Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) HuaweiU8500 válasza Puszunty (#50) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

A kérdés, h mennyi volt a képernyő/használati idő...végül is kb 2 napja megy, és még van 3 nap hátra...

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#52) Puszunty válasza HuaweiU8500 (#51) üzenetére


Puszunty
csendes tag

Hát tény, hogy nem használtam sokat...

(#53) HuaweiU8500 válasza Puszunty (#52) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Ez azért nagyon jó egy okostelefontol, napi 45 perc kijelzovel 5 napig töltés nélkül.

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#54) Puszunty válasza Puszunty (#52) üzenetére


Puszunty
csendes tag

(#55) HuaweiU8500 válasza Puszunty (#54) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Hát, végül is nem hazudtak a csájnizok. light használat mellett azért 6 nap kijön...
Kíváncsi vagyok a pro verzió milyen lesz...

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#56) Dominó85 válasza HuaweiU8500 (#55) üzenetére


Dominó85
veterán

Az a +600mAh inkább egy marketing fogás, mint a valóság. Ugyanaz a két telefon ennyi eltéréssel, még a fizikai méretei is megegyeznek. :D

* Péter - 06302461862 *

(#57) HuaweiU8500 válasza Dominó85 (#56) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

azért a hardver is változott kis mértékben, pl a bekapcsoló gomb a túloldalra keült, sztem az akku is nagyobb.
és állítólag jön a 6.0 is...

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#58) Dominó85 válasza HuaweiU8500 (#57) üzenetére


Dominó85
veterán

Nofene, ezzel a képpel még nem is találkoztam a neten. Bár akkor így meg értelmét nem nagyon látom a változtatásoknak. Meg hogy miért jó házon belül két ennyire hasonló teló. :F

* Péter - 06302461862 *

(#59) HuaweiU8500 válasza Dominó85 (#58) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

valószínüleg a 4000-ressel előbb tudtak kijönni...Egyébként gyanúsak ezek a kínaiak nagyon sok a hasonló hardver és specifikáció (pl. BV5000...) egyébként a nagyobb gyártóknál is volt hasonló, pl Z1c - Z3C a Sonynál, mindkettő 2014es, és ugyanakkora dobozba nagyobb akkut és nagyobb kijelzőt sikerült beletenni. Hozzátéve, hogy mindkettőt használtam, és ott a +300mAh érezhető különbség volt.

a kép forrása: [link]

[ Szerkesztve ]

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#60) behanattila


behanattila
csendes tag

Hali. Nekem tegnapelőtt jött meg a készülék. Első bekapcsolásnál frissített V3-ra, azzal nem is volt gond. Első körben olyan problémám lépett fel, hogy beállítottam a rezgést a gombok nyomkodásakor. Na most azt csinálja is, de kb egy nap múlva kikapcsolja... valahogy magától vagy nem tudom. Tehát kb minden nap elején újra be kell állítani a beállítások menübe. Ez másnál is jelentkezett? Továbbá ez a dupla-koppos dolog se megy, meg a három ujjas screenshot sem .. bár lehet én vagyok a béna. Nem tudom ti hogy vagytok vele, a K4000 előtt egy kínai Galaxy S5 klónt haszáltam egy évig, és annak szerintem sokkal hangosabb volt a hangszórója, meg szerintem tisztábban is hallottam egy kicsivel azt akivel beszéltem. Lehet esetleg valami progit letölteni ami kicsit emel a beszédhangszóró erősségén, meg egy kicsit javít rajta ? Ezeket leszámítva (meg hogy egy kicsit tényleg lötyögős a bekapcsoló gomb) nekem nagyon tetszik, az előzőhöz képest pedig villámgyors is.

(#61) behanattila


behanattila
csendes tag

Tud esetleg valaki olyan programot, ami megrezgeti a telefont (még mielőtt feloldanám a képernyőzárat) ha felveszem az asztalról és van egy nem fogadott hívásom, vagy sms-em ? A SAMSUNG Galaxy S5 például gyárilag tud ilyet...

(#62) IldiH válasza behanattila (#61) üzenetére


IldiH
aktív tag

Én ezt használom értesítésre: NoLed

(#63) bpmcwap válasza IldiH (#62) üzenetére


bpmcwap
senior tag

+1
nagyon jó program, annyi, hogy ha az akksit terheli egy kicsit, ha a kijelzőre kiteszed az ikonokat.

