Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) ferkau válasza tiko76 (#500) üzenetére


ferkau
csendes tag

megnáztem...v12 van rajta

(#502) tiko76 válasza ferkau (#501) üzenetére


tiko76
aktív tag

És a frissítés óta nem jó,vagy a flashalés után lett ilyen? Vagy már előtte?

(#503) ferkau válasza tiko76 (#502) üzenetére


ferkau
csendes tag

Kb tavasszal csináltam egy frissítést,asszem márc.-április környékén és azóta csinálja ezt.De mostmár úgy villog,mint egy mentőautó!!!annyit csesztettem az ujraindítással gondolom...szerintem ezmár nem szoftver problem,kiváncsiságból elviszem egy telefonszervízbe,ot mit mondanak rá.mostmár úgyis tartalék telo.

(#504) ferkau válasza tiko76 (#502) üzenetére


ferkau
csendes tag

A fashalést meg a múlthéten csináltam előszőr,éppen azért,hogy visszarakjam az eredeti gyári rmot.Tehát a frissítés előtti állapotokat.
na mindegy...

(#505) Mc Elek válasza ferkau (#504) üzenetére


Mc Elek
csendes tag

szia, nekem is vissza kéne tenni egy eredeti romot, de nem vagyok biztos melyiket. recovery.img-t visszatettem flashtoollal, hogy a twrp-t leszedjem, de attól még nem megy a wireless update. Azt irja, sérült a rendszer.
a needromos zipben van:
boot.img
cache.img
recovery.img
secro.img
system.img
userdata.img Te mindet visszatetted? Van függőség, hogy pl system + secro mindig együtt kell? Az enyém azt csinálja, hogy lekapcsol a kijelző, ha bemelegszik. Azaz akármeddig jó, ha nem internetezek, vagy pl nem nézek youtube-ot. Még garis lenne, de rootoltam. Szinte biztos, hogy nem az egész telefon fagy le, mert pl kicsöng ha hívnak, csak nem tudom felvenni.

[ Szerkesztve ]

(#506) ferkau válasza Mc Elek (#505) üzenetére


ferkau
csendes tag

igen én a teljeset visszaraktam.
de most nézem,hogy a flashtool-ba 3 opciót is ki lehet választani a visszarakás módjába.
-format all+download
-firmware upgrade
-only download
na ezen belül én a csak letöltést választottam...
a gurukat kérdezem,hogy a 3 variáció között mi a különbség???? :U :U

(#507) fa4hu válasza ferkau (#506) üzenetére


fa4hu
őstag

A format nem ajánlott.

(#508) dh66e válasza fa4hu (#507) üzenetére


dh66e
veterán

Pedig elvileg akkor kap tiszta szűz rendszert vagy nem?

(#509) fa4hu válasza dh66e (#508) üzenetére


fa4hu
őstag

De ha nem jön össze, akkor belehalhat a rendszer. Csak legvégső esetben ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#510) ferkau válasza fa4hu (#507) üzenetére


ferkau
csendes tag

Nos én megcsináltam a formattal...a helyzet nem változott,ugyan úgy villog a képernyő,hol 1-2másodpercenként,hol meg 4-5mp-ként.
Hát ez passz...szerintem ez már nem szoftver probleméma.
15.-én viszem szervízbe...kiváncsi vagyok ott tudnak e vele vmit csinálni... :F :F

(#511) csongi


csongi
veterán

Sziasztok, a kijelzo egybe van az erintopanellel?

(#512) kobipeti válasza csongi (#511) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Nem, külön van, és 12 dollár körül van az érintő része

[ Szerkesztve ]

(#513) csongi válasza kobipeti (#512) üzenetére


csongi
veterán

Koszonom!!
:)
Amint nezem a videokat egybe cserelik. Biztos nem egyszeru leszedni az erintot az lcd-rol?

[ Szerkesztve ]

(#514) SzinTibi


SzinTibi
csendes tag

Sziasztok!

Van egy K4000 Pro-m. A minap annyit csinált, h telefonálás után letettem az asztalra, majd kikapcsolt és azóta nem hajlandó bekapcsolni. Ha rádugom PC-re vagy a töltőjét, akkor rövid időre mutatja a töltés állapotot. Látszólag tölt mert növekszik a töltési százalék.

Van tippetek mi lehet a bibi???

(#515) IldiH válasza SzinTibi (#514) üzenetére


IldiH
aktív tag

Ugyan nem ilyen telefonnál, de volt hasonlóm és hosszú távon akksi csere volt a megoldás.

(#516) SzinTibi válasza IldiH (#515) üzenetére


SzinTibi
csendes tag

Hali!
És a tiédet sem lehetett bekapcsolni többet? Mert az enyém egyáltalán nem reagál semmire. :F

(#517) IldiH válasza SzinTibi (#516) üzenetére


IldiH
aktív tag

Egy ideig nem lehetett, aztán pár napig töltőn hagyva egyszer csak hajlandó volt elindulni. 1-2 hét után megint behalt, aztán mint előzőleg pár napos töltés után elindult. A 3.-nál már cseréltem, azóta nincs baja. Amúgy 1-1,5 éves volt kb a telefon.

