzenetére


borsodika
őstag

Igen itt jön ki, hogy mennyire optimalizálatlan a rendszer. ;] Más platform konkurensnél érdekes módon 1gb rammal és 2 magos procival is döccenő mentes minden.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#66303) apaszka


apaszka
veterán

[link]
Kis érdekesség, ami talán sürgeti kicsit a többek által várt frissítést.
Jók a kommentek!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#66304) Lacko84


Lacko84
aktív tag

Vki nem tuja mi lehet a kijelzőmmel?? Nem ejtettem le meg semmi! Fólia van az első naptól! Mit lehet vele csinálni??


 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#66305) lord.lakli válasza zola- (#66301) üzenetére


lord.lakli
őstag

Kellett az új TW-hez és a ficsörökhöz tuti 1.5 GB :D

(#66306) nggabi válasza Lacko84 (#66304) üzenetére


nggabi
nagyúr

meg van folyva, általában ütéstől lesz ilyen. cserélni kell, ha van garid kicserélik.

"szenyor dzsíííí"

(#66307) bagly


bagly
tag

Van valami hátránya, ha nem xeh-n van a csc? Nem okoz kavarást ha btu-n van?

(#66308) trigorin válasza zola- (#66301) üzenetére


trigorin
aktív tag

Sztem nagyon sok múlik a szoftveren, nem feltétlen csak a hardver a szűk keresztmetszet. Tény, hogy jó lenne 2GB az 1 helyett, de azért ez sem vészes. Ezt azóta tudom, mióta Revolution HD romot használok. Gyári rom, de olyan röccenésmentes, hogy ihaj. Nem mondom, itt-ott, egy-egy ablak frissítése néha várat magára, de simán lehet, hogy a félkész 4.2-es rom önmagában hordozza ezt a furcsaságot, valamint hasonló késlekedéssel bőven találkoztam a korábbi gyári romok esetében is. Együtt lehet élni vele, és végre igazán csúcstelefonként működik a gép.
Azt azért hozzátenném, hogy Apex Lauchert használok, nem TW-t (azt csak játékban :) ), de kipróbáltam, azzal is gördülékeny maradt a készülék.
És akkor jön a kérdés: szívja az akksit? Egyrészt nem vészes az eredeti romokhoz képest, másrészt mennyit hallani arról, hogy az LTE-k és az S4-ek, amelyek röccenésmentesek, alig bírnak ki egy napot.
Nem vitatom, a Samsung romjai, legalábbis S3-ra, hagynak némi kívánnivalót maguk után, de a telefon hardvere véleményem szerint a mai napig kiválónak számít.

[ Szerkesztve ]

(#66309) Bubukain válasza Magga (#66254) üzenetére


Bubukain
senior tag

a boeffla config-ból tölthető le a 7-es beta

(#66310) LouiS22 válasza havri1 (#66292) üzenetére


LouiS22
veterán

2 év garancia, de az nem ugyanaz :D

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#66311) zola- válasza trigorin (#66308) üzenetére


zola-
őstag

Az s4-en én is wanamlite romot hasznalok brutál üzemidővel. Amúgy s3-on én a legjobb és leggyorsabb romnak tartom a carbon nightly romot nova launcherrel.

(#66312) havri1 válasza LouiS22 (#66310) üzenetére


havri1
félisten

Nem, a frissítés volt, de lehet csak itt írta valaki.
S2-nél megvolt a 2 év, az fix.

havri

(#66313) sid87 válasza kali (#66295) üzenetére


sid87
senior tag

Na, most már jónak tűnik. Hálózati értesítést és a Keresés mindig elérhető opciót kapcsoltam ki és újra is indítottam. :)

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#66314) Rem-X


Rem-X
senior tag

Soha nem voltam ez az akksi időt állandóan nézegető valaki, mert úgy gondolom hogy az okostelefon attól okostelefon, hogy a bele álmodott szolgáltatások futnak rajta...

