Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Nem rossz, nekem, tetszik! :)

A Hideo Kojima Game

(#102) Janika-1982


Janika-1982
tag

Hmmmm,hogyan csináljunk nagyobb termékpalettát. :DDD :W

(#103) Cynicelectro válasza HarleyCustom (#98) üzenetére


Cynicelectro
aktív tag

Hát itt van a kutya elásva. Lehet, hogy csak összeesküvés elmélet, de pont arra utaltam, hogy miért kell egyre keményebb és keményebben edzett kijelzőt készíteni? Mert még könnyebben összetörnek!
Miért nem készülnek ellenálló műanyagból? (Lásd LG regenerálódó hátlap.) Elég komoly karcálló kijelzővédő fóliák kaphatóak, miért nem készül abból az érintőpanel?
Arra utaltam, hogy csináltak egy "strapa-font" aminek a nagy részét extra törékeny edzett üveg borítja ami abszolút nem bírja a strapát!

[ Szerkesztve ]

(#104) HarleyCustom válasza Cynicelectro (#103) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Egyetértek.
Viszont...
Ami tény,hogy az üveg törik,minél vékonyabb,annál könnyebben.A hőkezelés ellenálóbbá teszi,az is boztos.
De "beépítve" csak egyféleképpen tudja a felhasználó ellenőrizni,hogy edzett-e,mégpedig úgy,hogy eltöri.Amúgy egy kis kütyüvel,de ahhoz ki kellene szedni.
Szóval a lényeg,hogy védeni kell körben a kijelzőt,inkább gumis,stb.dologgal,ami az ütést jól elnyeli.A lapját szintén.
Amikor Megjelent az S3,akkor vettem egyet és raktam rá szilikon tokot.Még szerencse,mert kb.2 hetes korában leesett a járólapra a felső sarkára.Semmi sérülés nem történt külsőleg.
De a kijelzőn Megjelent egy pixelcsík.Majd kettő,és így tovább.Hatalmas elszineződés,mintha a tetejéről becsurgattak volna minden színben festéket. :)
Az üveg nem tört,de tönkre ment a kijelző.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#105) pusszycat válasza HarleyCustom (#104) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez van ha rossz tokot választasz. Legközelebb válaszd ezt. [drop test] ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#106) HarleyCustom válasza pusszycat (#105) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Jaja... :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#107) Icetee


Icetee
aktív tag

Az Xcover 2-nél is ugyan ez van.
Egyik ismerősöm elvitte baba úszásra, gondolta csinál pár képet a víz alatt a kislányáról, mivel 1. vízálló a készülék, 2. van egy ilyen kamera opció, hogy víz alatti fényképezés. Természetesen alaposan megnézte minden be van-e csukva rajta. Szép és jó volt, csinált pár fotót, reggel nem akart bekapcsolni a készülék....

Irány a Samsung. Bekérték pár napra, majd jött a hívás hogy mehet érte. Kapott (szinte) egy újat. Mondták neki, hogy a régi beázott. Erre ő kérdezte, hogy az hogy akkor mit takar a vízállóság. Az ügyintéző finoman mondta, hogy ELVILEG vízálló, de gyakorlatilag ez a cseppállóságot takarja, tehát ne nagyon merüljön vele.
Azért ez vicc. Gondolom azért nem írják azt, hogy persze merüljél vele órákat, mert akkor sorra hozná mindenki vissza, hogy sz@r mert beázott. A Motorola Defy-t nem is reklámozták vízállónak, gondolom pont ez miatt is.

Kár hogy nincs meg a 2. telefonomnak a leírása. Az egy kacsacsőrű Ericsson volt. Böhöm nagy és azt úgy is reklámozták, hogy bír mindent. A leírására még emlékszem. Az volt benne, hogy ha beszennyeződne a készülék, tegyem a csap alá és alaposan mossam le :D :D És ott volt egy ábra, ami mutatta hogy a csap alatt van a készülék :) Akkor még bátrabbak voltak a gyártók.

