Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) csubuka válasza csongi (#449) üzenetére


csubuka
addikt

A gugliplayrol nem elerheto mar az MUT, valamint az keptelen volt megoldani a recovery cseret. Ellenben az utodja a ToolHero kinai okossag fel tudta rakni szepen a twrp-t a 4pdarol. Korrekt :-)

(#452) tiko76


tiko76
aktív tag

hogy lehet telepiteni az xposedet?

(#453) ferkau válasza csongi (#447) üzenetére


ferkau
csendes tag

Értem.... :F,azaz nem értem..
találok ehhez segítséget valahol,mármint szájbarágósan gondolom,teljesen amatör felhasználó vaok.
vagy inkább vigyem szervízbe????
köszönöm :F :F

(#454) csongi válasza ferkau (#453) üzenetére


csongi
veterán

Needrom-rol leszeded a romot. Megkeresed loguthon az sp flashtools hasznalatat, es pc-vel fel flesseled. Elsore nehezebb, de megcsinalhato. Miutan vegzel, rajossz par perces tortenet :). A dualsim topikban van segitseg.

(#455) alexandra740


alexandra740
újonc

Sziasztok.Veletlenul nem tudna valaki segiteni,h a K4000 prohoz hol lehet a legdrissebb szoftvert letolteni?Koszonom

[ Szerkesztve ]

(#456) csongi válasza alexandra740 (#455) üzenetére


csongi
veterán

V9

(#457) vandor01 válasza ferkau (#453) üzenetére


vandor01
őstag

csajnafoneszerviz

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#458) tiko76 válasza tiko76 (#452) üzenetére


tiko76
aktív tag

Sikerült működik az xposed+gravitybox.

(#459) jFox válasza tiko76 (#458) üzenetére


jFox
őstag

Csinálsz róla egy leírást? Hátha más is küszködik vele és segítség lenne neki. :K
:R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#460) luck66


luck66
tag

Nektek működik rendesen,ha Usb-n csatlakozik a Pc-hez ( win 10pro 64bit,mert nálam 20-ból ha 1X felismeri,az már siker

(#461) tiko76 válasza jFox (#459) üzenetére


tiko76
aktív tag

Az xda fórumrol le kell tölteni az Xposed-v86-sdk22-arm.zip-et meg az xposedinstaller 3.0 alha4 apk-t,meg a grvitybox lollipop apk-t.A zipet twrp-ből kell telepíteni, az apk-t simán.Ja és root-toltnak kell lenni a telefonnak, a 4pda oldalrol töltöttem le a supersu zipet,és azt is twrp-ből kell telepiteni.

[ Szerkesztve ]

(#462) ferkau válasza vandor01 (#457) üzenetére


ferkau
csendes tag

köszi...asszem ez lesz,mert nem merek belepiszkálni
magas nekem,mint bacilusnak a zongora pedál :( :( :(((

(#463) Szellem70


Szellem70
csendes tag

Sehol nem találtam, hogy támogatja a Glonass, vagy Beidou műholdakat...

(#464) gagyilovag válasza luck66 (#460) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Mióta frissült win,azóta szarakodik.
win hibája.

(#465) luck66 válasza gagyilovag (#464) üzenetére


luck66
tag

(#466) Myrd123


Myrd123
csendes újonc

Ha minden jól megy, akkor jövő héten lecserélem az elején nagyon szeretett K4000-esemet. Jó üzemidő (4-5 nap) eleinte, lassú, de elfogadható képeket készítő kamera, és a masszívsága miatt (nem igazán volt probléma, ha farzsebben hagyva ráültem) kedveltem meg.
Ami szörnyű benne az a hangzása, a sima telefon fülesekkel katasztrofális, de erősítőre rákötve is doboz hangja van.
Ami viszont a cseréhez vezetett, az egy kb. 2 hónapja jelentkező hiba, a kijelző össze-vissza érzékel, néha semmit, néha egyszerre több érintést, teljesen randomban, van, hogy napokig működik van, hogy még böngészni sem lehet rajta. És mostanában melegszik is, valamint a fogyasztása is lényegesen rosszabb.
És ami a vicc, hogy a Cappu desktop fogyasztása 8%, úgy, hogy nem használom....
Gyári visszaállítás nem segített ezeken a problémákon, szerintem ha megjön az új telom, akkor majd egy rom cserét kipróbálok rajta, aztán ha ez segített, akkor vagy elpasszolom, vagy tartalék telonak marad.

