Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RangerFox


RangerFox
veterán

Hát nekem nem nagyon jön be....

(#2) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Lesz Lumia 1520 teszt?

(#3) mediumgecso


mediumgecso
őstag

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#4) Forest48


Forest48
aktív tag

A specifikációban 12nm-t fejlődött :D.
De sajnos ott van a hiba és ez tényleg 40-es :)

(#5) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Szokásos Samsung. Fehér, unalmas semmit mondó játéktelefon külső, gyenge belső, áhh..
Hova lett az a szép korszak? Galaxy note1, S2,még s advancem is szebb telefon ennél. (még fehérben is).

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#6) Szelley válasza mediumgecso (#3) üzenetére


Szelley
senior tag

:C you made my day! :DDD

(#7) blade zte


blade zte
őstag

Hamár ennyi gagyi-samu teló hír van, miért nem lehetne offtopicnak használni? :(((

Egyik alsókategos termékük sem meggyőző.

Oppo find 7 astro black

(#8) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Na most én nem vagyok egy Samu-fan, nem tetszik a formája, a TouchWiz és kiütést kapok a fémnek látszani akaró műanyagtól

DE

mondjon már valaki egy A-brandes két SIM-est, amiben 1 GB RAM van és 50K alatti az ára (magyar bolti, nem kínai webshop!)! Szerintem aki nem akar semmi különöset a telefonjától, csak a két SIM és a stabil működés kell, annak ez jó ajánlat.

Nem a lényeg a fontos.

(#9) joey04 válasza Oppenheimer (#2) üzenetére


joey04
titán

Annál ez a tucat samu is érdekesebb.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) blade zte válasza joey04 (#9) üzenetére


blade zte
őstag

;] Egy rövid cikk a kameráról külön, és hozzácsatolják a 920 tesztjét mondjuk, megtoldva azzal, hogy gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#11) kecskebégető


kecskebégető
aktív tag

Ez már röfi döfi.
Hihetetlen mit ki nem tudtak hozzni magukból a formatervezősk és a mérnőkök.
Lélegzetelállító soha nemlátott formavilág/ innováció.
Ez most megédemli a különösen jánlott legajánlottab kihagyhatatlan ajánlat plecsnit.
Grat samu :R

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#12) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Ha nem lenne rajta a Duos felirat akkor azt mondanám, hogy Galaxy Trend :C - Ezért imádom a Samsungot.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#13) lowlight


lowlight
tag

Szokásos uncsi Samu formaterv... ez már nem is tervezés, csak "copy paste". :DDD Ennek ellenére nem rossz ez... árában kb ugyanaz, mint az előd és némileg mégis jobb, ez azért nem elhanyagolható szerintem. A fotók láttán sem "csorbul arcomon a mosoly", teljesen jó képek ezek. A többi gyártótól volt itt már annyi digitális vízfestmény... :DDD

(#14) sandorp9


sandorp9
csendes tag

Szerintem is ugyan az, mint a többi Samu...

(#15) Qwery


Qwery
tag

Osztazezaz mitől "S"? Lassan az Ace is kap S előtagot. Mert, hogy a prémium szolgáltatásokat hírből sem ismeri, az fix....

[ Szerkesztve ]

42

(#16) h3lios válasza ghiottone (#12) üzenetére


h3lios
addikt

Én értékesítek Trendet, formára 0 eltérés van a 2 teló között. :D
Egyébként a HW tetszik, 1 giga ram ennyi pénzért elég jó választássá teszi. Már csak 1 Amoled kijelző kell és veszem is. :D Várok fél évet hátha kiadja a Samu a Galaxy S2 Duos Amoled edition-t. :C

B-tag: H3lios#2825

(#17) Griff55


Griff55
senior tag

"Az operációs rendszereket frissítik, nem felejtik el a régebbi, vagy olcsóbb eszközöket sem." KHHHM KÖHHHM...
na ezt gondoljátok át még 1-szer

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#18) Mpi


Mpi
tag

Tucat, de megvan mindene, amiért reklamálni szoktunk, új formát meg itt nem várhatunk.

