Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29951) mtm800 válasza laszlolczka (#29950) üzenetére


mtm800
senior tag

Ezt is próbáltam már. Nem jött össze . Nya de ebédszünet alatt nekiugrasztom megint ...max restore sd card lesz a vége... :))

(#29952) pzoley válasza mtm800 (#29951) üzenetére


pzoley
őstag

A Philz Touch 6.x-es verziói nem tudják az új aroma scriptjeit futtatni, ezért szokott lefagyni. A tuti verzió a v5.15.0. [link], próbáld meg ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#29953) atomeec válasza pzoley (#29952) üzenetére


atomeec
senior tag

Ugyanazt az 5 pont valahanyas verziót használtam, ami a topik telepítési videójában van, nálam a végén a lefagyás akkor volt, mikor kiírta, hogy a bekapcs gombbal indítsam újra elakadás esetén, de nem jutott túl a Samu logón (hagytam vagy fél órát). Persze most ez nálam volt és most működik, lehet mtm800 kollégának megoldás lesz :R

(#29954) mtm800 válasza pzoley (#29952) üzenetére


mtm800
senior tag

Üdv! Igen tudok róla...5-ös verzió van fent. Kösz

(#29955) beleszólok


beleszólok
senior tag

Hátha valakit érdekel: összeszedtem, hogy a gyári 4.3-as Android mennyi új problémát hozott nekem.
Nem nagy gondok, inkább bosszantó apróságok többnyire.
Ha valamiről kiderül, hogy az én hibám, netán korábban is így volt, csak nem vettem észre stb., azt a blogon jelezni fogom. (esetleges észrevételeket inkább oda várom, ide nem nagyon fogok visszajönni, ha rajtam múlik)

http://samu43.blog.hu/

[ Szerkesztve ]

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#29956) fRooStzzZ válasza beleszólok (#29955) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Latom elegedett vagy vele teljesen. :)
Sajnos nincs megjeleníthető bejegyzés...

(#29957) generic válasza beleszólok (#29955) üzenetére


generic
senior tag

Ez egy jó leírás, köszönjük. :)

(#29958) beleszólok válasza fRooStzzZ (#29956) üzenetére


beleszólok
senior tag

Még mindig? Mert amikor beküldtem, elfelejtettem élesíteni. :)
És igen, igazad van: nagyon elégedett vagyok vele. :(

Olyan csekélységeket, mint az ízlésficamos designere az új számológépnek, már meg sem említek.

[ Szerkesztve ]

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#29959) mtm800


mtm800
senior tag

Hm, lehet h csak éhes volt a gazda, simán felment a DN3. Bár az x akta közel sincs lezárva...:

:D

(#29960) nagyj74


nagyj74
senior tag

Sziasztok. Jelenleg a T-s Note 2 LTE-n 4.3 Nordic hivatalos rom van. Gariztatnom kéne az akksi miatt. Szerintetek, ha felrakom a német T-s 4.3-at, akkor tudom gariztatni? Vagy belekötnek?

(#29961) zoleeno1 válasza nagyj74 (#29960) üzenetére


zoleeno1
addikt

Elviekben mivel gyári rom az is, nem fognak bele kötni. A lényeg, hogy a knox meg a download mód nullán álljon. Ha házhoz kéred a szerelőt, az szinte biztos, hogy nem fog foglalkozni vele.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#29962) Dr V válasza beleszólok (#29955) üzenetére


Dr V
őstag

Nálam a led mintha erősebb lenne, az akksit meg rendesen tölti. A fényérzékelő is megy rendesen. A hangszóró recsegése szinte teljesen elmúlt. Eddig RR3ban nem szerette a V8at :)

(#29963) nagyj74 válasza zoleeno1 (#29961) üzenetére


nagyj74
senior tag

Köszönöm. ROM és a Knox számláló nullán van, Azt leellenőriztem.
Ezek szerint nem is kéne görcsölnöm a a német rommal, maradhat a most rajta lévő gyári Nordic 4.3, ugye?

(A Sammobile-t nézve mintha a német romot nem támogatná a KIES. A KIES logó halványan jelenik meg.)

