Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Exponáló gombnak is használható az a bizonyos plusz gombocska?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2) kakuk.tamas válasza HarleyCustom (#1) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

"A telefon bal oldalán kaptak helyet a hangerőt szabályozó gombok, de ide került egy extra billentyű is, amely kék színű, ezzel tudjuk elindítani a kamerát és exponálni is lehet a segítségével."

Innen egy link hiányzik:"de van még egy rakás próba, amit ki kell állnia a készüléknek, ezekről itt található egy lista."

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#3) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Az elején le lett írfa a koncepció problémája: egy jó tokkal az S5 is kábé ezt tudja. Sőt, az a kijelzőt is véd(het)i, ezt meg ha építkezésen pofára ejtem, annyi. (Betonvas, csövek, szögek stb. ellen a kissé kiemelkedő gumiperem kevés, megüti a kijelzőt.)

Azok a kamucsavarok meg a hátlapon... no comment.

Nem a lényeg a fontos.

(#4) HarleyCustom válasza kakuk.tamas (#2) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:R

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5) pusszycat válasza dreamdancer (#3) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Teszel rá duplán tempered glasst, véd annyit mint egy előlapi tok. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#6) 2o1i


2o1i
senior tag

Nekem nagyon tetszik.
Volt rövid ideig S4 Active-om, de nem bírtam megszokni a kemény alsó fizikai gombokat.
Ennél biztos ugyan az lenne a helyzet.
Azért 3. telónak jöhetne! :D

(#7) dreamdancer válasza pusszycat (#5) üzenetére


dreamdancer
őstag

Aminek a nevében glass van, az már rossz. (Meg ugye pont az lenne a lényeg, hogy ne kelljen utólag pimpelni, mert azt az S5-tel is lehet.)

Nem a lényeg a fontos.

(#8) Blyan válasza dreamdancer (#3) üzenetére


Blyan
félisten

A kamucsavarok, azok kivágták a biztosítékot nálam is... :D Minek ez a szarakodás, mint a bőrt imitáló műanyag hátlap, ezek annyira kicsinyes dolgok, miért van ilyenre szüksége a Samsungnak? :N

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Formára sokkal szebb, mint az S5 (igen, a kamucsavarokkal is - nekem), a fizikai gombok is jók, de hát ennyit nem ér ez a két apróság. Dobálni meg ezt se nagyon ildomos.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ha kellene választani akkor inkább ezt, mint a normált. Egyrészt mert ez szebb, másrészt mert ezt nem kell félteni. És ezen az árszinten nem oszt szoroz ez a felár.

All→M8

(#11) Kex613826 válasza kakuk.tamas (#2) üzenetére


Kex613826
tag

Megellőztél

Be positive, nothing is perfect!

(#12) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Bog, beazasra (relative) nincs garancia.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#13) Vadmeggy válasza fornettisuti (#12) üzenetére


Vadmeggy
aktív tag

Ha nem vállalnak garanciát beázásra, akkor én nem engedném, hogy vízálló telefonként árulják.

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#14) kengyel


kengyel
nagyúr

A fizikai gombokon kívül, nekem nagyon bejönne !

kengyel

(#15) Dalee


Dalee
aktív tag

Qi töltést tud?

(#16) no more


no more
addikt

A Samsung mintha direkt trollkodna és olcsó kínai vacaknak próbálná álcázni a készülékeit. Kamu csavarok??? :F :F

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#17) h3lios


h3lios
addikt

Valaki segítsen már, mert rohadtul nem értem a Samsungot. Az S5 mininél meg tudták oldani a micro USB slotot vízállóra, de ezen nem ? Mi a franc ez ? Pont egy strapatelefonra ne férne rá ez a megoldás, amiért ráadásul jelentős plusz pénzt elkérnek. Ez a kis ajtó annyit ér, mint az S4 active esetében. Magyarul semmit, mert ugyan úgy beázik a teló, mintha ott se lenne. :W :W :U

B-tag: H3lios#2825

(#18) Xaels


Xaels
félisten

Ennek kéne az alapmodellnek lennie.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19) Dovloran


Dovloran
senior tag

Most komolyan veri magát a Samsung erre az extra gombra? Ezt még az én LG-m is tudja...-.-

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#20) knyitogato


knyitogato
őstag

Nagyon tetszik! :)

(#21) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

"...Úgyhogy csak abban bízhatunk, hogy a jövendő vásárlók nem fognak csalódni egyik készülék ellenállóképességével kapcsolatban sem..."

