Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6751) zsoki válasza emvy (#6750) üzenetére


zsoki
csendes tag

Szóval a rövidnadrágzseb már necces, ugye?

(#6752) emvy válasza zsoki (#6751) üzenetére


emvy
nagyúr

Nyilvan megoszlanak a velemenyek, de ott mar eleg hulyen nez ki ez a meret szerintem.

while (!sleep) sheep++;

(#6753) hanti válasza kali (#6748) üzenetére


hanti
senior tag

Biztos szürke importos. Szerelő nem nagyon érdekli, ez volt a legolcsóbb. :K

(#6754) zsoki válasza emvy (#6752) üzenetére


zsoki
csendes tag

És hogy máshogy hordja az ember ilyenkor? Táskát azért nem hordanék csak emiatt.

(#6755) emvy válasza zsoki (#6754) üzenetére


emvy
nagyúr

Sehogy. Zsebben, es elfogadod, hogy hulyen nez ki meg kenyelmetlen.

while (!sleep) sheep++;

(#6756) Maranello74 válasza zsoki (#6749) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Az, hogy nagy az tény, nem vágom zsebre(már az s 5-öt sem vágtam zsebre) . Viszont minden másért megéri. Én is sokat vacilláltam az s5 után(előtt is) de amikor kézbe fogtam eldőlt, vissza sem adtam az eladónak. Ha egy s5 neked nagy akkor ez is az lesz de ha meg tudsz barátkozni az s5 méreteivel akkor ezt sem fogod túl nagynak érezni. Szerintem a mai csúcstelefonok mind nagyok kivéve az alphát, akkor meg tökmindegy, hogy 5,5" vagy 5,7".Ez legalább jó. A multkor a legújabb Z vel hasonlitottuk össze, ráfektetve majdnem ugyanakkora.

[ Szerkesztve ]

(#6757) kali válasza zsoki (#6751) üzenetére


kali
legenda

szia,

attól is függ, hogy mekkora az a (rövid)nadrág, illetve azon a zseb, valakinek úgy sem problémás, másnak meg a legnagyobb nadrágja zsebében is, legyen szó annak méretéről vagy fazonjáról, ezt embere válogatja, így látatlanban nehéz erre bármit is mondani, de a note 4 alapban nem a kisméretű telefonok közé tartozik, érdemes számolni a kiterjedésével.

(#6758) varsam válasza zsoki (#6754) üzenetére


varsam
őstag

Note 4 még nem volt nálam nyáron, de 2 és 3 már igen. Számomra nem volt rosszabb mint hosszú nadrágban, igaz volt hogy a rövidnadrág oldalzsebében volt a teló, mert a simából kilógott :D Leülni meg sehogy nem lehet vele, én farmer zsebből is mindig kiveszem.
Övtáska esetleg még opció lehet, az nyáron nálam alap dolog a pénztárca, kulcs stb miatt.

(#6759) darkarthur válasza zsoki (#6754) üzenetére


darkarthur
senior tag

Mellesleg elég lapos, emiatt nem túl zavaró zsebben hordani számomra.

Samsung S23 Ultra 5G

(#6760) joey04 válasza zsoki (#6751) üzenetére


joey04
titán

engem a note 3 nem zavart úgy sem, csak ha busz után futottam :DD

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#6761) MaCS_70 válasza joey04 (#6760) üzenetére


MaCS_70
félisten

Miért nem szálltál inkább fel rá? :)

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#6762) Próféta válasza MaCS_70 (#6761) üzenetére


Próféta
tag

+1 :C

(#6763) Risard válasza DeathAdder (#6726) üzenetére


Risard
aktív tag

A g3 ban 800 as snap proci van ha jól tudom!Azért is volt gond a qhd kijelzővel mert kevés volt neki de arra már jött ki hivatalos lolli! Bár haver mondta nem az igazi gyorsabban merül mint KK val!