Túrista vagyok

(#64) jFox


jFox
őstag

Sziasztok!

Szemezgetek ezzel a telóval meg a testvérével (K6000) a Tinydeal-en. Ott úgy írják, hogy 3G-ben tudja a 900MHz-et. De a tesztelő most elbizonytalanított ezzelma 850MHz-el. Melyik a valós?
A másik, hogy van olyan opció a Tinydeal-en, hogy németországból szállítják. Így kicsit drágább, de hamarabb itt van. Meg lehet rá remény, hogy erre már semmilyen többletköltség nincs? Gondodlom vám az biztos nincs mert Eu-n belül nincs vám, de áfa?
Előre is köszi a válaszokat!

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#65) HuaweiU8500 válasza jFox (#64) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Forrás: gyártó honlap

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#66) IldiH válasza jFox (#64) üzenetére


IldiH
aktív tag

K6000 és K4000 van nálam, mindkettőn megy a 3G, 4G (vodás és t-s kártyák vannak).
Tinytől vásárolva mindkettő, egyik Németo.-ból, másik Kínából EU Exp.-el, egyiken sem volt egyéb költség.

(#67) gery2k14 válasza IldiH (#66) üzenetére


gery2k14
tag

Mennyire jó a k4000? Van valami hibája?

(#68) IldiH válasza gery2k14 (#67) üzenetére


IldiH
aktív tag

Eddig még nincs. Mondjuk nem tudtam kicsiholni belőle az USB-s csatlakozást, csak az MTP-t, de valószínű, hogy a gépemen nincs hozzá meg valami. A gyári flipp tokjával nem nagyon működik, de ez lehet 1. a tok hibája, 2. az üvegfólia hibája (mivel szerintem igazából nincs is pontosan rávaló, a küldöttek kicsit kisebbek és szerintem így nem jól érzékeli a nyomást).
Én nem játszom vele komolyabb játékokat, így arról nem tudok mit mondani (a K6000-en simán megy a No Limit, stb). Fogyasztása elég jó, én általában 4 naponta töltöm, de inkább a kijelzőidőm a sok (olvasás). A GPS kiváló, gyors, még nem döccent meg semmin.
Más nem jut eszembe.

(#69) dh66e


dh66e
veterán

Sziasztok!
Ma én is beújítottam egy ilyen készüléket innen a ph-ról mert sos kellett.Eddig kellemes üzemszinten a rendszer elég gyors bár az üzemidőre és a strapa képességeire azért még kíváncsi vagyok.Még a méretét szoknom kell egy defy plus után. :)
Kihajtható tokot tud hozzá valaki ajánlani?

(#70) IldiH válasza dh66e (#69) üzenetére


IldiH
aktív tag

Nekem ilyenek vannak úton: [link] és [link] .
Ebből a gyáriból meg akár még át is adok beszerzési áron, mert a küldő lassúsága miatt máshonnan is rendeltem, így kettő van. (De nekem nem jön be, mert nincs rajta tappancs, vagy mágneses zárás.)

[ Szerkesztve ]

(#71) dh66e válasza IldiH (#70) üzenetére


dh66e
veterán

Az alsó érintő gombok nálatok világítanak? Mert nálam nem, most vettem csak észre.

[ Szerkesztve ]

(#72) IldiH válasza dh66e (#71) üzenetére


IldiH
aktív tag

Nem, ezeknek nincs világítása.

(#73) dh66e válasza IldiH (#72) üzenetére


dh66e
veterán

Köszi,kicsit meglepett,mondjuk nem is eszi az akkut így.

(#74) jFox válasza IldiH (#68) üzenetére


jFox
őstag

MTP nem megy XP-vel, csakmha felteszed a 10 vagy 11-es mediaplayert.
Win7/8 N verzión szintén nem megy a mediaplayer hiánya miatt. Én inkább ShareIt vagy ShareLink-et használok media továbbításra. De jó az AirDroid is. :K
Nagyon szemezek ezzel a készülékkel, csak a Redmi2-mmel kellene valamit csinálni. Leginkább eladni, de a kutyának nem kell mert még az 1/8-as. :O
Mindennapi használatban nincs vele gond?