(#518) SzinTibi válasza IldiH (#517) üzenetére


SzinTibi
csendes tag

Köszi szépen, kipróbálom a hétvégén. És ha ugyan az lesz akkor új aksi! :R

(#519) SzinTibi válasza IldiH (#517) üzenetére


SzinTibi
csendes tag

Ez sajna nem aksi gond! :( Az aksi le lett tesztelve, és kimérve is.... semmi baja. Valami más elektronika adhatta meg magát :F

(#520) luck66 válasza SzinTibi (#519) üzenetére


luck66
tag

nem tudom,hogy hol vetted,nézd meg, lehet még garanciális

(#521) SzinTibi válasza luck66 (#520) üzenetére


SzinTibi
csendes tag

Tinydeal-es. Van rajta garancia, épp azon vagyok utánna járjak hova kell küldeni.

(#522) SzinTibi válasza SzinTibi (#521) üzenetére


SzinTibi
csendes tag

Hát ez az OUKITEL garancia nem ér lós****rt sem. Nem lehet őket sehogy sem elérni. Ha a honlapon írok nekik akkor is semmi, meg ha email-t küldök akkor is semmi válasz. :W Már 1 hónapja próbálkozom és semmi.
Ahogy a fórumokat olvasgatom, elég sokan panaszkodnak pont ugyan erre, így elég nehéz érvényesíteni a nemzetek közötti garanciát. :((

Van esetleg valakinek jobb tapasztalata vagy ötlete?! :F

(#523) fa4hu válasza SzinTibi (#522) üzenetére


fa4hu
őstag

Nem a boltnál kellene garanciáztatnod, ahol vetted?

(#524) SzinTibi válasza fa4hu (#523) üzenetére


SzinTibi
csendes tag

Tinydeal és a hozzá hasonló kínai webshoppok esetén a gyártónál kell kopogtatni sajna.

[ Szerkesztve ]

(#525) fa4hu válasza SzinTibi (#524) üzenetére


fa4hu
őstag

A Tinydeal tudtommal 6 hónap garanciát ad. Azt sem akarják bevállalni?

(#526) Sztankoo válasza jFox (#393) üzenetére


Sztankoo
csendes tag

sziasztok
#393
ilyen oukiteles kábelt én is vennék át tudnád küldeni te hol rendelted vagy mi alapján keressek kábelt hozzá? alin van 10e féle nekem van itthon mind le dobja csal a gyári kábellel tölti a telefont
a pro gyári töltője 1,5a? vagy csak 1a?

még egy kérdés barátnőmnek tört a sima k4000 se rendelnék hozzá kijelzőt de nem tudom melyik jó
van sima k4000 , -lite , és a -pro mind 3 nak egyforma a kijelzője? vagy csak a kimondottan k4000-eket nézzem?
előre is köszönöm a válaszokat:)

(#527) IldiH válasza Sztankoo (#526) üzenetére


IldiH
aktív tag

Szerintem csak a simát nézd, az a tuti. A méret biztos egyezik amúgy. (Én 6000 és 6000pron cseréltem és nem volt egyforma)

(#528) tiko76 válasza Sztankoo (#526) üzenetére


tiko76
aktív tag

Nem eladó a törött?

(#529) #84490496 válasza Sztankoo (#526) üzenetére


#84490496
törölt tag

Csak a 4000-t nézd. Vagy bontsd szét és nézd meg a gyári kódját a kijelzőnek. Eddigi tapasztalatom szerint más típusjel = más beszállító = más alkatrész...

#496: Pedig ott lesz a pont... A proxy szenzorod sérült ( mondtam,miért és hogyan..) és az okozza...nagyon úgy néz ki.. Most ment fel a mokee, ha ezzel is csinálja,akkor egyértelműen HW problem lesz. TWRP-ben is csinálta....

(#530) SzinTibi válasza tiko76 (#528) üzenetére


SzinTibi
csendes tag

Hali!

Most szervizzel nézetem a K4000 Pro-t, mert nem akar bekapcsolni, más baja nincs. Ha megjavítható ésszerű áron belül akkor tárgytalan, de ha túl borsos vagy nem lehet, akkor eladó lehet a készülék. Ha érdekel?!

(#531) tiko76 válasza SzinTibi (#530) üzenetére


tiko76
aktív tag

Nekem sima kellene nem pro és ami törött.

[ Szerkesztve ]

(#532) Sztankoo válasza tiko76 (#528) üzenetére


Sztankoo
csendes tag

egyenlőre úgy néz ki hogy nem :/

(#533) jFox válasza Sztankoo (#526) üzenetére


jFox
őstag

Bocs csak ritkán nézem ezt a topic-ot, most vettem észre a kérdésed.

