Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) dh66e válasza seolwon (#100) üzenetére


dh66e
veterán

Nem tudom, éppen most raktam fel ezt a CFX-et ahogy olvastam róla itt.Szerintem it a vaku fényereje lehet az elsődleges probléma ha sötét helyen elvesznek a részletek.Bár nem vagyok fotómeister.

(#102) seolwon válasza dh66e (#101) üzenetére


seolwon
tag

A vaku az elég gyenge az igaz. De én most vaku nélküli képekre gondolok. Más telókkal simán lehet ott jó képeket csinálni ahol ez már nagyon sötét. Ha ezen lehetne valami app-al segíteni akkor számomra tökéletes lenne a telefon mert amúgy nagyon meg vagyok elégedve vele.

(#103) dh66e válasza seolwon (#102) üzenetére


dh66e
veterán

Bocsi,akkor félreértettelek.Azt hittem esti képekre gondoltál.Nem hiszem hogy ebben az árfekvésben a többi telefon jobb lenne.Nézd meg ezzel a CFX-el ha jobb akkor jobb ha meg nem akkor más app sem fog gondolom segíteni ezen.

(#104) Mc Elek válasza Dominó85 (#97) üzenetére


Mc Elek
csendes tag

Köszi, beállítottam. A képek minősége még így is jobb, mint a Rizsköret x9s-nél. (Xiaocai)
Ami zavar nagyon, a super power saving mode, tulképp mindent letilt, csak a telefon meg a kepernyo marad.
Lehet ezt setupolni valahol? ha mondjuk 5 %-nál csinálná, akkor megérteném. de 20%? az még 1/2 töltés egy kisebb akkus telefonnál.

[ Szerkesztve ]

(#105) dh66e


dh66e
veterán

Egyre rosszabb a hanghívások minősége nálam ezt a vonal másik végén lévők jelezték nekem vissza sokszor alig értenek meg,mintha az űrből telefonálnék,visszhangos vagy tompán halk stb.Nálatok mi a helyzet?
Lehet ha ez ilyen gyárilag akkor megválok tőle.A kihangosító az tragédia nálam szinte használhatatlan.
Nálatok mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#106) seolwon válasza dh66e (#105) üzenetére


seolwon
tag

Nekem kristálytiszta a hangja oda-vissza.
Viszont megkarcolódott a kijelző, egy csomag rágóval volt egy zsebben, nem is értem hogy lehet. Mégse olyan kemény.

Ha hangfelvevővel felveszed a saját hangod az is rossz minőségű?

(#107) dh66e válasza seolwon (#106) üzenetére


dh66e
veterán

Kipróbálom,köszi a javaslatot.
A másik részhez nem tudok érdemben hozzászólni mert nekem a gyári fólia fent van mint ahogy eddig minden telefonomon volt fólia.Aztán ha már azok is veszélyesen néztek ki mindig cseréltem.

(#108) nagyarcz


nagyarcz
tag

üdv mindenkinek!

előjött egy új probléma, akarok fényképezni camera mx-el és ott jött elő a probléma, az előlapi kamerát indította el, azt is fejjel lefele, akárhogy forgattam a telefont mindig fejjel lefele látszottam rajta,de az elkészült képen viszont rendesen. viszont a hátlapi kamerára nem tudtam átváltani. azt hittem program hiba, volt restart telefon, program újratelepítés, gyári program nézegetése,de ott se láttam a hátlapi kamerát, mitől lehet? csak nem döglött be pár hét alatt....volt már ilyen problémátok?
üdv
nagyarcz

(#109) nagyarcz


nagyarcz
tag

feltettem közben egy "Test your android" nevezetű programot, első kamera ment, második kameránál sötétség :( lehetséges,hogy egyik percről a másikra megdöglött volna?

(#110) nagyarcz


nagyarcz
tag

van értelme oda-vissza küldözgetni kamera miatt? vagy hagyjam meg telefonálni, netezni meg ilyenekre? fotózni már nem fogok vele, úgy érzem :(

(#111) dh66e válasza nagyarcz (#110) üzenetére


dh66e
veterán

Na ez nem jó hír,Szerintem megéri visszaküldeni nekik ha nem létkérdés a megléte pár hétig,de kérdezz rá hogy ilyenkor mennyi az átfutási idő.

