Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#66151) Joshi válasza nggabi (#66143) üzenetére


Joshi
titán

"csak imei legyen és térerő"

Én ezt így ismertem: "Egészség legyen és térerő". :DDD
Mert ugye mit érnek a javak egészség nélkül. ;]

[ Szerkesztve ]

(#66152) MrRL19 válasza kelzsoca (#66150) üzenetére


MrRL19
senior tag

Meg vettem sractol de nekem fura a dolog ......

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#66153) kali válasza MrRL19 (#66152) üzenetére


kali
legenda

szia,

puding próbája az evés...
nem sok jót sejtet, de ne legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

(#66154) korcsillio válasza MrRL19 (#66152) üzenetére


korcsillio
őstag

Vidd vissza(3napig vissza lehet),vedd meg az enyém :DDD
21hónap garancia van még rá... ;)

[ Szerkesztve ]

(#66155) Varszegig válasza MrRL19 (#66149) üzenetére


Varszegig
veterán

Ez komoly, hogy olyan telefont vettél, aminek nem elég, hogy bolti garija van, de a Dioszeghy-ben van? Ismered a környéket? Ha nem, akkor egy kis olvasnivaló. És még egy.

Ha mégis odamennél, ne vigyél magaddal értéket, inkább pár tengerészgyalogost, meg C4-et.

[ Szerkesztve ]

(#66156) adise válasza MrRL19 (#66149) üzenetére


adise
őstag

(#66157) iSonic válasza kelzsoca (#66150) üzenetére


iSonic
addikt

azért a Diószeghy Sámuel utca környéke nevezetes :D

(#66158) Gizmo94 válasza MrRL19 (#66149) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ennyi erővel inkább a Hős u.-ban kellett volna venned, este 8 után, az utcán, kéz alól.. ;) Mondjuk akkor most nem írnál már semmit ide szvsz... Ez a "gari" az egyedül és puszta kézzel nem érvényesíthető kategória lesz.... :/

(#66159) apaszka válasza Gizmo94 (#66158) üzenetére


apaszka
veterán

Lehetséges ám,hogy rossz környéken is vannak jó arcok.
Nem 100% bűnöző !
Lehet,hogy még jól is ját,mert lehet vele tévézni,is,és lesz rajta kihúzhatós antenna,mer kezel két SIM-et.
Van ilyen sok!
Én azért reménykedem,hogy
csak annyit fog tudni neki ,mint az enyém,és lesz benne egy giga RAM !

Más,hogy legyen kicsit szakmai is !

Mindjárt felrakom ezt a ROM ot. A napokban ajánlották itt !S4 Revolution v6.0 havri1 az előzőt kipróbálta ha jól emlékszem? Dicsérik ,majd meglátom!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#66160) havri1 válasza apaszka (#66159) üzenetére


havri1
félisten

Igen, kipróbáltam.
Tele van S4 meg Note 3 portokkal. Szép meg jó, de a HD Revolution fényévekkel gyorsabb, és akksiban is jó.
Ebben nincs csicsa, ez 1:1-ben Leaked MF7, csak optimalizálva.

[ Szerkesztve ]

havri

(#66161) Magga válasza apaszka (#66159) üzenetére


Magga
aktív tag

Ha már a tesztelésnél tartunk:

Nekem ez van a telefonon kb. egy hete: Omega AOKP v8.1: és nagyon meg vagyok vele elégedve, de nem is ez a lényeg, hanem ez!

Boeffla Kernel CM romok alá! Még csak béta, de nekem tetszik...

(#66162) ittakary


ittakary
nagyúr

CMen az a bajom h bizonyos appok, csak ugy elkezdik FOLYAMATOSAN nezni a GPSt... Trgnap az idokep alkalmazas, ma a Maps... Meg se nyitottam a Mapset 24+ oraja... Mi az istent lehet ezzel csinalni? Le lehet vhogy tiltani h a hatterben levo program ne nyulhasson a GPShez? :)

(#66163) havri1 válasza ittakary (#66162) üzenetére


havri1
félisten

Altatni kell, vagyis hibernálni. Akkor tuti nem nyúl a GPS-hez, eg semmihez sem :) Greenify + xposed framework
De amúgy a GPS ki van kapcsolva? MErt az gáz, ha bekapcsolja magától..

