Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#194) BlackPriest válasza BonFire (#191) üzenetére


BlackPriest
őstag

ez igaz sok birka emberre, a tudatos vásárlókra meg nem. ha én pl marinéni és a tökömtudja mi közt választhatok, akkor körbejárom a témát, megkérdezem más, számomra értékes és értéktelen emberek véleményét, ha nem egy fél fizetésbe kerülő cuccról van szó, akkor enélkül, amúgy meg annak alapján teszek egy próbát és eldöntöm mi a jobb nekem.

lenovo telóm van, mielőtt megvettem, esküdni mernék, hogy egy lenovo telefon reklámot sem láttam. ellenben samsungot pl ezerszám.

most akkor várjak még 20 évet, hátha akkor fogok samsungot venni, vagy mégsem igaz mindenkire? :) ha meg engem egy márkától taszít a reklámja és most beleég az agyamba, az 20 év alatt gyűlöletté érlelődhet bennem és előbb döglök meg, mintsem egy idegesítő reklám termékét vegyem meg (főleg úgy, hogy lassan minden gyógyszernek, technikai cuccnak, kajának van alternatívája hasonló áron hasonló összetétellel)

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.