Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47201) cstom válasza Ferenczi Áko (#47200) üzenetére


cstom
aktív tag

Azt nem tudom, a kamera részét nem nagyon használom.

(#47202) Jack Oneill válasza Ferenczi Áko (#47200) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nekem mar volt s5 eseteben ilyen. Gyari reset rendbe tette.

[ Szerkesztve ]

(#47203) Varnyalag


Varnyalag
csendes tag

Egy nap Oreozás után nekem eléggé bejön, éjszaka 1%-ot merült repülőüzemmódban, bluetoothos órával összepárosítva, átlagos használat (FB, messenger, két levelezés, sok telefonálás+mászkálás a városban) mellett, 22,5 óra után még 39%-nyi dzsúz maradt benne. Az 1 óra 50 perc SOT messze van a 6 órástól, de nekem Nougaton is jellemzően a fele jött össze + most még a telefon újra belakása ment, én tök elégedett vagyok ezzel:

(#47204) viewdetails válasza Varnyalag (#47203) üzenetére


viewdetails
addikt

Városi mászkálásnál Cella készenlét 15% :Y Utoljára MM alatt volt ilyen rossz. :U

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#47205) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

A kérdés inkább az, hogy Oreo alatt hogy működik az ujjlenyomatolvasó?
Még mindig meg kell nyomni hogy felébredjen a kijelző vagy most már "mindig figyel", mint pl az A5?

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#47206) Nagya21 válasza viewdetails (#47204) üzenetére


Nagya21
addikt

Mélygarázsban császkált.......
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#47207) Varnyalag válasza Petyyyyy (#47205) üzenetére


Varnyalag
csendes tag

Nyomni kell, nem elég csak ráhelyezni az ujjad.

(#47208) Varnyalag válasza viewdetails (#47204) üzenetére


Varnyalag
csendes tag

Az soknak számít? A dolgozómban gyakorlatilag egy Faraday-kalitkában ülök a vasbeton falak miatt, be kellett szerelni egy külön Voda minibázist, hogy legyen térerőnk, lehet, hogy attól ilyen tré?

(#47209) vodrosjozsi válasza Petyyyyy (#47205) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ezt a dolgot nem is értem. Eddig is be kellett nyomni, ezután hogy változott volna? Egy frissítéssel ez nem intézhető el szerintem.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#47210) vohanyi válasza vodrosjozsi (#47209) üzenetére


vohanyi
senior tag

Dehogynem,símán megoldható. Okostokkal kinyitom,aut.feloldja,nem kell nyomni,csak ujjnyomat.. tehát ez szoftveresen símán megoldható lenne,hogy ne csak okostokkal legyen felodható.

(#47211) gabo91


gabo91
aktív tag

Kezdőképernyőre kitudok rakni pdf/word/excel fájlt valahogy (vagy "parancsikont")?

(#47212) janaman01 válasza gabo91 (#47211) üzenetére


janaman01
addikt

Igen valamelyik fájlkezelő tudja. Régen
használtam...majd agyalok a nevén
Most nézem a gyári is tudja..hosszan nyomsz a fájlon majd a 3 pötty felül jobb oldalon..

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#47213) Jacksonrodeo válasza vohanyi (#47210) üzenetére


Jacksonrodeo
csendes tag

Az okostok is hardware ;) , amint kinyitod feléled a kijelző

(#47214) Jack Oneill válasza Petyyyyy (#47205) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Erre kb 5x kaptunk valaszt az elmult napokban.

(#47215) kissati66


kissati66
tag

Valaki megnézné, hogy Oreo alatt javították-e a márciusi frissítéssel érkező kamerahibát, amitől a lassított felvételek akadoznak? A héten jött egy update áprilisi biztonsági szinttel, de ezzel még mindig akad.

Samsung Galaxy S 1, 2, 3, (LG Nexus 5), 7 EDGE, 20 FE 5G, GW 4 Classic

(#47216) szevassag válasza kissati66 (#47215) üzenetére


szevassag
tag

Jelentem nálam semmi akadás. Tükörsima minden. Sőt, már a videostabilizálás is működik, ami eddig egyetlen custom rom-on se volt jó.