(#19) Fitzgerald válasza dreamdancer (#8) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A-brand? :D
Nem szemetkedni akarok, de a dual simes THL W100-am 30000 forintba kerul ujonnan qHD IPS kijelzovel. Olyan hardverrel, ami ezt a Samsungot toronymagasrol fejen hugyozza + a gyari rom is olyan jol sikerult, hogy beszaras. Szinte alig kellett belenyulkalni. Szamomra ezt jelenti az A-brand. ;)

[ Szerkesztve ]

(#20) AMD Power


AMD Power
titán

Ez még mindig nem duál aktív kivitelezés

Jó lenne erre már kitalálni valamit!! :U

(#21) mediumgecso válasza joey04 (#9) üzenetére


mediumgecso
őstag

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#22) dreamdancer válasza Fitzgerald (#19) üzenetére


dreamdancer
őstag

Hadd tippeljek: nem a Media Marktban vetted 30K-ért...

Nem a lényeg a fontos.

(#23) WinPho


WinPho
senior tag

Ezentúl ha valakit altatni kell, ezt a cikket fogom neki felolvasni. Nálam bevált.

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#24) batai15 válasza mediumgecso (#3) üzenetére


batai15
félisten

veriiiii lájk!
ja és igen 1520 tesztet ide!

(#25) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Napi Galakszi... Un-csi... :K

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#26) Fitzgerald válasza dreamdancer (#22) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Tenyleg nem, nem tollas a hatam :)
Az ilyen helyeken normal esetben kb. semmit nem erdemes venni. Neha viszont van egy-egy mega-hyper-szuper sale, olyankor igen jo cuccokat adnak nagyon jo aron. Na, olyankor erdemes. De csak akkor.

[ Szerkesztve ]

(#27) dsr


dsr
senior tag

Komolyan nem értem , hogy a samsung dolgozói vagy akárki, hogyan tudnák megkülönböztetni ezt a sok szappantartót , ha a neve nem lenne ráírva...

(#28) pècsimunkás válasza dsr (#27) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Az ára nem olyan vészes,főleg az elődéhez képest,ami 75 e forint körül nyitott,ha jól emlékszem. Bár most sokkal több dual simes telefon van,jó áron.

Ui.: Új hozzászólásnak szántam :R

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#29) dsr válasza kecskebégető (#11) üzenetére


dsr
senior tag

+10000000 :P

sky11:Gondoltam :)

[ Szerkesztve ]

(#30) Kaktusz92


Kaktusz92
tag

Ez az idei!! 22. galaxy csudaphone. Ide orvosi papír nem kell, a tények magukért beszélnek.
:D

(#31) kokyt válasza dreamdancer (#8) üzenetére


kokyt
senior tag

Az A-brand és a stabil működés. Gyakran össze szoktak futni, ismerik egymást, le is pacsiznak, de attól még nem járnak feltétlenül együtt.

A cikkhez:

"Ha az egyik kártyáról hívást kezdeményezünk, akkor a másik kikapcsol, viszont átirányítja a hívásokat az elsődleges SIM-re, így legalább tudunk fogadni hívásokat. Ez még mindig nem duál aktív kivitelezés, de jobb, mint ami a legtöbb telefonnál megtalálható."

A legtöbb telefonnál nem alapértelmezés az átirányítás, de beállítható. A samsung gondolom csak alapértelmezetté tette a két foglalat között. Ez azért így szerintem nem olyan nagy dolog.

Nem rossz ajánlat, ha valaki kifejezetten Samsungot akar feltétlenül A gond szerintem az, hogy aki két kártyát használ, az nagy valószínűség szerint vagy költségcsökkentésből teszi. Olcsóbb, jobb hardverrel szerelt ajánlat viszont van, igaz az nem Samsung.

(#32) dzudzu


dzudzu
tag

tudtommal nem giga a ram, csak 768 mega :U

(#33) lacuspapus válasza kokyt (#31) üzenetére


lacuspapus
tag

+1
a kínai kétkártyás selejtphone-on is megvan 3 kattintásból az átirányítás a másik kártyára.
hozzáírtak a softhoz még egy sort, húú, feltalálták a melegvizet...

amúgy én a samsungnak megtiltanám, hogy a felsőkategórián kívül telefont dobjanak piacra. ezeknek a vackoknak, vagy nincs vagy nagyon szar az ár/érték aránya :D

[ Szerkesztve ]

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

(#34) prolad


prolad
őstag

Elég tucat.