Így nekem általában be van kapcsolva a mobilnet folyamatosan, otthon Wifin van a készülék folyamatosan, illetve szeretem ha frissítgeti az alkalmazásokat, küldi a notificationöket stb...

Ugyanakor az utóbbi pár napban kezd felqrni... egy teljesen szűz eredeti rom van rajta rootolva és annyi... Kikapcsoltam a Google Now-t is mert tudom hogy az folyamatosan ébresztget meg dolgozik.
Program alig van rajta, csak amiket tényleg használok. A mobilhálózatokat fixen WCDMA-ra vettem, hogy ne keresgessen alternatívákat, ezzel is spórolva...

Nem várok csodákat, tudom mivel jár egy okostelefon, töltögetem én minden este akár, de azért nagyon fel tudja tolni az agyam hogy nem nyúlik hozzá, csak fekszik az asztalon és másfél óra alatt 5-6%-ot elszív valahova, valami...

Most feltettem egy BetterBatteryStatsot de nekem ezek nem egyértelmű infok... valaki tud segíteni?

Try again, fail again, fail better!

(#66315) Zsoltinho24


Zsoltinho24
tag

Na ez èrdekes lehet.Most nèztem meg a sammobile oldalàn hogy milyen frissìtèsek vàrhatòk a külöböző telòkra ès kiszùrtam hogy a 2010es csùcsmodel ami nem màs mint a Galaxy S kap valami oktòberi frissìtèst ès magyar T-s a règiò.Bezzeg a S3ra mèg nem akarjàk kiadni a T-s romot.

[ Szerkesztve ]

(#66316) kali válasza Zsoltinho24 (#66315) üzenetére


kali
legenda

adott tmh i9000 firmware 2.3.6 verziós, de attól függetlenül a t-s s3 is kap hamarosan frissítést, a független és a többi szolgáltatós is mostanság jött ki.

(#66317) LouiS22 válasza Zsoltinho24 (#66315) üzenetére


LouiS22
veterán

Csak tippelek, de ez a készülék benne van a Mobiltárcás tesztben, elképzelhető, hogy ahhoz érkezik valami frissítés vagy javítás.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#66318) #01696768 válasza Zsoltinho24 (#66315) üzenetére


#01696768
törölt tag

Ne sajnáld már szerencsétlenektől. :D

(#66319) Lacko84 válasza nggabi (#66306) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Elég a sima garancia vagy kell hogy biztosítás legyen? Ha nem itt helyben vásároltam hanem webshoppon keresztül akkor hova kell bejelenteni? Tudnátok ebben segíteni? Ilyenkor az egész kijelzőt kicserélik??

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#66320) nggabi válasza Lacko84 (#66319) üzenetére


nggabi
nagyúr

ha van gyári garanciád akkor a my.samsung.hu-n.

"szenyor dzsíííí"

(#66321) arsenix


arsenix
tag

Aki cyanogenmodot hasznal:

A kamera altal keszitett kepek mennyire jok?
Panoramafotok minosege is erdekel illetve van "gyenge fenyviszonyok" mod?

(#66322) hacki87 válasza kali (#66316) üzenetére


hacki87
senior tag

Nem akarok beleszólni de az i9000 az nem az s1?

[ Szerkesztve ]

(#66323) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Tud valaki ajánlani olyan videólejátszó programot amin lehet erőltetni a hangerő növelést ? Olyanra gondolok mint a gépen a VLC,ugyanis a gyári lejátszó nagyon halk.Próbáltam a VLC-t is telón,de ugyanolyan halk,továbbá az MX player is elvérzett. Ötletek ?

(#66324) Danny750 válasza trigorin (#66308) üzenetére


Danny750
őstag

Nem merül jobban az lte...

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#66325) bagly válasza bagly (#66307) üzenetére


bagly
tag

Valaki?