[ Szerkesztve ]

(#29964) beleszólok válasza Dr V (#29962) üzenetére


beleszólok
senior tag

A LED fényereje és a kijelzőjé, valamint a fényérzékelő nálam határozott összefüggéseket mutat.
Nappali fényben, ha magam felé fordítom, mikor bekapcsolom, akkor a legalacsonyabb fényerőn indít.
Ha a mennyezet felé, akkor beállítja egy elfogadható szintre.
Ugyanez van a töltést jelző LED-del is. Ha épp felém van fordítva, mikor lekapcsolom a kijelzőt és töltőn van, akkor halványan világít. Ha az ablak felé fordítva kapcsolom le, akkor erős fénnyel.
De ezt elsősorban ebben a szobában csinálja, ahol általában tartózkodni szoktam.
Pl. szabadtéren nem ilyen feltűnő.

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#29965) beleszólok válasza beleszólok (#29964) üzenetére


beleszólok
senior tag

Kijelzőjé helyett kijelzőé értendő. :)

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#29966) s3nsitivity válasza beleszólok (#29955) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nálam ezekből semmi sem jelentkezett. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#29967) S e t h válasza beleszólok (#29955) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az aksival kapcsolatos töltési idő jelentős mérvű növekedése nálam is előjött, én is mértem 6 óra feletti töltési időt.A szervíz megerősítette, hogy a 4.3 miatt van, de vmit mégsem értek.Kaptam új töltőt, aksit, és azóta ismét 2,5 óra a töltés, szóval mégsem a rendszer a ludas vagy a frissítés gyengítette meg az aksit????

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#29968) laszlolczka válasza S e t h (#29967) üzenetére


laszlolczka
őstag

Az aksi végett volt.Sajnos ugyan ez van az S4-nél is.Vannak szar aksi szériák.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#29969) zoleeno1 válasza nagyj74 (#29963) üzenetére


zoleeno1
addikt

Igen, én hagynám a Nordicot

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#29970) nagyj74 válasza zoleeno1 (#29969) üzenetére


nagyj74
senior tag

:R köszönöm

(#29971) MurdR válasza beleszólok (#29965) üzenetére


MurdR
veterán

Lyó :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#29972) pusihusi


pusihusi
addikt

[link] Elég gagyi a csomagolásban, műanyag megint! [link] Nem cserélem le a Notet! :N :(

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#29973) s3nsitivity válasza pusihusi (#29972) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nekem se jön be..
Semmi fantázia nem lett benne.
A design-t is frissíthetnék.. a nótámat folyton S4-nek nézik :(((
Meg szvsz elég gagyi ez a design. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#29974) fdisk


fdisk
őstag

S5

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#29975) zoleeno1 válasza pusihusi (#29972) üzenetére


zoleeno1
addikt

+1, végig néztem a bemutatót, nekem sem jön be :( Ilyen nesze semmi fogd meg jól kategória. Az ujjlenyomat olvasó már videókon látszik, hogy nem olyan jó, mint az apple-nél, egy kézzel fel se tudod oldani. Az a pulzusmérő meg wtf? Kb nulla haszna van, a pontossága is annyi lehet, parasztvakítás csak. Egyetlen dolog tetszett a gear fit, az szerintem jól néz ki :) Ez az IP67 is csak a samu szerint 67, mert a számozás alapján ez azt jelentené, hogy:

6- "A készüléktestbe semmilyen körülmények között nem juthat be por" - marhaság
7- "Vízállóság meghatározott nyomás mellett akár egy méter mélységig és meghatározott ideig" - marhaság, nem unibody a ház, már a bemutatón is elmondta az ipse, hogy nem lehet vízbe meríteni, szal ez sehol nem 7-es...

Úgy tűnik a sonynak megjött az esze, lecserélte végre a kijelzőt ips-re, legalébbis a z2-ben már az van. Ha ez így marad, a kövi telóm tuti sony lesz...