havri

(#66164) mgTerminator válasza apaszka (#66159) üzenetére


mgTerminator
veterán

nem 100%, csak 99% :D

(#66165) apaszka válasza havri1 (#66160) üzenetére


apaszka
veterán

Tudsz hozzá adni linket? Amit 2. án linkeltél sajna nem jó! Felrakom a kártyára,és majd kipróbálom azt is! :C

mgTerminator

Az is lehet! :C

Magga

Régen én is sok Omegát kipróbáltam,és sokáig használtam! Jó volt tényleg!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#66166) Jadro válasza ittakary (#66162) üzenetére


Jadro
veterán

Greenify hibernálja ha nem használod, de a programok hozzáférési engedélyét egyesével kilőheted CM-ben. Minden programnál megvan a lista, hogy mihez akar hozzáférni és te meg azt állítasz be amit csak akarsz.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#66168) apaszka válasza havri1 (#66167) üzenetére


apaszka
veterán

Köszönöm!
Csordogál le a :R32 es!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#66169) ittakary válasza havri1 (#66163) üzenetére


ittakary
nagyúr

Megtalaltam a Greenify-t: felraktam, es aktivaltam nehany olyan progira, amiket hetente / hhavonta hasznalok, de azert jo ha megvannak.

Es akkor ennyi? :)

A masik az a Framework valami, az micsoda? :) egy fokkal bonyolultabbnak fest mint ez a Greenify

Koszonom szepen a segitseget :R

[ Szerkesztve ]

(#66170) apaszka válasza ittakary (#66169) üzenetére


apaszka
veterán

Igen! De akár face-t is ,és olyanokat amiket használsz is naponta.
Ha elindítod fut az a program mit használni akarsz,és semmi extra dolgot nem kell csinálni érte pluszba! De ha kilépsz a programból,akkor autómatán vissza fagyasztja ! És ezért nagyszerű!

Csak pl azok programok Crack.jét ne fagyaszd! mint nálam pl ez! Megvettem természetesen,de ellenőrzi mindig ,és ha fagyasztom,akkor ugye nem is látja,igy csak demóként futna kis ideig! . De maga a lejátszó meg fagyasztva van,és csak akkor fut,ha én akarom! :C
Nagyon jó cucc! A legjobb szerintem.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#66171) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Nah, úgy néz ki hogy csütörtökön meglesz az S4 :D kell az a 2 giga RAM... :D

(#66172) havri1 válasza ittakary (#66169) üzenetére


havri1
félisten

Ha a framework-öt telepíted, akkor rendszeralkalmazásokat is fog tudni fagyasztani, és ez a lényeg :)
Itt e nini framework : xposed installer 2.1.4.apk
Telepíted, elindítod, lefrissíted, újraindítasz. ELindítod ismét, felül moduulok, és kipipálod a Greenify-t.
Újraindítod. Innentől a Greenify már a rendszerappokat is tudja hibernálni.

Az a lényege, hogy amiket megadsz neki hibernálásra, akkor ezeket az appokat amikor a kijelződ alszik, szépen lehibernálja. Nem futnak háttérben, nem zabál akksit, memót.

Launchert, gmail, facebook, tárcsázót, böngészőt meg Viber stb, amiket rendszeresen használsz, illetve PUSH üzemmódban mennek, ne hibernáld, mert nem fogsz üzenetet kapni ha rádítnak.

Csak pl map, meg zene, meg lejátszó, meg stbstb..

(#66171) mgTerminator : Vissszzamennyé!!!!!! :DDD

(#66168) apaszka : Nincs mit :) Én ezt is kiheréltem, de nem a removerrel, mert leaked alatt nekem bugzott, nem indult el semmi utána stb. Kézzel szépen.

[ Szerkesztve ]

havri

(#66173) zola- válasza mgTerminator (#66171) üzenetére


zola-
őstag

S4 elott azert erossen olvass ra erre a KNOX-os baromsagra....

(#66174) ittakary válasza havri1 (#66172) üzenetére


ittakary
nagyúr

Mapst ha elinditom, bezarom akkor a greenifyben pending van kiirva ra. Miert van fuggoben? Minden elvegezve ugy ahogy irtad. :)

Xpose-zal Greenify meghakkolva, kapott superusert. De nem birkozik meg Maps-szal.