Aham,az S4 Active telefonomat már 2x cserélték. Semmi extra/extrém felhasználás. Egyik oldalról jó mert kaptam új telefont a másik oldalról nézve ez borzasztó/katasztrófa,hogy egy 140eFt-os telefont egy év alatt ennyiszer cserélték. :( Ez az S5 semmilyen új funkciót,külsöt nem nyújt számomra amiért megvenném.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#22) Tremidos


Tremidos
újonc

Lg l7 2-n is van 1 plusz programozható gomb és mégse kérnek érte felárat. Ahhoz képest pedig hogy állitólag januárban jön az S6 picit megkésett ez teló. De hát Samsung én ezért (NEM) szeretlek.

(#23) GSPLR válasza Vadmeggy (#13) üzenetére


GSPLR
senior tag

A gond ott van, hogy ezek a készülékek csak a média szerint vízállóak, a szakma szerint jó lesz simán cseppállónak (vannak rá meghatározott paraméterek). Az, hogy neked az arcodba mit tol a média és te abból mit szűrsz le, hiszel el, az már a te dolgod. Távol áll tőlem a Samsung és Sony telefonok védelme, de pont annyi balf@sz felhasználó létezik, mint szar modell.

[ Szerkesztve ]

Huawei

(#24) pusszycat válasza GSPLR (#23) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem adhatnak rá garanciát mert végül is nyitott ajtóval is vízbe rakhatod akarva vagy sem lényegtelen. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#25) no more válasza GSPLR (#23) üzenetére


no more
addikt

Ott a pont! :C :R

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#26) mrlujoak válasza Vadmeggy (#13) üzenetére


mrlujoak
veterán

Minden vízálló cuccnak - legyen az telefon, kamera, vagy épp tengeralattjáró - feltételei vannak.

Ha ezek a feltételek a felhasználó részéről teljesülnek - tehát helyesen teszi fel a vízzáró hátlapot, helyesen bezárja az ajtókat, ezen vízzáró tömítéseket fizikai sérüléstől óvja - akkor a készülék beázása tervezési, vagy kivitelezési hiba, garanaciális a javíttatás.

Ellenben ha a felhasználó nem tesz eleget a gyártó előírásainak, és önhibájából, felelőtlenül teszi ki vízterhelésnek az eszközt, akkor az vízálló telefon ide, törésálló kamera oda, nem garanciális.

Egyszerűen butaság kijelenteni, hogy ha valami vízálló, akkor minden beázás garanciális hiba.

(#12) fornettisuti:

DE. Mégpedig ha a tárgyalt készülék összeszerelésénél, netán tervezésénél a gyártó hibázott.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#27) Burt1793 válasza no more (#16) üzenetére


Burt1793
veterán

Nem tudom, hogy ez miért olyan zavaró. Dizájnelem. Szerintem illik a telefonhoz, az más kérdés, hogy egy kicsit tényleg gagyi műszaki szemmel nézve, de mondom mégegyszer, dizájnelem. :) Nekem is nagyon bejön a cucc.

(#28) blagolf


blagolf
senior tag

Ha ez ugyan olyan gorilla glass mint más telefonokon, akkor pofára ejtve ugyan úgy betörik. Ezeknél a kijelzőméreteknél el kellene felejteni azt hogy ütésálló. Mondjuk valamivel el kell adni a telefont a naivabbaknak. Bravo :C

Üdv, Zoli

(#29) blagolf válasza Blyan (#8) üzenetére


blagolf
senior tag

Ez adja a Samsungnak a "varázsát" a gagyieffektust. :DD

Üdv, Zoli

(#30) Janus27


Janus27
tag

Én azt nem értem, ha igaz a cikk első oldalán mutatott teljesítményteszt, mely szerint a Galaxy Alpha mindenhol megveri az S5 Active-ot, akkor miért EZT hívják csúcsmodellnek??????