(#29970) nagyj74: nincs mit, majd írd meg, ha végzett a szerelő, hogy bele kötött e :)

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#29976) s3nsitivity válasza zoleeno1 (#29975) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Na ja a Z2 igen tetszős lett. :D
Én egy ip 67-es HTC-re várok már régóta. :DDD

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#29977) nagyj74 válasza zoleeno1 (#29975) üzenetére


nagyj74
senior tag

Rendben, bár ha beleköt, az egyenlő lesz szerintem a gari vesztéssel... Az azért fájna...

(#29978) zoleeno1 válasza nagyj74 (#29977) üzenetére


zoleeno1
addikt

Remélhetőleg nem fog... Ha akar, bele tud, mert ugye nem a magyar Tré által kiadott szoftver van rajta... Azt viszont jelen helyzetben nem tudod visszavarázsolni rá, már a magyar T 4.1.2-t. De a számlálók 0-n állnak, szerintem nem fog foglalkozni vele...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#29979) pusihusi válasza zoleeno1 (#29978) üzenetére


pusihusi
addikt

Hogy-hogy nem lehet? Ha a számláló 0 :F

Üdv. Feri!!

(#29980) pusihusi


pusihusi
addikt

"A KNOX alapértelmezetten már nem is lesz rajta az S5-ön, csupán azok vállalati célra vásárolt példányaira kerül fel."

Üdv. Feri!!

(#29981) fdisk válasza pusihusi (#29980) üzenetére


fdisk
őstag

Ez örömteli hír.
Akkor remélhetőleg a KK-ból már ki is veszik,mire ideér hozzánk.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#29982) pusihusi válasza fdisk (#29981) üzenetére


pusihusi
addikt

A mienkbe még raknak +1-et :D

Üdv. Feri!!

(#29983) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Tudok valami olyan mod-ot ami a lock screenen megjelníthető "personal messages"-t naponta átírja valamire? :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#29984) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok valaki telepített a 7105-re 4.4 romot, ha igen melyiket? Milyen?

Üdv. Feri!!

(#29985) s3nsitivity válasza pusihusi (#29984) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Engem is hasonló téma érdekelne most. :D
Mégpedig az, hogy vanilla ui-n mit tud a toll? :D
Illetve tudtok róla, hogy pl egy CM-re rá lehet varázsolni az air commandot? :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#29986) pusihusi válasza s3nsitivity (#29985) üzenetére


pusihusi
addikt

Mert felraktam az Omni romot de nem volt mobil kapcsolatom! De nem tudom miért?

Üdv. Feri!!

(#29987) zoleeno1 válasza pusihusi (#29980) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ez attól félek csak az alkalmazásra vonatkozik, a számláló attól ott lesz, meg a bootloader zárt marad. DE remélem én is, hogy nem így lesz és megint szabadon lehet majd romolni :)

"Hogy-hogy nem lehet? Ha a számláló 0" - ezt nem értem, mire írod, hogy nem lehet?

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#29988) atomeec


atomeec
senior tag

Olyat tud-e valaki, hogy miért vagy hogy lehetne, hogy DN3 alatt ha SMS-t kapok, akkor zárképernyőről megnyissa? Mert csak kiírja, hogy új üzenet és hiába nyomkodom, nem csinál semmit...így viszont nem sok értelme, van, mert se az SMS-t nem írja, se nem nyomkodható...vagy csak én vagyok - megint - béna? :B

(#29989) s3nsitivity válasza atomeec (#29988) üzenetére


s3nsitivity
addikt

rányomsz egyet aztán végig húzod az újjad mintha feloldanád :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#29990) atomeec válasza s3nsitivity (#29989) üzenetére


atomeec
senior tag

Köszi, majd kipróbálom :)
Másik kérdés. Szeretnék új kijelzővédő fóliát rá, valami nem fényeset (anti glare, matte). Ma egy kollégám telóján olyasmi volt. Mindegyiknek ilyen a tapintása meg a hangja? Játéknál is használható marad (mert lehet ugye zsírosodik a kijelző, de csúszik)? Márka ennél mindegy? Próbáltam nézni mik vannak, de nem találtam olyat, amit nagyon ajánlanának. Meg ha olyan, akkor nem cserélem, de nagyon befénylik a neon cső az irodában...