(#6764) Risard válasza zsoki (#6749) üzenetére


Risard
aktív tag

Mekkora méret? Szerintem Nagyon jó! Nexus 4 után hamar megszoktam s nem zavar! Sőt jó! Igaz csak pár napja van meg a teló de eddig sem hordtam zsebben! Okmányok miatt úgyis van kis divattáska abban ez is simán el fog férni nyárra!Könnyen megszokható szerethető méret!

(#6765) #18001664 válasza zsoki (#6751) üzenetére


#18001664
törölt tag

Zsebfuggű...nekem a Lumia 1520 minden rövidnadrág első zsebèbe befért, kivéve egybe. Pedig nem vagyok egy Bud Spencer alkat.

(#6766) migabi24 válasza Risard (#6763) üzenetére


migabi24
nagyúr

G3-ba 801 van, de hiába van a Note 4-be 805 ugyanúgy laggol mint a G3

(#6767) #18001664 válasza migabi24 (#6766) üzenetére


#18001664
törölt tag

Nem mindenhol laggol...nekem a Galaxy Apps laggol a leginkább, de az is csak míg betölt.

[ Szerkesztve ]

(#6768) Risard válasza Risard (#6763) üzenetére


Risard
aktív tag

Ja bocs olvasom közben írtad hogy koreai g3 !!
És igaz 801 van benne! :)
G3 al nem csak laggolás gond van! hanem akku gond is !

[ Szerkesztve ]

(#6769) Risard válasza #18001664 (#6767) üzenetére


Risard
aktív tag

Ez szerintem a sok samsung csecsebecse műve! Meg a jó optimalizálásé!!

(#6770) DeathAdder válasza migabi24 (#6766) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én tegnap este raktam fel 5.0.1 romot a 2013-as snap400 -as, adreno305 moto g-re (igaz GPE), de bazzeg mindenhol simább mint a note 4. Tudod milyen élmény a kártyapakliszerű alkalmazásváltót görgetni ez után?
Ezzel csak azt akarom mondani, hogy szerintem itt valami nagyon el van baszva, és ha megjön a Lolli akkor minden rendben lesz. Nehogymár ezen a monstrumon laggoljon majd, ha egy szaros moto g -n jó... :D

Szóval én bizakodó vagyok, és mostmár teljesen biztos vagyok benne, hogy kivárom az új főverziót mielőtt eladnám, mert ettől eltekintve szerintem nem az elfogultság beszél belőlem ha azt mondom a ma kapható legjobb telefon :K

(#6771) #18001664 válasza Risard (#6769) üzenetére


#18001664
törölt tag

Olyan sok Samsung csecsebecse nincs szerintem...vagy mire gondolsz pontosan?

(#6772) #18001664


#18001664
törölt tag

Rendelni fogok tokot Ebay-ről...ha valakinek van eredeti tokja ( pl. Spigen ) az szóljon és megrendelem az utánzatát. Így kiderül milyen is egy utánzat minősége.

Akár linkelhettek is, amelyik tetszik azt megrendelem magamnak.

[ Szerkesztve ]

(#6773) joey04 válasza #18001664 (#6771) üzenetére


joey04
titán

minden samu által hozzáadott extra. abból meg rengeteg van (aminek nagy része a legtöbb ember számára fölösleges, hiszen az az első kérdés, hogy ezeket hogy lehet törölni, vagy legalább tiltani)

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#6774) Próféta válasza #18001664 (#6772) üzenetére


Próféta
tag

Spigen Tough Armor és Case Wallet. Lehet választani. :)

(#6775) leslien válasza DeathAdder (#6770) üzenetére


leslien
nagyúr

csodák nincsenek... talán majd amit korábban linkeltem S6 ban vagy emiatt csúszik a miénk is...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#6776) gabesz839 válasza joey04 (#6773) üzenetére


gabesz839
senior tag

Ez teljesen így van. Plusz még a Telekom szar alkalmazásaival is ez van

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#6777) Icetee


Icetee
aktív tag

Sziasztok!

