Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) Archy07 válasza guftabi96 (#1700) üzenetére


Archy07
csendes tag

Köszi a gyors választ!! Engem kicsit azért zavar, nem tudod véletlenül hol lehet ezen állítani?? :)

(#1702) stnorcy


stnorcy
aktív tag

Szia mindenkinek.
4.3 vagy 4.4 es android szoftver nincs Vertis 01-re ?
Az új MIUI szoftveren mit javítottak? Tudja valaki?

Iphone 13 Pro - Apple Watch SE (LTE)

(#1703) Viktor0610 válasza stnorcy (#1702) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyire tudom, a processzor egyelőre nem támogatott 4.2 felett.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1704) NPG_ válasza stnorcy (#1702) üzenetére


NPG_
tag

KitKat 4.4-en már dolgoznak és MIUI-ból is lesz ilyen.
Eddig nem volt támogatottak az MediaTek-es processzorral szerelt készülékek, de kiadtak, ha jól tudom egy Acer készülékre 4.4-et ami MTK chippes.

A mazsola, csak egy rémült arcú szőlő! :)

(#1705) stnorcy


stnorcy
aktív tag

Helló.
Mit javítottak az új
MIUI 4.6.20 -on.?
Esetleg tudja valaki?

Iphone 13 Pro - Apple Watch SE (LTE)

(#1706) NPG_ válasza stnorcy (#1705) üzenetére


NPG_
tag

A galériában és a mail-ben vannak apróbb változások.

A mazsola, csak egy rémült arcú szőlő! :)

(#1707) Zsoltwader45


Zsoltwader45
aktív tag

Üdv mindenkinek.Vásároltam magamnak én is egy ilyen telefont. Annak idején volt atab5-öm. rootoltam, telepítettem a mtk toolst, de ebben sehol sem találom az audio állítási lehetőségeket. Átolvastam a fórumon leírtakat,de egyértelműen nem látom hogy milyen módon lehetne növelni a csengőhangerőt. ( Overmax vertis expi) tudna valaki valami okosat mondani segíteni. köszi előre is. :R

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#1708) Sifre válasza Zsoltwader45 (#1707) üzenetére


Sifre
senior tag

Az Expi nem MTK hanem Broadcom alapú, tudtommal nem lehet úgy buherálni mint a Vertis 01-et.

(#1709) Zsoltwader45 válasza Sifre (#1708) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

Kár. azért köszi. azt írja Modell V3. miből lehet tudni hogy milyen alapú?

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#1710) Zsoltwader45 válasza Sifre (#1708) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

Tökéletesen igazad van: Broadcom BCM23550 , Cores 4 ARMv7 Processor (VFPv3, NEON) akkor nem is lehet növelni a csengőhangerőt??
:W

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#1711) SlesherThe1


SlesherThe1
csendes tag

Hali!
Az új miui van fent a telómon. Néha lezárás után ha bróbálnám felnyitni a képernyő zárat, sötét marad a kijelző. Csak akkor javul meg ha újraindítom. Mi okozhatja ezt? Más is találkozott ezzel a problémával?

(#1712) mrsoul válasza SlesherThe1 (#1711) üzenetére


mrsoul
csendes tag

Volt hasonló gondom, nekem befagyott a telefon feloldás után.
Témát váltottam, és megjavult.

Hátha neked is segít.

(#1713) Zsoltwader45


Zsoltwader45
aktív tag

Üdv! Tud valaki segíteni, hogy ezek közül a polska progik közül mi az ami törölhető gond nélkül??? Vertis expi. köszi :K

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#1714) NPG_ válasza Zsoltwader45 (#1713) üzenetére


NPG_
tag

Szerintem az összes!
Vertis1-ről én mindet lezúztam annak idején.

A mazsola, csak egy rémült arcú szőlő! :)

(#1715) Zsoltwader45 válasza NPG_ (#1714) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

ok.köszi

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#1716) BullDogh


BullDogh
tag

Na hy!

Visszajött szervízből a telefonom Vertis 01 Plus. (rossz rendszer felrakása után téglásítás, majd teljes format volt a baja.. :D ) Rendberakták, működik... azaz nem teljesen. Mi lehet az oka annak h hívást nem tudok se kezdeni se fogadni??? Telenoros kártya van benne, adatforgalom működik, a simet látja térerő van, de a hívást nem indítja el ill egyből befejezi, és engem sem tudnak hívni. Lefrissítettem androidot, rendszert visszaállítottam, de semmi. Mi a viharbavert baja lehet? szervíz előtt jó volt... Valakinek 5let?

