Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) istvan07


istvan07
csendes tag

Kimaradt az előbb S-Line tok

(#402) Soj válasza Ace882 (#399) üzenetére


Soj
tag

Ennek az ablakos megoldásnak nem sok értelme van a mi esetünkben a TFT miatt. :)
Egyébként elég mutatósak is akadnak. :DD

(#403) Ace882 válasza Soj (#402) üzenetére


Ace882
tag

Meg van elég sok giccses is :)

Ahogy múlnak az évek, egyre több a fiatal körülöttem.

(#404) pszili8


pszili8
aktív tag

Én Kalaideng Enland flipes tokkal használom, bőr hatású kívül belül velúr. Becsukva lehet vele telefonálni, mivel ki van vágva a hangszórónál, nyitott flippel asztalra létére kényelmes ha gépel az ember fia.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#405) general


general
addikt

sziasztok!

lehet tudni, hogy ebben milyen DAC van? vajon ugyanaz a Wolfson féle, mint a normál S 4-ben?

(és ha már itt tartunk, az S 4 Miniben milyen van?)

(#406) optikus válasza istvan07 (#400) üzenetére


optikus
senior tag

lehet elcammogok a telenorba (mammut) hatha van nekik.

de ha jol latom eltunt a telenor webshopbol az active.

Buy books not gear.

(#407) istvan07 válasza optikus (#406) üzenetére


istvan07
csendes tag

Tegnap még fenn volt.....hihetetlen az egész dolog.
szerintem az erőltetett IP 67 histórián csuszott el a dolog,mondjuk ez csak egy személyes vélemény,de ezen a fórumon is olvastam hasonlót már.
Gondolom,hogy ha nem forgalmazzák,nem is nagyon frissitik...
Pár hónapja ugyan ezt csináltál az LG 4x HD-vel,ami egyébként egy remek készülék,de igy járt.
Ezzel együtt nem bántam meg természetesen a vásárlást
Mi vagyunk az utolsó buckalakók :0)

(#408) optikus válasza istvan07 (#407) üzenetére


optikus
senior tag

jo fel eves aztan kakukk. sztem a tft se tett jot a hirnevenek. pedig nem az szamit hanem a megvalositas. de ettol meg orulok hogy sikerult megcsipni az uccso darabok egyiket. persze fuggetlenbe meg kapni errearra, de ha mar huseget kotottem akkor ki akartam hasznalni a kedvezmenyt, es olyan telora ami nekem tetszik.

voltam ma szilo tokert. volt is, igaz az arat nem voltak kepesek kiirni. nagyobb gond az hogy sorszamozos fossag miatt nem tudtam senkit megkerdezni, 20 percet vartam, de egy ember nem jutott beljebb, komolyan mondom viszed a penzt es mintha nem kene nekik. mindenki csakk alldigalt meg telefonalgatott de nem haladt. raadasul az egyik pultot elfoglalta a gundeltakacs meg a nocije azok is telot vettek de ahogy elneztem nekik se lett gyorsabb az ugyintezes. vegul eljottem, meg negyen voltak elottem, hat majd tan hetvegen :W

Buy books not gear.

(#409) GP-Sz válasza optikus (#408) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Miért, mi a gond a kijelzővel? Szerintem teljesen fasza ez a kijelző.

(#410) optikus válasza GP-Sz (#409) üzenetére


optikus
senior tag

Nekem semmi, de amint meghallja valaki hogy nem ips/oled hanem "csak" tft, maris jon a fincsorgas hogy az gagyi. Persze a kinai dzsunka telo tft az az is, de amikor eloben latjak ezt akkor jon a meglepi.
De amig valaki a speckot nezi a webshopban akkor konnyen atlepi mert elavult tft es lep a kovetkezore.

Buy books not gear.

(#411) general válasza general (#405) üzenetére


general
addikt

erre valaki? sajnos sehol nem kapok választ :( ..

