Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) California1 válasza Doggy dog (#1000) üzenetére


California1
őstag

De vajon miért hagyták ki?

(#1002) Doggy dog válasza California1 (#1001) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Hát ez jó kérdés!Ugye ez még "kísérleti" jelleggel van jelen,kapcsolható. L-től már csak ART lesz,dalvik nem.
Valahol azt olvastam(félhivatalos forrás),hogy S4 is megkapja még az L-t,lehet mi is.
Érdekelt volna,hogy hosszabb távon,belakott rendszerrel is sima-e a droid.Azért fura,hogy más gyártóknál ez benne van!

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#1003) California1 válasza Doggy dog (#1002) üzenetére


California1
őstag

Hát igen

(#1004) zso73


zso73
veterán

Mi ez az SD probléma ?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1005) optikus válasza zso73 (#1004) üzenetére


optikus
senior tag

ez a kotsogseg...

Buy books not gear.

(#1006) Doggy dog válasza zso73 (#1004) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Root és +alkalmazással oldható meg az SD-re írás KK-n. :U

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#1007) Keny.


Keny.
tag

Sziasztok, a 4.4-est active-on, mivel lehet rootolni?
Köszi!

(#1008) Ace882


Ace882
tag

Sziasztok!

Felraktam 4.4.2 XEH-t és mitől van az, hogy TPH (portugál) ként indul a teló? De még a kies is azt írja ki

Ahogy múlnak az évek, egyre több a fiatal körülöttem.

(#1009) optikus válasza Ace882 (#1008) üzenetére


optikus
senior tag

mert lehet hogy nem is magyar hanem valami portugal gsm shopos?

Buy books not gear.

(#1010) California1 válasza Ace882 (#1008) üzenetére


California1
őstag

Mit számit? Semmi jelentősége

(#1011) Doggy dog válasza Keny. (#1007) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Itt azt írja sikerült Towelrootal és knox 0x0 maradt!
SAJÁT FELELŐSSÉGRE!

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#1012) Ace882 válasza optikus (#1009) üzenetére


Ace882
tag

Innen szedtem le
http://live.samsung-updates.com/index.php?device=GT-I9295

A magyart XEH

Ahogy múlnak az évek, egyre több a fiatal körülöttem.

(#1013) Ace882 válasza California1 (#1010) üzenetére


Ace882
tag

Azért gáz mert még hibás is, belépek recoverybe és pirossal kiír pár hibát.
Fota-error erre az egyre emlékszem

Ahogy múlnak az évek, egyre több a fiatal körülöttem.

(#1014) Keny. válasza Doggy dog (#1011) üzenetére


Keny.
tag

A towelroot al probáltam, de azt írta a pgrogram ki mikor rànyomtam, hogy a készülék nem támogatott.

(#1015) Doggy dog válasza Keny. (#1014) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Azt hiszem láttam belőle több változatot (talán 1 és3).
Más készülék fórumán nem ment egyikkel,de a másikkal igen,plusz volt valami olyan is,hogy számokat kellet átírni benne.Biztos lehet mással is,csak nem knox billenés nélkül.Ha megtalálom belinkelem majd.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#1016) Keny. válasza Doggy dog (#1015) üzenetére


Keny.
tag

Köszi!

(#1017) Doggy dog válasza Keny. (#1016) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Megtaláltam.Nem tudom működni fog-e?!
Towelroot v3
Egyébre ötlet:kingo-,safe-,cf auto root,ezekkel lehet próbálkozni,de KNOX ugorhat,bármelyikre!!

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#1018) Soj


Soj
tag

Nos, ISMÉT ment a szervizbe a telefon. Tipikus felpúposodott akku tünetekkel - folyamatos ki-be kapcsolás - vehetik kezelésbe.

Előző munkalapon írták, hogy fellazult még valami alkatrész és akku csere. Kíváncsi leszek most mi sül ki belőle.

(#1019) Keny. válasza Doggy dog (#1017) üzenetére


Keny.
tag

Eddig a towelroot és a kingo nem hozott eredményt. Próbálom a többit, köszi a tippeket!

(#1020) Doggy dog válasza Keny. (#1019) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Még ezt találtam:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2777423
Bocs,telóról vagyok.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#1021) Soj


Soj
tag

Megérkezett a készülék. Kaptam egy teljesen új gépet ami pozitív! Ami kevésbé, hogy az Újra felpúposodott akkumulátort NEM hajlandóak kicserélni, mivel arra csak 1 év garancia vonatkozik. Így a cserét javasolják. Köszi! :U

(#1022) optikus válasza Soj (#1021) üzenetére


optikus
senior tag

azert ne nyelj le mindent. uj keszulek => 1 ev kotelezo jotallas, abba meg csere.

