Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) optikus válasza SAMYka (#1248) üzenetére


optikus
senior tag

nem csodalkoznek ha birna, mert egy luk sincs igy letakarva, hisz a hangszoro a mikrofon es a gombok is birjak. kiprobalni meg nem mertem...

Buy books not gear.

(#1252) norbigomba


norbigomba
csendes tag

Sziasztok. Az ényémen is 5.0 fut.
: Aksi kevesebbet bír, SD kártya modosítását lehet engedélyezni. Viszont nekem olyat csinál, hogy magától lecsökenti a csengetési hangerőt 2es re. Mintás bilentyűzárat használok, ezért nem hiszem hogy össze nyomodna. Mitől lehet ez? Elméletileg clean install volt: Wipe cach, restore fac. set. , letölt telepít , megin wipe cach + res fac set...

„Nincsen gonoszabb ember annál, aki azelőtt jó volt, de egy másik gonosz őt is gonosszá tette”

(#1253) Doggy dog válasza norbigomba (#1252) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Ha mentésből raktál vissza programokat+adatokat,akkor lehet az a hiba.
Dalvikról artra ne használj "hozott" dogokat.Másképp "fordítja".Próbáld: Fr+wipe cache és utána mindent kézzel telepíts/állíts be.
Reméljük ez megoldja.

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#1254) norbigomba válasza Doggy dog (#1253) üzenetére


norbigomba
csendes tag

Halo. Koszonom a valaszt. Nem volt hozott program. Kezzel tettem fel frissiteseket. De megprobalom mert jobb otletem nincsen.

„Nincsen gonoszabb ember annál, aki azelőtt jó volt, de egy másik gonosz őt is gonosszá tette”

(#1255) optikus


optikus
senior tag

leszakadt a gumipocs es nem lelem... honnan lehetne egy masikat szerezni? speeshopban nincs raktaron.
:W

Buy books not gear.

(#1256) Doggy dog válasza optikus (#1255) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Itthon én sem találtam sehol.Csak ebay,aliexpress (s4 active usb cover)
Esetleg kérdezd meg speedshopot telefonon,hogy tudnak-e hozni.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#1257) optikus válasza Doggy dog (#1256) üzenetére


optikus
senior tag

ebayt neztem de nagyon dragak plusz fuvar. az a baj hogy mikor eszrevettem hogy nincs rajta akkor elkezdtem vegignezni ahol elotte voltam de nem lelem.

Buy books not gear.

(#1258) Doggy dog válasza optikus (#1257) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Aliról volt free shipp-el,2000.-alatt.
Megpróbálok segíteni ebayen nézni,ha van jó vétel egyáltalán...

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#1259) kazan23 válasza optikus (#1257) üzenetére


kazan23
aktív tag

1262 Ft fuvarral?

Oszt, ha megvan, mazsolázz mellé valami ilyesmit és el is felejtheted a töltőt...

[ Szerkesztve ]

(#1260) optikus


optikus
senior tag

koszi nektek, az allit neztem, eleg olcso mert 1dodo a cucc es 2 a fuvar. mas kerdes hogy regisztralnom meg nem sikerult. lehet megprobalom ezeket az ebayosokat mert ahhoz van mindenem. bar az is olyan hogy odairja hogy free shipping aztan mikor rakattintok egybol jon a ketesfel docsis fuvardij, de ezek meg a belefer kategoriak. eubol sokkal tobbert lattam csak.

Buy books not gear.

(#1261) optikus válasza kazan23 (#1259) üzenetére


optikus
senior tag

kerestem vezetek nelkuli toltot de active-hoz valot nem leltem. lehet hogy jo lenne a sima s4-hez valo?

Buy books not gear.

