Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) IldiH válasza x.pet (#200) üzenetére


IldiH
aktív tag

Én szeretem érezni, hogy van valami a kezemben :P

(#202) habmalac válasza x.pet (#200) üzenetére


habmalac
tag

nos a link amit adtál, csak tovább keverte a dolgot. Nézd meg a battery sor alatti adatokat. Ha nem cserélték fel a számokat akkor a 4000 több mint háromszoros 3G/2G talk time adatot hoz mint a 4000 pro. 70h vs 20h,
72h vs 20h. Ha jó helyen vannak az adatok akkor nem értem, ha téves adatokat tartalmaz a táblázat akkor az egész ér kb szart sem.

(#203) IldiH válasza habmalac (#202) üzenetére


IldiH
aktív tag

(#204) x.pet


x.pet
tag

Egyik összehasonlító oldal sem teljesen korrekt.
A kimovil-en pl. a kamera felbontás nem jó (tudtommal mindkettő 8mp interpollálva 13mp), a 4000 pro-ba nem 2 micro sim van, hanem 1 mini+1 micro.
Szóval teljesen korrekt adat sehol sincs. (a gyarto oldalán pedig csak főbb adatok vannak)

(#205) HuaweiU8500


HuaweiU8500
senior tag

En K4000pro-t vettem, teny, h massziv darab..de a ket napot siman kibirja 10 ora kijelzo idovel. Sajnos meg nincs 6.0 ra, de ehhez legalabb megigertek..
Ja es a pro olcsobb :))

[ Szerkesztve ]

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#206) habmalac válasza HuaweiU8500 (#205) üzenetére


habmalac
tag

Amit átfut a paypal, rendelem én is. Kíváncsi lennék a pro és a sima közötti lényegi különbségekre de úgy látom, hogy a puding próbája...

(#207) habmalac


habmalac
tag

Találtam EU raktárban a tinydeal-en mindenfajta pont felhasználásával. Így mindent összevetbe 29e alatt maradok és nincs áfa meg semmi más. Németektől érkezik, kíváncsi vagyok hány nap lesz.

(#208) HuaweiU8500 válasza habmalac (#207) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Nekem egy het volt...

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#209) vandor01


vandor01
őstag

GB -nel is akad K4000 meg pro is EU-raktarbol!

K4000
K4000pro
K6000
K10000

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#210) habmalac


habmalac
tag

Morgen! Egy frissen vásárolt vason van screenprotector, adnak hozzá vagy venni kell külön? Pro-hoz nem találtam edzett üveget, ua mint a sima? Ti mit ajánlanátok rá?

(#211) IldiH válasza habmalac (#210) üzenetére


IldiH
aktív tag

A simákhoz adtak (rajta volt). Az egyezőséget nem tudom, talán hasonlítsd össze a róluk készült képeket/méretet.
A 4000-eshez amúgy üvegfóliát én még nem találtam jót, eddig vagy 10 helyről vettem, de egyik sem passzol igazán, mindegyik kisebb. A sima fóliák viszont jók.

(#212) fa4hu válasza habmalac (#210) üzenetére


fa4hu
őstag

A Pro-n is van fólia gyárilag, de biztos, hogy nem üvegfólia.

(#213) jFox válasza fa4hu (#212) üzenetére


jFox
őstag

A Pro-n DragonTrail van. Nem?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#214) fa4hu válasza jFox (#213) üzenetére


fa4hu
őstag

Igen, elvileg az.

(#215) habmalac


habmalac
tag

A folyékony "nanotechnológiásfolyékonydehajszárítóvalkeményedősüberkemény" cucc inkább felejtős?

(#216) HuaweiU8500 válasza habmalac (#215) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Alirol rendeltem prohoz uveget, meg nem jott meg.
Az elozonel sima 4000hez valot kuldtek, az eleg bena ra.
A gyari folia nagyon karcolodik.
A 2.5D miatt eleg nehez feltenni, mert az uveg sik...

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#217) habmalac válasza HuaweiU8500 (#216) üzenetére


habmalac
tag

Dobnál egy linket?

(#218) luck66 válasza habmalac (#217) üzenetére


luck66
tag

itt egy originál:[link]

ez nem tudom milyen lehet:[link]

[ Szerkesztve ]

(#219) habmalac


habmalac
tag

Na érkezett. Kezdem belakni. Lehet és/vagy kell frissíteni a készüléket? Ha igen hogy?

(#220) dh66e válasza habmalac (#219) üzenetére


dh66e
veterán

Elvileg automatikusan felkínálja a frissítést ha lesz rá.

[ Szerkesztve ]

(#221) fa4hu válasza habmalac (#219) üzenetére


fa4hu
őstag

Be lehet állítani, milyen gyakran keressen frissítést, vagy kézzel is el lehet indítani.

(#222) habmalac


habmalac
tag

szuper kis masina, az a gyári tok nem tünik valami stabilnak. Próbált már esetleg valaki más fajta szilikon tokot? A bőrszerü ablakos-behajtós nem tetszik. Van egyáltalán hozzá más fajta védő?

(#223) gagyilovag


gagyilovag
aktív tag

Múlt héten rendeltem egy oukitel k4000pro eu raktárból innen:banggood
Már nyúzom is :C
Pöpec szerkezet.

Egy kérdés az OTA frissitési lehetőség nincs benne,hogy lehet elővarázsolni?Valaki irt valmit,hogy segédprogrammal,de pontosabban?

A kamerája jó!!!