[ Szerkesztve ]

(#412) migabi24 válasza general (#405) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ebben és a sima s4-ben is qualcom beépített van, de ne aggódj piszok jól szól

(#413) istvan07


istvan07
csendes tag

Csavarjunk egyet a dolgon:
Ugye az ember telefont igényeinek és pénztárcájának megfelelően választ-jó esetben
Irtam annó,hogy folyt a nyálam ezért a készülékért,de ugye az a fránya minimálbér.....
Ehez képest történt a leértékelés,és a flottakedvezmény egybeesése,igy a vásárlás szinte ajándék volt,és az is marad,mert a termék ugyanaz,ami a vágy tárgyát képezte.
Gondolom alkatrész és egyéb lesz hozzá.
Ugyhogy boldog vagyok,maradtam tisztelettel

:)

(#414) istvan07


istvan07
csendes tag

Visszatették a Telenor kinálatába.

(#415) optikus válasza istvan07 (#414) üzenetére


optikus
senior tag

Talaltak a raktar aljan egy darabot :)

Megvan a szilo tok, ma kb 2 perc alatt sikerult a muvelet. 1800 piz, durva hogy a szembe levo kutyafaxa gsmben 2500-ert merik. Igaz a speedshopban meg 1e (bar lehet az egyszerubb meg nekem baromi messze vannak).
Atlatszot vettem de nem teljesen az S vonal van a hatuljan es a fele matt feher. A fogasa igy mar sokkal jobb lett. De a hangerot ez is nyomkodja :)

Buy books not gear.

(#416) odon001 válasza istvan07 (#414) üzenetére


odon001
csendes tag

Mire rászántam magam és a hűségem is lejárt, ma már hiába kerestem 7 telenor üzletben (budapest, vidék vegyesen) nem találtak nekem egy példányt sem. Gyanítom már nem is fognak, úgyhogy ez csak álom marad. :)

(#417) istvan07


istvan07
csendes tag

Mivel ismét kinálatban van,remélem tudsz vásárolni.
Szegeden 3 helyen néztem,mire lett 1 azaz 1 darab

(#418) szatmazs


szatmazs
csendes tag

Sziasztok! Nálatok nem lazult ki az usb csati gumiajtaja? Az enyémet a szervízes egyből átvette, amikor meglátta, pedig egészen addig próbált rábeszélni a prémium service-re az eredeti problémámmal (akkupúposodás) kapcsolatban.

(#419) kótyagos42 válasza szatmazs (#418) üzenetére


kótyagos42
csendes tag

Szia
Mi ez a prémium szerviz,engem is erre akart rábeszélni,gyenge térerő és melegedés miatt.

(#420) szatmazs válasza kótyagos42 (#419) üzenetére


szatmazs
csendes tag

Elvileg kijön egy szerelő és megpróbálja megjavítani a helyszínen a telefonodat, de csak rendes gyári garival rendelkezőknek szól. Nekem 6 napra adtak volna időpontot ezért bevittem személyesen. Mondjuk lehet hogy így sem jártam jobban, mivel ezek a gyorszervízek tulajdonképpen csak átvevőpontok. Még egy akkumlátorcserét sem tudtak megoldani.
A térerő probléma mit jelent? Ha jobban belegondolok én sem láttam még soha 3 pálcikánál többet pedig Budapest belvárosában töltöm a legtöbb időt

(#421) kótyagos42 válasza szatmazs (#420) üzenetére


kótyagos42
csendes tag

Én vidéken lakom családi házban,bent a lakásban ajtó vagy ablak közelében lehet csak telefonálni, udvaron ha nadrágzsebbe teszem már vége.

(#422) Soj válasza szatmazs (#420) üzenetére


Soj
tag

A Prémium szerviz a gyakorlatban annyit jelent, hogy egy trans o flex futár jön a kért időpontban, elviszi, megcsinálják, visszahozza. Samsung honlapján ha regisztrálod a telefont akkor kapsz még két gratis hónapot.
Simán megéri.

(#423) pszili8


pszili8
aktív tag

Közeledik a Kitkat frissítés.....

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#424) Soj válasza pszili8 (#423) üzenetére


Soj
tag

Nem vagyok nagy angolos, de ez nem az USA modellekről szól?

(#425) pszili8 válasza Soj (#424) üzenetére


pszili8
aktív tag

De,az USA-ban mától frissítik a felsorolt modelleket,gondolom ránk is sor kerül 1-2 hónapon belül....

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#426) zso73 válasza pszili8 (#423) üzenetére


zso73
veterán

Lájkolom !! Bár az ottani Active más számú...Valam iI537..