Az Oukitelről meg a véleményem az, hogy egy hatásvadász banda (lásd a szögelős-égestős-dobálós videokat, illetve a feleslegesen túlsúlyos - van benne anyag parasztvakítás - telefonjaikat). Hátsó kamera borítása az enyémen plexi, 9 hónap után tiszta karc. Ha valóban a mindennapi tartósságra mentek volna rá valóban, egy ilyen apróságra is figyeltek volna.

(#467) Myrd123 válasza Myrd123 (#466) üzenetére


Myrd123
csendes újonc

Vagy lehet, hogy valóban kipróbálom a szögelést :) Bár illuzióim ezzel kapcsolatosan sincsenek a kijelzőm is tiszta karc már.

(#468) vandor01 válasza Myrd123 (#466) üzenetére


vandor01
őstag

pedig az ember ahogy a kezebe fogja... tenyleg 1 massziv tartos robosztus
benyomast kelti... tudnam szeretni! sot kapott masodik eselyt is!
2x is rendeltem :DDD de mit tegyek ha ez alapbol egy elektronikai hulladek :F
Te egesz jol birtad.... nalam a 2x1 het vegleg betette a kaput ennel a markanal!
bar talan? 3th 4th esetleg az 5th generacional talan sikerul kinoni a Jack dugo problemakat
talan lesz addigra a cegnek minoseg biztositas es ellenorzese is? nem csak marketingje? :D

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#469) dh66e


dh66e
veterán

K4000-re új frissítés érkezett.(2016.08.25)
Tesztelni nem tudtam még talán az időzített ki/bekapcs mintha új opció lenne jah meg értelmesebb lett a magyar fordítás is.

(#470) gagyilovag válasza dh66e (#469) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

A ki-be kapcsolás alapba bene van szinte az összes MTK szerelt cuccba :DD

(#471) dh66e válasza gagyilovag (#470) üzenetére


dh66e
veterán

Lehet akkor én nem figyeltem eléggé. :F
Mindegy is most használom ezt a funkciót.

(#472) behanattila


behanattila
csendes tag

Üdv mindenkinek. Nektek telepíti a legújabb frissítést? Nekem egy pár napja írta ki hogy elérhető délután fel is akartam telepíteni, de nem engedi azt írja ki hogy : your system is demaged

(#473) luck66 válasza behanattila (#472) üzenetére


luck66
tag

nekem a gyári 6-os van rajta és azt mondja naprakész,nekem pl a 9-est fel sem ajánlotta :F

[ Szerkesztve ]

(#474) dh66e válasza behanattila (#472) üzenetére


dh66e
veterán

Simán lejött nekem amikor ide beírtam....lehet a szerverükkel van gond....
K4000 a telefon és V12.0 a fw.

[ Szerkesztve ]

(#475) Mc Elek


Mc Elek
csendes tag

Sziasztok, valaki állította már vissza a gyári állapotot rootolt-ról? Hogyan kell? A twrp-t se ártana leszedni, mert gariba vissza kéne küldeni. Xposed framework is van rajta, azt is le kéne szedni.
Napok óta rendszeresen lefagy a telefonom, ha pl. pár percig netezek, vagy YT-ot nézek.
Talán valami kontat/forrasztási hiba jöhet elő a hőtől, mert ilyenkor legtöbbször nem bootol be akkor sem, ha kiveszem az akkut, csak ha várok pár percet. Kis terheléssel semmi gond, már másfél napja megy úgy hogy néha megnézem mi van vele. A recovery-t flash toollal tettem fel anno, de ahogy emlékszem, nem jöttem rá, hogy kell menteni az előző állapotot, csak ráraktam a letöltött recovery.img-t

(#476) Leleményes


Leleményes
tag

Sziasztok!

Pro verzióval vodafone mobilnetet nem tudom életrekelteni. Még nem frissítettem, utána hátha megoldódik. Ötlet?