[ Szerkesztve ]

(#66326) spider80 válasza FrankMonzano (#66323) üzenetére


spider80
őstag

mx player, és software-es dekódolást választani. Ezután a hangerő 15 helyett 30-ra növelhető,így hangosabb,mint a többi.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#66327) #01696768


#01696768
törölt tag

Csak gondoltam, bedobom, azok részére, akik jó online rádió app-et keresnek (bár éppenséggel bármilyen böngészőből gépen is megy), hogy a TuneIn durván jó cucc. Még az ingyenes verzió van fenn, nem hiszem, hogy időkorlát van rajta, de még ha meg is kell vennem egy idő után, spotify-hoz képest semmi. :U Pláne minekutána Svájcban adózni kell a rádiótranszmitterek után, innentől LTE-nek tettetem a telefonom. :D

(#66328) kali válasza hacki87 (#66322) üzenetére


kali
legenda

nincs olyan, hogy s1, galaxy s van, adott hozzászólásban is azt írt Zsoltinho24, és az bizony a gt-i9000 jelzésű!
a galaxy s után lett s2, s3 és s4, illetve a mellékvonalak; advance, minik...stb, és az s2 megjelenését követően nevezik néhányan s1-nek a galaxy s típust, de maximum szlengben megy csak el, mivel hivatalosan nem létező fogalom.

[ Szerkesztve ]

(#66329) Zsoltinho24 válasza kali (#66328) üzenetére


Zsoltinho24
tag

Nem mindegy hogy mondom?

(#66330) Zsoltinho24 válasza kali (#66328) üzenetére


Zsoltinho24
tag

Tèged az mit zavar hogy ùgy mondom?

(#66331) csepeli1 válasza #01696768 (#66327) üzenetére


csepeli1
csendes tag

tyűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű KÖSZÖNÖÖÖÖÖM :R LTE-be nincs rádijó, és xiialive-t próbáltam de az nem jött be meg stb. mondom akkor felejtős, és jött ez és rögtön ment a class FM :DDD köszönöm megint! :)

S3 LTE, napról napra jobban szeretem ;)

(#66332) kali válasza Zsoltinho24 (#66329) üzenetére


kali
legenda

nem neked írtam, ezért nem értem, hogy most mi is a problémád, vagy miért az én hozzászólásomra reagáltál?!?! :U
pont azt jeleztem, hogy te jól írtad!
5 perces intervallumban szerkeszthető a hozzászólás, ezért addig nem kell minden mondatnak/gondolatnak újat nyitni/írni!

[ Szerkesztve ]

(#66333) FrankMonzano válasza spider80 (#66326) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Köszi!

(#66334) Zsoltinho24 válasza kali (#66332) üzenetére


Zsoltinho24
tag

Bocsi!Èn meg nem neked akartam ìrni!Ezer Bocsànat.

(#66335) GtCaT válasza trigorin (#66308) üzenetére


GtCaT
tag

Én is Rev. HD -vel + Apex Launcher-rel nyomom. Nincs lag.
Fogyasztás: éjszakára letéve, reggelre 1% -ot esik.
Állandó net és nyomkodásra persze fogyaszt ez is.
Kétnaponta reggel töltöm 27-30% -ról. Ez így jó.

(#66336) ninjago válasza GtCaT (#66335) üzenetére


ninjago
tag

A rev hd 32 van fent? Akkor ez nagyságrendileg annyit fogyaszthat, mint a gyári 4.1.2? Minden funkciója működik?

[ Szerkesztve ]

(#66337) eastone1 válasza LouiS22 (#66291) üzenetére


eastone1
senior tag

+1

(#66338) eastone1 válasza FrankMonzano (#66323) üzenetére


eastone1
senior tag

Igaz ez csak fejhallgató hangerőt erősìt, de ez leszakítja az ember fejét, pláne agybadugóssal. Közép tájékon találod a rar fájlt

(#66339) Magga válasza Bubukain (#66309) üzenetére


Magga
aktív tag

Nem tudom, hogy honnan töltöttem le, de már azt másoltam fel a telefonra...
Jelenleg az van rajta(7-es beta), de hogy tudom a configból letölteni az újabbat(ha lesz)??
Vagy csak azért nem találok erre vonatkozóan semmit, mert a legújabb van fent???