(#31) Csapoati válasza Janus27 (#30) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Egyrészt én nem látok összehasonlítást az Alphával, de utóbbi csak HD felbontású, tehát nem is tekinthető csúcsmodellnek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#32) Tomessz85


Tomessz85
tag

Engem nem győzött meg, inkább az S5 LTE-A verzió a típuson belül számomra az a csúcs. Ahogy korábban, sőt a cikkben is említve lett, lehet annyira ellenállóvá tenni a sima S5-öt is mint amit ez a verzió tud.

[ Szerkesztve ]

(#33) h4h01 válasza Janus27 (#30) üzenetére


h4h01
senior tag

Talán azért van előrébb az alpha, mert a 720p-s kijelzőhöz képest erős hardver van benne..Picit könnyebb 720-at mozgatni mint 1080p-t..De am. el kéne felejtened ezt az idióta látásmódot, hogy "az a csúcsmodell ami a legtöbb pontot éri el a teszten". Ez egy baromság..

(#34) RBJ


RBJ
addikt

Szerelmes lettem a telefonba. Nagyon bejön a camo változat. Csak nem vagyok telefonbuzi így számomra az ár riasztó tényező. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#35) tntmax


tntmax
aktív tag

A Samsungnál vajon tudnak róla hogy felcserélték a "taszkváltó" és a "vissza" gombokat? :D

Eredeti

[ Szerkesztve ]

(#36) szabakaa válasza tntmax (#35) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Remélem csak viccből írtad. :D

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#37) XmoD


XmoD
aktív tag

inkabb egy uj es szoftveresen nem elb@szott galaxy xcoverrel jonne ki mint ezekkel az active kamukkal...

[ Szerkesztve ]

(#38) m1lan válasza tntmax (#35) üzenetére


m1lan
őstag

Minden Samsung készüléken így van már a kezdetektől, szóval valószínűleg igen :DDD

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#39) Aucor válasza tntmax (#35) üzenetére


Aucor
senior tag

Sokkal kényelmesebb ha jobb oldalt van a vissza.

[ Szerkesztve ]

(#40) m1lan válasza Aucor (#39) üzenetére


m1lan
őstag

Szerintem megszokás kérdése. Az S3 LTE előtt Lumia 520-szal nyomultam, azon pont a bal oldalon volt, de abszolút nem okozott gondot átszokni :)

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#41) 2o1i válasza Aucor (#39) üzenetére


2o1i
senior tag

Pontosan így van.
G2 telómon is oda van állítva a vissza gomb.

(#42) Emtra


Emtra
tag

Nem teljes az öszkép 2dolgot kihagytak és a hangszóró is veszített erejéből... Az anyag használat meg valami rémes lehet.. képről elsőre fröccsöntött vezérlő gombok jutnak az eszembe ez lehetet volna gumiból is szóval nekem inkább az eredeti egy jó tokkal és tempered glassal

(#43) Szatyor95 válasza Aucor (#39) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Már akinek.

Nyugodj békében Integra!

(#44) f(x)=exp(x) válasza Csapoati (#9) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

+1. Szerintem is szebb! :K

(#45) kromatika


kromatika
veterán

25-30 ezer fel ár szerintem nevetséges ezért.kb 10 000Ft lenne a reális.

(#46) Aucor válasza Szatyor95 (#43) üzenetére


Aucor
senior tag

Én azt vettem észre, hogy minden okostelefont jobbkezes használatra terveznek (bár én balos vagyok, de jobb kézben használom), és jobb kézben, tényleg jobb oldalt a kényelmes.

(#47) dropopi


dropopi
aktív tag

Az azért meglepett, hogy szürkeimportos meg mindenféle nem túl korrekt módon forgalmazott készülékeknél ekkora legyen az árdifferencia.

A hivatalos forgalmazású S5 - S5 Active készülékek között kb 10 000 ft árkülönbség áll fent.

(#48) blagolf


blagolf
senior tag

Active?! :Y
ITT egy videó. Hogy lehet egy ilyen telefon ennyire gagyin összerakva? Leejti a pasi 1 méterről, és darabokra esik szét. Ez már a nevetséges kategória. :DD
Tegyük fel hogy leejted egy esős napon, szétesik és így darabokba ott fetreng egy tócsában. :C

Üdv, Zoli

(#49) no more válasza blagolf (#48) üzenetére


no more
addikt

De... legalább cseppálló... mindegy.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#50) Szatyor95 válasza blagolf (#48) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Erre van a csavar... Ja, mégse. ;]

Nyugodj békében Integra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.