(#112) nagyarcz


nagyarcz
tag

tinydeal-ről rendeltem németből, nincs 1 hónapos se a készülék vagy talán megvan annyi....

(#113) dh66e válasza nagyarcz (#112) üzenetére


dh66e
veterán

Akkor vedd fel az eladóval a kapcsolatot.2 év EU gari van rá ha jól rémlik.Talán még az átfutási idő is gyorsabb lesz.

(#114) bpmcwap válasza nagyarcz (#112) üzenetére


bpmcwap
senior tag

mielőtt megsétáltatod, azért próbálj ki egy gyári vissza állítást, hátha csak benyeltél valamit...

Túrista vagyok

(#115) nagyarcz


nagyarcz
tag

gyári visszaállítást? megpróbálom.

(#116) nagyarcz


nagyarcz
tag

nos gyári visszaállítás megtörtént. nem látok változást. viszont a csomag, amiben a készülék volt, el lett dobva. a címet mi alapján tudom meg hogy hova küldjem? írjak mailt az oldalnak ez ügyben? (tinydeal)

(#117) nagyarcz


nagyarcz
tag

itt egy kép, ahol jól látható,hogy a másodlagos kameráról mit ír, próbáltam az engineers programot is az mikor a kamerára léptem dobott egy hátast és kilépett a programból,error :W

[link]

[ Szerkesztve ]

(#118) jFox válasza nagyarcz (#117) üzenetére


jFox
őstag

Lehet, hogy csak lecsúszott a szalag kábel. Leejtve nem volt?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#119) nagyarcz


nagyarcz
tag

leesett az tény, de minden funkció működik, kivéve a hátsó kamerát. Szétszedtem mert én is arra gondoltam,hogy a szalagkábel kijött a helyéről,de nem, minden a helyén van. írtam a tinydealnek, mondták küldjem vissza a normál postával, igaz lehet el fog tartani 1 hónapig, mire odaér, meg ugye mire megnézik, cserélik az alkatrészt vagy küldenek másikat, mert kínába kell küldenem. kérdés, hogy 2 hónapot megér-e ez a procedúra?!?!?!

(#120) peestike


peestike
senior tag

sziasztok! nézegetem a telót, főleg az akksi miatt szerezném be.
érdeklődnék, hogy megy e már a rootolása a telefonnak?
esetleg valaki megkukkantaná nekem, hogy hogyan is gazdálkodik a rammal a telefon?
mennyi szabad ram van indítás után? köszönöm! :R

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#121) HuaweiU8500 válasza peestike (#120) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Nekem 4000 pro van, altalaban 1,2-1,4 GB RAM van szabadon

A pro-nak nagyobb akkuja van, nekem 2 napot birt 10 ora feletti kijelzovel...

[ Szerkesztve ]

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#122) kolivanov777


kolivanov777
tag

Üdv!

Nekem is van egy K4000esem, elég jó kis teló! Egyedül az autós kihangosítóm nem megy vele, csatlakozik hozzá, de engem nem hallanak, csak én a hívott félt, vkinek volt hasonló tapasztalata? Vagy esetleg hol lehetne állítani a telóba a blutooth kompatibilitást?

Előre is köszi!

(#123) dh66e válasza HuaweiU8500 (#121) üzenetére


dh66e
veterán

Képernyőmentést hogyan lehet elérni?

(#124) jFox válasza dh66e (#123) üzenetére


jFox
őstag

Ahogy a többi androidnál: hangerő le+power. Kicsit tartsd nyomva!

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#125) dh66e válasza jFox (#124) üzenetére


dh66e
veterán

Köszi,még soha nem kellett nem is foglalkoztam vele..