(#66340) Bubukain válasza Magga (#66339) üzenetére


Bubukain
senior tag

jobb felső sarok
action --- load / flash kernel

(#66341) danielgalaxy


danielgalaxy
aktív tag

Üdv,
Egy elég érdekes és egyben érthetetlen probléma lépett fel a telefonomnál. Ha hívok valakit, vagy engem hívnak, én hallom a másikat, de ők nem hallanak engem. Eddig semmi különös, mikrofonprobléma, gondolhatja az egyszeri felhasználó. Viszont később kiderült, hogy ha megkocogtatom vagy belefújok, azt lehet hallani a vonal másik végén, azonban ha átváltok beszédre, vagy bármiféle értelmes emberi hangra, azt nem. Szuszogás, kopogás, fújkodás ok, füttyögés, beszéd, éneklés, not ok.
Mit gondoltok? Átment a telefonom ősemberbe?

(#66342) nggabi válasza danielgalaxy (#66341) üzenetére


nggabi
nagyúr

mikrofon hiba vagy hangchip. resetelni próbáltad?

"szenyor dzsíííí"

(#66343) apaszka válasza danielgalaxy (#66341) üzenetére


apaszka
veterán

Jelbeszédre átállítottad? Állítsd vissza a menüben. :C

Bocs, tudom hülyeség volt .

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#66344) nggabi válasza danielgalaxy (#66341) üzenetére


nggabi
nagyúr

zajszűrés kikapcsolása esetleg segíthet.

"szenyor dzsíííí"

(#66345) danielgalaxy válasza nggabi (#66342) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Reset megvolt, még az aksit is kikaptam fél percre. Amit még kipróbáltam,whatsappon küldtem át hangüzenetet és ott lehet hallani mindent bár szerintem valamivel halkabban mint általában.

[ Szerkesztve ]

(#66346) havri1


havri1
félisten

Cm 10.2 -ben milyen modem van?
Az sitenért nem indul sim kártyával, a pin kódnál elakad..ha kiveszem a simet, elindul. IMEI rendben, de modem verziót nem találom..sztem efs kell neki.

havri

(#66347) dbius válasza danielgalaxy (#66345) üzenetére


dbius
veterán

Rootolt a telefon? Nem lehet, hogy telepítettél valamilyen appot és azt követően jött elő a dolog? Nekem egyszer volt hasonló problémám, a call recorder telepítését követően, amikor az alsa csomagot telepítette. Az alsa telepítése után nem lehetett semmit sem hallani a hangszóróban hívásindítás után, csak egy búgást, amikor felvették/tem a telefont. - igaz, egyik oldalon sem lehetett a búgáson kívül mást hallani -.

Nálam csak a rom újratelepítése oldotta meg. - utána viszont újból telepítettem a callrecordert és a hozzá szükséges alsa csomagot, de akkor nem jött elő újból a probléma -

Abból, amit leírtál nálad is valamilyen szoftveres probléma lesz a dolog mögött. Én újraraknám odinnal a romot.

(#66348) nggabi válasza dbius (#66347) üzenetére


nggabi
nagyúr

én a hangchipre szavazok de egy repartot megér jah :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#66349) havri1 válasza havri1 (#66346) üzenetére


havri1
félisten

Ne keressétek, ME7 -re alapul, szal régi efs.

havri

(#66350) danielgalaxy válasza dbius (#66347) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Hm... Nem tettem fel semmi programot. Tegnap este működött rendesen, ma délelőtt meg már nem. 4.2 leaked van rajta, nincs rootolva. Lehet újrarakom a romot akkor. Ha nem segít, akkor megfogadom kékbéka tanácsát, repart, mindent visszaállítok és aztán mysamsung.hu

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.