(#35) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Azért azzal vitatkoznék, h a samu nem felejti el a régebbi készülékeket frissítés tekintetében. Nagyon is elfelejtik.
Lehet, h a felső kategóriás telóik kapnak frissítést, de a közép, vagy az alatti telóik marhára nem. A W is gyönyörűen leragadt a gb-nél, pedig anno ígérték rá az ics-t... Asszony Mini 2-jére is ígérték a jb-t, mégsem lett belőle semmi.
Az az egy nagy baj a samuval, h ha láttál egy samsung telót, láttad az összeset. Hihetetlen, h nem tudnak ezen vmit változtatni. A 30e ft-os teló ugyanolyan ránézésre, mint a 200ezres.

[ Szerkesztve ]

(#36) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Jó dolog a Dual Active mód, de ez egy ennyire égető kérdés? Kíváncsi vagyok mások tapasztalatára, mivel a környezetemben nem látom e funkció hiányát ekkora dolognak.
Az átirányítás automatikus? Kikapcsolható? Rossz esetben elég drága mulatság lehet a dologból :)

(#37) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Max 2 ujjat képes kezelni a kijelző? Azért ez karcsú.

(#38) razorka777 válasza SkyLine3000 (#35) üzenetére


razorka777
veterán

Miért változtassanak, ha így is eladják őket.Legalább a dizájnra nem kell sok időt fecsérelniük. :)
Öcsém most váltott S3-ról 4-re, de ha nem mondja fel se tűnt volna.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#39) SkyLine3000 válasza razorka777 (#38) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nyilván nem érdekli őket, h milyen a külsejük, ha milliókat adnak el belőlük. Sztem már nem is dolgoznak náluk formatervezők. ;] Csak előveszik a régi terveket, változtatnak a méreten és kész. :P
Én most váltottam Lg-re, de nem bántam meg. A Galaxy W-met az asszonynak adtam. Annak még legalább nem ez a tipikus szappantartó formája volt. Ha nem sokat, de kicsit másképp néz ki, mint ezek.

(#40) vinibali


vinibali
őstag

az egyik képnek hibás a linkje:
http://mobilarena.hu/dl/cnt/2013-112/103863/photo6.jpg

[ Szerkesztve ]

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#42) M5Norbi válasza SkyLine3000 (#39) üzenetére


M5Norbi
őstag

Nekem nincs bajom a Samsungokkal sőt a formával sem de már én is unom.
De mivel ennyien veszik gondolom azért sem változtatnak a formán mert jé mennyien veszik akkor tuti nagyon bejövős.......

Ráadásul ez a készülék abszolút nem nagy truváj.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#43) N.GÁBOR


N.GÁBOR
aktív tag

Nem értem mi a gond a telefonnal. Ahogy már korábban említették még kevésbé márkásból sincs hazai szervizháttér mellett 50 k alatt 1 giga ramos. Eddig az Idol minin gondolkodtam, de ez jobb ajánlatnak tűnik.

May the force be with you!

(#44) RaveForce


RaveForce
veterán

az alsóközép kategória új sztárja! :R pont ott változtattak rajta ahol az előd felett már eljárt az idő! pedig azt is hordták mint a cukrot. Lehet kritizálni, fanyalogni, de a piac a samsungot igazolja. Ennyi.

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#45) Dreimus válasza dzudzu (#32) üzenetére


Dreimus
senior tag

(#46) mackoapo11


mackoapo11
aktív tag

Ilyen kijelző,hardver ötvenezerért??? :W Max harmincezer,esetleg harmincöt!! Ötvenért már normális kétkártyás telokat lehet venni IPS kijelzővel,négymagos procival!!!

[ Szerkesztve ]

(#47) N.GÁBOR válasza mackoapo11 (#46) üzenetére


N.GÁBOR
aktív tag

Most komolyan, hol lehet 50-ért négymagos procis normális dualost venni hazai garanciával?
- a négy mag mellett legyen villanó mint ezen (ez ugyanis többet érhet mint a +2 mag)
- emberi mérete legyen

May the force be with you!

(#48) Nem0rX


Nem0rX
újonc

Azt írtátok hogy tőletek maradt ki a füles, ez nem igaz, ma vettem ilyen telót, és én sem kaptam vele :)

(#49) Fitzgerald válasza N.GÁBOR (#47) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Sehol. De attól ez még nem indokolja meg a pofátlan árazást. Ez a telefon garival sem ér többet 30000 forintnál.
A méret meg olyan szinten szujjjjjektív, hogy ejj.
Van aki a kicsit szereti, van aki a nagyot. Ennyi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.