Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Parci válasza Somatom (#47) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

így van, ez bűncselekmény, lesz is belőle rendőrségi feljelentés (ahogy minden ilyenből, sajnos nem ez lesz az első...), viszont egy ilyen nyomozás sokáig tart, nem garantált a sikeressége stb.

szóval figyelni kell, és nem előre utalni, akkor sem, ha ezzel elmegy a hőn áhított portéka. majd lesz másik. de ha nem, akkor sem. :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#52) TurboGamer válasza Parci (#51) üzenetére


TurboGamer
csendes tag

úgy látszik, változnak a dolgok évről évre: régen e-mail beszélgetésekre csalogatták át az embert HA-ról, majd ott bonyolították le az üzletet, és verték át őket (velem is megtörtént), most meg accokat törnek. aki jártas ebben a témában, tudja kiről beszélek...

nem tudom hogyan fog eljárni a zsandárság, de én azóta sem látom a pénzem :( 110k meg elég sok tanulópénz

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/relnb/

(#53) AuraSync válasza TurboGamer (#50) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

És mindezt úgy, hogy be voltak kapcsolva a kétlépcsős azonosítások vagy anélkül?
Mondjuk nem rég erről is volt egy cikk, hogy azt is ki tudták kerülni. :(((

Egy ideig amúgy én is kaptam random e-mail értesítéseket, hogy mittudomén honnan melyik országból megpróbált valaki belépni az Ubisoft acc-omba. Egy darabig kaptam ezt, mindegyik után jelszót váltottam kétlépcsős is be volt kapcsolva, aztán egyszer csak abba maradt.

#54 Somatom:
Sztem azt más is jobban preferálja pl én is. De akkor hozok egy olyan szituációt amikor nem éri meg.
Árulsz egy használt cuccot Budapesten 50k-ért ami boltban újonnan 70k.
Én meg lakok mondjuk Pécsen. Ez oda vissza cirka 400km.
Ezt akár hogy is számolom az én 7 literes fogyasztású autómmal kb 20k benzin költség lenne és akkor ebbe még nincsen benne autópálya díj meg a kockázat, hogy nem-e sérül meg a kocsim az út során.
Tudod mit akkor inkább megveszem újonnan. Már is vesztettél egy vevőt mert rájössz, hogy nem mindenki BP-en lakik. :)
Amikor azt látom hogy "csak személyes átvétel" egy afféle igazságtalanságot érzek magamban és instant tekerem is el a hirdetést és valszeg soha többé az eladó közelébe sem megyek.

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#54) Somatom válasza Parci (#51) üzenetére


Somatom
veterán

Én amúgy is a személyes átvétel híve vagyok.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#55) Parci válasza Somatom (#54) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

így van, de kell hozzá önuralom, hogy lemondon az ember a "tuti vételről", és sokan, pláne a fiatalok (vagy naiv öregek) nem tudják megállni, a csalók nagy örömére :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#56) TurboGamer válasza AuraSync (#53) üzenetére


TurboGamer
csendes tag

mindenhol használok kétlépcsős cuccot, ahol lehet még google authenticatort is. kikerülték azt is. a gmail fiókom volt a legnehezebb visszaszerezni, nincs normális support, twitteren kellett velük beszélgetni. azért amúgy ez is elég gáz a google részéről, de viszonylag hamar segítettek.

amúgy nem kell magasan képzett hackerekre gondolni, letöltött cuccokkal nyomják többnyire. :U

Somatom: ami itt van a közelemben, azért csak személyesen megyek el én is, de ilyen 250-300 km-re nem szívesen kocsikázom el, főleg most :D pedig már lassan tényleg csak személyesen lehet megoldani ezeket, bár ebben az oldalban bízok a legjobban, a híres neves J betűvel kezdődő és ófogás.hu-val végződő oldalról ne is beszéljünk inkább...nem rágalmazásképp mondom, de szerintem ezzel az oldal üzemeltetői is tisztában vannak :D

(ugyanakkor személyes találkozón is megvan rá a rizikó, hogy átvágnak. tanulság: ne vegyetek semmit :D)

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/relnb/

(#57) AuraSync válasza TurboGamer (#56) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

"tanulság: ne vegyetek semmit :D"
Vagy rendeld meg neves boltból rendes garival új állapotban közel dupla annyiért. :))

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#58) lezso6 válasza TurboGamer (#56) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

"amúgy nem kell magasan képzett hackerekre gondolni, letöltött cuccokkal nyomják többnyire."

