Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Picike8


Picike8
aktív tag

Nagyon vártam, olvasom is! :))

(#2) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Kár a kijelzőért. Nem tudom miért nem adták AMOLEDdel, amikor az vékonyabb is. :(

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#3) FragMaster válasza Oppenheimer (#2) üzenetére


FragMaster
addikt

Az amolednek nem tesz jót az uv sugárzás pl. de biztosra veszem több hasonló behatásra is érzékenyebb ami nem összeegyeztethető a strapasággal.

Szerk.: más tesztekben (pl. gsmarena) gg3-at írnak, mint védőbevonatot. Most akkor mi az igaz?

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#4) spawn21 válasza Oppenheimer (#2) üzenetére


spawn21
veterán

Miért kár?
Nem vagyok se ellene, se vele.
Meg fogom próbálni. Szerintem igen örvendetes, hogy jobb fajta TFT került bele. :C

iPhone 13p

(#5) Picike8


Picike8
aktív tag

Elismerésem, igazán jó készülék.
A tesztet köszönjük. :R

(#6) 19_OsY_81 válasza spawn21 (#4) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Sőt, a leírás alapján szerintem egy jó IPS panelt kapott.

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#7) fateless válasza Oppenheimer (#2) üzenetére


fateless
veterán

Ez egyéni ízlés kérdése. S és SII-ben ki nem állhattam az Amoled-et, SIII-am így már nem is volt.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8) Aryes


Aryes
nagyúr

Semmivel se tettek bele kevesebbet, mint az eredeti s4-be. Persze. Csak kivették az amoledet (hurrá! Milyen hurrá? Már az sem volt pentile, amit az s4-be tettek), a gorilla üveg is egy generációval korábbi, a kamera is gyengébb... Fejlesztés à la Nokia. Ne írjunk már ilyen böszmeséget, hogy nem lett kevesebb. ;]
A fizikai gombok léte viszont nagyon örömteli, ritka kincs manapság.

[ Szerkesztve ]

(#9) wertigo1984 válasza Picike8 (#5) üzenetére


wertigo1984
őstag

Szerintem is jo, nekem jobban tetszik mint a sima S4, raadasul vannak fizikai gombok is amit szeretek. :K Nem hinnem hogy kevesebb az S4nel, amoled nekem nem fajo, 8 mpixel sem.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#10) BPFeri


BPFeri
senior tag

remek ! :DD ez az első Samsung ami tetszik... :R

....

(#11) kengyel


kengyel
nagyúr

Jól néz ki, mindent tud is, de nekem pont a fizikai gombok nem jönnek be rajta. De kinek mi tetszik ilyen téren :)

kengyel

(#12) Szakiii válasza Aryes (#8) üzenetére


Szakiii
addikt

S4 pentline..

(#13) spawn21 válasza Aryes (#8) üzenetére


spawn21
veterán

össze vissza beszélsz. :(((

iPhone 13p

(#14) margithid


margithid
veterán

Nekem a z jobban bejön, szerintem jobb is és nem mellékesen olcsóbb is sokkal.

(#15) velizare


velizare
nagyúr

igazából az, hogy a vízállóság mennyire jó, most nyáron jöttem rá, amikor rákötöztem a telefont a karomra egy felcsatolható barna műfasszal karszalaggal, aszt lehetett egész nap fürdetni a gyereket a vízben, anélkül, hogy valakinek ott kellett volna strázsálnia a telefont a parton. :C

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#16) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ha már strapa, akkor egy nagyobb telep tényleg elférhetett volna benne. Strapateszt nem lesz? ;]
Nagy piros a fizikai gombokért.

(#18) kiki89: pedig ilyen készülékeknél szvsz kötelező, a cikkben említett okok miatt is. Hogy ez most dizájnra kinek jön be és kinek nem, az más tészta.

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#17) velizare


velizare
nagyúr

btw, a cikkben a vásárlós link a minire mutat.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#18) kiki89 válasza kengyel (#11) üzenetére


kiki89
aktív tag

Nekem se jönnek be a fizikai gombok, de úgy tűnik kisebbségben vagyunk. :)

"Amit birtokolsz, az birtokba vesz!"

(#19) er2es


er2es
tag

S4 active minit! :)

(#20) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Ezek a képek... :N Amúgy jó teló, köszönjük a tesztet!

