Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) csucsu21 válasza optikus (#450) üzenetére


csucsu21
aktív tag

az elő fizetés így is úgy is meg maradt volna a mostani előfizetéssel 70k lenne ( lett volna a teló) csak ez a teló meg tetszett nagyon de akkor még várok hátha lesz vagy le megy a sima s4 ára vagy lesz ebből ( hozzá teszem nekem ez jobban be jön ) mint a sima s4

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#452) optikus válasza csucsu21 (#451) üzenetére


optikus
senior tag

nem hiszem hogy lemegy az ara, a tobbinek se nagyon ment, max kifut es nem lehet mar kapni.
talan azzal lehet probalkozni hogy bemesz a szolgaltatohoz (telenor?) es rendeltetsz veluk. nekem is ez volt, szombaton megrendelte, azt mondta keddre meglesz. persze nem lett, de aztan pentekre hoztak egyet. mas kerdes hogy addigra en mar reg megvettem masik uzletukben, de vegul is hoztak egyet a rendelesre is.
viszont telenornal csak szurke volt. narancsot meg keket csak fuggetleneknel lattam. a narancs egesz jo, de a kek az nagyon bugyikek (volt nekem).

Buy books not gear.

(#453) zso73 válasza optikus (#452) üzenetére


zso73
veterán

Nekem is narancs van. A gyerekek szét cikiztek,hogy egy kicsit homo fíling...Nekem akkor is jó. Szuper masina. Ha nem nagyon nyaggatom alig merül....sokkal jibber a,készenléte,mint az s2-nek volt.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#454) zso73


zso73
veterán

Vettem ma egy gyári védő tokot a,telóra,mert az ebay-es szilo toktól visszaállításos módban indult a masina. Ez tuti jó.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#455) csemberlen


csemberlen
őstag

Tervezek venni egy ilyen strapa telót..
A kijelzője TFT mennyivel rosszabb egy amolednél?
Erős fényben jól látható?
Miről lehet 100% biztonságban tudni, hogy gyári 24 hónapos gari van rá?
Köszi a válaszokat

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#456) Soj válasza csemberlen (#455) üzenetére


Soj
tag

A kijelző tökéletes minden téren, emiatt ne aggódj!
Garanciára meg az a tuti, ha tuti helyről vásárolsz. ;)

(#457) HThomas válasza Soj (#456) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Nekem sem volt soha problémám a láthatósággal, igaz az erős napfényes használat majd nyáron derül ki igazán :)

Más: bekapcsoltam a torch light funkciót, ami tök jól működött... egészen addig, amíg be nem állítottam egy patternes védelmet a lock screenen. Azóta néha be tudom kapcsolni a hangerőgombbal a fényt, néha nem. Belefutott már valaki ebbe a problémába?

(#458) istvan07


istvan07
csendes tag

Szép estét
Ha nem sokat nyomkorászom,hanem csak telefonálok a normál szokásaim szerint,akkor megdöbbentő,de 2 napot bőven kibir 1 feltöltéssel,ez jó.Emlékeztek,anno a bemutatkozáskor irtam,hogy egy Sony xperia sp 1 hetes telefonról váltottam erre,no a barátom,akivel akkor együtt vettük a 2 Sony telót,az övét már visszavitte gariban,mert magától bekapcsolt a kamera.

Ugyhogy ez egy igen jó cucc,bárkinek ajánlom.

(#459) optikus válasza csemberlen (#455) üzenetére


optikus
senior tag

Ma eleg rendesen tuzott a nap 1 korul. Kiultem vele egy utcai padra es fel fenyero korul tudtam vele olvashatoan netezni. Ledes telom meg nem volt igy osszehsonlitasi alapom nincs.

Sufnigsm garijaval sanszos, hogy kitorolheted (olvasgatom a fogyivedos forumot es ezekkel mindenki sziv).

Buy books not gear.

(#460) optikus válasza HThomas (#457) üzenetére


optikus
senior tag

Ezmiez a torch light?

Buy books not gear.