[ Szerkesztve ]

(#108) T0rnad0 válasza Icetee (#107) üzenetére


T0rnad0
addikt

R310?

Z Fold 4

(#109) HarleyCustom válasza Icetee (#107) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nevetséges....:)
De legalább kicserélték,nem úgy,mint a kollégámnak annak idején a Sony Z-t....ugyanez a szitu majdnem,de őt elküldték a pi...ba,hogy minek vizeszte össze.A reklámjában is beletették egy pohár vízbe.Ha jól emlékszem... :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#110) Jancsibacsi3


Jancsibacsi3
csendes tag

Udv!
Melyik lehet a jobb? Sony Z3 compact vagy ez a telefon???

(#111) fgo válasza Jancsibacsi3 (#110) üzenetére


fgo
tag

Nekem z1 compaktom volt előtte.Nem volt semi gond azzal sem .De ennnek kijelzője nagyobb, nekem sokkal szebb is.A sebesség hasonló picit talán az s5a finomabb. Az aku idő a Z1c-ban
kb 10% jobb volt.Előtte pár évig csak Sony telefonom volt, Samsung előtte sosem .Egyenlőre nem bántam meg a váltást sőtt örülök neki. A kamera pedig szerintem jobb a s5a-nak.Talán ennyi elsőre.

(#112) Icetee válasza T0rnad0 (#108) üzenetére


Icetee
aktív tag

Erről lenne szó :D
De nekem az rémlik, hogy a Magyar leírásban egy kép is szerepel, amin a csap alatt van (de már nem mai emlék). Nem semmi vagy hogy megtaláltad :)

(#113) m1lan válasza HarleyCustom (#109) üzenetére


m1lan
őstag

Ebben a videoklipben is egy pohár vízbe tették promóciós jelleggel.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#114) Jancsibacsi3 válasza fgo (#111) üzenetére


Jancsibacsi3
csendes tag

Koszi!! Mondjuk nekem utazotelefonnak kellene(jo kamera, utes stb. allo, kis meret. Az office dolgok nem fontosak arra van a Note 2 m)).

[ Szerkesztve ]

(#115) #33253120 válasza Icetee (#112) üzenetére


#33253120
törölt tag

És még a kerek doboza is vízálló volt. :) Kifejezetten úgy hirdették, hogy kiránduláson beleteheted az irataidat...

(#116) #33253120 válasza GSPLR (#23) üzenetére


#33253120
törölt tag

Itt azt írja az S5 minire, hogy IP67. Ezt tudja is. Kipróbáltam. Többször. Életvitelszerűen.
Sima S5 nincs kéznél. Arról nem tudok nyilatkozni.

(#117) Icetee válasza #33253120 (#115) üzenetére


Icetee
aktív tag

Csinálhatnának egy ilyen védelmi szintű okos telefont is. Nézd meg, még a forralt vízben is működik :DD :F

[https://www.youtube.com/watch?v=kG4OmgruYyU]

(#118) #33253120 válasza Icetee (#117) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ismerem. Anno adtam el egy párat amikor olyan helyen dolgoztam.
Meg volt kollégának is ilyen.
Volt még nekik az R250 is, az sem volt semmi vas a maga korában...

(#119) Icetee


Icetee
aktív tag

Egész pofás kis telefon csak annyi a gond vele, hogy sötétben kicsit nehéz (de nem lehetetlen) megtalálni az alsó gombokat, mivel nincs háttérvilágítása.

(#120) Árpi001 válasza Icetee (#119) üzenetére


Árpi001
senior tag

Szép.
Gratula hozzá!
Majd írj kérlek tapasztalatokat.