(#1717) Keeperv85 válasza BullDogh (#1716) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

Próbáld meg kilőni az adatforgalmat egyszer és nézd meg úgy! Van egy másik típus is, aminek sikerült erre a hibára ráfutni...

(#1718) BullDogh válasza Keeperv85 (#1717) üzenetére


BullDogh
tag

Már ilyeneken tulvagyok...:( Ebből megint egy hónapos szervíz lesz...

(#1719) BullDogh


BullDogh
tag

Na siker... Kiderítettem hogy eltűnt az imei számom, és az volt a gond... De visszatettem a helyire most már minden fasza :D :D

(#1720) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hogyan lehet a telefonon saját háttérképet beállítani?Letöltöttem egy háttérképet,de amikor be akarom állítani előjön egy ilyen kék bizbasz amit nem lehet akkorára húzni mint maga kép.Így a képnek csak egy kis része jelenik meg a háttérképként.

(#1721) BullDogh válasza ToBeY (#1720) üzenetére


BullDogh
tag

sajnos az ilyen... Tudom ajánlani segítségül a Wallpaper Wizardrii™ a playről. Jó is meg működik is.

(#1722) ToBeY válasza BullDogh (#1721) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem szeretnék felrakni csupán ezért egy progit mert PS-ben nagyszerűen megtudom szerkeszteni a képet,csak hát valamiért nem jó.

(#1723) BullDogh válasza ToBeY (#1722) üzenetére


BullDogh
tag

Nem valamiért, hanem mert ebben az androidban így működik. a progival 2 gombnyomás és kész a jó full kijelzős háttér... de akkor vagdossál :D Minek az androidos teló ha derogál progit feltenni? és minek a segítségkérés ha nem tetszik a megoldás? No de nekem 8.

(#1724) stnorcy


stnorcy
aktív tag

Helóka
Tudja valaki hol lehet kapni az
Overmax Vertis YARD telót?
ha valaki tudja dobhatna egy linket.
Köszi

Iphone 13 Pro - Apple Watch SE (LTE)

(#1725) hegyi69 válasza stnorcy (#1724) üzenetére


hegyi69
csendes tag

Érdeklődj a Conflexnél

(#1726) AlexB


AlexB
újonc

Hello. Letezik mar letoltheto manual ehez a telohoz?

(#1727) Bounti válasza AlexB (#1726) üzenetére


Bounti
aktív tag

Parancsolj, a legvége magyarul van.

[ Szerkesztve ]

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#1728) stnorcy


stnorcy
aktív tag

helóka
Fogják fejleszteni a
Max Inception v2 -es room-t?
Mert stabilnak stabil de a fényképező része elég siralmas, sötétben elég szar képeket csinál vagyis nem is nagyon csinál mert nem látni semmit még vakuval sem.
A Miui szoftverrel jó képeket csinált este is s makróval is , s a gyári szovtver is jó volt.
Vagy valaki tudja hogy tudnám kicserélni az appot?
Van aki használja a Miui 4.6.20 ot? Mit javítottak rajta , milyen hibái vannak?
Köszi.

Iphone 13 Pro - Apple Watch SE (LTE)

(#1729) guftabi96 válasza stnorcy (#1728) üzenetére


guftabi96
addikt

En pro capture-t hasznalok fenykepezeshez
Cinema fv5-ot videokhoz
Hdr-hez meg pro hdr camera-t

#KeepFightingMichael

(#1730) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Meglehet valahogy oldani,hogy telefonon menjen a flash tartalmak?Feltettem Chrome mellé a Flash Player-t,de nem nem lett jó.

[ Szerkesztve ]

(#1731) hegyi69 válasza ToBeY (#1730) üzenetére


hegyi69
csendes tag

Hali az eredeti böngészővel működik én az auchan oldalán szoktam tesztelni.
Szerk: A fiam szerint a Chrome nem támogatja a flasht.

[ Szerkesztve ]

(#1732) mrsoul válasza ToBeY (#1730) üzenetére


mrsoul
csendes tag

Chrome-ban nem megy a flash, másik böngésző kell.