(#461) HThomas válasza optikus (#460) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Settings / MyDevice / Torch Light

Ha bekapcsolod, akkor kikapcsolt kijelző mellett, a hangerő növelés gomb rövid nyomvtartásával bekapcsolhatod a led segédfényt A másik hangerőgombbal meg kikapcsolja. Hasznos, mert nem kell külön app/widget/akármi, cserébe bosszantó, mert néha véletlenül is bekapcsolhatod.

Egyébként kezdem kiismerni: hosszabb ideje lelockolt telefonnál nem kapcsol be a lámpa (pattern lock van beállítva), de feloldva, majd újra kikapcsolva a kijelzőt (és ezzel lezárva a telefont) viszont működik. Ez így végül is logikus, és a véletlen bekapcsolástól is véd.

(#462) migabi24 válasza csemberlen (#455) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem rosszabb hanem jobb, fényerőbe agyonüti a sima S4-et, mondom ezt úgy hogy nekem S4 van, nemrég volt alkalmam mellérrakni, hát kerekedett a szemem rendesen

[ Szerkesztve ]

(#463) GP-Sz válasza HThomas (#461) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Így van, olyan nagyon hosszú idő nem is kell hozzá, olyan fél perc lehet. Eléggé idegesítő ez néha, de az rosszabb lenne, ha a zsebemben bekapcsolna. Már sikerült megszoknom, hogy zseblámpázás előtt kétszer meg kell nyomni a bekapcsoló gombot.

(#464) yodamester10


yodamester10
őstag

Üdv all!
2013 októbere óta tulaja vagyok egy sgs4 active telónak és az elmúlt 1-2 hétben azt vettem észre,hogy kihangosításnál recseg a hangszórója.Ez akár telefonálás vagy navigáció csúnyán recseg.találkozott már itt valaki ezzel a hibával?Jelenleg rendeltem egy garancia futárt,jövő héten jön érte.garanciáztatott már valaki a Samsung-nál?

[ Szerkesztve ]

(#465) kótyagos42 válasza yodamester10 (#464) üzenetére


kótyagos42
csendes tag

Üdv!
Két héttel ezelőtt pénteken elvitte kedden már itt is volt,még a hátlapot is kicserélték mert karcos volt.Korrektek voltak.

(#466) yodamester10 válasza kótyagos42 (#465) üzenetére


yodamester10
őstag

Köszi a választ!Még annyi kérdésem lenne,hogy mindent töröltél a telóról mielőtt elküldted?Én a KIES nevü progival csináltam a gépre egy mentést,és gondoltam mindent letörlök.

(#467) optikus válasza HThomas (#461) üzenetére


optikus
senior tag

Aham ertem, akkor ez a szeblampa. Aszittem hogy a kepernyo tud valami ilyet.
Arra nincs valami megoldas hogyha a lezart kepernyon kint van valami app (nalam az ora) akkor simogatasra ne kezdje el szerkeszteni? Baromi zavaro hogy feloldas helyett ilyen negyzeteket jelenit meg ami nem jo semmire. Ugyanigy az uzenet is hiaba jelenik meg ha megtekintes helyett szerkesztgeti a semmit es kioldani se lehet csak tobb nyomogatas utan. Azt mar nem is mondom hogy az uj uzenet szoveg helyett magat az uzenetet is kiirhatna...

Buy books not gear.

(#468) Soj válasza kótyagos42 (#465) üzenetére


Soj
tag

Jó neked, nekem visszajött a karcos hátlap. :(((

(#469) kovacszk


kovacszk
senior tag

Sziasztok

Egy cimborám szeretne mhl kábelt az s4 activjához. Nem igazán vagyok otthon ebben a témában.
EZ jó hozzá?
Köszönöm!

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#470) yodamester10 válasza kovacszk (#469) üzenetére


yodamester10
őstag

Én valami ilyen gyári cuccban gondolkodnék:
[link]

(#471) yodamester10


yodamester10
őstag

Másnak is volt már prémium assistance szolgáltatás igénylése?Én 6.-án adtam le,és 11.-re kértem és semmi megkeresés nem történt.Eddig érdekesen indul a samsung garanciáztatás.

