Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) kirusz1 válasza berobi78 (#200) üzenetére


kirusz1
őstag

Be volt pipálva a fent irt opció viszont az átirányitás ha nincs beállitva akkor ha beszélek az egyik kártyán akkor semmilyen értesités nem jön hogy kerestek a másik számon?Nekem az lenne a fontos ha netezek az egyik kártyán akkor kicsöngjön ha hivnakk a másikon.sajnos ez nem igy van pedig a pipa kint van

(#202) berobi78 válasza kirusz1 (#201) üzenetére


berobi78
tag

az átirányítás és a bejövő hívások fogadása netezés közben két különböző dolog, csak azért írtam azt is, mert megláttam azt a menüt is, eléggé becsapós, gondoltam szólok.

viszont így, hogy be van pipálva működnie kell. én is simán netezek a vodás kártyámon (sim 1) és közben tudok fogadni hívást a tmobiloson (sim 2)

(#203) pepe0419


pepe0419
tag

Sziasztok, Nálatok nem volt még olyan, hogy 15-20%-ról egyik pillanatról a másikra kisül a telefon?

A munka azoknak való, akik nem tudnak horgászni.

(#204) kirusz1 válasza berobi78 (#202) üzenetére


kirusz1
őstag

Tudom hogy 2 különböző dolog.most valamiért müködik :)

(#205) glutamin válasza pepe0419 (#203) üzenetére


glutamin
őstag

Enyém is tud ilyet. Ha nem is egyik pllanatról a másikra, de meglepően hamar. Kb 5 perc netezéssel lement nullára és kikapcsolt.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#206) pepe0419 válasza glutamin (#205) üzenetére


pepe0419
tag

Feleségemnek múltkor úgy sült ki, hogy 15%-ról szabályosan visszaszámolt, 4-5 mp-ként 1%, és közben semmit nem csinált.

A munka azoknak való, akik nem tudnak horgászni.

(#207) tony7 válasza pepe0419 (#203) üzenetére


tony7
tag

A fiamnak van ilyen telefonja. Napok óta panaszkodott a gyors merülésre. 45%- ról pillanatok alatt úgy lemerült ,hogy ki is kapcsolt. Most néztük elég rendesen fel van púposodva az akku. Garanciális a telefon és elvileg ingyen cserélnék de ahhoz be kellene adni szervizbe , amit meg nem igazán szeretnénk mert nincs most tartalék telefon. Tudtok olyan helyet ahol van készleten ilyen gyári akksi?

(#208) berobi78 válasza tony7 (#207) üzenetére


berobi78
tag

azért nézz rá a töltőre, lehet, hogy az vágta haza az akksit.

(#209) tony7 válasza berobi78 (#208) üzenetére


tony7
tag

Tegnap este felhívtam a Samsung ügyfélszolgálatot és javasolták, hogy vigyem be a Váci úti szervizükbe s ott elvileg egy óra alatt kicserélik az akksit. Végül is fél órát vett igénybe a csere. Bevizsgálták a töltőt is és nem az okozta a problémát.

(#210) pepe0419


pepe0419
tag

Feleségem telója mostanába le-lefagy, tegnap kiírt valami hibaüzenetet is, olyasmit, hogy a rendszer nem tölt be, vagy valami ilyesmi és volt várakozás és bezár gomb, de csak az akksi kivétele után indult el. Rájöttem, hogy a memóriakártya kivétele segít, utána jó volt, de ma megint lefagyott, és csak akksi kivétele után indult (nincs most memóriakártya benne). Segíthet egy odin-os újratelepítés samsung-update-ről leszedett szoftverrel? Ami még fura, hogy próbáltam wipe cache-t, mikor elindítottam a telót szervíz módba, akkor a droiod ikon közepén volt egy piros felkiáltójel, ilyet még nem láttam, illetve a wipe sem futott le, hanem elindult, majd magától újraindult a telefon normál módban. Gyanús, hogy szoftveres hiba, de ehhez repartos szoft kellene, nem?

A munka azoknak való, akik nem tudnak horgászni.

(#211) koktelok


koktelok
újonc

Sziasztok,

nekem van egy olyan problémám, hogy a kocsiban bluetooth kihangosító van,
és eddig több telefonnal is használtam és működött.
Most az új szerzeménnyel (SII duos) is sikerül rá csatlakozni, de valamiért a neveket nem viszi át a telefonkönyből, vagyis csak a számokat látom..

Nem tudja valaki, hogy lehetne megoldani?

(#212) Imifej válasza koktelok (#211) üzenetére


Imifej
senior tag

A navimnál például csak akkor ment, ha +36-al mentettem el a telefonban a számokat.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#213) goli11


goli11
tag

Sziasztok!