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#21) HXY


HXY
addikt

Nagyon szeretném, jó lenne, ha a kijelzők fényerejét is megtundnánk a cikkekből! (cd/m² vagy nit)

Így össze lehetne hasonlítani, hogy szabadban, közvetlen napon mennyire használható az adott készülék.

(#22) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

1020x1920 felbontás?

(#23) atike


atike
nagyúr

Ez végre egy tetszetős variáns!

Csak lenne "normális" ára... :)

A 3. oldalon javítandó: "Magyarán egy négmyagos, magonként 1,9 GHz-en ketyegú Qulacomm "

(#24) FragMaster válasza Fitzgerald (#22) üzenetére


FragMaster
addikt

A felbontás változatlan.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#25) Rickenstein


Rickenstein
senior tag

"A nagyon színes ikonokat nem mindenki szereti és a Google Holo UI irányelveket megálmodó grafikuscsapat vezetőjét valószínűleg kiveri a víz, ha Samsung felületet lát, de legalább saját magával koherens a koreai interfész." Inkább a Google-nak kellene átvennie a Samsung vagy az LG grafikusait, mert ritka igénytelen az alap Holo interface (igaz, hogy a 2.x-es Android még ocsmányabb küllemmel rendelkezett).

PS C:\>_

(#26) mrlujoak


mrlujoak
veterán

"Ez egyébként egyre inkább trend, először a Sony lépte meg ezt a csúcskategóriában az Xperia Z-vel, ráadásul ők a formatervet az ellenállóság mellett is igen mutatósra tudták megalkotni."

...azért ne feledkezzünk meg a tavalyi modellekről sem...
Az év első felében az akkori csúcs Xperia mellé (S) jött a vízálló köntösbe bújtatott tesó az acro S.
Majd az év második felében a T vette át a csúcskategóriát, és jelent is meg a tesója a szintén vízálló Xperia V... 2012 sem maradt vízálló csúcsmodell nélkül...

"Felül tátong fedetlenül a 3,5 mm-es jack csati (nocsak, belül van valami szigetelés netán?), "

...igen, többek között a már általatok is tesztelt Panasonic Eluga is hasonló tokozást kapott, de az Xperia Z Ultra is nyitott jack csatival érkezik...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#27) FragMaster válasza mrlujoak (#26) üzenetére


FragMaster
addikt

Hát a V-t inkább nevezném akkori szemmel nézve felső-közép kategóriának. One X, S3, o4x-hez képest.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#28) kelly416


kelly416
veterán

Most egyelőre beérem az Optimus G-vel, ameddig a hűségem le nem jár, de akkor szinte tuti, hogy veszek egyet. Már most is szemezgettem a vízálló dolgokkal (meg mindig is azok érdekeltek jobban), de ez nagyon bejövős. Csak legyen a T-nél kínálatban. :R

(#29) Aryes válasza Szakiii (#12) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az, de mégse. Piros és kék alpixelek sűrűsége 316 ppi, akinek ez szabad szemmel problémát okoz... Mindegy, kevertem az s4 mini kijelzőjével :R, ami valódi rgb, csak nem ||| hanem =| elrendezésben.

spawn21: pontosan mivel nem értesz egyet?

er2es: :K

[ Szerkesztve ]

(#30) mrlujoak válasza FragMaster (#27) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nem, mivel
1) Sony-n belüli modellekről beszéltem
2) mert a T-vel együtt az akkori új 2 magos procit kapták, amik nem kicsit megszorongatták az akkori 4 magos piacon lévő modelleket!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#31) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Köszönjük a tesztet! :)
Nem lett rossz teló, nekem bejön.

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#32) falijja


falijja
őstag

Kár a kijelzőért..... :(((

(#33) section9


section9
őstag

Elég combos tudású a telefon. Kár, hogy csúnya és Androidos. :(

(#34) joey04 válasza Oppenheimer (#2) üzenetére


joey04
titán

Dehogy kár. Sokaknak még tán nagyobb pozitívum az amoled elhagyása, mint maga az IP67! :R

----
És a hátlap sem csillogós gagyi. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Kicsit nekem bazári, és egyben becsapós lett a hátlapja.