Vírusirtó? :))

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#59) TurboGamer válasza AuraSync (#57) üzenetére


TurboGamer
csendes tag

hát ja, én airpodssal jártam így, kb. duplán fizettem érte :C

lezso6: egy programozásban jártas ismerősöm mondta, hogy csomó olyan python/java script van fent a neten, amivel lehet jelszavat törni, erre értettem a "letöltött cuccokat"

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/relnb/

(#60) Somatom válasza TurboGamer (#56) üzenetére


Somatom
veterán

Egy 100 rugós, "tuti" bízniszért én bizony utazok 200-300 Km -t. Amúgy is autókázok havonta 8-10 ezer Km -g, úgyhogy az a párszáz már nem számít. Vagy, megkérek vmi helyi havert, kollégát, hogy nézzen utána. Pestiként gyakran intézek ezt-azt vidéki haveroknak, kollégáknak, úgyhogy ennyi szivesség sztem belefér.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#61) TurboGamer válasza Somatom (#60) üzenetére


TurboGamer
csendes tag

nálam többnyire az határozza meg, hogy mennyibe kerül a téma, ha több 100 ezer, akkor nyilván az a 15-20k üzemanyag pénz elenyésző lehet, de ilyen 20-30 ezres tételnél nem éri meg, mert kb. duplán fizetnék.

https://steamcommunity.com/id/relnb/

(#62) Somatom válasza TurboGamer (#61) üzenetére


Somatom
veterán

20-30 -as tételt inkább megveszek újonnan.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#63) lezso6 válasza TurboGamer (#59) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

"egy programozásban jártas ismerősöm mondta, hogy csomó olyan python/java script van fent a neten, amivel lehet jelszavat törni, erre értettem a "letöltött cuccokat""

Mondjuk ennek ebben a formában nem sok értelme van. Nem sok ember gépén van python interpreter, a java meg nem script nyelv. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#64) TurboGamer válasza Somatom (#62) üzenetére


TurboGamer
csendes tag

persze, ha még kapható újonnan

https://steamcommunity.com/id/relnb/

(#65) AuraSync válasza lezso6 (#63) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

"Nem sok ember gépén van python"
Nekem pl van ez miatt. :DDD :Y

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#66) dzsanny28 válasza Parci (#51) üzenetére


dzsanny28
újonc

Pedig én is előre utalást kérek a hirdetésembe a monitor eladásnál, vagy pedig személyes átvételt. Az a baj, hogy egy 20 ezer forintos monitornál, kb. 4 ezer forint a postaköltség. Ha nem veszik át akkor ráfáztam.

Nem szeretek átverni, és nem szeretek átverve lenni. A megbízhatóság az egyik fő erényem.

(#67) Parci válasza dzsanny28 (#66) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nyilván nem csal mindenki, aki előreutalást kér. de egy olyasfajta bizalmat igényel, pláne nagy összegnél, ami túl kockázatos. egy 20 ezer forintos monitor ára esetleg bevállalható, ha az ember fájdalom nélkül el tudja engedni a pénzt, ha minden elővigyázatossága ellenére megszívja. de igaz ez 100 ezer+ forintra is?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#68) Graphics válasza Parci (#55) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én egyszer futottam bele egy "tuti" vételbe. ( Nem itt, egy műszakis csoportban, először és utoljára)

Akkor 30 ezrem bánta. Végül a rendőrségi ügyeknek hála lett belőle pénz, nagyjából 2-3 év után talán, de lehet több is.

[ Szerkesztve ]

Eladó Poc F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 98999 FT - ingyen szállítással

(#69) dzsanny28 válasza Parci (#67) üzenetére


dzsanny28
újonc

Igen, tudom. Most utaltam 100 ezret egy videókártyáért. Remélem még érkezik a héten :)

Nem szeretek átverni, és nem szeretek átverve lenni. A megbízhatóság az egyik fő erényem.