(#126) peestike válasza HuaweiU8500 (#121) üzenetére


peestike
senior tag

köszi szépen!
én is a pro-t nézegetem most egyébként.

másik kérdés lenne még, hogy okos karkötővel valaki használja esetleg?
mennyire megy szépen folyamatosan fix stabilan a bluetooth-a a telónak?
erről esetleg valaki tud valamit mondani?

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#127) jFox válasza peestike (#126) üzenetére


jFox
őstag

Ez engem is érdekelne, igaz headset aspektusból. :R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#128) HuaweiU8500 válasza dh66e (#123) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

3 ujjal lefele a kijelzon....

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#129) HuaweiU8500 válasza peestike (#126) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Xiaomi mibanddel, es Sony sbh20szal hasznalom, semmi problemat nem tapasztaltam...stabil...

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#130) IldiH válasza peestike (#126) üzenetére


IldiH
aktív tag

K6000-et használjuk Ipega gamepaddal és headsettel, mindkettő tökéletesen megy

(#131) peestike válasza IldiH (#130) üzenetére


peestike
senior tag

köszönöm a segítséget mindenkinek! tényleg lehet így már lesz belőle valami. csak azt a 2 forintos értesítő ledet betehették volna...

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#132) dh66e válasza peestike (#131) üzenetére


dh66e
veterán

Azt jól gondold meg.
Nekem nagyon idegesítő hogy nincs,főleg meló közben csak a kikapcsolt képernyőt látom mindig be kell kapcsolni a kijelzőt hogy lássam keresett e valaki.Ez az egy ami miatt hason szőrűeknek nem ajánlom a telót ha hangos melója van és nem akar képernyőzni állandóan.
A többi részével nagyon elégedett vagyok ezért az árért az akkuidő meg megváltás minden szempontból.

(#133) jFox válasza dh66e (#132) üzenetére


jFox
őstag

Vannak appok, amivel lehet villogtatni a menü gombokat. Márha annak van világítása.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#134) fa4hu válasza jFox (#133) üzenetére


fa4hu
őstag

Nem világítanak a menügombok rajta, viszont vannak olyan alkalmazások, amivel elmulasztott eseményekre bekapcsolható időnként a képernyő, villogtatható a fényképező ledje vagy hangjelzést, rezgést ad.

(#135) IldiH válasza peestike (#131) üzenetére


IldiH
aktív tag

K6000-re és K4000-re is ezt használjuk a led helyettesítésére.

(#136) HuaweiU8500 válasza IldiH (#135) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

én egy Xiaomi Miband-et, 4 ezer HUF, egy hónapig birja akkuval...:))

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#137) IldiH válasza HuaweiU8500 (#136) üzenetére


IldiH
aktív tag

Nem hordunk karkötőt :DDD Amúgy nem az amerikai elnök vagyok, hogy muszáj azonnal értesülnöm mindenről. Így is elgondolkodom néha, hogy felesleges ez nekem ;]

(#138) peestike


peestike
senior tag

A telefon tulajoktól szeretném kérdezni, hogy hogyan vannak megelégedve a hangminőséggel? Beszéd közben milyen a hangszóró/mikrofon? Tiszta mind a két oldal? Csak mert külföldi oldalon olvastam, hogy lehetne szebb, jobb. Köszönöm!

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#139) IldiH válasza peestike (#138) üzenetére


IldiH
aktív tag

Nekem jó, néha túl jó (megsüketülök), ahogy a max fényerejét sem bírom nézni.
Inkább a zenelejátszójával/fülhallgatóval van gondom. Végig próbáltam az összes itthon lévőt (jó, nem 10e Ft-osak) és a saját a legélvezhetőbb, de volt már szebben szóló telefonom.

(#140) peestike válasza IldiH (#139) üzenetére


peestike
senior tag

köszönöm a választ!
fülest telefonnal nagyon ritkán használok.
zenét nem hallgatok telón, de gondolom egynek jó akkor a füles is, ha beszélni kell rajta. :)

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#141) dh66e válasza peestike (#138) üzenetére


dh66e
veterán

Eddig a legrosszabb az összes telóm közül.A kihangosítója pedig használhatatlan szinte.
Ez nem azt jelenti hogy nem hallod a másik felet vagy ő téged csak nem az az igazán tisztán szóló kicsit amolyan bura hang megy ki a másik félnek.....
Lehet az enyémnek van baja mert itt másnál nem olvastam hogy panaszkodnának,de külföldi fórumon én is olvastam pár rossz tapasztalatot.

