Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) rdt89 válasza tonerz (#50) üzenetére


rdt89
addikt

Ez nem produkálja azt a problémát. Kicsit nehezebb volt a szinkronizáció, de legalább ez már bekapcsol. A másik 10 rázásból 1szer kapcsolt be, végül is az is jó edzés ha úgy vesszük. :) Akkumulátora meg 5 percig bírta 30 perces töltés után, ez meg már 1.5 órája teljes töltöttségen van gond nélkül, így eddig marad, és bejön a készülék. :) A telefonos app-ja is szerintem most fejlődni fog, mert a tescoba mikor vettem délelőtt volt vagy 3-400 és mikor mentem cseréltetni délután 6kor már csak 20-30 volt. Szóval lesz felhasználó sereglet. :)

[ Szerkesztve ]

(#52) tonerz válasza rdt89 (#51) üzenetére


tonerz
aktív tag

Na akkor úgy tűnik ez már jó lesz :)
Az appnak meg igen, van hova még fejlődni.

(#53) ttt1


ttt1
őstag

Tudtok most segíteni.Ma jár le 2 óra mulva a 3 napos munkanap (ill csütörtökön lett véve akokr onnantól számít a 3 nap az szombat vagy hétfő?) ,de sajna 7 óra alatt nekem 2 csík maradt a tölöttségből az normális v szar az aksija ?

[ Szerkesztve ]

(#54) JeffDebr


JeffDebr
tag

ma vettem egy ilyen csodát, megtalálták egymást az LG G2minivel,
de az óra nem állította be magát.
vagy van valami trükk? segítsetek! köszi

[ Szerkesztve ]

Motorola V2288, Nokia3310, Ericsson T20i, SonyEricsson F500i, Motorola V3i, E8, Defy, Nexus4, Jiayu G3T, LG G2mini, Lenovo P70A, Samsung J5 '16, Honor 6X, Nokia8, Samsung Note9, S23 Ultra

(#55) JeffDebr válasza ttt1 (#53) üzenetére


JeffDebr
tag

csütörtökön vetted, tehát a 3munkanap hétfőn jár le. mert ugye vasárnap zárva a Tesco is.

Motorola V2288, Nokia3310, Ericsson T20i, SonyEricsson F500i, Motorola V3i, E8, Defy, Nexus4, Jiayu G3T, LG G2mini, Lenovo P70A, Samsung J5 '16, Honor 6X, Nokia8, Samsung Note9, S23 Ultra

(#56) ttt1 válasza JeffDebr (#55) üzenetére


ttt1
őstag

De az hogy 1 napot megy nem kevés?

(#57) JeffDebr válasza ttt1 (#56) üzenetére


JeffDebr
tag

az kevés, tényleg :(

Motorola V2288, Nokia3310, Ericsson T20i, SonyEricsson F500i, Motorola V3i, E8, Defy, Nexus4, Jiayu G3T, LG G2mini, Lenovo P70A, Samsung J5 '16, Honor 6X, Nokia8, Samsung Note9, S23 Ultra

(#58) ttt1


ttt1
őstag

Lehet 2 3 töltés után helyrerázódik vagy vigyem vissza?Illl mennyit kéne neki mennie?Kinek mit tud aki vett?

(#59) kanyi51


kanyi51
senior tag

Csütörtökön vettem szombat délbe visszaadtam, nem kapcsolódott semmihez sem (pl. op3ndot tablet) nem kell. Sz@r . Nem ér ez 3 ezret sem, nem hogy az előtte levő árakat.

(#60) ttt1


ttt1
őstag

Nu kb másfél napig jutottam egyenlőre a készenlét tekintetében...

(#61) Upo


Upo
addikt

Én is erősen töprengek hogy visszavigyem, gyakorlatilag semmit se tud, de azt legalább kevés ideig.
A lépéseket is össze-vissza számolgatja, mire a székben ülve sikerült összepárosítani meg beállítani az adataimat, próbáltam párszor a csuklófordításos bekapcsolást, bele is ugrott kicsit több mint 500 lépés. A székben ülve. :W
Találtam egy tesztet, ott se írnak túl jókat, persze már a vásárlás után akadtam rá, az alapján meg se vettem volna.
Nálam i vagy érzékeli a csoklófordítást, vagy nem, de inkább nem. Csak akkor ad át adatot, ha megy a program, nem tudom a telefonon csak úgy megnézni, hogy hol tartok. El kell indítani a programot, karkötőt felrázni, ha sokadikra sem akar akkor szoktam egy kicsit kopogtatni is, és úgy forgatni, akkor egyszer csak elindul. Akkor a program felismeri (többnyire), és átveszi a számokat. De ha kikapcsol a karkötő kijelzője akkor már nem annyira. A program néha valamelyik menüpontra dob egy hátast, bezáródik, akkor következő próbánál talán működik. A lépészámot gyakorlatilag tetszése szerint növelgeti, van mikor egy helyben állva növeli, van mikor menet közben áll a számláló. Rezegni csak az alvás üzemmód két idejénél rezeg, és mikor úgy gondolja hogy elértem a beállított lépésszámot, pl. a múltkor ülök a tv előtt, egyszer csak rezeg mint a veszedelem, akkor értem el a lépésszámot :N .
Szerintem vissza is viszem amíg nem késő, még ha bejövő híváskor rezegne akkor lehet hogy megkegyelmeznék, de így nem használható semmire.