(#477) luck66 válasza Leleményes (#476) üzenetére


luck66
tag

nekem szépen hasít a 4G, viszont ha régi a sim , akkor cseréltesd ki

(#478) Leleményes válasza Leleményes (#476) üzenetére


Leleményes
tag

Megoldódott, vodafone oldalán van leírás.

Szerk.: Köszi, átállítottam 4G-re :)

[ Szerkesztve ]

(#479) Leleményes


Leleményes
tag

Nektek néha nem villog a kijelző? Nehezen észrevehető.

(#480) kolivanov777


kolivanov777
tag

Sziasztok!

Valakinek esetleg érintőhiba? Az alsó részen nem érzékel egy sávban! vagyis csak a gépelésnél a billentyűzetnél, yxcbnm nem érzékeli vagy alatta vagy felette lévőt üti!

Köszi

(#481) Sraff


Sraff
tag

Sziasztok!

Tudtok valamilyen megoldást, hogy ettől a Cappu Desktop-tól hogyan lehet megszabadulni?

Akkor indul, amikor bekapcsol a mobilnet, vagy a wifi, aztán "megeszi" az akku üzemidejének a felét. Most manuálisan leállítgatom, de ez nem egy jó megoldás.

(#482) dh66e válasza Sraff (#481) üzenetére


dh66e
veterán

Keresd a Classic Luncher ikont a kijelzőn és kattints rá.

(#483) IldiH válasza dh66e (#482) üzenetére


IldiH
aktív tag

Ettől még nem lehet eltüntetni, csak átváltani az eredetire és kényszerleállítás. De folyton elindul nálam is

(#484) dh66e válasza IldiH (#483) üzenetére


dh66e
veterán

Nem értem... :F .én kipróbáltam azt a szerencsétlenséget gyorsan vissza is léptem a classicra azóta is úgy van.Nem indul el magától soha. Jah igen k4000 van nekem.

(#485) Puszunty válasza dh66e (#484) üzenetére


Puszunty
csendes tag

Sziasztok!
Én is a classicon vagyok, bár feltűnően csökkent az akkumulátor időm, mióta megjött a frissítés.

(#486) Sraff válasza dh66e (#484) üzenetére


Sraff
tag

Én is visszaléptem, de a háttérben tovább fut. Ha megnézed az akkumulátor használatot, akkor látni fogod.

Kézzel le lehet állítani, de letiltani nem. Ha megy a wifi, vagy a mobil net, akkor újraindítja magát.

A tied rootolt?

[ Szerkesztve ]

(#487) dh66e válasza Sraff (#486) üzenetére


dh66e
veterán

ja hogy a háttérben fut? sorry azt nem néztem.
nem,nem rootolt .

[ Szerkesztve ]

(#488) dh66e


dh66e
veterán

bocs ez lemaradt ez előzőből....
Az akku zabálás nálam már jóval korábban el kezdődött,de talán a második update hozta meg a bajt.Ezek szerint ez a buta luncher még rétesz egy lapáttal.

(#489) TKL415


TKL415
újonc

Sziasztok! K4000-es telefonomon engedélyeztem a vezeték nélküli frissítést, azóta az alkalmazások nagy része "sajnos leállt". (Vezeték nélküli frissítés, CM Security, Google Play, Gmail, Térkép, Böngésző, Messenger, ...) Csak pár alkalmazás indul el. WiFi-re fel tud kapcsolódni. A beállításokat nem nyomkodtam el. Segítséget kérek, hogyan bírhatom rá a készüléket a normál működésre, adatvesztés nélkül?

(#490) tiko76


tiko76
aktív tag

Helló van egy 1 hónapot használt valószinüleg hardverhibás karcmentes telóm,alkatrésznek ha valakit érdekel.

(#491) tiko76 válasza tiko76 (#490) üzenetére


tiko76
aktív tag

vagy ha valakinek van törött,megvenném.