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#75) IldiH válasza jFox (#74) üzenetére


IldiH
aktív tag

Nekem pont az MTP megy és az USB (hibakereséssel) nem (ezek szerint fent van a mediaplayer).

Csak a nem pontos méretű üvegfóliámmal van bajom. Tuti, hogy a nem fedett részek miatt másképpen érzékel és pl vállamhoz szorított telefonálásnál belépek 1-2 menübe :DDD (ha csak fogom, akkor nem csinálja). Vagy az ablakos flip toktól is megzavarodik ezzel a fóliával.
Egyébként nekem nincs gondom vele, eddig minden jó. Külön öröm, hogy ebbe 2 kártya + SD fér, ellentétben a 6000-rel, amibe vagy-vagy.

(#76) seolwon


seolwon
tag

Eddig kétszer sikerült próbára tennem. Egyszer kb másfél méterről esett a betonra úgy hogy a bal felső sarka ért le először. A hozzá kapott műanyag tokon meglátszik de a telefon továbbra is karcmentes maradt.
A másik alkalommal csuktam be a kocsiajtót kellő erővel és szerencsétlen módon kicsúszott a teló a zsebemből az ajtó meg pont elkapta is odanyomta. De továbbra sincs egy karc se rajta.

(#77) jFox válasza IldiH (#75) üzenetére


jFox
őstag

Ahhoz ADB driver kell. Keress rá a google val, szerintem megy univerzálissal is. Bár úgy rémlik, hogy régebben mintha lett volna külön az MTK chippekhez. De lehet hogy az fastboot driver volt. Nem tudom már régen foglalkoztam MTK-val.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#78) dh66e


dh66e
veterán

Na mára sikerült teljesen lemerítenem csontra a telót,kellett neki vagy 8 óra a teljes töltéshez kikapcsolt állapotban.

(#76) seolwon
kb ennyit várok el, azaz ha beüt egy szerencsétlen mozdulat akkor ne kelljen már rögtön kukázni.

[ Szerkesztve ]

(#79) IldiH válasza jFox (#77) üzenetére


IldiH
aktív tag

ADB driver régen fent van, eddig is MTK-s telefonok voltak. Eszközkezelő felismeri, hogy Android telefon, megjelenik cserélhető lemezként a sajátgépben, de belépni nem lehet (XP amúgy).

(#80) nagyarcz


nagyarcz
tag

sziasztok!
nekem egy olyan problémám lenne az Oukite K4000 telefonnal (nem tudom mi okozza), hogy ha nadrágzsebben(oldalzseb, kantáros) van a telefon meló közben, szünetben ránéztem a telóra és látom már kéri a pin kódot, újraindult. nem ez az első eset, van,hogy két szünet, két újraindulás. mi okozhatja ezt? valamilyen szoftver? remélem tudtok segíteni :) amúgy elégedett vagyok a készülékkel :)
üdv

(#81) 11hh


11hh
tag

Sziasztok!

Tegnap kaptam meg ezt az Oukitel K4000 telefont, az első bekapcsoláskor frissítettem az androidot. Most V6-os verzió van rajta, nálam nem működik a LED világítás, a fényképezésnél se villan fel. :W Valaki tapasztalt már ilyet?

(#82) dh66e válasza 11hh (#81) üzenetére


dh66e
veterán

Amikor merítettem a telefont akkor én bekapcsoltam a zseblámpát hogy az is szívja minél jobban de egy idő után lekapcsolt egy bizonyos töltöttségi szintnél be sem tudtam újra kapcsolni.Gondolom ez amolyan akku védelmi mechanizmus lehet,de lehet hogy semmi köze hozzá.
Amikor lemerült végre majd feltöltöttem teljesen utána már működött.