Buy books not gear.

(#1023) Soj válasza optikus (#1022) üzenetére


Soj
tag

Pont ezért nem lett cserélve az akksi. Letelt az 1 év ami a tartozékokra vonatkozik. Szívás, hogy kétszer púposodott fel és cserélhetem saját költségen. Hátha a harmadik is így fog járni....

Egyáltalán hol tudok új telepet venni?

(#1024) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Speedshopban.Ebay-en is van,sok a gyanúsan olcsó/gyári.Én már jártam úgy,hogy 99,.. értékelésű eladótól,gyárinak hirdetett akku eltért külsőben,feliratban a tényleg gyáritól.Nem is tartott addig!De ha van Samsung szerviz a közeledben ott is érdemes megnézni!
Soj neked ment volna.

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#1025) optikus válasza Soj (#1023) üzenetére


optikus
senior tag

a cserelt akksira is letelt az 1 ev?

Buy books not gear.

(#1026) Soj válasza optikus (#1025) üzenetére


Soj
tag

Szerintem nem telt le, már nem túrom fel a lakást hogy megnézzem. Létezne, hogy amit kicseréltek először, arra nem adnának újra 1 év garit? Gondolom a szervíz látja a készülék "múltját", tudják a korábbi munkalapot.
Amúgy is mindegy, megrendeltem a speedshopból, remélem jó lesz... :(((

(#1027) optikus válasza Soj (#1026) üzenetére


optikus
senior tag

ha egy egyseget kulon kezelnek es kulon is csereltek az 1 ev kotelezon belul, akkor arra ujra indul az 1 ev. persze nem art ha van papirod a csererol. az a baj ezekkel a kiegeszito meg tartozek hibakkal hogy mindenutt szeretnek veluk mismasolni, de olyan nincs hogy kikerul a jotallas korebol vagy onkenyesen valtoztatgatnak rajta.

Buy books not gear.

(#1028) HThomas


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Telenoros készülékemen most talált egy 727.72MB-os update-et... ez gondolom a kitkat?

(#1029) optikus válasza HThomas (#1028) üzenetére


optikus
senior tag

gondolom az, nekem is jon de megszakitottam, nem teszem fel e miatt az sd kartyas kotsogseg miatt :W

Buy books not gear.

(#1030) HThomas válasza optikus (#1029) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Igen közben, elkezdtem a telepítést, és kiírta, hogy az... szerencsére engem az SD kártyás dolog nem érint, szóval felteszem. Remélem minden jól megy majd...

(#1031) HThomas válasza HThomas (#1030) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Nos igen, 4.4.2, Telenor. A frissítés szépen lement, egyelőre stabil minden. Megjelent két új default Telenor app (hurrá), de lehet őket deaktiválni. Az meglepett, hogy a gyorsbeállítások közül eltűnt a GPS és csak a Location-t lehet ki/be kapcsolni, ez szerintem visszalépés. Ez is kitkat feature (nem rémlik ilyesmi), vagy a Samsung fejlesztése?

(#1032) optikus válasza HThomas (#1031) üzenetére


optikus
senior tag

a regiben volt ez a gyorsbeallito gombok beallitas menu, ott nem lehet kulon kapcsolgatni?
valahogy nem jott meg a kedvem ehhez a kitkathoz...

Buy books not gear.

(#1033) Doggy dog válasza HThomas (#1031) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Sima S4-en és s4 minin is így van!Ezek megkapják Lollipop-ot is!Vajon a mienk?Ott nem lesz majd az sd-s korlát,lehetővé teszik mint KK előtt és Art lesz!
Más:beszart a headsett-em,egyik oldala nem szól.Decemberben lesz 1 éves,gari még van rá.Vajon ha bemegyek a helyi Samsungba cserélik egyből?Biztos nem hagyom ott a telefont ezért!

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#1034) HThomas válasza optikus (#1032) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

De, ott lehet(ett) kapcsolgatni, csak most a GPS on/off ikont lecserélték Location on/off-ra. Nem néztem utána, de úgy tűnik, hogy ezzel csak a Location szolgáltatást lehet engedélyezni az alkalmazások felé. A beállításoknál van egy eldugott menü, ahol megmondhatod, hogy használja a GPS-t (precise location vagy valami hasonló).