Play-be: flash browser

https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.browser.flashfox

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appsverse.photon

Ezt a kettőt próbáltam, szépen mentek Vertis 01-en

(#1733) SlesherThe1 válasza mrsoul (#1712) üzenetére


SlesherThe1
csendes tag

Nem téma gond sajna :/ Alap témánál is csinálja. Álltalában fényerő állításkor feketül el vagy amikor lezárom. De előfordul hogy használat közben random kikapcsol a kijelző. Újra raktam már párszor de nem oldódott meg tőle a probléma :(

(#1734) guftabi96 válasza SlesherThe1 (#1733) üzenetére


guftabi96
addikt

miui-nál voltak ilyen gondok, hogy ha úgy zártad le a képernyőt, hogy meg volt nyitva egy app, akkor az feloldás után kb 10-15 másodpercig be volt fagyva.
Lehet, hogy az új verziónál tovább romlott a helyzet, és már csak az újraindítás segít? :F
Én is használtam viszonylag sokat miui-t, de mióta kijött a max inception azóta csak azt használom. Nekem még nem fagyott be egyszer sem, és szerintem gyorsabb is, mint a miui.
GravityBox-szal egy nagyon kicsit átszabtam, nekem így tökéletes :)
Ilyen:

#KeepFightingMichael

(#1735) SlesherThe1 válasza guftabi96 (#1734) üzenetére


SlesherThe1
csendes tag

Azt néztem már énis. Ma majd kipróbálom :) Max dúrok hozzá valami cm miui témát :D Xposedhez van egy plugin ami támogatja a cm témákat. Igaz nem mindet. HKtheme manager a neve ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#1736) mariobros válasza SlesherThe1 (#1735) üzenetére


mariobros
tag

Valóban működik, de nem ajánlom annak a pluginnak a használatát! Lelassítja a telefont. Minél nagyobb méretű témát állítasz be, annál lassabban tölti be az olyan app-okat, amiket megváltoztat.

Üdv: Dani

(#1737) mekker


mekker
őstag

Sziasztok!
Most dual simes vonalon mozgok, szigorúan olyat keresek, amit itthon (legvégső esetben Amazonról) meg tudok rendelni, 30-45k közötti áron.
A választottjaim között van a Vertis-01 és az Expi. Érdemes ezekben gondolkozni, vagy van velük hosszútávon szenvedés?

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#1738) mcguyver


mcguyver
csendes tag

Valaki írja meg, hogy teljesen letiltható-e a belső SD, mert nagyon zavar, illetve van 32Gb-os kártyám, azt szeretném úgy használni mint a belső 1.9Gb-ot.

(#1739) mekker válasza mekker (#1737) üzenetére


mekker
őstag

A Vertis-01 túl nagy lenne, az Expivel szemeztem inkább, de most megválaszolom magamnak a kérdést:
[link], [link alja]

Nem érdemes Expit venni, mert nagy valószínűséggel lesz valami komoly szoftveres, hardveres baja - mint a noname készülékek tucatjainak..

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#1740) guftabi96 válasza mekker (#1739) üzenetére


guftabi96
addikt

Hát igen, Expit én se mernék venni.

A Vertis amúgy teljesen jó, nálam az előnye egyben a legnagyobb hátránya is: a mérete.
Netezni tök jó rajta, de néha engem is idegesít, hogy ekkora. Csak két kézzel tudom fogni, stb stb.
De összességében én szeretem :)

Majdnem írtam, hogy nézz szét Windows Phone-ok között, de rájöttem, hogy DualSimes telefont keresel.
Hát akkor maradt az Android.

Talán a Samsung Galaxy Core DUOS nem lenne rossz választás. [link]

1gb ram (van olyan is, amiben csak 768-van, ha minden igaz annak core plus a neve, de a Core Duos-ban 1gb van)
4,3'' képernyő
50 ezer alatti ár
két sim kezelése
8gb belső tárhely
2 magos, 1,2ghz-s Snapdragon Proci

#KeepFightingMichael

(#1741) mekker válasza guftabi96 (#1740) üzenetére


mekker
őstag

Nokia 630-ból van dual sim, de az most nem játszik (nem magamnak lesz), a Core Duos meg jó lenne, de sajna elég gyenge SoC-ot pakoltak bele...(Core Plust váltana, abba erősebb cucc van, de csak egykártyás)