Ott vannak azok a szép díszek (csavarok) amik azt sejtetik, hogy a hátlap szépen rajta van. Aztán jön a pofáncsapás, a belső betét leszedhető... Jaj. Mint az origi másolt kínai mobiloknál, hatalmas műanyag csavarutánzatokkal próbálják imitálni a masszivitást... :U

Azt a hátlapot belülről nézném meg. Próbáltam az akku körüli tömítési vonalat lekövetni, így kíváncsi volnék pl az Xperia V-hez képest milyen:

TFT kijelző? Uramisten. :DDD

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#36) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Az az igazsag, hogy a fizikai gombok miatt erosen elgondolkodtato a keszulek.
Fogalmam sincs mi jart a fejeben a fejlesztoknek amikor kitalaltak a nem fizikait a keszulek aljara, jo par hibat feltudnek sorolni amit elvetettek, de ez egy nagy hiba.
En pl elforgatva a telot rendszeresen "hozzaerek" vagy csak ha azt nezem, sokszor ha probalnek fel kezzel csinalni valamit biztos hozzaerek...
Vannak hatranyai ennek az Active-nak de lesz ebbol meg jobb, es szerintem kaposabb lehet mint a normal verziok, foleg ha valoban erosebb-strapasabb mint a normal.
De azert a GG 3 elferne egy utodon, mert a GG2-ot vattaval megkarcolod.

...

(#37) fricz19 válasza Rickenstein (#25) üzenetére


fricz19
őstag

Holo az igénytelen, tw meg jó?

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#38) satz18


satz18
őstag

Hát tudnak samsungék csúcskészüléket gyártani annyi szent. Azt viszont nm értem, hogy ha ez megkapta a snapdragon 600-at akkor a másik 2 "S4" variáns miért nem. De hát ők tudják.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#39) Ádám16


Ádám16
addikt

Ez tuti lett nagyon, jobban is tetszik, mint a sima S4, csak azok a kezelőgombok nem jönnek be igazán.

(#35) mrlujoak: Te a Sony-n kívül más termékre csak úgy nézel, hogy a hibát keresed bennük, komolyan unalmas már.

[ Szerkesztve ]

(#40) #13110016


#13110016
törölt tag

Köszönjük a tesztet! :R
Ja igen, a kezelőgombok nekem sem tetszenek.

[ Szerkesztve ]

(#41) Rocky975


Rocky975
senior tag

Tetszik,de a következő telóm az S4 mini lesz.
Szerintem is IPS került bele,az meg egy jó pont.
:)

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#42) dsjk válasza Devid_81 (#36) üzenetére


dsjk
csendes tag

+1 :K

[ Szerkesztve ]

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#43) oceanrush


oceanrush
senior tag

A sima s4 is tetszik kinezetre, de ez valami brutalisan szep. Lehet kene egy... :3

(#44) zsoltek válasza Rocky975 (#41) üzenetére


zsoltek
aktív tag

Ejej, megválni a jóöreg géháromszáztól :D

Huawei P30

(#45) Syrano


Syrano
tag

Jó teszt, jó készülék. Valószínűleg ezt fogom venni a "sima" S4 helyett. Németországban szinte ugyanannyiba kerül mind2, nincs rádió tehát a GEZ se fog cseszegetni, hogy fizessek, a kijelzővel és kamerával pedig együtt tudok élni.

[ Szerkesztve ]

(#46) kaldika


kaldika
tag

Az uj telom meg egy qi töltö es tökeletes

(#47) MR007RM válasza Aryes (#8) üzenetére


MR007RM
addikt

Szerintem, ahogy megfigyeltem az SGS4-nél, a 8 MP kameránál itt lehet jó húzás, mert 14 már nem valami szép kibontva, nem tudja teljesen kiszolgálni. Telónak bőven elég az adott paramétereivel. Végre a minőségre mentek, vagy akartak menni. Igaz a tesztfotók nem valami meggyőzőek, de ha valaki megtanulja használni a kameráját az hiszem örömét fogja lelni a használatánál.

Utálom a teljes automatikát. :) A jó fotóhoz kell maga az ember is. :K

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#48) csaba150


csaba150
csendes tag

Mennyibe kerül most az Active?

(#49) Cece04 válasza Devid_81 (#36) üzenetére


Cece04
tag

Bezony..ha már valamilyen szinten "strapa" akkor lehetne GG3.. :)

A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

(#50) Leelou


Leelou
tag

Szép telefon, a galaxy-szériából eddig ez jön be a legjobban külsőre.

Google Nexus 5 32GB White

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.