Ez szép és jó, csak eddig ez a kettő a gyorsgombnak köszönhetően különvált, most meg összekapcsolták. Pl régen működött, hogy engedélyezted a pontos location-t az appoknak, a GPS-t viszont on demand kapcsolgattad. így pl beltérben nem kezdett el műholdakat keresni, viszont az alkalmazások konstans hozzáférhettek a wifi és 3g alapján a pontatlanabb helyzethez. Most meg lehet túrni a menüt, vagy globálisan engedélyezni/tiltani a locations-t.

(#1033) Doggy dog: én is remélem, hogy az S4A is megkapja. Nem lenne szép tőlük, ha nem kapná meg.

[ Szerkesztve ]

(#1035) Soj


Soj
tag

Az éj leple alatt szépen letöltötte nekem is, így már nincs kibúvó. Fel kell telepíteni. :((

(#1036) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Én eleve tiltottam neki a frissítés keresést,így nem tudott a háttérben lecsurogni.Kis rohadék :DDD

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#1037) zso73


zso73
veterán

Újabb probléma. A kijelző villog, és középen egy fényfolt van, mintha oda világítanék egy kis lámpával. Jövő héten megy vissza gariban javíttatni. Ennyi bajom még nem volt telefonnal... :W

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1038) Soj válasza zso73 (#1037) üzenetére


Soj
tag

Nekem hasonló dolog tűnt fel, a zsír új ketyerével. Igaz nekem inkább a háttérvilágítás vibrál néha. Küldjem vissza harmadjára, hátha kicserélik másodjára? :DDD :D

(#1039) zso73 válasza Soj (#1038) üzenetére


zso73
veterán

Az van nekem is. A háttérvilágítás.... De csak a szerelés óta van....Addig visszhangos volt..Nem szarozok, visszaviízem...Ha kell százszor....Vagy S5 csere lesz, vagy addig javítják,amíg meg nem javul.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1040) Soj válasza zso73 (#1039) üzenetére


Soj
tag

Nekem azzal nem volt gond. Pedig vettem gyári akksit is, ahogy ajánlották.

Frissítésre visszatérve:
Fent van a csoki, telepítés után gyári beállítás visszaállítása kötelező?

(#1041) HThomas válasza Soj (#1040) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Én nem állítottam vissza semmit egyik update után sem, és még soha nem volt belőle baj.

(#1042) zso73 válasza Soj (#1040) üzenetére


zso73
veterán

Én minden upgrade után visszaállítottam. Nem marad annyi szemét állítólag a rendszerben. Ha nem lassú a telefon, akkor felesleges. Vagy nincs valami rendellenes működés..

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1043) Doggy dog válasza Soj (#1040) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Nem kötelező,de ajánlott.Sokszor bekattan wipe nélkül.Ha fura dolgokat kezd el csinálni,mit itt néhány embernek,akkor mentés és fr. recoweriből+ wipe cache.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#1044) Doggy dog válasza Doggy dog (#1033) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Cseréltek headsettet,de minden matricát,imeit,kódokat nézett a srác.Kb 10 perc volt.
Kérdeztem:Lollipopot megkapja?-tessék?Android 5-öt megkapja?-ja,azt nem tudja....blabla :F

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#1045) optikus válasza Doggy dog (#1036) üzenetére


optikus
senior tag

ezeket en is tiltom ,majd en eldontom hogy mit akarok (meg mit nem :N ).

Buy books not gear.

(#1046) optikus válasza Doggy dog (#1044) üzenetére


optikus
senior tag

nem fuzok sok remenyt az 5-oshoz, plane nem a telenoroshoz. a kitkatot is milyen nehezen hoztak ki ra. ha lesz is addigra mar reg 6-os androidnal tartanak... :(

Buy books not gear.

(#1047) Doggy dog válasza optikus (#1046) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Pedig kapunk mi is nyalókát!Csak nehogy szopóka-nyalóka legyen!
Forrás

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#1048) simi12345


simi12345
tag

hali sziasztok
lenne pár kérdésem kitkat használókhoz

kitkat alatt nem tudok sd-re menteni semmit a fényképeken kívül?
pl. torrentnél nem tudom megadni a külső sd-t?
ha nem tudom csak a belsőre tölteni, utána áthelyezni engedi a rendszer?

és ha kábellel összedugom a pc-vel, akkor sem enged semmit ráhúzni a külső sd-re?

előre is kösz az infót

(#1049) zso73 válasza simi12345 (#1048) üzenetére


zso73
veterán

Üdv a kit-kat (szir-szar ) felhasználók között....Sajnos ezek a hibák mindenkinél meg vannak..

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1050) Doggy dog válasza zso73 (#1049) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Majd Lollipopban újra lesz sd-re írás!
Én meg maradok 4.2.2-n.Nekem hibátlan.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.