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#121) 2o1i válasza Icetee (#119) üzenetére


2o1i
senior tag

Nagyon jól néz ki! :K :K

(#122) Maxentius


Maxentius
addikt

Na, akkor össze is lehet foglalni, mi kéne még bele:

- Fizikai gombok világítása
- Qi-töltés
- Valódi csavaros hátlap
- Hangszóró áthelyezése a kamera lencse fölé, hogy asztalra téve is jól hallható legyen.

Ha ezek így lennének megoldva a leendő S6 Active-ban (+az S6 jóságai értelemszerűen), akkor meglenne a következő telóm. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#123) Árpi001 válasza Maxentius (#122) üzenetére


Árpi001
senior tag

Én a dedikált kameragombot még bele venném a kívánság listámra!!!:)

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#124) Árpi001 válasza Icetee (#119) üzenetére


Árpi001
senior tag

Írnál majd tapasztalatokat a telóról?
Akku idő,gyorsaság,fotós képességek,miegymás ...
Tudom hogy ugyan az mint az S5 de mégis.:)

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#125) fgo


fgo
tag

Lollipopról van valami hír? Már a Note3 hoz is szivárog, nem beszélve a sima S5-ről ahol már rég kint van!

[ Szerkesztve ]

(#126) kbadam83 válasza fgo (#125) üzenetére


kbadam83
senior tag

Én nem voltam rest és beszereztem egy ilyet ;-)
Frissült is szépen LP-re; -)

(#127) Árpi001 válasza kbadam83 (#126) üzenetére


Árpi001
senior tag

Gratula!
És milyen?

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#128) kbadam83 válasza Árpi001 (#127) üzenetére


kbadam83
senior tag

Volt már S5 tavaly nyáron nálam 1 hónapot, így nem volt teljesen ismeretlen számomra a story. Hát rögtön frissült LP-re a csoki Rom-ról, de össze hasonlítva a Sony Z3 LP-hez sokkal gördülékenyebb. A sima S5-höz képest a fogása számomra tökéletes, és hála istennek nem nagy bumszli.
Remélem, mivel itt fizikai gombok vannak nem fog beszarni egyik gomb sem, mivel nem szeretem ha egy készüléket szét szednek, akár javítás céljából is.

(#129) Árpi001 válasza kbadam83 (#128) üzenetére


Árpi001
senior tag

Én is próbálgattam a sima S5-öt,2-t is tesztelgettem, de nem jött be a kamerája nekem,sajna ebben is ugyan az van.Makrózni nem is nagyon lehet az S5-el,nem tudom miért.Nem tudom hogy a lolipopp hozott e valami javulást e téren.Ha ez rendben volna már rég beruháztam volna rá.
De külsőre eszméletlenül tetszik!
Főleg terepszínűben:).