Esetleg meg lehetne keresni az eredeti gyártót amit átcímkéztek, hátha annak értelmesebb a szoftvere, de ha direkt csak a tecsónak csináltatták akkor az is bukó. De nincs rá idő, lejár a 3 nap.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#62) kanyi51 válasza Upo (#61) üzenetére


kanyi51
senior tag

Gyorsan pénzt kérd vissza, nekem pont ugyan ezek voltak a gondjaim, megspékelve a nem kapcsolódással is.

(#63) Upo válasza kanyi51 (#62) üzenetére


Upo
addikt

Az lesz. Gondoltam, ennyi pénzt megér még ha szar is, de ez annyira szar hogy nem éri meg. Inkább hozzá rakok egy ezrest meg még pár fémpénzt és rendelek egy MiBand-et.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#64) ttt1


ttt1
őstag

Nekem összeomlott a progi és elküldtem a jelentés de vmi magyar fószernek ment gmailra..szal lehet vele kéne felvenni a kapcsolatot :)

(#65) Upo válasza ttt1 (#64) üzenetére


Upo
addikt

Először a beállításokba se tudtam lépni, rögtön kiugrott, párosítani se akarta csak állt mint a . Néhány telefon újraindítás és próbálkozás után már át tudtam tenni magyarra, utána egyszer előjött egy varázsló ahol az adataimat beadtam, utána már volt beállítások menü is. De minden sikertelen lépés után teló újraindítás.
Ja eleinte még a fiókkal is baj volt, nagy nehezen sikerült regisztrálni, először beírtam az adatokat de nem tudtam leok-zni. Újraindítás. Siker, akkor meg bejelentkezésnél nem akarta elfogadni, hiába nyomtam a gombot, úgy maradt a képernyő. De végül meglett. Szóval elsőre semmi se működik, de addig kell próbálkozni amíg. Vagy visszavinni az egészet a tecsóba.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#66) JeffDebr válasza JeffDebr (#54) üzenetére


JeffDebr
tag

végül megoldódott. a programmal sikerült regisztrálni és szinkronizálta
magát a karkötő: beállt az óra. így megtartom! :DD

Motorola V2288, Nokia3310, Ericsson T20i, SonyEricsson F500i, Motorola V3i, E8, Defy, Nexus4, Jiayu G3T, LG G2mini, Lenovo P70A, Samsung J5 '16, Honor 6X, Nokia8, Samsung Note9, S23 Ultra

(#67) Upo


Upo
addikt

Visszavittem, azonnal kiszámolták a pénzt, miband rendelve.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#68) kanyi51 válasza Upo (#67) üzenetére


kanyi51
senior tag

Jól tetted :)

(#69) LSiki


LSiki
tag

A eredeti karkötő (Buyee i6) saját programját használva (Google Play - Zeroner) több funkció válik elérhetővé. Lásd sedentary reminder (túl sokat ülsz), hívás és üzenet jelzés felirattal és vibrálással (igen , van benne vibra motor is).
A negatívuma hogy jobban eszi az akksit, viszont nem kell minden ki-be kapcsolás után bejelentkezni.
A szinkronizáció kicsit könnyebben megy mint a getyfittyel, de itt is vannak problémák. Az alvás statisztika illetve figyelés nagyon nem akar működni.
Nem tudom ki és kinek adott megbízást a szoftver "fejlesztésére", de nagy bakot lőttek az biztos. A karkötő "rejtett" lehetőségeit kihasználva mindenképp nagyobb sikert aratott volna.
[link]

(#70) Upo válasza LSiki (#69) üzenetére


Upo
addikt

Internet kapcsolat nélkül is kommunikál az óra a telefonnal?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#71) rdt89 válasza Upo (#70) üzenetére


rdt89
addikt

Igen.

(#69) LSiki
Köszi az infót, ez ezerszer jobb program mint a Tescos. :)

(#72) rdt89 válasza LSiki (#69) üzenetére


rdt89
addikt

Ezzel a programmal a karperec azt is kiírja ki hív a telefonon, skype, facebook èrtesítèseket is jelzi ès rezeg közben. Nagyon jó rogram

[ Szerkesztve ]

(#73) ttt1 válasza LSiki (#69) üzenetére


ttt1
őstag

Én is felraktam azonnal látta a karkötőt..:) Nem kellett sokat szórakozni a szinkronizációval :)

(#74) Upo válasza rdt89 (#72) üzenetére


Upo
addikt

Ilyen anti lost funkció nincs benne? Ha túl messze kerülnek egymástól akkor rezegnek?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#75) rdt89 válasza Upo (#74) üzenetére


rdt89
addikt

Olyan nincs benne

(#76) LSiki válasza Upo (#74) üzenetére


LSiki
tag

Nincs

(#77) Upo válasza rdt89 (#75) üzenetére


Upo
addikt

Kár. Ha azt is tudta volna akkor most biztos visszamennék megint venni, de így még meggondolom. Ha akkor kiderül ez a másik szoftver mikor még nem vittem vissza akkor valószínű megtartom, úgy használhatatlan volt, ezzel a szofttal már meggondolandó.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#78) LSiki válasza Upo (#77) üzenetére


LSiki
tag

Ha megint vissza megy 18K-ra az ára, akkor nagyon ne gondolkodj rajt :)
Egyébként ezzel a programmal sem fenékig tejfel az élet, de kétségtelen hogy sokat ad a használhatóságához.