(#472) Soj válasza yodamester10 (#471) üzenetére


Soj
tag

Nekem volt. Másnap hívtak, időpontot egyeztetni mikor jöjjön a futár. Elvitte, Kész volt, felhívtak hogy mikor jöjjön a futár. Hozta.

Így címszavakban ennyi.

Biztos sikeresen elküldted a hiba bejelentést?

(#473) yodamester10 válasza Soj (#472) üzenetére


yodamester10
őstag

Igen,ma jelentkeztek fél 2-kor,hogy csak holnap tudnak jönni érte.Elég vicces,mert addig itthon vártam őket.Volt már Philips szervizeltetésem is de az sokkal rugalmasabb volt,pedig 32 colos tévéről volt szó.Biztos megerőltető vidékre futárt küldeni.Ja és már előre felhívták a figyelmem,hogy minimum 3 nap a javítási idő,de biztosan több lesz.Ha elkészül majd megírom nekik a véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#474) kótyagos42


kótyagos42
csendes tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani flash pleayert ami hajlandó működni is ezen a készüléken.Köszi

(#475) 2o1i


2o1i
senior tag

Üdv!
Telefon vásárlás előtt vagyok és gondolkodok egy ilyen készülék vételén.
Viszonylag elviselhető áron csak narancs színben találtam gyártói garanciával.
Van hozzá root? Próbálta valaki?
Itt a topikban még nem említette senki...

(#476) csemberlen válasza 2o1i (#475) üzenetére


csemberlen
őstag

küldtem privit

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#477) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy jól vettem-e észre azt, hogy az S4 Active-ban nincs hőmérsékleti szenzor? Köszi előre is!

(#478) csemberlen válasza vwpolopg (#477) üzenetére


csemberlen
őstag

Elixirnél azt írja ki, hogy nem elérhető, vagyis valószínű, hogy nincs

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#479) half333


half333
őstag

Mennyire strapa ez a telefon? Ugy értem,ha leesik zseb magasságból asztalra,szőnyegre? Mennyire éri meg venni ilyen készüléket,mert valahol olvastam a fórumban hogy már nem gyártsák,vagy csak szolgáltatónál nincs? Meg hogy ki tudja meddig gyártanak hozzá alkatrészeket? Ez nem egy csúcskategóriás telefon,azokhoz évekig van minden,meg gyártják őket sokáig? Ja és mennyire vizálló (nem a mélységre hanem hogy 100 százalékig kizárja a vizet?)

[ Szerkesztve ]

(#480) yodamester10 válasza half333 (#479) üzenetére


yodamester10
őstag

Megpróbálok sorban válaszolni.
Ez nem strapa telefon,amire te gondolsz az ez:

Ez a Samsung "csak" por és vízálló,és nem hiszem hogy sokáig bírná a leejtéseket.Gondolom azért kezdik abbahagyni a gyártását mert akkor nehezebb lenne eladni az S5-öt,mivel nem sok különbség van köztük.Azt miből gondolod,hogy nem csúcskategóriás?Azért 4 mag,2gb memória 1920x1080p felbontás,stb nem csúcs?A vízállóságról annyit hogy nyugodtan medencébe is ugorhatsz vele,vagy tengerbe simán bírja,persze nem örökké :DDD
Ha valamit ne válaszoltam meg kérdezz bátran :D

(#481) GP-Sz válasza yodamester10 (#480) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Ezt a csúcskategóriás dolgot kérdezte, nem mondta :)

(#482) yodamester10 válasza yodamester10 (#473) üzenetére


yodamester10
őstag

Na pár mondat a szervizelésről.
Márc 6.-án rendeltem a futárt 11.-re,és 11.-én fél 2 kor hívtak fel,hogy bocs de csak holnap tudna menni a futár.Mondtam ok,jött is el is vitte 12.-én szerdán,pénteken hívtak,hogy hétfőn hozhatná vissza mert készen van.Természetesen igen volt a válasz :D Meg is jött délelőtt,kicserélték a hangszórót,és kaptam új elő és hátlapot.Nem örültem a szerviznek,de legalább pozitívan csalódtam.

