Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#72) buherton válasza Parci (#51) üzenetére


buherton
őstag

Van most egy hirdetésem, amiben ~80k helyett 60k-ért adtam/adok el kétféle fülest (új, bontatlan, garanciával!), amiből az egyik fajtára lecsaptak az ország jó néhány pontjáról. Így többen is Foxpost-on keresztül kapták/kapják meg. Persze utánvéttel.

Aztán belegondoltam, hogy fordított esetben nem biztos, hogy hinnék magamnak. Gyanúsan jó üzletnek tűnik és belegondoltam abba is, hogy basszus semmibe nem kerülne téglát küldeni a füles helyett és hogy milyen bizalom kell ilyenkor a vevők részéről. Természetesen nem célom a lehúzás, a tisztességes üzletnek vagyok a híve.

Több oldalon is hirdetek (jofogas, FB) és a kis számú minta alapján az a kép ábrázolódik, hogy technikai cuccok esetén a HA-n vannak a legértelmesebb vevők :K . Persze itt is vannak fura alakok, de akkoris!

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.