(#492) ferkau


ferkau
csendes tag

Mit csinálok rosszul??
sziasztok
segíséget szeretnék kérni oukitel k4000 recoveryből való reboottal kapcsolatban.
Leírnátok a lépéseket sorban?Igazából hangerőfel+powerrel nem tudok belépni a recovery menübe,valami 3 sor karaktert kiír egy pillanatra,de olyan miniatűr karakterek,hogy olvasni sem lehet,aztán elfeketedik a képernyő és semmi nem történik.Akksi ki,majd be és újra tudom indítani a telót!!!
A hangerő le+powerrel meg valami teszt üzemmódba jutottam és ott nem találtam a következőket.
1. turn the phone off
2. press volume up button(or down button) then press power button together, about 5-10 seconds later, phone will enter recovery mode
3. choose "wipe data/factory reset"(via volume /updown button)
4. press power button, choose "delete all user data", in about 5 seconds, phone will show "data wipe complete"
5. choose "wipe cache partition", press power button to confirm, wait the phone to show "cache wipe complete"
6. choose "reboot system now"
7. the phone will reboot
here is the video shows how to enter recovery

Az a hibája telefonnak,hogy folyamatosan 5-6másodpercenként elsötétül a kpernyőm,majd újra kivilágosodik,azaz látható a felület.Majd újra elsötétül a képernyő és így továbbb.
Jó Pár írással lejebb leírtam a hibajelenséget,így nem lehet használni a telót,mert villog folyamatosan.
Kaptam már olyan segítséget,hogy a needromról szedjek le gyári szoftvert és flasheljem fel.Ez sikerült is remekül,sikerült újra telepítenem a 2015-ös szoftvert,de sajnos a volliogás nem szűnt meg.Most írtam a kinai webáruháznak,mert még nincs 1 éves készülék,hátha tudnak segíteni,de a fenti lépéseket javasolták.Én a sima gyáribeállítás visszát már megpróbáltam párszor a telefon menüjéből,de nem segített ez sem.
Viszont a fenti leírással nem boldogulok... :((( :(((
szivesen fogadom a segítséget a guruktól,tudok videót is küldeni a működésről

https://www.youtube.com/watch?v=4U9IaHrPWoM

köszönöm előre is

(#493) tiko76


tiko76
aktív tag

A 3 sor karakterből azt hiszem a felső a recovery.

(#494) ferkau válasza tiko76 (#493) üzenetére


ferkau
csendes tag

Értem,de olyan gyorsan eltűnik,hogy képtelenség elolvasni!!!Ez normális,hogy nem enged be a recoverybe?
Ha valaki már csinált így resetet,az segísen,hogy egyáltalán a leírás az rendben van e,ill.hogy hogyan kell pontosan lépésről-lépésre megcsinálni.

(#495) tiko76 válasza ferkau (#494) üzenetére


tiko76
aktív tag

A fényerőt felhuzod max rá akkor is csinálja.

(#496) ferkau válasza tiko76 (#495) üzenetére


ferkau
csendes tag

Érdekes,amit kérdezel,mert a fényerő állításnál amikor bekapcsoltam az alkalmazkodó fényerő opciót,akkor egy darabig abbahagyta a villogást,kb 1 órát nem csinálta,aztán megint rákezdett.Utána állítgattam többször lefelé,felfelé....de úgynéz ki hogy nincs hozzá köze.Amire gyanakszom még,az a közelítés érzékelő szenzor,már ha van benne ilyen... :(( ,mert olyan mintha alvómódba kapcsolna,amikor elsötétül.Próbáltam már az alvómódba kapcsolási időt is változtatgatni,az sem segített.
Viszont,ha a beállított ideig(alvómódba kapcsolás)nem nyúlok a képernyőhöz,akkor annak és módja szerint rendesen alvómódba kapcsol és nem villog.
Nem tudod van benne közelítő szenzor?Lehet ezt cserélni?
kösz

(#497) tiko76 válasza ferkau (#496) üzenetére


tiko76
aktív tag

Szerintem van.milyen rom van rajta?

(#498) ferkau válasza tiko76 (#497) üzenetére


ferkau
csendes tag

Hát needromról leszedtem a gyárit,2005.11-es verziót,majd ráfrissítettem,asszem 2016.08.25.-ei az utolsó

(#499) ferkau válasza tiko76 (#497) üzenetére


ferkau
csendes tag

de mindig is a gyári volt rajta,én nem nagyon vágom a "főzött romokat" :( :N

(#500) tiko76 válasza ferkau (#499) üzenetére


tiko76
aktív tag

Valami v7 v11 v12 ilyesmi kellene,én egyet flasheltem annak nem volt jó a képernyő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.