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#130) Roland1975


Roland1975
csendes tag

2 hete használok egy zöldet. Előtte Xcover 2-őm volt. Azon volt kétállású, dedikált kameragomb, + a hangerőszabályzóra is rá lehetett lőni a zseblámpát a menüből, de teljesen érthetetlen módon ebből ezt a lehetőséget kihagyták. Ez funkció még az S4 Activon is elérhető volt. Ezek a funkciók nekem eléggé hiányoznak. A plusz Active gomb így teljesen értelmetlen ha előtte fel kell oldani a képernyőzárat. Egy sima alkalmazás indító. A zseblámpára van egy nem túl tökéletes megoldás a "Power Button Flashlight" nevű alkalmazás, ami a bekapcs gomb 3-szori lenyomása után aktiválta a ledet, de sajnos a Lollipop 5.0 után ez teljesen bizonytalanul működik. Remélem frissítik. Számomra nagyon fontosak a hardveres gombok és a masszív, vízálló kialakítás. Sokszor kell dzsuvás kesztyűben felvennem a telefont. Nem volt még ekkora méretű készülékem. A mérete az egykezes használatot nagyon kényelmetlenné teszi, de írni, netezni, könyvet olvasni, filmet nézni pazar. Super Amoled kijelző brutális, mindig látszik és gyönyörű. Automata fényerőszabályzó is rendeben van. Akkuidő rohadt jó. Normál használat mellett simán kibír 2 napot, de még buzerálva is. Sajnos ennek a telónak is a kamera lencséje a hátlapon a legkiállóbb rész, ezért lerakva a telefont a lencse nagyon sérülékeny. Megoldás volna a tok, (vettem is) de így teljesen elveszíti a telefon azt a brutális kinézetét, és gagyi is. Ezt a problémát valószínűleg egy gumi távtartó ráragasztásával oldom meg, mint ahogy a Xcover 2-őm nél is tettem.
Iszonyat gyors. Gondolkodás nélkül teszi a dolgát. Nekem a 2 magos Xcover2- után ez nagy élmény volt.
Sok ajánlat átnézése után végül is a MM-ben vettem meg, a 2 év gyári gari, az Áfás számla (Cég) és a 10000 Ft-ért köthető 2 éves törés és beázásbiztosítás miatt. Egy ilyen értékű telefonnál ezt mindenképp ajánlom.
Alapjaiban véve nagyon tetszik, de kicsit kár a hiányosságok miatt. Várom még a Xcover 3 -at. Az kisebb, olcsóbb, talán lesz rajta kameragomb is. Csak milyen lesz a kijelzője ? Sebessége ? Valószínűleg maradok ennél. Ha valakinek van kérdése szívesen válaszolok. Minden jókat.

(#131) kbadam83 válasza Roland1975 (#130) üzenetére


kbadam83
senior tag

Üdv a klubban; -)

(#132) WinstonWolf válasza Roland1975 (#130) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

"Sok ajánlat átnézése után végül is a MM-ben vettem meg, a 2 év gyári gari, az Áfás számla (Cég) és a 10000 Ft-ért köthető 2 éves törés és beázásbiztosítás miatt. Egy ilyen értékű telefonnál ezt mindenképp ajánlom"

Neked ezt hagyták???? :Y

Amikor én vettem mobilt cég névre közölték, hogy az extra biztosítás csak akkor köthető, ha a vásárló magánszemély...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#133) Roland1975 válasza WinstonWolf (#132) üzenetére


Roland1975
csendes tag

A biztosítást mint magánszemély kötöttem, arról cégre nem is kaptam számlát, de +10000 így is megérte, főleg, hogy tulajdonos vagyok a cégben :) A Lollipop frissítéssel sajnos elugrott a hangerőszabályzóval való fényképezés lehetősége is. Most csak a videó felvételt lehet progizni rá. Kissé gáz, de ez van. Akkuidőn továbbra is ámulok bámulok. Kijelző nagyon ott van, tűző napon is teljesen látható. Múltkor nagyon csúnyán elejtettem, az akkufedél félrészt kipattant. Egyéb baja nem lett, de egy csavaros fedélrögzítés nem ártott volna. Mindegy. Az élet kegyetlen. Amúgy szeretem.

(#134) BTR


BTR
tag

Hello.
Kb. egy hete van meg a telefon, a Lollipop gyerekes felületén kívül mindennel meg vagyok elégedve.
Kérdéseim
Az üzemmódok között ( hang, rezgő, néma) már sehogy nem lehet a bekapcs. gombbal változtatni? Vagy valami egyszerűbb módon,mint a menüben mászkálás?
Hallottam valamit, hogy plusz garanciáért lehet regisztrálni a Samsung oldalán, az él még?
És HÁTHA::: :U ezt a gyerekes Lollipop témát(?) nem lehet eltüntetni, megváltoztatni, lelőni, kivégezni, valami ????