Szóval én ilyet vettem hozzá: [link]
Ez a kábel tud 2A-t és egész jó minőségű. A gyári töltő is 2A-t tud, de a gyorstöltés miatt variálja a tötőfeszt is és a töltő áramot. De max. 2A. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#534) Beta827


Beta827
újonc

Sziasztok!
Egy kis segítséget kérnék.
Tavaly vettem egy K4000 Pro-t.
Első látásra szerelem, az eddigi legjobb telefonom, ám egy pici bosszúságom akad vele.
Minden névjegyhez egyedi csengőhang van rendelve, hogy tudjam ki hív akkor is ha zsebben van a telefon, és head-settel használom. Ez tökéletesen működik is, mindaddig amíg be nem teszek egy microsd kártyát.
Onnantól kezdve csak és kizárólag a gyári csengőhangokat hajlandó használni.
Próbáltam a media/audio/ringtones mappát, látja ugyan a csengőhangot, de hiába állítom be, akkor is az alapértelmezett csengőhangot használja.
Végső elkeseredésemben rootolni próbáltam a telefont, ám eddig minden root program lepattant róla.
Szóval két kérdésem lenne:
Tud-e valaki megoldást a csengőhang problémára?
vagy
Tud-e valaki egy root programot ami működik?

(#535) SzinTibi válasza Beta827 (#534) üzenetére


SzinTibi
csendes tag

KingoRoot progit próbáld, ha még nem tetted volna. A csengőhang kérdése sajna nem tudom a választ.

(#536) SzinTibi


SzinTibi
csendes tag

Korábban írtam, h fogta magát a K4000 Pro-m, s egyszer csak kikapcsolt és többet nem lehetett bekapcsolni. Szerencsére megoldódott a probléma. A helyi mobilszervizben 4000ft-ért kijavították az elektronikai hibát. Nagyon részletekbe menően nem ecsetelték, de a nyákon több baj is volt, kezdve, h cserélni kellett a tápellátásért felelős IC-t.
Ha valakinek csak úgy kikapcsolna és nem tudná bekapcsolni, de töltőre dugva bevillan a kijelzőn a töltés....ne dobja a kukába. Ne próbálja újra flasshelni a romot...stb. Keressen a környékén egy megbízható helyi szervizt és nagy valószínűséggel meg tudják csinálni alaplap csere nélkül is.
Ha máshol nem is de Kiskunhalason igen! :DD

(#537) vandor01 válasza SzinTibi (#536) üzenetére


vandor01
őstag

ez nem az a telcsi amit vki atfur meg kalapaccsal veri
es meg akkor is boldogan mukodik!??
na NE maaan hogy egy IC igy kifog a telcsin!?? :F
:DDD :DDD :DDD :W :W :W

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#538) SzinTibi válasza vandor01 (#537) üzenetére


SzinTibi
csendes tag

De ez az a telefon, bár az edzett üveg előlapja tényleg bírja mint a fakopáncs. De a belső alkatrészek előfordul h nem a legszakavatottabb kezek között heggesztődtek eggyé. :W

(#539) dh66e válasza SzinTibi (#538) üzenetére


dh66e
veterán

Kb,mint ahogy a világ egyik legnagyobb telefon gyártójának egy egész szériáját kellett kivonni a forgalomból.Egy bizonyos akku miatt.

(#540) SzinTibi válasza dh66e (#539) üzenetére


SzinTibi
csendes tag

PONTOSAN! :DD
Én is mindig ezt szoktam mondogatni, h lehet fikázni a kínai telefont minden irányba. De amíg a márkás gyártók termékei amik akár 100-200ezer forintokba is kerülnek ugyan úgy gallyra mennek, gyártási vagy tervezési hibásak lehetnek, addig kár ekézni a hasonló tudású harmadába kerülő kínait.
Meg azt sem árt észben tartani, h ezeket a telefonokat általában 1-2 évente cseréli az átlag ember, és míg egy 30ezer forintos kínai felét éri, egy márkás, futottak még kategóriás telefon már csak harmadát, negyedét. :C

(#541) kolivanov777


kolivanov777
tag

Sziasztok!

Nekem is van egy ilyen telóm, nagyon szerettem! Sajna leöntötték Bacardi-colával! :(
Azóta az alsó részén egy sávban nem érzékel! Vkinek van hosonló tapasztalata, vagy ötlete, javítható?
Vagy alkatrésznek adjam el, hátha vkinek jó lesz?
Tisztítás megvolt, szétszedtük, de sajna nem jött helyre a probléma!

Előre is köszi!

(#542) dh66e válasza kolivanov777 (#541) üzenetére


dh66e
veterán

Szerintem keress egy másikat aprón használtan.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.