(#70) Zsu91


Zsu91
csendes tag

2 napja most megszokott ez a dolog, ma is beakartam lépni és írta DDoS támadás... :((

[ Szerkesztve ]

(#71) Undoroid válasza Gáboromm (#32) üzenetére


Undoroid
őstag

" sima hackerek, akik közepes, vagy még alacsonyabb szintű tudással rendelkeznek. " Ez igaz lehet, mert pusztítani sajnos sokkal könnyebb, mint építeni! :O

Türelmet és kitartást a technikusoknak a támadások elhárításához! :R Köszi a munkátokat!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#72) buherton válasza Parci (#51) üzenetére


buherton
őstag

Van most egy hirdetésem, amiben ~80k helyett 60k-ért adtam/adok el kétféle fülest (új, bontatlan, garanciával!), amiből az egyik fajtára lecsaptak az ország jó néhány pontjáról. Így többen is Foxpost-on keresztül kapták/kapják meg. Persze utánvéttel.

Aztán belegondoltam, hogy fordított esetben nem biztos, hogy hinnék magamnak. Gyanúsan jó üzletnek tűnik és belegondoltam abba is, hogy basszus semmibe nem kerülne téglát küldeni a füles helyett és hogy milyen bizalom kell ilyenkor a vevők részéről. Természetesen nem célom a lehúzás, a tisztességes üzletnek vagyok a híve.

Több oldalon is hirdetek (jofogas, FB) és a kis számú minta alapján az a kép ábrázolódik, hogy technikai cuccok esetén a HA-n vannak a legértelmesebb vevők :K . Persze itt is vannak fura alakok, de akkoris!

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#73) Parci válasza buherton (#72) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

elég nagy energiát fordítunk arra, hogy ez a rendszer jó/jobb legyen. de sajnos így is előfordulnak csalások. :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#74) Chaser válasza buherton (#72) üzenetére


Chaser
titán

referencia a lényeg üzletnél
értékelésed nem sok van, de regidőd azért akad és az is látszik nem passzív üzemmódban tolod,
aki ezt "keményen" tolja tudja kinek lehet utalni kb bármennyi pénzt és kinek nem 1ft-ot sem
rizikó persze mindig van, akkor is mikor átmegyünk a zebrán : )
szerencsére nálam már rég úgy van bármennyi az ár és ha esetleg postán megy a sztori kérik a számlaszámot és jön a pénz - elmúlt időkben már nem üzletelgetek, de volt ez másképp is -
és persze én is utalok olyannak simán aki hasonló ideje/értékeléssel itt van mint én
esetedben sem látnék nagy rizikót a kevés értékelés ellenére, pedig nemmakezdtem' : )

szerk:
Parci
az mindig lesz, de sajnos főleg azok miatt akik házhoz mennek a pofonért
velük nem lehet mit csinálni
amikor beesik egy 0 értékeléses 0 napos tag és piaci ár alatt árul akármit de csak postán hát izé
és van aki ennek ellenére utal neki vagy uv-t kér, azzal is ugyanúgy át lehet verni
ezekre nem lehet mit mondani
meg a megmutatom a személyim és hasonló sztrikra, minden van, csak referencia és személyes átvét nem

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#75) dzsanny28 válasza Chaser (#74) üzenetére


dzsanny28
újonc

Jó sok értékelésed van :D. Talán 10 év alatt nekem is össze jön egy 100-as :DD . Én egyébként ,lekopogom' még soha nem jártam rosszul, és soha nem kaptam hibás terméket. Szinte mindig utalom, és több alkalommal vásároltam már videokártyát is mert folyton cserélgettem. Bízom benne, hogy az elővigyázatomnak köszönhetően továbbra is megbízható vevőket/eladókat fogok ki.

Nem szeretek átverni, és nem szeretek átverve lenni. A megbízhatóság az egyik fő erényem.

(#76) Chaser válasza dzsanny28 (#75) üzenetére


Chaser
titán

nem, nekem kevés van ahhoz képest amennyi deal itt lement
bőven ezer felett lenne, csak nem szerettem volna ha esetleg a nagytestvér befigyel magyarázkodni kelljen
így legtöbb esetben azzal kezdem értékelést nem kérek, csak ha negatív a tapasztalat : ) pont annyi van ami elég ahhoz ha valaki ismeri a matekot akkor tudja, hogy részemről az átverés kockázata konvergál a zerohoz
azért szerencsére vannak itt korrekt arcok, csak felhígult ez is mert népszerű lett
csak azt kellene megérteni sokaknak, az évszázad üzelete nem egy referencia nélküli emberkétől jön aki nagyon kedves akár, meg szimpatikus is lehet - jóoké, 1% esélye van ;] -
egy pro csalónál ez az alap, viszont a referenciát nem váltja ki bármit hadovál is, és belebukik egyből ha a személyes átvét szóba jön

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#77) Mr.Y válasza dzsanny28 (#66) üzenetére


Mr.Y
újonc

Én 15 + értékelés alatti felhaszálóktól elkérek 3000 forint előleget az utánvétes postára mert már többször előfordult, hogy nem vettek át a csomagomat, és buktam a postaköltséget. Ha tényleg kell neki a cucc akkor kifizeti, és utánvétkor már csak a csökkentett árat fizeti. Ez az az összeg, amit még ha retteg is az átveréstől bevállalja. Sajnos diszkriminálok, tán még üzlettöl is elesek, de igenis a megbízhatóság lényeges.

