Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#280) laskr99


laskr99
addikt

Sziasztok!

Sajna valószínüleg én is megszereztem ezt a "tulajdonságot". Nagyon sokszor elfojtottam a sírást magamban, majd ráfüggtem 2 barátomra akik sokat segítettek lelkileg, kb stabilabbnak éreztem magam. De sajna belefáradtak ők is. Aug 19-én mikor kettesben dumáltunk és kényes, érzelmekről szóló téma volt, 3x folytottam el a sírást majd röhögőgörcs és roham. Kb 10p volt, kb fél percnek éreztem. Magamba estem olyan érzés volt,mindenem görcsben, levegőt nem kaptam. Azt hittem életem első és utolsója volt.

Szeptemberben barátom megijesztett mikor villamoson elbambultam, megint kezdett előjönni de sikerült megakadályozni. Most szerdán volt egy az üres metró kocsiban, oldalra esés érzése és remegés. Ma aztán volt egy komolyabb megint, mikor le kellett szállnom a buszról, roham, fel tudtam valakit még időben hívni, kb 10p volt. Majd rögtön rá jött egy sírógörcs. Este megint jött egy de ez hasonlóan a metróshoz enyhe volt, görcsöltem és levegőt kapkodtam. Kedden megyek háziorvoshoz, majd onnan pszichológus/pszichiáter.

Aki ezzel jár pszichológushoz, mennyire gyorsan sikerült megoldania? Nem szeretném emiatt a szar miatt elveszteni őket és szeretnék javulni, ezzel vissza szerezve őket, mert főleg az váltja ki a rohamot ahogy észrevettem hogy félek,hogy elvesztem őket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.