(#47217) Keem1 válasza szevassag (#47216) üzenetére


Keem1
addikt

"Sőt, már a videostabilizálás is működik, ami eddig egyetlen custom rom-on se volt jó"

Az akkor az elektronikus (szoftveres) stabi, nem az OIS ;)
Az OIS hardveres, a képérzékelővel egybeépített mikrokontroller intézi hardveresen, mire a szoftverhez jut a kép, már stabilizált. Mindig, minden körülmények között működik, és kikapcsolhatatlan (ezért van, hogy bizonyos gimbalokkal összeveszik). Ez könnyen le is tesztelhető: próbáld ki bármilyen, nem gyári kamera appal (akár egy vacakkal), nézd hátul a lencsét közelről, és picit mozgasd: látszódik, ahogy mozog a lencserendszer. Sőt, valójában még a home képernyőn is előcsalható, youtube-on van fent videó. Na, gondolhatod, ha még kamera app se fut, és mégis stabilizál, akkor ez nem függvénye semmilyen szoftvernek. :)

(#47218) szabeska válasza Keem1 (#47217) üzenetére


szabeska
addikt

Az EIS-t erdemes egyebkent bekapcsolni, vagy okoz csikozodast/barmit az OIS-el egyutt?

F1

(#47219) Csabesz666


Csabesz666
aktív tag

Sziasztok! CSC : PAN telenoros készülékre, hogyan lehet Oreót feltenni, root nélkül, és garivesztés nélkül? A segítséget előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#47220) gerner1 válasza Csabesz666 (#47219) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Jelenleg úgy, hogy CSC -t váltasz, mivel PAN CSC -re még nem adta ki a 8.0 -át, a Samsung. Tehát másik CSC -re kiadott firmware -t telepítesz a készülékre, ODIN -nal (olyat, amelyre most kiadták a 8.0 -át : BTU, VDI, VOD). Garanciát nem befolyásolja. Összefoglalóban van leírás a firmware letöltéshez, és ODIN -hoz is...

[ Szerkesztve ]

(#47221) EgySrac válasza gerner1 (#47220) üzenetére


EgySrac
tag

Szia!
Jelenleg Telekom azt hiszem XEH rom van a telómon, hogyan tudnám rá felvarázsolni a BTU-s Oreo-t? Mit jelent pontosan ez a CSC váltás, hogyan csináljam Odinban a dolgokat? :R

(#47222) gerner1 válasza EgySrac (#47221) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Amennyiben a #47220 -as posztot elolvastad, akkor a Te esetedre is ~azonos vonatkozik, csak Te nem PAN -ról váltanál, hanem "XEH" -ről. De tulajdonképpen mindegy a miről, mert jelenleg csak 3db kódra elérhető az Oreo. Így, értelemszerűen e 3 közül valamelyikre kiadottat kell letölteni, és ODIN -nal telepíteni. Másik alternatíva, a türelem. ~2-4 hét, és a legtöbb CSC -re szintén kiadja az anyacég, és akkor legalább olyan kerülhet telepítésre, amelyben a CP (modem) komponens biztosan a hazai mobilhálózati viszonyokhoz igazított. Szintén az Összefoglalót javaslom...

[ Szerkesztve ]

(#47223) EgySrac válasza gerner1 (#47222) üzenetére


EgySrac
tag

Köszi, másik Odinnal sikerült, mivel jan 1 utáni a biztonsági frissítés :) :R

(#47224) szevassag válasza Keem1 (#47217) üzenetére


szevassag
tag

Ok vágom, a szoftveres stabi nem működött a superman rom kivételével sehol.

(#47225) gabo91 válasza janaman01 (#47212) üzenetére


gabo91
aktív tag

Köszönöm! :)

(#47226) Keem1 válasza szabeska (#47218) üzenetére


Keem1
addikt

Nem érdemes. Nálam röcögött a felvétel vele. Nélküle "majdnem" olyan smooth mint egy gimballal.

(#47227) janaman01


janaman01
addikt

Cella készenlétben zabál rendesen ezt kijelenthetem voLTE btu romban nincs ahigy ismeretlen szám hivásazonositó se. Videó képek rendben van.

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#47228) Ákkk válasza gabo91 (#47225) üzenetére


Ákkk
addikt

Az eredeti Microsoft alkalmazások tudják ha sokszor nyitod meg benne a fájlt felajánlja....

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#47229) alcapone386


alcapone386
őstag

Na ahogy nézem jönnek ki sorra a custom orejók. Hétvégén morcos lessz az asszony...előre latom :D

(#47230) szabeska válasza Keem1 (#47226) üzenetére


szabeska
addikt

Koszi :)

F1

(#47231) Saabics


Saabics
kezdő

Már megörültem, hogy jött az Orejo, erre csak egy 37 megás frissítés...

Ez már valami, mi?

(#47232) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Ha én nem szeretném, hogy a telefonom frissítsen oreo-ra, akkor ezt hogy tudom megtenni?