(#29991) s3nsitivity válasza atomeec (#29990) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ha találsz jót és be is válik, akkor szólj nekem is! :DDD

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#29992) vgergo


vgergo
aktív tag

Tegnap azt vettem észre, hogy a kijelzőmön egy vékony repedés található. Repedés csak a külső védőüveg (gorilla glass) sérült, minden napi használatban nem zavaró. [link][link][link][link]

2 javítási mód:
- Teljes kijelzőcsere. Ezzel az a gondom, hogy kicsit drága és igazából egy ilyen pici repedés miatt ki kell dobni egy kijelzőt, amit még használható. (Esetleg egy ilyen kijelzőt is el lehet adni?)
- Csak az üveg csere. Youtube videók alapján ez az üveg "könnyen" cserélhető. pl.: [link] Félek, hogy nem lesz tökéletes a csere, további hibák keletkezhetnek. Valaki már csinált ilyet?

Ti melyik megoldást választanátok?

Amúgy teljes rejtély, hogy repedt meg a kijelző, nem ejtettem le, nem ütöttem neki semminek, nem volt előző esete semmi buli/sörözés, ... .

[link][link][link][link]

[ Szerkesztve ]

(#29993) s3nsitivity válasza vgergo (#29992) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Mennyire mély?
Hülyén fog hangzani de ha nem mély akkor próbáld meg fogkrémmel kipolírozni.

De egyébként én nem javaslom a csak üveges cserét, elég veszélyes főleg ha még nem csináltad előtte. :D
Teljes csere után meg az lcd-t el tudod adni végülis. :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#29994) vgergo válasza s3nsitivity (#29993) üzenetére


vgergo
aktív tag

Sajnos túl mély a fogkrémes polírozáshoz. Amúgy a fogkrém nem csak a karcolásokra jó?

[ Szerkesztve ]

(#29995) zoleeno1 válasza vgergo (#29992) üzenetére


zoleeno1
addikt

a 2-es "megoldás"-t én sem erőltetném, az olyan vagy össze jön, vagy nem. Főleg, ha még sosem csináltál olyat. Nem véletlenül nem vállalják a szervizesek se. Ami biztos, még ha sikerül is, sosem lesz olyan, mint a gyári.

(#29993) s3nsitivity: Tényleg elég "hülyén" hangzott :DDD repedést polírozni??? :DDD

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#29996) nggabi válasza zoleeno1 (#29995) üzenetére


nggabi
nagyúr

tegye rizsbe, az mindig beválik :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#29997) zoleeno1 válasza nggabi (#29996) üzenetére


zoleeno1
addikt

:C :DDD trollbreki :DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#29998) beleszólok válasza s3nsitivity (#29966) üzenetére


beleszólok
senior tag

Gyári 4.3-mal?
Hogy egy sem jelentkezett, azt nehezen tudom elhinni.
Elsősorban a beépített böngészőből való kilépés és a billentyűzet hibái olyanok, amikről nem feltételezném, hogy hardver hiba következményei.
Van a widgetek közt egy új, ami a task managert indítja és mellékesen mutatja az aktív alkalmazások számát. Azon vettem észre, hogy bár bezárja a böngésző ablakot, maga az applikáció tovább fut, eszi a memóriát, meg kis mértékben a processzort.

A többiek származhatnak abból is, hogy én simán rátöltöttem OTA segítségével a működő rendszerre az új verziót, előtte kihagytam a factory resetet. Ezt majd a szervizes eldönti, ha végre kihívom.

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#29999) beleszólok válasza nggabi (#29996) üzenetére


beleszólok
senior tag

Az még a gorilla glass-t is összekarcolja?

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#30000) zoleeno1 válasza beleszólok (#29999) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ha a kérdés komoly, akkor nem :D Anno terjedt ez a marhaság, vagy lehet még most is terjed, hogy rizsbe kell tenni a beázott mobilokat, mert az kiszívja a vizet :U

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.