Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#53) AuraSync válasza TurboGamer (#50) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

És mindezt úgy, hogy be voltak kapcsolva a kétlépcsős azonosítások vagy anélkül?
Mondjuk nem rég erről is volt egy cikk, hogy azt is ki tudták kerülni. :(((

Egy ideig amúgy én is kaptam random e-mail értesítéseket, hogy mittudomén honnan melyik országból megpróbált valaki belépni az Ubisoft acc-omba. Egy darabig kaptam ezt, mindegyik után jelszót váltottam kétlépcsős is be volt kapcsolva, aztán egyszer csak abba maradt.

#54 Somatom:
Sztem azt más is jobban preferálja pl én is. De akkor hozok egy olyan szituációt amikor nem éri meg.
Árulsz egy használt cuccot Budapesten 50k-ért ami boltban újonnan 70k.
Én meg lakok mondjuk Pécsen. Ez oda vissza cirka 400km.
Ezt akár hogy is számolom az én 7 literes fogyasztású autómmal kb 20k benzin költség lenne és akkor ebbe még nincsen benne autópálya díj meg a kockázat, hogy nem-e sérül meg a kocsim az út során.
Tudod mit akkor inkább megveszem újonnan. Már is vesztettél egy vevőt mert rájössz, hogy nem mindenki BP-en lakik. :)
Amikor azt látom hogy "csak személyes átvétel" egy afféle igazságtalanságot érzek magamban és instant tekerem is el a hirdetést és valszeg soha többé az eladó közelébe sem megyek.

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.