(#66175) havri1 válasza ittakary (#66174) üzenetére


havri1
félisten

Nem közvetlenül lövi le, x mp vagy perc után.

havri

(#66176) ittakary válasza havri1 (#66175) üzenetére


ittakary
nagyúr

Jah, volt egy picuri info gomb a Pending felirattol jobbra, most talaltam meg, igy mar minden ertheto :)

Remelem ezzel vege az akksiszopasnak :)

sokkal jovok, nagyon koszonom :R

(#66177) #01696768 válasza sid87 (#66147) üzenetére


#01696768
törölt tag

Most lehet, hogy megkapom, hogy alacsonyak az igényem. :U De nekem a gyàri rootolatlan 4.1.2 Apex launcherrel, Contacts+ tàrcsàzóval, samu app-ek hatàstalanítàsàval most egészen tetszik. Röviden annyit csinàltam, hogy amennyire lehetett leirtottam a vackokat, meg az olyan "kinyai" app-eket, amik nem igazàn kellettek, csak ették az eröforràsokat. Nyilvàn, ha root-tal tolnék egy greenify-t és tàrsait, még jobb lenne, de nemsokàra megy szervizbe, szóval inkàbb majd utàna. Es teljesen jol megy, minden folyton szinkronizàl wifi/3g-n, idönként törlök egy cache-t vagy kukàzom a nyitott app-okat, de ennyi. Nagy multitasking nincs, ekkora kijelzön szàmomra annak nincs sok értelme, mint ahogy a jàtékoknak sem (madaras-disznós cuccok meg nem esznek annyit, hogy zavarjàk). Töltöközelben élek, szóval az sem gàz, és az egész napos kiràndulàst is simàn bírta, pàr óra zenével és a fényképezö folyamatos ébrentartàsàavl együtt. :R Szerintem az enyém teljesen àtlagos hasznàlat, nem kímélem, de nem is lógok rajta napi 24 óràban két FPS-t nyomva egyszerre. ;) Egy root meg egy kis takarítàs szerintem abszolút kimerítené azt, amit én ezen még mókolnék.

(#66178) mgTerminator válasza zola- (#66173) üzenetére


mgTerminator
veterán

az mi is? a zárt bootloaderre gondolsz?

(#66179) g4besz


g4besz
tag

Sziasztok!

Egy hozzáértőről kérdezném, hogy gond lehet-e abból, hogy a készülék régió kódja afrikai?
Beállításokban ez van:
alapsáv verziója: I9300XXEMA
build száma: JZO54K.I9300XXEMF6
Download módban hivatalos verziónak írja az OS-t.

A régió kódot az alapsáv verzióra rákeresve találtam például itt: LINK

A telefont használtan vettem fél év garival, és érdekelne, hogy ezt érdemes lenne-e gariztatni.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#66180) Varszegig válasza g4besz (#66179) üzenetére


Varszegig
veterán

Most még nem lesz gondod, de a 4.3 vagy a 4.4-es android elhozza az S3-ra is a régiólockot (meg a knoxot), na akkor majd lesz gondod.

mgTerminator: Nyoma marad a rootnak.

[ Szerkesztve ]

(#66181) Bubukain válasza Magga (#66161) üzenetére


Bubukain
senior tag

beta7-re találtál linket?
én csak a beta6-ot tudtam letölteni

(#66182) zola- válasza mgTerminator (#66178) üzenetére


zola-
őstag

Aha, meg tobbunknek n én enged futni programokat..... Van akinek meg a facebookot sem engedi. :((

(#66183) havri1 válasza ittakary (#66176) üzenetére


havri1
félisten

Nincs mit, remélem hasznát veszed :)

havri

(#66184) apaszka válasza Varszegig (#66180) üzenetére


apaszka
veterán

Az enyém Görög készülék,és a szerviz le is ellenőrizte mikor itt volt nálam,hogy stimmel e . Házhoz jövős javította,és nem variált vele.