(#483) half333 válasza yodamester10 (#482) üzenetére


half333
őstag

Kösz,szépen a válaszokat! Ennek a telefon a kijelzője is birja a strapát,vagy könnyen törik? Európában is kapható? Amugy a galaxy activnak milyen általános hibái vannak,amivel találkoztál találkoztatok?

[ Szerkesztve ]

(#484) 2o1i válasza half333 (#483) üzenetére


2o1i
senior tag

Én tegnap rendeltem innen.

(#485) vwpolopg válasza csemberlen (#478) üzenetére


vwpolopg
őstag

Köszönöm szépen, én is erre jutottam további utánaolvasás alapján :(

(#486) half333


half333
őstag

Üdv! Hogy lehet az hogy a jack aljzat nincs lefedve,és mégsem megy bele viz,vagy ha megy bele,hogy lehet használni? Amugy,a kamera opciók megmaradtak a sima S4-ből?

(#487) -Mosquito- válasza half333 (#486) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Elolvastad a tesztet? :U

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#488) half333 válasza -Mosquito- (#487) üzenetére


half333
őstag

egy rövidet igen,de abban nem volt ezekről szó.

(#489) leslien


leslien
nagyúr

üdv, haver szeretne venni egy ilyen telot pls vki irna róla h mennyire használható pl root nélkül, melyik android
verza van hivatalosan? kamera milyen (pl bsi kamera van ebben is?) választ előre is köszönöm :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#490) yodamester10 válasza leslien (#489) üzenetére


yodamester10
őstag

Én meg vagyok vele elégedve,jelenleg 4.2.2 van rajta de hamarosan jön a kitkat.Viszont nem tudom mit jelent a bsi kamera :B

(#491) leslien válasza yodamester10 (#490) üzenetére


leslien
nagyúr

Bsi sensor van ebben is
Bsi sensor

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#492) optikus válasza yodamester10 (#490) üzenetére


optikus
senior tag

kivancsi leszek arra a hamarosanra :)

en a milestonevel jartam ugy hogy ment a hivatalos szoveg hogy hamarosan kiadjak a 2.2-t. aztan masfel ev utan adtak ki.. utana rolo le, meg a ceg is elpatkolt (motorolla).

Buy books not gear.

(#493) yodamester10 válasza optikus (#492) üzenetére


yodamester10
őstag

Azért ez a telefon elég komoly még mindig,a kitkat után meg elmegy 2-3 évet nálam addig lemegy az s5 ára :DDD

(#494) Joe9


Joe9
csendes tag

Sziasztok, telefon vásárlás előtt állok. A fő kérdésem az lenne, hogy S4 active vagy Lg Nexus 5? A válaszokat előre is köszönöm. :)

(#495) Soj válasza Joe9 (#494) üzenetére


Soj
tag

Nehéz erre mit mondani, mivel valószínűleg nem használja senki közülünk a nexust. :)

(#496) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok milyen droid van a gyári romon? Köszi!

Üdv. Feri!!

(#497) yodamester10 válasza pusihusi (#496) üzenetére


yodamester10
őstag

4.2.2 jelenleg

(#498) pusihusi válasza yodamester10 (#497) üzenetére


pusihusi
addikt

Csak 4.4 nem jön? Köszi!

Üdv. Feri!!

(#499) goldnarmz válasza pusihusi (#498) üzenetére


goldnarmz
aktív tag

Olvass már vissza pár hsz.-t, könyörgöm. :(((

(#500) pusihusi válasza goldnarmz (#499) üzenetére


pusihusi
addikt

Köszi azt csinálom! Csak leragadtam a bsi senzornál, s olvasgattam, s nem jutottam még tovább! :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.