Egyébként meg azt ahogy már előttem írták, az utánvét semmivel nem biztonságosabb, mint az előreutalás. Telepakolhatsz egy dobozt szeméttel és elküldheted. A vevőnek először fizetnie kell a postásnak, csak utána derül ki a turpisság! Ezzel nem ötletet akarok adni csak felébreszteni az embereket.

(#78) Sanya válasza Mr.Y (#77) üzenetére


Sanya
nagyúr

akkor még kell összeszedjek 6 pozitív visszajelzést, mert párat törölt az eladóm :D

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#79) dzsanny28 válasza Mr.Y (#77) üzenetére


dzsanny28
újonc

Igen, ez is egy megoldás.

Nem szeretek átverni, és nem szeretek átverve lenni. A megbízhatóság az egyik fő erényem.

(#80) Narxis válasza Mr.Y (#77) üzenetére


Narxis
nagyúr

És ha ragaszkodom a kibontáshoz mielőtt fizetek?

Thanos was right.

(#81) Somatom válasza Mr.Y (#77) üzenetére


Somatom
veterán

Hááát... Nem vagyok nagy piacozós, talán ha 1 értékelésem van. Viszont, már pár éve itt vagyok, többen személyesen is ismernek. A PH -n belül pikk-pakk kideríthető a nevem, címem, telefonszámom, melóhelyem, stb. Sztem ez többet ér, mint néhány értékelés.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#82) oriic válasza Narxis (#80) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Normális postás ezzel nem kockáztatja a melóját, hogy fizetés nélkül engedi kibontani a kézbesítendő csomagot.

Live-Die-Respawn

(#83) Graphics válasza oriic (#82) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én maskor egy nagyosszegu rendelesnel kertem a GLS-t direkt, hogy a csomag sarkát hadd nezzem meg.

Eladó Poc F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 98999 FT - ingyen szállítással

(#84) Chaser válasza Narxis (#80) üzenetére


Chaser
titán

postásnak/futárnak nem kötelessége kibontani semmit, ő szállít
ugyanakkor mikor oledet vettem finoman rákérdeztem kibonthatjuk-e, valahogy nincs kedvem ilyen árkategóriában pl törött panelhez - igen, sértetlen csomagolásban is előfordulhat, volt rá példa itt-ott netszerte' -
jött az ámen - ha nem jött volna vihetik vissza, sztem érezték -, panel sértetlen, megkapták a jattot, mindenki örült
ezt kétszer is "eljátszottam" két különböző olednél, nyilván az árkategória sem mindegy
de alapesetben simán kaphatsz féltéglát vagy bármit, nem kötelessége a fuvarozónak csomagot bontania, maximum mikor kifizetted felvesz egy jegyzőkönyvet hogy nem az volt benne amit te szerettél volna
polgári perhez good luck : )
az uv semmi ellen nem véd
aki tényleg pro küld neked egy olyan vga-t pl amit szerettél volna, csak döglött, bizonyítsd be hogy nem te barmoltad szét
megint good luck : )
több ötletet nem adok ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#85) dzsanny28 válasza Chaser (#84) üzenetére


dzsanny28
újonc

Én úgy veszek VGA-t, hogy amikor még érkezik a futár, már be van kapcsolva a kamera. Folyamatosan a csomagot veszi vágatlanul. Általában 1 órás szokott lenni a felvétel. Futár, kibontás, beszerelés, telepítés, teszt, egyszóval mindent. Ilyenkor téli időben több óra, mert várni kell vele a hideg miatt. Így nagyon egyszerűen be lehet bizonyítani, hogy ha átvertek.

Nem szeretek átverni, és nem szeretek átverve lenni. A megbízhatóság az egyik fő erényem.