(#135) Roland1975 válasza BTR (#134) üzenetére


Roland1975
csendes tag

Ez a bekapcsgombal üzemmódváltás nekem is nagyon hiányzik. Érthetetlen, hogy bevált dolgokat mi az Istenért szednek ki. Lollipop 5.0 nekem csalódás, sokszor visszalépésnek élem meg. Tárcsázó is szarabb lett, de erre feletettem az exDialert, tökéletesen paraméterezhető. Igen a Samu weboldalán kell regelned a telót, mármint ha hivatalos forgalmazótól, gyári garis a készüléket vettél, és úgy tudod +1 évvel azaz 2 évre kitolni a garit.

(#136) mukurisho válasza Roland1975 (#135) üzenetére


mukurisho
tag

Jól leszabtak a gari időből...
Anno s4 active-ot vettem, ott 24 hó volt + regelve még 2... :U

(#137) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

Ezekből az Active telefonokból léteznek dual sim-es verziók?

(#138) Roland1975


Roland1975
csendes tag

Szerintem nem. Nem halottam róla.

(#139) Anulu79 válasza Roland1975 (#138) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi! Amúgy meg kár mert egy ilyen lenne életem telefonja. :DDD

(#140) Árpi001 válasza Anulu79 (#139) üzenetére


Árpi001
senior tag

Mindjárt itt az S6 active,hátha abból lesz. :)

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#141) Anulu79 válasza Árpi001 (#140) üzenetére


Anulu79
addikt

Igazából arra pályázom mert elég bejövős a képek alapján. Ráadásul ha tényleg nagyobb lesz az aksi benne mint a simában és nem nyúlnak hozzá se a kamerához, se a hardverhez akkor lehet, hogy benevezek rá. Már csak az a (számomra) hülye pulzusmérős szenzort kéne kicserélni egy másik ledes villanóra, hogy kéttónusú legyen a telefonban akkor nem is gondolkodnék a vásárláson. :DDD

(#142) Árpi001 válasza Anulu79 (#141) üzenetére


Árpi001
senior tag

Nekem is nagyon bejövős! ;]
Kíváncsi leszek meg kapja e az S6 home gomb-ról indítható kamera alkalmazást.Eddig csak az S6 kapta meg,az edge pl nem,legalább is a Medi markt-ban próbálgattam ,és ott az edge nem tudta...
Az aksi valószínűleg igen bitang lesz. :D
mondjuk most Notot használok,és eléggé megszerettem az s-pent... :)

[ Szerkesztve ]

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#143) Anulu79 válasza Árpi001 (#142) üzenetére


Anulu79
addikt

Nekem is Note-om van. Igaz "csak" a 3-as de külsőre jobban tetszik mint a 4. :) Viszont az S6 active a kép alapján bitang jól néz ki. Igaz még nem láttam élőben az S5 active-ot sem és nem tudom, hogy milyenek a fizikai gombok rajta.

(#144) Árpi001 válasza Anulu79 (#143) üzenetére


Árpi001
senior tag

Én note 2-t használok.:)
Nekem inkább a Note 3 Neo tetszik,szerintem szebb képeket csinál,mint a Note 3 de ez szubjektív vélemény.
Én voltam olyan szerencsés hogy megtapizhattam annak idején(december,pólus-samsung ,szerintem ott most is van),és nagyon bejövős!Egy ilyen strapa fonnál a fizikai gomb a legjobb,annyi hogy nem világit.A legszebb telo androidban idáig nekem.Csak azok a fránya képek,amiket csinál.Azok nem tetszettek...

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#145) Anulu79 válasza Árpi001 (#144) üzenetére


Anulu79
addikt

Az S5 active csinál szar képeket? Pedig a tesztben azt írják, hogy jó a kamerája mert ugyan az van benne mint a simában. A teszt képek se rosszak.

