Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) zanzala


zanzala
újonc

Hát, nekem hatalmas csalódás ez a telefon... Családon belül kettőt rendeltünk, nincs 2 hónapja, hogy használatban vannak, és már most mindkettőnek betört a képernyője. Az egyik rejtély, hogy hogyan, nadrág elülső zsebében volt, semmi extra erőhatás nem érte, de valahogy mégis eltört - erre még azt mondom, ok, lehet, hogy csak a tulajdonosa nem emlékszik rá, hogy valaminek annyira nekiütődött. De az enyém a szemem láttára tört el, kiejtettem a kezemből egy asztalra(!), tehát maximum 30 centit, ha esett, és ennyitől be is tört. (Az első alkalom volt, hogy egyáltalán leejtettem.) Teljesen ledöbbentem, mikor megláttam, mert ezt még egy átlagos telefon is kibírta volna, és nekem tényleg az elsődleges szempontok közt volt a választásnál, hogy strapabíró legyen a telefon, de a jelek szerint, és az összes reklámmal ellenben ez a telefon egyáltalán nem az.

Többször előfordult már, hogy teljesen lefagyott, és csak az akksi kivételével lehetett újra életet lehelni bele, az általam felhívott emberek gyakran arra panaszkodnak, hogy semmit sem hallanak abból, amit mondok (akkor sem, ha egy csendes szobában tárcsázok, a mikrofont nyilván nem fogom be...)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.