(#224) fa4hu válasza gagyilovag (#223) üzenetére


fa4hu
őstag

Már válaszoltam a másik topikban is, ahol feltetted a kérdést: a "Vezeték nélküli frissítés" programmal tudod frissíteni, ott tudod beállítani azt is, milyen gyakran keressen frissítéseket. Ez egy előre telepített program a telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#225) IldiH válasza luck66 (#218) üzenetére


IldiH
aktív tag

Igazából ez sem original, hanem egy általános fólia. Ezek a nagy kivágások teszik lehetővé, hogy többféle telefonhoz eladják. A 6000-eshez lehet egyedül kapni pontosat, annál tényleg csak a kamera, stb felett vannak a likak. (legalábbis én még csak ahhoz találtam :O )

(#226) gagyilovag válasza fa4hu (#224) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Köszi a választ

Éppen ez az amit nem találok :W
A másik topikban olvastad,a többinél megtaláltam,de ennél még nem,
Volt már jó néhány telefonom,és ez meglepett

[ Szerkesztve ]

(#227) gagyilovag válasza habmalac (#222) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Mondjuk ez:
[link]

(#228) IldiH válasza habmalac (#222) üzenetére


IldiH
aktív tag

Nekem az eredeti ablakos nem vált be, a nem teljesen passzoló üvegfólia + a gyenge tok együttese meghülyítette folyton. Vettem még ablak nélküli, beleragasztós tokokat is, de azt még nem mertem kipróbálni, nem tűnnek túl masszívnak ehhez a súlyhoz.
Most ilyenben hordom hétköznap, túrázásnál (ahol fotózok vele, ki-be pakolom) meg átrakom a szilikonba.

(#229) fa4hu válasza gagyilovag (#226) üzenetére


fa4hu
őstag

Hát ez érdekes, mert volt sima K4000 és K4000 Pro is a kezemben, és mindkettőn volt. Ha itthon lesz a telefon (feleségem használja), megpróbálom lementeni az alkalmazást és elküldeni. Persze, attól még nem biztos, hogy fel tudod tenni vagy rendesen futni is fog.

(#232) gagyilovag válasza fa4hu (#229) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Köszi!
Azóta meglett,csak az én kicsi fiam,akaratlanul csinált pár csoport linket,és behúzta azt is :F

(#233) luck66 válasza gagyilovag (#226) üzenetére


luck66
tag

ilyen ikont keress

(#234) habmalac válasza IldiH (#228) üzenetére


habmalac
tag

én egy ilyet találtam az ebay-en:

http://www.ebay.de/itm/Brotect-AirGlass-Flexible-Glasfolie-fur-Oukitel-K4000-Pro-Displayschutzfolie-/381639844690?hash=item58db81e352:g:GHsAAOSw9VZXO1cU

ha megérkezik majd jellemzem

[ Szerkesztve ]

(#235) habmalac válasza gagyilovag (#227) üzenetére


habmalac
tag

ez bizony bőr, nem tetszik

(#236) fa4hu válasza gagyilovag (#226) üzenetére


fa4hu
őstag

Na, ezért használok én mindig olyan launchert, aminek van app drawer-e. :)

[ Szerkesztve ]

(#237) gagyilovag


gagyilovag
aktív tag

K4000pro-ban feltoltam a hangerőt a csengőhang halksága miatt(130 gyárit 150-re,így már jó hangos :C

(#238) vandor01


vandor01
őstag

megrendeltem a telcsit,,, csak a sima k4000-t...
100$ volt a GB-en EU raktarbol van meg naluk 8db!
GB-K4000

amultheten rendeltem ali-rol kiegeszitoket... probacseresznye?
vmi occco tok... [link]
vmi occco folia..[link]

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#239) gagyilovag válasza vandor01 (#238) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Én ezt rendeltem hozzá:

[link]

(#240) jFox


jFox
őstag

Megjött a K6000Pro. :C Még töltődik. Ha belaktam referálok, hogy milyen. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#241) nepszter1 válasza jFox (#240) üzenetére


nepszter1
addikt

Írjál róla hogy milyen , nekem úton van :)

(#242) B_I_G válasza jFox (#240) üzenetére


B_I_G
tag

pontos súlyát meg tudod mondani?

(#243) jFox válasza B_I_G (#242) üzenetére


jFox
őstag

216g két SIM-mel.
Pár nap (ami lehet lesz 1-2 hét) használat után tervezem írni róla egy hasonló szösszenetet, mint Dominó85 kolléga a 4000-esről. Addig türelmeteket kérem!
:R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#244) vandor01 válasza vandor01 (#238) üzenetére


vandor01
őstag

nos eddig tartott a 100 dezsős K4000 -es EU-s telcsi...
a promonak vege... figyelni kell neha neha szokott lenni :D

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#245) habmalac válasza vandor01 (#244) üzenetére


habmalac
tag

Azért ez nem rossz ajánlat!

http://www.tinydeal.com/oukitel-k4000-pro-50-mtk6735p-64-bit-quad-core-android-51-4g-phone-p-157873.html

(#246) gagyilovag válasza vandor01 (#244) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

(#247) vandor01 válasza habmalac (#245) üzenetére


vandor01
őstag

nem rossz nem rossz.... csak erkezzen meg is !
EU raktar +Germany.... vannak problemak!!

miota sok kepzett es motivalt munkaero tolja a
DHL-nemet posta szekeret... Jurgen es Stefan helyett!
azota a csomagok magankiszallitasba mennek a cimzett melle :D

ime az egyik szortirozo csipet csapat...... a tobbit a fantaziatokra bizom......
[link]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#248) habmalac válasza vandor01 (#247) üzenetére


habmalac
tag

Az enyém 5 nap alatt megérkezett.

(#249) vandor01 válasza habmalac (#248) üzenetére


vandor01
őstag

remelem enyem is itt lesz pentekre UK raktarbol DPD-vel :DD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#250) HuaweiU8500 válasza jFox (#243) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Kérdés: mi van az alsó részről lepattintható fedél alatt (miért lepattintható?)
Köszi

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.