Van egy 2 hetes S7582 telóm. Minden tetszik, jól működik.
1 dolog viszont nem tetszik:
Állandóan magától elindul a Google Play Zene (fülhallgató az ikonja). Hiába lövöm ki a futó alkalmazásoknál, egyszer csak újra ott van.
Hogy lehet ezt kikapcsolni?

Minden jo, ha vége .... azaz még működik.

(#214) Eastman


Eastman
őstag

Sziasztok!

Tudja azt a telefon, vagy bármilyen feltelepíthető app vagy widget, hogy a hívásnaplóknál csak a nemfogadott hívásokat lássam?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#215) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

Mikor töltésen van annyira érzékeny a képernyő, hogy a zárat sokszor nem tudom feloldani, össze-vissza ugrál a jel, ha lehúzom a kábelt akkor semmi gond.
Másnál is ilyen?

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#216) berobi78 válasza csabulaxi (#215) üzenetére


berobi78
tag

nálam nem ilyen, és nem is kéne, hogy ilyen legyen, szerintem próbáld meg másik töltővel is.

(#217) sekkcs válasza csabulaxi (#215) üzenetére


sekkcs
csendes tag

Szia,
Én is jártam így egy másik telefonnal, szerviz után. Ha lehúztam a töltőről, semmi gond nem volt.
Lehet, hogy a készüléked javítva volt, mielőtt megvásároltad!?

[ Szerkesztve ]

(#218) sekkcs


sekkcs
csendes tag

Esetleg nincs valakinek infója, hogy a teló kap-e a közeljövőben frissítést?

(#219) sekkcs válasza Eastman (#214) üzenetére


sekkcs
csendes tag

Beállítások->Telefon->Naplók->Menü->Megnéz->válaszd ki a sim kártyát, és ott be tudod állítani, amit szeretnél.

(#220) Steve1988 válasza sekkcs (#218) üzenetére


Steve1988
tag

Erre én is kíváncsi lennék... Lesz valaha ehhez a telefonhoz 4.3?

(#221) sekkcs válasza Steve1988 (#220) üzenetére


sekkcs
csendes tag

Szia,

Reméljük, hogy legalább a 4.4-ig eljutunk, de egyenlőre nincs róla infóm. :-/

(#222) saw1114


saw1114
tag

Sziasztok!ajánlanátok jó minöségű akksit SAMSUNG GT-S7582 Galaxy S Duos 2 típusú telóhoz és honnan érdemes megrendelni esetleg kinek mi vált be.segítséget előre is köszi

Letiltott az agya. Velem is ez volt, amikor Neil Amstrongot játszottam a Hódkórban. Egy sikátorban találtak rám. Egy régi frigóba próbáltam visszatérni a Főd légkörébe.

(#223) Eastman


Eastman
őstag

Sziasztok,

hogyan lehet lementeni a névjegyeket és sms-t, jegyzeteket az SD kártyára?

Vagy hova lehet menteni?

E.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#224) Andrewstarr válasza Eastman (#223) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Névjegyeket úgy, hogy a Névjegyzékben megnyomod az alsó három gomb közül a bal oldalit. Remélem érthető volt. :)

(#225) Eastman válasza Andrewstarr (#224) üzenetére


Eastman
őstag

backup.bin fájlt készít? Ez lesz az?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#226) Andrewstarr válasza Eastman (#225) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Húú, azt nem tudom, sosem használtam... :)

(#227) Eastman válasza Andrewstarr (#226) üzenetére


Eastman
őstag

OK, közben nyomon vagyok...

THX!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#228) joe47


joe47
csendes tag

Sziasztok!

Meg tudná mondani valaki, hogy ha éjszakára kikapcsolom a telefonom és kapok egy üzenetet, amit reggel bekapcsolás után olvasok el, hogyan lehet megnézni, hogy mikor küldték el az üzenetet pontosan? Esetleg sms számlálóról tud valaki valamit?
Köszönöm.

(#229) majorgent


majorgent
tag

Van valami jó főzött rom a telóhoz?

(#230) E770


E770
senior tag

Sziasztok!

E készülékhez milyen impedanciájú fejhallgatók illenek?

(#231) merlinke


merlinke
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Mit tegyek, ha kikapcsolt állapotban nagyon lemerül a telefon?

Szervizbe (csak szoftvert frissítettek, a szervizes ember szerint
semmi baja nincs) elvittem, de a probléma ugyan úgy megmaradt. Pl. 81%-on este kikapcsolom, reggel, mikor bekapcsolom, 16%. Ezt általában minden második nap eljátsza velem. Ilyenkor mi a teendő? Kuka?

(#232) Csatsa


Csatsa
tag

Végre :Y
Van 5.1.1 rom a telefonra, CyanogenMod 12.1
Lassan két hete használom és nagyon jó, gyors, stabil, jól kezeli a két kártyát. :C



[ Szerkesztve ]

(#233) szaki86 válasza Csatsa (#232) üzenetére


szaki86
csendes tag

Üdv!