(#142) IldiH válasza dh66e (#141) üzenetére


IldiH
aktív tag

Tudod, az elején még sokszor belefut az ember hibába. Én eddig olyat nem találtam, amivel nem tudnék együtt élni. Pl. a K4000-nél az usb fej nem megy bele teljesen, olyan érzés mintha ki akarna esni (de mégis érzékeli, mert tölt rendesen). Zenét sem sokszor hallgatok, így megelégszem ezzel a hangzással. Fontosabb a nagyon pontos GPS, a fotói, a gyorsasága, stb. Arra az 1-2 évre tökéletes, amíg megint újat veszek.

(#143) bpmcwap


bpmcwap
senior tag

Sziasztok, kicsit off lesz, de ez a legpörgősebb oukitel topik ahogy elnézem.

Vettem anyumnak egy oukitel u7 pro-t kb 2 hónapja, pár hete sajnos teljesen megadta magát a hangszórója, így nem csörög, és az alkalmazásoknak sincs hangja. Telefonálni lehet vele és a füles is jó, de azért jó lenne ha csörögne neki. Garival nem lenne gond, de közben kidobta a dobozát, meg a papirjait, meg azért biztos lenne vagy két hónap mire oda vissza megjárja Kínát + a vámolással papírozni. Vidéki szervizben bent volt, de nem tudtak neki segíteni, mert nem kompatibilis a hangszórója a náluk lévőkkel. Tudna esetleg valaki segíteni kicserélni a hangszórót?
Köszönöm

Túrista vagyok

(#144) IldiH válasza bpmcwap (#143) üzenetére


IldiH
aktív tag

És ha rendelsz hozzá eredetit?

(És csak egy kérdés: biztos, hogy meghalt a hangszóró? A férjem pl az egyik játékkal mindig benémítja a K6000-est és csak ott lehet visszarakni rá a hangot. Tehát a beállításokban azt látod, hogy max. hangerő, de mégsem szól (zene, csörgés). Ha meg a játékban visszahangosítod, akkor újra szól rendesen minden. Nem lehet, hogy valami alkalmazásban némította így véletlenül?)

(#145) bpmcwap válasza IldiH (#144) üzenetére


bpmcwap
senior tag

biztos hogy nem mert azóta csináltam gyári visszaállítást is - nekem is volt egy hasonló gyanúm...
Már rendeltem hangszórót, kérdés mikorra érik ide és találok e valakit aki beleteszi...

Túrista vagyok

(#146) jFox


jFox
őstag

Elsősorban a Pro tulajokat kérdem, bár szerintem ugyan az a kamera mindkettőben:
mennyire jó a kamerája? Vállalható fotókat lő?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#147) HuaweiU8500 válasza jFox (#146) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

[L:/dl/upc/2016-04/13/326767_dfopd9jx15sfmfnt_img_20160412_190828_1.jpg](IMG:/dl/upc/2016-04/13/326767_dfopd9jx15sfmfnt_img_20160412_190828_1.thumb.jpg)(/IMG)[/L]
Ilyen képeket lő, 8mpix módban.

[ Szerkesztve ]

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#148) jFox válasza HuaweiU8500 (#147) üzenetére


jFox
őstag

Ez használhatónak tűnik. :K
Csinálnál egy tájképet is? :R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#149) IldiH válasza jFox (#148) üzenetére


IldiH
aktív tag

sima 4000-es tájkép
eredeti nagyságban, minden beállítás automata (én amúgy imádom a képeit)

makro

[ Szerkesztve ]

(#150) jFox válasza IldiH (#149) üzenetére


jFox
őstag

Köszi. :R
Ezek interpolált képek? Vag sima 8Mpx-es? Mert eléggé mos a részleteknél. :(

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.