(#1262) optikus


optikus
senior tag

rendeltem ket gumit, sztem a telefon eletet ezek mar kiszolgaljak, 11 dodo volt fuvarral. mar csak az a kerdes megjon-e (HK) es mikor.

az biztos hogy a kovetkezo telom vezetek nelkuli toltos lesz, de minimum ilyen pocs nelkuli es persze vizallo. de addig meg van majdnem egy ev akkor lejar a huseg (meg a reszlet) ez megy az asszonynak en meg beujitok valami galaxy 7-es active-ot :)

Buy books not gear.

(#1263) hajdu777


hajdu777
újonc

Sziasztok.
Akinek frissült a rendszere Lollipop-ra, annak az ANT+ támogatás megjelent?
Azt olvastam, hogy vannak olyan ROM-ok, amikben az ANT+ aktiválható. Tehát a chip benne van az Active-ban is, mint a sima S4-ben, csak éppen nem lehet használni.

Valakinek infója erről?

Érdekes, hogy "sport" telefon, de ilyet kihagynak belőle, vagy legalábbis nem engedélyezik.

[ Szerkesztve ]

(#1264) russodeby


russodeby
csendes tag

Sziasztok! Frissítettem a szoftvert és azóta nem ismeri fel meghajtóként a számítógép. Ezt hol tudom beállítani? Köszi!

(#1265) optikus válasza russodeby (#1264) üzenetére


optikus
senior tag

mirol mire frissitettel? milen os? eddig se nagyon volt meghajto az mtp miatt...

Buy books not gear.

(#1266) russodeby válasza optikus (#1265) üzenetére


russodeby
csendes tag


Most ez van rajta. Ezelötti szoftvernél működött meghajtóként (a magentáéknál a szervízes srác állított rajta valamit,de ő már nincs ott sajna).

(#1267) optikus


optikus
senior tag

hat ez micsoda cumi, kollegam nemreg vett egy samu telot 4.4-est. olyan yt lejatszot keresett ami hatterben tud lejatszani. mondom neki viral popup. nem tokeletes van egy csomo hulyesege de mukodik. felteszi, latszolag minden oke de nem tud hatterben lejatszni. mar minden beallitast meg xirxart vegigneztunk, erre kiderul hogy a viral verzio leirasaban ott van nagy betukkel hogy a google terms miatt ezt a funkciot ki kellett szednuk. hat ezt a xart, nekem a 4.2-vel megy neki a 4.4-el mar nem. komolyan mondom pont a google a nagy open source meg mittoemn milyen fejlesztobarat aztan keresztbe tesz. de megertenem ha a stock yt player tudna hatterben lejatszat meg abalkozast stb. de nem tud az semmit, csak a fos reklamokat pakolgatni...

Buy books not gear.

(#1268) Doggy dog válasza optikus (#1267) üzenetére


Doggy dog
senior tag

1-2 hónapja változtattak a YT api-ján.
Azóta nem mennek a megszokott,kikapcsolt képernyővel lejátszó alkalmazások.
Párom Ace2-jén sem megy azóta a pvstar+ !Neked megy a kikapcsolt képernyős lejátszás?

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#1269) optikus válasza Doggy dog (#1268) üzenetére


optikus
senior tag

hat ja, nekem megy minden: kikapcsolt kepernyon, ablakban, hatterbe teve, pedig uptodate ;]

Buy books not gear.

(#1270) Doggy dog válasza optikus (#1269) üzenetére


Doggy dog
senior tag

:Y Ezt ki fogom próbálni! :R

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#1271) optikus válasza Doggy dog (#1270) üzenetére


optikus
senior tag

nem tom mivel van a trukk, az appban vagy a kornyezetben mert nekem a 4.2-ben a legujabb viral mukodik, a kollegamnak a 4.4-ben nem. de kozben talalt egy regebbi verzios apk-t, azt feltette es most nala is mukodik minden (kikapcsolt kepernyovel is). arra kell vigyazni hogy soka a fake apk (kulonfele fergekkel) mert ugye e miatt sokan probalnak regebbit keresni.

Buy books not gear.