Két nap utánaolvasás után eközül az öt közül fogok szerintem választani:
LG L70 ; Gigabyte Maya M1 v2 ; Motorola Moto E dual ; Lenovo A820 ; Xiaomi Hongmi

Ha most az új Android verzió tényleg sokat fog dobni a rendszeren, akkor az L70, vagy a Moto E a befutó, bár még azokra sem biztos a frissítés, főleg nem a dual simes változatokra.
Sajna mindegyiknek van valami hátulütője: az LG-nél a felbontás (bár ez még simán tűrhető kategória), a Motorolánál az, hogy csak német Amazonról rendelhető (onnan is csak egy eladótól), Hongmi kicsit nagy, Giga és Lenovo meg no frissítés+ki tudja milyen rejtett problémák lehetnek velük.

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#1742) NPG_ válasza mcguyver (#1738) üzenetére


NPG_
tag

A válasz: igen.

És mivel ez a nickneved gondolom megoldod magad is. :) :) :)

A mazsola, csak egy rémült arcú szőlő! :)

(#1743) mcguyver válasza NPG_ (#1742) üzenetére


mcguyver
csendes tag

A gond csak az, ha én oldom meg akkor nem csak az 1.9Gb tárhely semmisül meg, hanem az egész telefon is. BUMMM...
Egy kis segítséget szívesen elfogadok valami lágyabb megoldásnak.

(#1744) Jagi


Jagi
tag

Üdvözlet!
Egy kis segítséget szeretnék kérni, most váltottam Alcatel 995-ről Vertis plusz-ra és lenne pár problémám.
A bluetooth kihangosítás nem nagyon akar működni [Stock 1.8 Rom] 10-ből 1x ha sikerül de utána is eldobja a SIM-kártyát, a fájlok cserélése már megtörtént a system/lib mappában, de az sem segített. Esetleg valakinek valamiféle megoldás? Fontos lenne mert kocsiban sokat használnám.
A másik a Play fekete ikonjai, tudom google hiba esetleg van valami infó a mikor javítják?
A harmadik a ROM, alcánál is sokat próbáltam, de a MIUI nem nagyon tetszett, viszont a KitKat nagyon bejött. Van olyan amiben működik rendesen a BT kihangosítás? A romcserélést visszalehet állítani (a garanciáztatás miatt)?
Köszönöm előre is!

(#1745) Jagi válasza Jagi (#1744) üzenetére


Jagi
tag

A másik nagy bajom a fülhallgató vagy inkább a 3,5 jack csatlakozó.
A füles hangminősége kritikán aluli, több fülessel is próbálva, Poweramp-val tuningolva sem változik semmi.
Viszont ha a legfelső érintkezőig dugom csak be akkor szépen szól, ez már megér egy garanciáztatást?

(#1746) dundus73


dundus73
újonc

Sziaztok. Segitsèg kèrèsel fordulok hozzátok. Van nekem egy Overmax vertis 01 kèszülèkem. Android 4.2.1 verzio van rajta. Èn a neten látam, hogy van már android 4.2.2 is. Azt hol tudom letölteni? Ellöre is köszönöm.

(#1747) mcguyver válasza Jagi (#1745) üzenetére


mcguyver
csendes tag

Üdv!
Az első dolgom az volt, hogy kicseréltem a fülhallgató hangszórókat egy minőségi "agybadugósra" (egy régi nokia headset volt).
Forrasztani kellett, de ehhez nem jó más fülés, ha telefonálni is akarsz vele.
Zenelejátszásra meg szerintem a legjobb a Poweramp.

[ Szerkesztve ]

(#1748) Jagi válasza mcguyver (#1747) üzenetére


Jagi
tag

A Poweramp-vel én is egyet értek, de itt valami mechanikai hiba lehet.
Ha nem dugom be teljesen akkor szól jól, te ha tövig bent van akkor torzít és dinamikátlanná válik.
Érdemes ezért garanciáztatni?

(#1749) bonifa333 válasza Jagi (#1744) üzenetére


bonifa333
aktív tag

Szia !

VIdd be a Conflex kft-hez, ott szoftvert frissítenek és az javít a hibán. Hadak útja, xi kerület.
Nagyon kézségesek!
Beviszed, nekem 10 perc alatt megcsinálták, elhozod.

szép napot

(#1750) Csokihab


Csokihab
csendes tag

Csak nekem "ropog" a telefon, és főként a hátlap? A hátlapot garanciásan cserélik esetleg?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.