(#80) nagyarcz
Érdekes probléma,de ezek szerint valahogy kikapcsolódik a telefon a zsebedben vagy elmozdul a sim kártya benne amit azért érdekes lenne.Lehet megnyomja valami( zsebvarrás) a bekapcs gombot.Egy tokkal tuti ki lehetne kerülni ezt a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#83) 11hh válasza dh66e (#82) üzenetére


11hh
tag

Köszi a választ! Lemerítés közben kb 8% aksinál próbáltam volna a zseblámpát bekapcsolni. Föltöltetem a telefont azóta tökéletesen működik. Én a Tinydeal-ról rendeltem a telót 33ezer volt, szombaton rendeltem és csütörtökön már a Postán volt, de Pénteken vettem fel. :C

(#84) nagyarcz válasza dh66e (#82) üzenetére


nagyarcz
tag

köszönöm a választ! fogok nézni valószínű akkor egy tokot a készülékhez, reméljük orvosolni fogja a problémát! :)

(#85) dh66e válasza nagyarcz (#84) üzenetére


dh66e
veterán

Nagyon remélem hogy az majd megoldja,de a tok használat annak aki melózik más szempontból is hasznos kiegészítő.Tapasztalatból mondom.

(#86) nagyarcz


nagyarcz
tag

üdv mindenkinek! frissíteni, rootolni hogy lehet az oukitel k4000-et? tudja valaki? jelenleg asszem a V4-es van rajta.

(#87) Dominó85 válasza nagyarcz (#86) üzenetére


Dominó85
veterán

Rootolni én anno nem tudtam. Frissíteni az erre szolgáló Vezetéknélküli frissítés apk-val lehet wifivel. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#88) Dr. Romano válasza Dominó85 (#87) üzenetére


Dr. Romano
veterán

KingoRoot-al nem próbálkoztál?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#89) nagyarcz


nagyarcz
tag

feltettem ezt a V6-os frissítést, milyen újításokat tartalmaz? hol van leírva mert neten semmit nem látok róla! üdv

(#90) dh66e


dh66e
veterán

Most jött a V7 update....
"fix the hall character display"

(#91) seolwon válasza dh66e (#90) üzenetére


seolwon
tag

Ez mit jelent pontosan?

(#92) Dominó85 válasza Dr. Romano (#88) üzenetére


Dominó85
veterán

Anno próbáltam és nem ment sajna. Már eladtam a tesztkészüléket. Ha MT6752 SoC lett volna benne, akkor megtartottam volna. ;]

* Péter - 06302461862 *

(#93) Mc Elek


Mc Elek
csendes tag

Sziasztok, tegnap jött meg a k4000-em. OUKITEL_K4000_V5.0_20151223
Lát valaki közületek OEM-feloldás menüt a fejlesztői lehetőségekben? ez azt jelenti, hogy lehet már rootolni?
Más: az interpolált hülyéskedést le lehet kapcsolni, hogy nativ felbontásban készítsen fotót?

(#94) kenwood


kenwood
veterán

"Az Oukitel kezdő márka lévén gyermeteg hibákat követ el. Ilyen az értesítő és/vagy töltési led hiánya, "

Ez az bennem is felmerult,amikor elkezdtem hasznalni az iphone 6-ot :D
Annyit tudtam beallitani,hogy az esemeny pillanataban villog a vaku :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#95) Dominó85 válasza kenwood (#94) üzenetére


Dominó85
veterán

:C

* Péter - 06302461862 *

(#96) HuaweiU8500 válasza Mc Elek (#93) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Interpolalt: a kamerabeallitasok kozott nincs ilyen?

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#97) Dominó85 válasza HuaweiU8500 (#96) üzenetére


Dominó85
veterán

4:3-as képarány melletti legnagyobbtól eggyel visszavett érték az ami még nem interpolált. Amúgy használjátok a CameraMX nevű apkot. Sokkal szebb képeket csinál vele a teló. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#98) Dr. Romano válasza Dominó85 (#97) üzenetére


Dr. Romano
veterán

A CameraMX alapból mindenféle beállítás nélkül készít szebb képeket, vagy csak ha automata javítás üzemmódban lövöldözik az ember?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#99) dh66e válasza seolwon (#91) üzenetére


dh66e
veterán

A megjelenítésen babráltak valamit,de én nem látok különbséget.

(#100) seolwon válasza dh66e (#99) üzenetére


seolwon
tag

Felraktam, én se látok semmi különbséget.

Ez a cameraMX javít a sötétebb helyen készített képeken? Iphone5-ös szinte tökéletes képeket csinál ott ahol ezen már semmi nem látszik csak nagy feketeség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.