Gyári töltőt honnan lehet beszerezni? Egyik ismerősöm elhagyta az övét és sehol nem talált.
Neten félek neki rendelni, mert képen az van és mi van ha valami hamisítványt küldenek 6-8 ezerért? :(

(#6778) #18001664 válasza Icetee (#6777) üzenetére


#18001664
törölt tag

Nézd meg az értékeléseit, ha jó akkor biztos nem ver át...

(#6779) Próféta válasza Icetee (#6777) üzenetére


Próféta
tag

Amikor a note 10.1 ceruzájához kerestem hegyet, a Samsung helpdesk azt mondta, hogy a márkaszervizeknél tudom beszerezni. Szerintem töltő is van náluk.

(#6780) DeathAdder válasza leslien (#6775) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szerintem rendben lesz, rendben kell lennie :K

Full stocktól persze nem várok csodát, de kicsit belenyúlva biztosan ki lehet hozni belőle majd a kívánt hatást :)
és tényleg nem bántásból a samu felé, de szerintem Te is egyezel azzal, hogy nexus közelébe legfeljebb akkor érhet ha megválik a TW-től, mindenesetre én kíváncsian várom a fejleményeket :R

(#6781) Maranello74


Maranello74
aktív tag

Üdv srácok, köszönöm szépen a segítséget amit kaptam, ezennel átköltözöm az alpha topikba.

(#6782) migabi24 válasza Maranello74 (#6781) üzenetére


migabi24
nagyúr

Érdekes váltás

(#6783) zack válasza migabi24 (#6782) üzenetére


zack
nagyúr

Hát ja. De ha neki az kellett, használja egészséggel. Szerintem baromi xar csere, de ez csak egy vélemény.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6784) Maranello74 válasza zack (#6783) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Kaptam egy csomó pénzt amit majd az alphához téve ráköltök egy s6ra.
Így már jó?

[ Szerkesztve ]

(#6785) joey04 válasza Maranello74 (#6784) üzenetére


joey04
titán

hát szvsz nem, nem jó így sem. :(
persze a te döntésed.

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#6786) #18001664 válasza Próféta (#6774) üzenetére


#18001664
törölt tag

Spigen Tough Armor utánzat megrendelve. :)
Rendeltem pirosat és szürkét is...majd meglátom melyik marad nekem [moderálva].

[ Módosította: radi8tor ]

(#6787) migabi24 válasza Maranello74 (#6784) üzenetére


migabi24
nagyúr

Mennyi az a csomó? Mert az alpha se olcsó gépezet

(#6788) Maranello74 válasza joey04 (#6785) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Meglátjuk. Mindenesetre az ismert negativumoktól eltekintve(kamera, akkuidő, bővíthetőség, kijelző) a sebessége olyan mintha az öreg fateknőn motorra cseréltem volna az evezőket. Nameg elfér a zsebembe.
Odaadtam volna valakinek a cégnél a notot de nem kellett senkinek, igy röpült.

(#6789) leslien válasza DeathAdder (#6780) üzenetére


leslien
nagyúr

de szerintem Te is egyezel azzal, hogy nexus közelébe legfeljebb akkor érhet ha megválik a TW-től,

max cm12 vel....

amikor megvettem a note 4 et akkor tisztába voltam vele h búcsút mondhatok a Nexus feelingnek,de kaptam egy profi és abszolút használható készüléket ..( bár hozzá teszem h a napokban fogon visszatenni a 4.4.4 et a nejem Nexus 4 re mert 5.0.1 lolli szarakodik .) akkor most hogy is van ez Google aha köszi lolli? :N

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#6790) ity700 válasza nggabi (#6744) üzenetére


ity700
csendes tag

Szia! Csak jelezném, h nekem rengetegszer eldobálja a hívásokat pedig direkt kicseréltettem a kártyát (telenor)! Bevittem a szervízbe mert a prémium garis szervíz csak ünnepek után tudott volna jönni (bár így is akkor lett kész), de szinte ugyan azok a hibajelenségek. Szerintem nem is csináltak vele semmit! A brutusz kapcsolatot is megszakítja az autós kihangosítóval! Szóval az N 3 stabilabb volt.

