Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) Иван válasza proci985 (#42) üzenetére


Иван
őstag

A gond az, hogy a lexikális tudás elég jól osztályozható, értékelhető és átadható. Ma már részben elavult módszer, de ami most megy, annál jobb.

A kompetencia alapú oktatásra szerintem az oktatók sincsenek felkészítve, és maga a tanterv se jó. A kompetencia alapú oktatás ami most megy rossz, és tényleg nagyon lazán veszi a tanulást. Tapasztalat, ami nálunk ment az tényleg nem volt egy nagy durranás, én mondjuk napi fél, maximum egy óra tanulással simán lerendeztem mindent (negyedikben még ennyi se), de napi átlag 40 perc tanulásnál tényleg nem kellett több, és mondhatni kitűnő voltam (oké, németen elcsúsztam). Ez semmi, de aztán lehet 30 éve is ennyit kellett.

Most itt egyetemen kezdem felmérni, hogy amit én eddig tanulás címszó alatt végeztem, az gyakorlatilag az önszórakoztatás kategória. És ráadásul az én egyetemem még szabadidő központ is, meg még első pár hétben vagyok, tehát nem is annyira húzós.

SZERK
Alapvetően a kompetencia alapú oktatás ami most megy, az nem az. Szerintem. Vagyis én nem így képzelem el. Mert oké, hogy nem tanulunk, de mást se csinálunk helyette. Erre akarok kilyukadni.

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.