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#47233) janaman01 válasza egyedülülő (#47232) üzenetére


janaman01
addikt

Kiveszed a frissitésből a pipát

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#47234) szabeska válasza janaman01 (#47233) üzenetére


szabeska
addikt

:D ;]

F1

(#47235) egyedülülő válasza janaman01 (#47233) üzenetére


egyedülülő
őstag

Köszönöm a kimerítő választ. :R :R Valami bonyolultabbra számítottam. :DDD

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#47236) janaman01 válasza egyedülülő (#47235) üzenetére


janaman01
addikt

Nincs mit🤣

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#47237) egyedülülő válasza janaman01 (#47236) üzenetére


egyedülülő
őstag

Azért annyit hozzátennék, hogy sok éve már, hogy nem használtam androidot és egy Nokia Lumia 900-at fog váltani. Kizökkentem mondhatni.:D

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#47238) vadászcsiga válasza egyedülülő (#47235) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A piros 1-es a beállítások ikonján meg marad, illetve folyamatosan figyelmeztet hogy jo lenne frissíteni.

(#47239) bajzal


bajzal
őstag

XEH Nougat-ról váltanék BTU Oreo-ra. Csak már régen odinoztam :D

Elolvastam az összefoglalót. Tehát csak annyi, hogy letöltöm samfirm-el, berakom a négy fájlt, és az alap CSC-t használom, hogy változzon a régiókód és ennyi, ugye? Ja és melyik verziójú Odin-t használjam?

[ Szerkesztve ]

(#47240) janaman01 válasza bajzal (#47239) üzenetére


janaman01
addikt

3.13.1 . És igen pontosan úgy ahogy irtad. Illetve full wipe nem árt

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#47241) bajzal válasza janaman01 (#47240) üzenetére


bajzal
őstag

vagyis most olvasom, hogy "Ez az ajánlott verzió(!) ha a készüléken jelenleg futó firmware RP SWREV: B:2 -es verzión van már (2018.január.01, vagy ez utáni(!) biztonsági szint)."

De nekem még 2017. októberi, akkor a régebbi Odin v3.12.3-t használjam?

(#47242) NandorHUN válasza alcapone386 (#47130) üzenetére


NandorHUN
addikt

&(#47139) Cupi 1969

Nekem pont azt válaszolta, hogy nem kezdett neki. Először kell neki a forráskód, majd ha ez már megvan, akkor nekikezd az S8 Superman ROM építéséhez és ha ez is megvan, akkor fog majd S7-el foglalkozni...

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#47243) NandorHUN válasza NandorHUN (#47242) üzenetére


NandorHUN
addikt

Egyébként itt van a ROM haladása:
[link]

Eddig 0%, még neki se kezdett. De jó jel, hogy Batman RoM Oreo már be van fejezve S8-ra, ahogy látom srác most épp Note 8 ROM-jával foglalkozik (5% van), annak befejezése előtt pedig nem fogja elkezdeni az S7 romokat se....

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#47244) alcapone386 válasza NandorHUN (#47242) üzenetére


alcapone386
őstag

Na akkor ettől jobban félre se érthettem volna... Ez most elszomorított :( Akkor is várok rá :)

(#47245) janaman01 válasza bajzal (#47241) üzenetére


janaman01
addikt

Igen , ajánlott , downloadban látod a verziódat és az ahhoz ajánlott odinnal csináld.

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#47246) janaman01


janaman01
addikt

60 fps video oreoval , másnál is be be szaggat?

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#47247) vohanyi válasza janaman01 (#47246) üzenetére


vohanyi
senior tag

Kapcsold ki a video stabilizálást ! Elvben akkor nem szaggat. Sima fhd-nél lehet csak bekapcsolni, vagy Követett AF, vagy video stabilizálást.

(#47248) janaman01 válasza vohanyi (#47247) üzenetére


janaman01
addikt

Hoppá tényleg. Nem is figyeltem. Valóban be volt kapcsolva. Kivettem és igy már perfect. Köszi!

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#47249) alcapone386


alcapone386
őstag

alexndr oreo. Érkeznek szépen :)

[ Szerkesztve ]

(#47250) janaman01


janaman01
addikt

Ne zavarjanak üzemmódban, nem lehet egy egy telefonszámot kapcsolatot beállitani kivételnek csak adott csoportot? Partner kedvencek...mindjuk ez elég fura mert a névjegyzékben az összes ugye partner. A kedvencekben meg benne van olyan is akit ki akarok zárni mikor azt akarom hogy ne zavarjanak

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.