(#1272) kazan23


kazan23
aktív tag

Valakinek megvan esetleg a I9295XXUDOB4 fw mondjuk egy guglidrájvon, ahonnan nem 70kbps tempóban lehet csak leszedni, mint a sammobile-ről :B

(#1273) kazan23 válasza kazan23 (#1272) üzenetére


kazan23
aktív tag

Lejött. 70 helyett, 160-nal :R

(#1274) optikus válasza optikus (#1262) üzenetére


optikus
senior tag

na pont egy het volt es itt van:

nem olyan mint a gyari, ez egy darabbol van, nem is olyan rugalmas. nem tudom mit gondoljak meddig fogja birni mert ez munyag nem gumi, a tomitetsege is kerdeses, de mivel egy darabbol van igy nem tud szetvalni.

Buy books not gear.

(#1275) HThomas


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Telenornal tegnap este jelzett, hogy elerheto a nyaloka (bocs ha mar volt).

(#1276) optikus válasza optikus (#1274) üzenetére


optikus
senior tag

beepitettem a bigyuszt. hat nem annyira minoseg az biztos. mondjuk ezek a gagyi kamu csavarok a sarkokban eleg gazak, plane hogy csak bele vannak ragasztva...
most meg nem log, de erezhetoen gyengebben all a helyin mint a gyari. sztem ez baromira nem vizzaro. max egy froccsenest kibir de mondjuk vizes kornyezetben nem hiszem hogy soakig ellenallna. nem lenne baj mert motoron (is) hasznalom, es tegnap is amilyen eso elkapott az durva volt. azt neztem belul hogy maga az usb aljzat az eleg komoly cucc, egy egesz nagy szerelveny, tobb csavarral, nagy muanyag burkolattal, stb. nem csodalkoznek ha ez vizallo lenne magaban is, mindig is azt gondoltam hogy ez a gumicsos inkabb csak por meg oxidacio vedelem.

Buy books not gear.

(#1277) istvan07


istvan07
csendes tag

Sziasztok.Tanács kellene.
E hét szerdán délután akarok telefonálni-nem kapcsol be a kijelző.Ujrainditottam,akkor sem.Hangot ad,képet nem.Ha hivjuk-jelenleg nem elérhető.
Ok,garanciális,neten este bejelentettem a hibát.Az automata hétfőt adta meg időpontnak-22.ét-pénteken hivtak,hogy nincs kijelzőjük,majd értesitenek,ha lesz.

A kérdésem az,hogy ez az egész garancia história valójában hogyan zajlik normáliséknál?
-sosem volt eddig hasonló gondom-

(#1278) Doggy dog válasza istvan07 (#1277) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Gondolom a telemax hívott?!Esetleg kérdezz rá Samsungéknál,hogy wtf???
06-80-samung.8-18-ig vannak H-P!
Nemrég gariztattam asszony Ace 2La fleur-jét,kijelzőcsere volt.Kedden elvitték,csütörtökön a kezemben volt,kijelzőt cseréltek és volt La fleur-os nekik.Kb így kellene zajlania!
Vagy így,ahogy egyik fórumtárs S4 Active-jával csinálták.Helyszíni javítás/csere új készülékre!

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#1279) istvan07 válasza Doggy dog (#1278) üzenetére


istvan07
csendes tag

Szia.A samsung volt...06 80 726...
Várok....

(#1280) istvan07


istvan07
csendes tag

Sziasztok.Folytatódik a saga...
Felhivtam a samsung ügyfélszolgálatot,ahol a hölgy elmondta,hogy várjak bátran...nem ők intézik ,hanem a telemax,nincs alkatrész,időpontokat,esetleges "törvényi"megkötéseket természetesen nem tudott mondani...várjak bátran
Kissé csalódott vagyok

[ Szerkesztve ]

(#1281) Doggy dog válasza istvan07 (#1280) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Lehet érdemes lenne a fogy.védes topikban rákérdezni,hogy merre,mi,hova!
Ilyet,hogy nincs alkatrész és nem tudják javítani..... addig meg nem tudod használni. :(((

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#1282) optikus válasza istvan07 (#1280) üzenetére


optikus
senior tag

mennyi idos a gep? 1evben van vagy azon kivuli? fuggo? v fuggetlen? huseges? 1v2 ev? beszerzes szolgaltato, rendes bolt, gsm shop? ezeket mindenkepp ird le mielott kerdezoskorni kezdesz barhol.