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#427) optikus válasza szatmazs (#420) üzenetére


optikus
senior tag

en is bp-en vagyok, bent is kijebb is de mindig 5 palcikas a dolog. azt vettem eszre hogy a mobilnet (telenor) emblemaja valtozik. altalaban H-betu de neha atmeg E betusre. hogy ez mit jelent azt nem tom...

Buy books not gear.

(#428) optikus válasza zso73 (#426) üzenetére


optikus
senior tag

ott a gsm halo is mas, meg ugye mas szamon szokott minden futni ne lehessen szurkeimportolni.

Buy books not gear.

(#429) optikus válasza szatmazs (#418) üzenetére


optikus
senior tag

nekem ugyan eleg uj meg a gepem, de eleg idegesito ez a gumibizbasz, tekintve hogy naponta min 1xer radugom, de inkabb mindig amikor tolto kozeleben vagyok. ha nem lenne garos mar reg szetszedtem volna es kiszedtem volna (vagy csak siman levagom, uszkalni sosem fogok vele :Y ).

de a masik idegesito ez az uzenet hogy toltes utan dugjam vissza a gumit. oke egyszer meg megertem hogy kiirja de minden alkalommal miutan kihuzom? :W
nem lehetne ezt kiiktatni belole?

Buy books not gear.

(#430) -Mosquito- válasza Soj (#422) üzenetére


-Mosquito-
őstag

A gyári garanciával rendelkezőnek.. :K A sufni gsm boltosnál ez nem játszik,ahol se számlát/garancia levelet nem kapsz.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#431) HThomas válasza optikus (#427) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

E- EDGE, H - HSDPA, illetve szokott még H+-t is kiírni. Az elérhető mobilhálózat sebességére utal. Keress rá neten.

(#432) csucsu21


csucsu21
aktív tag

sziasztok
most tervezek 1 ilyen telót venni.
Az lenne a kérdésem hogy aki huzamosabb ideje használja milyen tapasztalatai vannak vele ?
olvastam hogy az aksi púposodik nem csak itt külföldi fórumon is olvastam pár ilyen problémás készülékről
ez mennyire igaz?
valamint a kijelző mennyire bírja a strapát ( mennyire karcolódik)?
valamint bármilyen pozitív negatív észrevétel hiba érdekel.
előre is köszönöm a válaszokat.

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#433) GP-Sz válasza csucsu21 (#432) üzenetére


GP-Sz
senior tag

4 hónapja használom, szerintem elég aktívan és nincs vele gondom. Az akkunak semmi baja, a kijelző nem karcolódik.

(#434) HThomas válasza csucsu21 (#432) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

én sima S4 userektől hallottam akksi problémákat, de nem para, mert gariban cserélik. Valszeg ugyanez igaz az Activera is. Egyébként nekem is Active van, igaz csak kb három hónapja, de elégedett vagyok vele.

(#435) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Rendben köszönöm a válaszokat .

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#436) Ace882 válasza csucsu21 (#432) üzenetére


Ace882
tag

Hali!

Nekem 3 hónap után púpos lett az akksi (garban cserélték). A telefont azt nagyon szeretem az akksit leszámítva szépen és gond nélkül muzsikál. Szerintem egy próbát megér :)

Ahogy múlnak az évek, egyre több a fiatal körülöttem.

(#437) zso73 válasza csucsu21 (#432) üzenetére


zso73
veterán

Sokan panaszkodnak, hogy visszhangos a telefonálásnál a beszéd, és saját magukat is hallják vissza. Legtöbb embernek zavaró...Fülessel kiküszöbölhető. Lehet, hogy a hang beállítások között van valami elkotorva....

Nektek is van ilyen problémátok ?

Nekem az akksival nincs gond. Viszont ez nagy gáz, ha púposodik, mert a vízállóságot kizárja..... :Y

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#438) szatmazs


szatmazs
csendes tag

Ma jött vissza a készülékem a szervízből. Akkupúposodással, kikapcsolgatással és az usb csati gumiajtajának lötyögésével adtam be. Korrektül intézték. Kaptam egy új fóliás telefont.
Sajnos holnap vihetem vissza mert nem tudom bepattintani a hátlap közepét a vízállósághoz. (Próbáltam vagy ötször és az előző készüléknél elsőre ment, valószínűleg nem én vagyok ügyefogyott.)