Viszont ez nekem miért lehet,rossz ,ha kijönne esetleg rá a 4.3.ne adj’ isten a 4.4 ?
Gyors eladom akkor! Fel is raktam a vicces eladó portálra!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#66185) Varszegig válasza apaszka (#66184) üzenetére


Varszegig
veterán

A tiéddel nem lesz gond, mert Görögország az EU. Viszont egy afrikai készüléket, ha kijön a simlock nem lehet majd EU simmel használni.

(#66186) Bubukain


Bubukain
senior tag

Az XXEMC2 modem az az MG4 után jön?
MG4-re rakva nem cseszi el az imei-t ugye?

(#66187) #01696768 válasza Varszegig (#66185) üzenetére


#01696768
törölt tag

Szerinted ez Svàjcra is igaz? :Y Nem EU, de EUrópa... :F Tartok töle, hogy így lesz sajnos, és cseréltethetem vissza a trés microsimem nokiàsra. :W

(#66188) lafaty80


lafaty80
őstag

Öööö, akkor most már ne is jöjjön a 4.3? :DDD

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#66189) Varszegig válasza #01696768 (#66187) üzenetére


Varszegig
veterán

Svájcot is EU-nak tekintik. Egy kalap alá veszik, azaz no para. Továbbá Vatikánt is, mielőtt erre jár a pápa és megkérdezi:) Ja igen, és a volt jugó köztársaságokat is.

[ Szerkesztve ]

(#66190) havri1 válasza Bubukain (#66186) üzenetére


havri1
félisten

Nem, MG4, MG6 a legújabbak.

havri

(#66191) Bubukain válasza havri1 (#66190) üzenetére


Bubukain
senior tag

:R

(#66192) kelzsoca válasza lafaty80 (#66188) üzenetére


kelzsoca
félisten

Amennyiben bevezetik ezeket a védelmeket, lesz itt még sírás. :D

(#66193) LouiS22 válasza kelzsoca (#66192) üzenetére


LouiS22
veterán

Mondjuk a régiólockot tegnap megtörte Chainfire.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#66194) kelzsoca válasza LouiS22 (#66193) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mert az a dolga, hogy feltörje, és nyilván ehhez minden belső segítséget, még ha nem is publikusan, de megkap.
Az sem véletlen, hogy a számláló nullázásához szükséges alkalmazást is éppen Chanifire készítette el (aki mellesleg a Samsungnak dolgozik) :)

(#66195) dobobazsy


dobobazsy
őstag

a zárt bootloaderrel nem lehet majd rootolni se nyomtalanul? :Y és ez jön a 4.3-al?
mert ha igen, akkor az úgy nem lesz jó :( romolni valszeg úgysem akarok ha jól sikerül a szoft. de hogy rootolni se lehessen az már sok :O

(#66196) Icetee válasza vwpolopg (#66137) üzenetére


Icetee
aktív tag

Nekem ilyen fóliám van. Csak fekete és fehérben van a Samsungos szerelő sráctól kaptam amikor cserélték a kijelzőt. Nagyon jó csak lever a viz mire felrakod... :D No meg a nagy "hátránya" hogy szilikon tokot nem tudsz utána felrakni, sőt semmi olyat ami odanyomódik az oldalára.... annyira passzentos hogy ha valamit ráraksz felnyomja a fóliát és tiszta bubis lesz. Igy most nekem is le kellett mondanom a gyári coverről...

(#66197) Icetee válasza havri1 (#66135) üzenetére


Icetee
aktív tag

Nincs rootom, nem is szeretnék. Eddig nem volt gond de egy hónapja kezdet ezt a belassulást a képeknél emiatt a k.csög megosztás miatt :(((
Azért kérdeztem hogy valaki tapasztalt-e ilyet vagy csak én szivok vele?

(#66198) LouiS22 válasza kelzsoca (#66194) üzenetére


LouiS22
veterán

Hm, a Samsungnak dolgozik honnét van? Én nem találom nagyon nyomát (bár valami dereng, de mindig kételkedem).

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#66199) Varszegig válasza LouiS22 (#66193) üzenetére


Varszegig
veterán

Igen, a régiólockot feltörte. Azonban a régiólock töréséhez root kell. A root az új verzióknál nem tüntethető el nyomtalanul. End of the story...

(#66200) mgTerminator válasza lafaty80 (#66188) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nem! Mostmár az ellenségün! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.