Buy books not gear.

(#1283) Doggy dog válasza optikus (#1282) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Ez szerint Telenoros!

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#1284) istvan07


istvan07
csendes tag

Sziasztok,jó reggelt.Telenoros,1 éves mult és a szegedi telenorban vásároltam.Annyi ujdonság történt,hogy tegnap irtam a telemaxnak emailt,amire telefonon válaszoltak,elvileg ma délelőtt kijön az uj kijelzővel a szakember-várom nagyon.
Fejleményeket megosztom Veletek

(#1285) istvan07


istvan07
csendes tag

Sziasztok.
Kijött a szerviz,nagyon korrekt srác volt,elmondta,hogy kijelzőt nem cserélnek,hanem készüléket cserélnek.Ezért aztán kaptam egy vadonat uj független s 4 activot,5.0.1-es androiddal.
Telemax,egy rossz szavam sem lehet,megadta a számát,ha gond van,hivjam.
Korrekt

(#1286) Doggy dog válasza istvan07 (#1285) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Grat :C
Viszont neked eddig 4.2.2 volt,ha jó olvasok visszafele.Néhány hét használat után írsz pro & kontra ha megkérhetlek?

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#1287) istvan07


istvan07
csendes tag

Szia
Természetesen.Holnap jön a barátom,testreszabjuk

(#1288) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Sziasztok!

Nekem i9505 van de gondolkodok, hogy váltok activra.
Főleg a vízállóság miatt.

Mennyire megbízható?
Visszakeresve nem találtam bejegyzést, hogy beázott volna.
Vajon a vízállósága jobb mint az S5-nek?

Tudtok pár pozitív negatív példát mondani rá?
Mik a betegségei amit érdemes megnéznem mert csak használt jöhet szóba amit venni tudok.
(esetleg köztetek aki váltana i9505-re az keressen meg priviben)

:R

(#1289) Doggy dog válasza Ateszpapa (#1288) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Esőben soha nem volt gondom,viszont vízben még nem járt.
Ugyanúgy dugós az alja,mint s5-é.A gyártástechnológia nem biztos,hogy ugyanaz,bár ragasztott kijelzővel van mind2,ki tudja.... :U
Erőben a 9505-el van ez egy szinten!Én nagyon szeretem a fizikai billentyűzetet!!S5-re vissza:camera daemon jelen van 4.4+5.0-n is.Nemsokára megkapják az 5.1.1-et,abban nem szabadna démonnak lenni ;]
Nálam marad még pár évig,4.2 nagyon jó,februárig garis,T-nél vettem tartalék gyári akkut-bár a régi is jó kapacitásban!

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#1290) optikus válasza Ateszpapa (#1288) üzenetére


optikus
senior tag

azt vedd figyelembe hogy ennek nem oled a kijelzoje hanem hattervilagitos. a vizallosag gyenge pontja a dugesz az aljan, 1 ev utan elkezd szetmenni, nekem mar utangyartos van benne (az nem valami tuti). vizet ugy latott hogy esoben is hasznaltam ha ugy adodott, nem feltettem. mas kerdes hogy ha viz megy a kepernyore akkor nehez kezelni mert minden pottyot egy ujjnak erzekel. eccer beejtettem zuhanyzoba, nem kapott sok vizet le is volt dugozva, nem lett baja, egybol megtoroltem. fizikai gombok jok. ami hianyzik az a hattervilagitas a gombok ala. 4.2.2-vel nekem tokeletes, nem fagy, nem akad, minden jo rajta.