(#439) HThomas válasza szatmazs (#438) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Ez a púposodás egyébként mennyire látványos? Elkezdi felnyomni a hátlapot, vagy csak akkor látszik, ha kiveszed és jól megnézed az akksit?

(#440) Soj válasza HThomas (#439) üzenetére


Soj
tag

Én nem vettem rajta észre, pedig a szervíz szerint fel volt... :D

A hangminőséggel sincs problémám, sőt!

(#441) szatmazs válasza HThomas (#439) üzenetére


szatmazs
csendes tag

Pontosan, már nyomta lefelé a hátlapot és rondán el volt deformálódva . A hátlap hibával kapcsolatban kiderült hogy nem volt rajta az a pöcök, amivel a közepén be lehet pattintani hátlapot. Nem letört, nyoma sincs. Kihívtam a premium assistance-t.

(#442) DEARevil válasza szatmazs (#441) üzenetére


DEARevil
tag

Kezdek lassan félni attól,h nekem is lesz valami akku probléma :) az szerintem előny,h az enyémben minden korea :)

[ Szerkesztve ]

(#443) kótyagos42


kótyagos42
csendes tag

Sziasztok!
Erről az alkatrészkódról valaki tudna mondani valamit,még is mi ez mert a szerviz lapról nem derült ki
GH82-07438A
Köszi

(#444) Fricy78 válasza kótyagos42 (#443) üzenetére


Fricy78
tag

Vélhetően ez a kijelző, figyelembe véve az alkatrész árat (462 euro), illetve, hogy a kijelzők között található.

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odabaszol az ásóval, oszt haladsz tovább!"

(#445) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Nem lesz szerencsém ezzel a készülékel sem a multkor az lg g pro-val jártam így most meg már ezt nem lehet kapni ( csak néhol függetlenül )
szerintetek elő fordulhat még hogy lehet lesz kapni szolgáltatónál ?
jah és mi arra az esély ha kapok is hogy egy olyan készüléket kapok amit már valaki egyszer vissza vitt ( javított készüléket ) kapok

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#446) optikus válasza csucsu21 (#445) üzenetére


optikus
senior tag

hat nem tom lesz e meg, nem sokaig tartott, telenornal most megint nincs listan. gyanitom lassan vege.

sufnigsm-ben barmi lehet, de gondolom egy hivatalos boltban ilyet nem jatszanak.
a mm-ban meg a extremnel azt mutatja van raktaron, akar azonnalra is, csak hat ugye teljes aron (150e) ami azert nagyon sok. ennyiert biztos nem vettem volna meg kp, ezert lett inkabb a huseges.

Buy books not gear.

(#447) optikus válasza csucsu21 (#445) üzenetére


optikus
senior tag

nekem meg a g2 is tetszett. eleg combos cucc. es azt most kapni is. mas kerdes hogy nagyon plasztik a cucc, a demo keszuleknek mar le volt kopva a hatuljan levo kapcsolo. ez pedig alap hogy jol meg kene csinalni hisz azon fexik fel leteve.

Buy books not gear.

(#448) istvan07 válasza optikus (#446) üzenetére


istvan07
csendes tag

Igen....a telenornál kegyvesztett lett,pedig állat gép,egyre intenzivebbé válik a kapcsolatunk :0)
Mondjuk igy nem csökken tovább az ára,nem csinálnak belőle gagyi kategóriát.

(#449) csucsu21 válasza optikus (#447) üzenetére


csucsu21
aktív tag

igen nézegettem én is függetlenül is de meglévő előfizu mellé szeretném venni azért úgy nem mind 1 hogy 150 vagy 70K huf
nézegetem folyamatosan a netem a helyi üzletbe is szóltam ha esetleg fel bukkanna 1 készülék akkor repülök is érte

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#450) optikus válasza csucsu21 (#449) üzenetére


optikus
senior tag

azert a 70k eros tulzas mert kifizeted a huseggel kamatostul, nem jotekonysagi intezmeny az :N
(egyebkent asszem 60k volt 2 ev huseggel)

Buy books not gear.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.