(#146) Árpi001 válasza Anulu79 (#145) üzenetére


Árpi001
senior tag

Én 2db S5-t teszteltem.Egyik sem csinált túl jó képeket.
Makróban kifejezetten alul teljesít!
Az active ugyan azt a szofvert kapta meg.Ahhoz nem volt szerencsém teszt ügyileg.
Szerintem a Note 2 is megalázza.Elképzelhető hogy tévedek,én így látom,teszt ide vagy oda.
Nekem irgalmatlanul tetszett(tetszik)az S5 active,mégsem vettem meg,nem csak a pénz miatt...
Kéz kollégámnak is van S5-e ,az egyik ugyan ezt mondja amit írtam,a másik meg 70 éves és nem ért hozzá.
Több fajta beállítással csináltam képeket,ugyan arról a témáról ,olyan kollégával jutottunk erre aki ért is.
De nem akarok ezen lovagolni,ez az én véleményem.

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#147) Anulu79 válasza Árpi001 (#146) üzenetére


Anulu79
addikt

Rendben és köszi az infót! Az S5 active-ot úgy sem szándékozom megvenni. :DDD

(#148) Árpi001 válasza Anulu79 (#147) üzenetére


Árpi001
senior tag

Az s6 activra gyúrok én is. :).Nem fog hiányozni a cerka a Note után?

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#149) Anulu79 válasza Árpi001 (#148) üzenetére


Anulu79
addikt

Igazából úgy készültem, hogy sokat fogom használni az S-Pent. De nagyon ritkán veszem elő. Nem hiszem, hogy hiányozna. Igazából 80%-ban csak fényképszerkesztéshez használtam. :DDD

(#150) Árpi001 válasza Anulu79 (#149) üzenetére


Árpi001
senior tag

Én elég sokat használom egy ideje.Még a bevásárló listát is azzal írom.Jó, 70% ban csak arra használom :)
Ha úgy alakul hogy S6 active lesz,egy ideig biztos hiányozni fog!

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#151) Anulu79 válasza Árpi001 (#150) üzenetére


Anulu79
addikt

A bevásárló listát és a jegyzeteket én is azzal irom. De semmivel sem lassabb begépelnem. :)

(#152) rozsasandor9


rozsasandor9
tag

Elpusztíthatatlan :C ..apának van , és megvan már neki fél éve! Ez nagy szó! :DD

"Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

(#153) NereusLaceee válasza rozsasandor9 (#152) üzenetére


NereusLaceee
csendes tag

Juhúúú! 1 hete jött meg EBAY-en keresztül, minimálisan használt, AT&T-s, de az enyém és nagyon tudom szeretni.
Egyébként ha valaki töri rajta a fejét, hogy hozzám hasonlóan hálózat függő telefont rendel, ne féljen.
- AT&T függő volt, de rendeltem függetlenítő kódot és 72 órán belül meg is jött, azóta telenor hálózaton vagyok, 4G LTE működik.
- 4.4.2-es androiddal jött, 20 perc alatt magától (jó persze XDA_developersen keresztül letöltött segédekkel, melyek között 1,6GB maga a ROM) 5.0 lollipopra cseréltem az oprendszert.
- Nyelv bővítő app-al pedig Magyarosítottam a rendszert, ami önmagában teljesen angol nyelvű, de az összes google app felismeri, és így kommunikál velem, valamint az ikon neveik is magyarra változtak.

Kb egy délután alatt honosítható és frissíthető, ha az ember rászánja magát.

[ Szerkesztve ]

NeREUS the 4ST-GMP

(#154) Hitch


Hitch
aktív tag

Sziasztok!
Egy barátom szeretne ilyen készüléket.
Ebayen néztünk ki. Új at@t unlocked 50.000ft körül vannak.
Működne rendesen az itthoni Telenor hálozattal, illetve magyar nyelv megoldható-e rá.
Előre is köszönöm a segítséget!

(#155) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Kaptam Amerikából egy Samsung s 5 aktív telefont,de sajnos nem magyar.
Hogyan tudom Magyarosítani?
Esetleg odinnal?
Ez a típus száma Galaxy S5 aktív (AT & T)SM-G870A.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.