Mik a tapasztalataid vele?
Mennyire pörgős a rendszer, nincsenek fagyások?

(#234) Csatsa válasza szaki86 (#233) üzenetére


Csatsa
tag

A lényeg hogy stabil, nincsenek fagyások, nem indulgat újra. Vettem új aksit is a telefonhoz mert a régi akku felpúposodott, ezzel az új akkuval az én intenzív használatom mellett bir egy napot, mondjuk estére már kéri a töltőt. Hétvégén bírja a két napot. Gyors, sokkal gyorsabb mint a gyári szoftver, nem laggol, most élmény használni. Próbáld ki, nem fogod megbánni, ja és időközönként frissítik is.
Annyi baja van hogy lassan tölt fel és néha nem akar 100% ra tölteni. Passz hogy miért.

[ Szerkesztve ]

(#235) Tekmen válasza Csatsa (#234) üzenetére


Tekmen
aktív tag

Üdv!

Egy kis útmutatót tudnál írni nekem, esetleg linkekkel? LG G2-m van, nővérem SDuos2-jét kellene frissítenem. :R

Tekmen

(#236) Csatsa válasza Tekmen (#235) üzenetére


Csatsa
tag

Szia!
Aha, délután vagy estefelé ha az időm engedi posztolok egy leírást komplett linkekkel.

(#237) Eastman válasza Csatsa (#234) üzenetére


Eastman
őstag

Lehet, hogy azért mert védi az akksit. Tudtommal ezeknél van egy max. limit, hogy hányszor töltheted 100-ra és aztán meghal. (Anno a szakállnyíró kapcsán olvastam el mindent az akksikról.) De a Samuéról beszélek. Nem szereti, ha 100-ra töltik.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#238) Andrewstarr válasza Eastman (#237) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Lehet benne valami, nálunk is púpos lett az aksi, igaz mindig a S3 (erősebb, gyorsabb) töltőjével lett töltve, majdnem mindennap egyszer, egy éven keresztül kábé. Persze mindig 100%-ra. :D

(#239) Tekmen válasza Csatsa (#236) üzenetére


Tekmen
aktív tag

Hálám üldözzön :R :C

Tekmen

(#240) Csatsa válasza Tekmen (#239) üzenetére


Csatsa
tag

Sziasztok!

Kezdjük azzal, hogy semmilyen felelősséget nem vállalok senki telefonjában keletkező esetleges károkért!!! Mindenki csak a saját felelősségre kezdjen bele a telefonjának a frissítésébe!

Kicsi angol nyelvtudás kell hozzá.

Abból indulunk ki, hogy a telefonon gyári 4.2.2 jelly bean szoftver van. Ezt először rootolni kell a következő leírás alapján [link]

Ha megvagyunk akkor innen kezdődik az érdekesebb rész, [link]
Innen letöltjük a számítógépünkre a TWRP MD5 fájlt, ez lesz az új recovery a telefonunkra amit odinnnal felrakunk rá.
A telefonunk sd kártyájára letöltjük az s7582 szoftvert + 5.1.1 pico gapps-t.
Elindítjuk a telefont recovery módban, csinálunk egy wipe-ot majd telepítjük először a szoftvert majd egyből utána a gapps-ot, ha kesz csinálunk egy újabb wipe-ot és újraindítjuk a telefonunkat.
Várni kell pár percet mire elindul és kész.
Bocsánat hogy csak így írtam le, de sajnos csak így fért bele az időmbe. Remélem nem lesz gond a felrakással, ha van kérdés szívesen válaszolok amint tudok.
Have a nice day and have a nice phone

[ Szerkesztve ]

(#241) Tekmen válasza Csatsa (#240) üzenetére


Tekmen
aktív tag

:R

Tekmen

(#242) Tekmen válasza Csatsa (#240) üzenetére


Tekmen
aktív tag

Akármit csinálok, nem akarja feltenni az odin a TWRP-t... :W

Nem tudsz valami megoldást?

Tekmen

(#243) Tobika1 válasza Tekmen (#242) üzenetére


Tobika1
senior tag

Szia. Ki kell szedni az odin beallitasokban a pipat az auto restartnal.

(#244) rin33


rin33
senior tag

https://forum.xda-developers.com/s7582/development/rom-cm14-1-galaxy-s-duos-2-trend-plus-t3493259
Ez se rossz, gapps nélkül olyan gyors mint az rr5.5.9 vagy 12.1

(#245) fcbarca


fcbarca
őstag

Sziasztok. Van erre a telora gyari stabillal megegyező, de gyorsabb főzött rom?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.