(#86) sh4d0w válasza AuraSync (#65) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Ez nem jelenti azt, hogy altalanosan mindenki gepen van python interpreter.

https://www.coreinfinity.tech

(#87) 8th válasza dzsanny28 (#66) üzenetére


8th
addikt

Ha egy vevő mindenáron ragaszkodik az utánvéthez miután itt nyélbe ütöttük az üzletet feldobom jófogásra is a terméket és ott rendeli meg háztól-házig szállítással. Ez esetben ha bármilyen okból nem venné át a csomagot a második kézbesítési kísérletet követően ingyen visszahozza azt a GLS. Az eladónak nem kell fizetnie semmit.

(#67) Parci: Én annyit vagyok hajlandó előre utalni ami nem fáj ha megy a levesbe. Ha sikerül belesétálnom a csapdába akkor is maximum bosszankodok rajta aznap aztán tovább lépek. Néha kikerekedett szemekkel olvasom a randomkispista károsultjai topikokban, hogy milyen összegeket utalt el egyik másik károsult egy vadidegennek. :N

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#88) Chaser válasza dzsanny28 (#85) üzenetére


Chaser
titán

ez oké
de ha a csomagban féltégla volt attól nem lesz vga-d, max mehetsz rendőrségre
ha döglött vga volt akkor is, illetve ha okos volt az ember oda sem, azt mondta nincs gar, útközben megmurdelt - ami egyébként lehet - és tételezzük fel volt annyi esze hogy csak veled játszotta el
szóval előrébb nem leszel

8th
nem az számít vadidegen-e, hanem van-e referenciája vagy nincs
aki "nimandoknak" küldözget pénzt azzal nem lehet mit csinálni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#89) Parci válasza Chaser (#88) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

aki meg egy épp feltört, referenciával bírónak, az meg megszívta.

a lényeg, hogy figyeljetek, srácok. mindenképp marad kockázat, de érdemes minimalizálni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#90) Chaser válasza Parci (#89) üzenetére


Chaser
titán

szerencsére az azért nem sűrű, meg ha az van leverjük az üzemeltetőkön ;]
persze okosan, mindig ez az alap

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#91) swtrooper


swtrooper
csendes tag

Szerintem csak simán berágott valaki, mert csak 5 fotót lehet feltölteni, ami engem is bosszant, jobb lenne mondjuk 10-et, néha kell a sok fénykép. Na de ezért ddosolni az már elmebaj.

Csak személyes átvétel! A találkozóra FELKÉSZÜLTEN érkezzen, nem tudok mindig visszaadni, nem vagyok pénzváltó, sem ATM kezelő, kérem a pénzt előre kikészíteni köszönöm. Unatkozók, imbecilek, "bocsimégsemkell", link alakok ne írjanak!!!!

(#92) Sanya válasza swtrooper (#91) üzenetére


Sanya
nagyúr

Hardveraprónál van kép mátrixméret limitáció? pl tudok feltölteni 4k-nál nagyobbat is? Mert egy 4K képbe felevágsz 4db fullHD-s képe és kész. Ha a vevő akarja, megnézi úgy.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#93) Parci válasza swtrooper (#91) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

prémium tagként egyébként 10 képet lehet :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#94) buherton válasza swtrooper (#91) üzenetére


buherton
őstag

Mire nem elég az 5 kép?! Ha meg nem elég, akkor igénybe lehet venni a fizetős szolgáltatásokat is.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#95) Tikakukac


Tikakukac
titán

Nem DDoS volt, csak valakihez most vitte ki az Emag a BF-es cuccokat és elkezdte feltölteni :P

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#96) 8th válasza swtrooper (#91) üzenetére


8th
addikt

Egy elmebetegnek indok sem kell a "berágáshoz". Emlékszem anno Kalandort találta meg valami zakkant emiatt változások is voltak a fórumon. Ezután több topik is vagy anonim vagy rejtett lett. Pedig a miért moderáltuk topikban egyik másik indokláson de jókat derültem anno. :P
Amúgy meg dropbox vagy tetszőleges tárhelyszolgáltató linkje a hirdetett termék fotóihoz aztán nézegetheti a vevőjelölt kedvére az XYZ darab jó minőségű képet nagy felbontásban. Belenagyíthat stb...

[ Szerkesztve ]

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#98) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sajnos megint támadás alatt áll az oldal :(

(#99) szabobali21


szabobali21
friss újonc

Nagyjából mikorra várható hogy elérhető lesz az oldal?

(#100) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Kit bosszantottatok fel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.