(#6791) mycso válasza leslien (#6789) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ez úgy van (mármint a frissítéssel), minden egyes telefonnál, hogy írkál be a fórumra a user, hogy kocsog gyártó/szolgáltató, mert nem adja ki az új romot, bla-bla (jelzem, ekkor van egy szinte vagy teljesen tökéletesen működő szoft a telefonján, de az isiben a jenőnek már dzselibín van). Viszont amikor kiad egy újat pár a user-nek nemtetsző változással zárt boot-al (nincs downgrade), akkor meg megint pislogás és újból: kocsog gyártó/szolgáltató.
Tehát igazából én ezt nem is értem és annyi topikban, annyi készüléknél átéltem már ezt, hogy szörnyű. Nyilván nem mindenki van így vele, de sokan sajnos ilyenek...kell az új szoft, mert KELL!

Ezért írtam régebben, hogy én a note-al a jelenlegi szoftal teljesen elvagyok, semminek nem érzem a hiányát, semmi nem kell pluszban, egyszerűen nem érzem szükségét egy újabbnak..

(#6790) ity700: nekem hívásdobálós problémám nincs, viszont a net tud jókat, ezt most nem is tudom, hogy a szolgáltató vagy a telefon számlájára írjam (inkább utóbbi). LTE, szép és jó dolog, mondjuk pesten, de felénk ahol alig-alig akad van baj auto. módban. Olyat csinál, hogy alacsony lefedettségű lte területen sem vált h/3g-re, hanem áll minimum térerővel a határon --> net nem működik, majd vált h/3g-re full térerőn, net még mindíg nem megy vissza vált lte-re és így tovább örökre.
Tehát lte letilt és akkor használhatom a netet, bár ez annó megvolt 2g/3g esetén is, csak ott alacsony h/3g esetén gyorsabban eltudta dönteni, hogy inkább a 2g-t választja (fél-1perc nettelenség), de itt lte-h/3g esetén szörnyű --> használhatatlan.
Hívással olyat szokott csinálni, hogy rányomok a számra tárcsáz --> nagy semmi, aztán 10-20mp után el is indul a hívás, bár gyanítom ez összefügghet az előző problémával.

Tudom a megoldást: tiltsam le az lte-t, vagy költözzek pestre....

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#6792) DeathAdder válasza leslien (#6789) üzenetére


DeathAdder
veterán

CM12 már most rendben van ahogy elnézem (csak egyelőre nincs C-re), gyönyörűen folyik az alkalmazásváltó görgetése, jól néz ki az egész. Úgy néz ki egy nagyon hosszútávú kapcsolat elébe nézek, ha ez valóban ilyen lesz :K
Csak nem tudom az spen fícsörökből mi maradhat :F

[ Szerkesztve ]

(#6793) kali válasza mycso (#6791) üzenetére


kali
legenda

pedig ha valaminél, akkor a hálózati módok nem megfelelő árkapcsolásánál és az olyankor elhaló adatkapcsolatnál a szolgáltatóra kell először gyanakodni, mondom ezt azért, mert két hazai szolgáltatónál is sok ilyen panasz van, és a készülék típusok tekintetében is elég nagy a szórás, és nem csak független, hanem szolgáltatós telefonokkal is, ráadásul nem csak android, hanem ios fronton is - lehet, hogy más platform esetén is, de azokat nem követem sem itt, sem pedig máshol -, több iphone típus is érintett, lehet olvasni róla nem csak a szolgáltatós, hanem az iphone...stb. témákban is, hívás során nem - vagy csak késve - kapcsol át megfelelő 3g módozatba, lte hálón meg ugye (még?) nem működik a hívás/sms, így rövidebb vagy hosszabb ideig elérhetetlen a telefonszám, vagy leesik nulla közelébe az lte sebesség, és csak a telefon újraindítása vagy repcsis mód és vissza segít, tehát ha a készülék újra feljelentkezik a hálózatra.
összetettebb lehet a probléma, mert sok esetben a sim kártyák cseréje sem segített, ráadásul azonos típusú készülékek esetén sem mindegyiknél jelentkezik a hiba, még azonos helyen sem, illetve az egyikkel x helyen igen, de y helyen nem, a másik készülékkel fordítva, vagy még eltérőbben.
figyelgetem most én is rendesen a telefont, mert hiába vagyok a fővárosban, megfordulok gyakran olyan helyen is, ahol minimum értéket mutat az lte térerőre, bár sebesség vagy más tekintetben így sincs probléma;