Buy books not gear.

(#1291) simi12345


simi12345
tag

Sziasztok!
Gondoltam megosztom veletek.
Polus center samsung szerviz: behalt a teló érintője. Masfél éves,garis. Egy hét alatt lett egy vadiúj telóm. Karcmentes, körbe a keret új. És cserélték az usb vedőt is, mert az is garis ha leszakad.Csak a hátlap a régi. Nem szarakodtak. Le a kalappal. Lolli lett rajta. Minden zsír.

(#1292) istvan07


istvan07
csendes tag

Sziasztok.Az első tapasztalatok az 5.0.1-ről:
Szokatlan volt elsőre,de jó.A 4.2.2 -t megszoktam 1 év alatt,ez kissé idegen még.

Visszaolvasva a vizmentességet firtatta egy érdeklődő.
A Telemaxos szakembertől a készülékcsere alatt rákérdeztem külön,aki elmondta,hogy a telefon a valóságban NEM vizálló,hanem mérsékelten csepp és porálló.
Ami azért nem rossz,de messze van a gyártó állitásaitól-IP szabvány-

[ Szerkesztve ]

(#1293) matyi94


matyi94
senior tag

Sziasztok! Szükségem lenne egy 5 fájlos hivatalos ROM-ra a telefonhoz, csc mindegy milyen. Valaki ki tudna mutatni egyet?
Előre is köszi!

Legyen szép napod!

(#1294) Doggy dog válasza matyi94 (#1293) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Én nem tudok több fájlosról,xda-n sem láttam.Az sem mindegy melyik verza,mert KK-ról nincs downgrade JB-re bootloader zárás miatt.1 fájlosból is lehet többfájlost csinálni,de az elején feladtam! :W
Mit csináltál,hogy arra lenne szükséged?Úgy sem megy,ha 1 fájlost felraksz 2x egymás után factory resettel?

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#1295) matyi94 válasza Doggy dog (#1294) üzenetére


matyi94
senior tag

Hát a probléma az, hogy custom recoveryt tettem rá, ami nem hajlandó bootolni. Rom manager érzi, hogy ott van rajta és a feliratot is látom bootolásnál, de utána black screen és újraindul rendesen. Amikor a note 3-am csinált hasonlót feltettem egy 5 fájlost ami ugye újrapartícionálja és az rendbetette.

Legyen szép napod!

(#1296) Doggy dog válasza matyi94 (#1295) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Próbálj másik cwm-et.Több féle van.Külön JB-re és KK-ra.
Melyiket próbáltad,melyik oprendszerre?
Valószínű az 1 fájlos is elég lenne.Próbáltad már?
Van itt a fórumtárs,aki használt cwm-et,esetleg ő is besegíthet!Esetleg PDA-n is szétnézhetsz,bár ott nincsenek friss bejegyzések,viszont ott romoltak a felhasználók.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#1297) Doggy dog válasza matyi94 (#1295) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Mire jutottál?

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#1298) optikus


optikus
senior tag

ma felfedeztem hogy a gyari toltokanoc kirepedt a telefon feloli csati tovenel. eleg bena megoldas volt oda tenni. ha kezben van kozben akkor ott hajlik leginkabb plane hogy ilyen hangyapocs hosszusagu.

Buy books not gear.

(#1299) Doggy dog válasza optikus (#1298) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Egy bajom van JB-nel.Ha megy wifi+mobilnet és elhagyom a wifit,akkor rendesen átvált 4g-re.Viszont ha visszaérek a wifi hatósugarába,akkor ritkán vált vissza rá.Többnyire csak akkor,ha feloldom a kijelzőt!

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#1300) optikus válasza Doggy dog (#1299) üzenetére


optikus
senior tag

ezt nekem is csinalja, bar annyira nem veszes (4.2.2).

Buy books not gear.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.