lte

[ Szerkesztve ]

(#6794) S e t h


S e t h
nagyúr

Ez a matt fólia esküszöm kicsinálja a szemeimet, vagy csak erre fogom, mivel a melóban, illetőleg itthon a monitor előtt, plusz még a telefon kijelzőiét is figyelve kezd sok lenni a terhelés.
Fényes fóliám már volt anno, de mivel annyira gyűjtötte a nyomokat most mattot próbáltam, de kb. olyan mintha a kijelző lényege veszett volna el.
Még sosem próbáltam tempered glasst, igazság szerint azt sem tudom mi fán terem, főleg azt nem tudom van-e most olyan típus, ami nagyjából korrekten lefedi az egész kijelzőt, vagy úgy egyáltalán, érdemes-e megvásárolni, vagy ez is úgy eszi az ujjnyomot, mint a fényes fólia, jobb-e egyáltalán mint a fólia és ha igen miért?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6795) ΞΔGLΞ válasza Maranello74 (#6788) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Akkor a te készülékeddel valami gáz volt. 3 napja vettem egyet a kislányomnak egy alpha-t a szülinapjára, és legtöbbször sebességben a note simán jobb, vagy egyformán teljesítettek, pedig én aztán mindig leírom, ha egy hardveremnek valami xarsága van, nem olyan vagyok, mint az emberek 99%-ka, hogy a megvett hardver(eke)t védik még akkor is, ha szar az egész. De most ilyenről szó sincs. A másik, ha még igaz is lenne, az evezős példád egy cseszett erős túlzás!

(#6790) ity700

Nekem folyamatos BT kapcsolat alatt van (két autóban is) és fülesen is, de még soha nem vesztett jelet, amióta használom.

----

[ Szerkesztve ]

(#6796) Maranello74 válasza ΞΔGLΞ (#6795) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Nem volt annak semmi baja, de az alpha gyorsabb.A notnál a kijelző meghajtására megy el az erő, csoda, hogy nem laggol orrba szájba mint egy G3(a samunál jobb munkát végeztek).
Nekem a note semmivel sem volt gyorsabb az s5nél.

[ Szerkesztve ]

(#6797) Bossi válasza kali (#6793) üzenetére


Bossi
őstag

A T-mobile szolgáltatásánál biztos van valami probléma... amikor G2 volt ott is ingadozott jel, nélküli idő mindig volt G3-nál is most Note 4-nél is nem hiszem, hogy minden alkalommal rossz készüléket fogok ki...

(#6798) hanti válasza ΞΔGLΞ (#6795) üzenetére


hanti
senior tag

Mert a tied C-s, főleg a szolgáltatós F-s re vannak panaszok, érdekes hogy ott sem mindenki elégedetlenkedik.

(#6799) ForRedGlory válasza S e t h (#6794) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A tempered glass utcahosszal a legjobb, mar ha van olyan a Note 4-re. HTC One telefonomon volt es nagyon-nagyon jo volt. Igaz, hogy draga, de a kozelebe sem er semmifele folia.

(#6800) boksz válasza Maranello74 (#6796) üzenetére


boksz
senior tag

Ezt a hülyeséget !.....

https://www.flickr.com/photos/boksz/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.