(#79) Upo válasza LSiki (#78) üzenetére


Upo
addikt

Volt nálam 3 napig, úgyhogy annyira nem éget a vágy mint mielőtt megvettem, még így a másik szoftver tudatában sem, nem fogok szaladni megnézni hogy van-e még belőle. Még 3e-ért is határeset, kicsit olcsóbban van most a mi band, igaz hogy nem ír ki semmit, de az legalább jól működik. 18-ért semmiképp, pláne hogy 20$ körül van az eredeti i6 smart bracelet.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#80) Pantal


Pantal
senior tag

Sziasztok! Be lehet ezen állítani a pontos időt telefon nélkül? Vettem egyet 2997 Ft-ért, pusztán időjelzés miatt, de eddig nem találtam leírást erre. Köszönöm!

(#81) LSiki válasza Pantal (#80) üzenetére


LSiki
tag

Szia.
Nem.

[ Szerkesztve ]

(#82) lacafaca válasza LSiki (#81) üzenetére


lacafaca
őstag

zalaegerszegen 999 és van vagy 50 narancs a polcon...

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#83) Peathee válasza lacafaca (#82) üzenetére


Peathee
aktív tag

A tatai Tesco is szórja ki 999ft-ért.
Ma vettem egyet "sport órának" beérném annyival, hogy mutatja az időt, de sajnos nem tudom beállítani, mert az LG F6 nem ismeri fel... :(

(#84) r66 válasza Peathee (#83) üzenetére


r66
aktív tag

Én ma vittem vissza, mert ugyan az Op3nDott telefon felismerte, de egyáltalán nem szinkronizált, még az órát sem állította be, pedig kettővel is próbáltam. Amúgy is egy szerencsétlen megoldás, hogy állandóan rázogatni kell, hogy - elvileg - szinkronizáljon. Még a 999 Ft-ot sem éri meg szerintem - macerás a kezelése, még akkor is, ha véletlenül működik. Legalább egy nyomógombot rárakhattak volna szinkronizáláshoz, képernyő bekapcsoláshoz.

(#85) harry3


harry3
őstag

Én is vettem egyet, de holnap viszem vissza. Sikerült egyszerűen párosítani, viszont az akkuidőt össze-vissza írja ki: hol négyet mutat, utána hármat, majd megint négyet, ezt pár óráig, majd leesik kettőre és ugyan ezt játssza, csak hol kettő, hol egy csík. Nagyon megbízható, így azt sem tudom, hogy ténylegesen mikor várhatom a lemerülést. Az óra még el is menne(ha normálisan működne) 3000Ft-ért(nem is tudom hogy gondolták az eredeti árát, kész zsákbamacska), de az alkalmazás, hát nem minősíteném.
Plusz még a kijelző folyton bekapcsol, ahogy mozgok, váltogatja magát. A lépéseket is össze-vissza méri lépek ötöt, semmit sem számol, ülve megnézem párszor az időt mutat 30 lépést.

[ Szerkesztve ]

(#86) rdt89 válasza harry3 (#85) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem is ezt csinálta az első. Kicseréltem, azóta tökéletes. :)

(#87) ttt1


ttt1
őstag

Most 3 e v 1 e?Mert ezresért veszek én is :)

(#88) rdt89 válasza ttt1 (#87) üzenetére


rdt89
addikt

A debrecenibe 2997.

(#89) harry3 válasza rdt89 (#86) üzenetére


harry3
őstag

Hát akkor lehet cserét kérek majd, mert nem nagy pénz, hátha most hogy kiszórták kicsit csiszolnak az appon is.

(#90) Upo válasza harry3 (#89) üzenetére


Upo
addikt

Nem kell csiszolni az appon semmit, törölni kell a pi..ba, Fel kell tenni a Zeroner-t és használni. Ez az eredeti i6 smart bracelet gyári szoftvere. Hívást és értesítéseket is kinyomja az órára, és net elérés nélkül is működik. Nem olvastok vissza?

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#91) ttt1 válasza Upo (#90) üzenetére


ttt1
őstag

A zeronerrel szépen működik igaz párosítani kell bekapcsoláskor de azonnal látja szal nincs gond vele...

(#92) b_alazs


b_alazs
tag

Rezgő ébresztést tudja?

Köszi,
B

(#93) rdt89 válasza b_alazs (#92) üzenetére


rdt89
addikt

Ha beállítod az ébresztési időt, akkor igen tudja. :)

(#94) b_alazs válasza rdt89 (#93) üzenetére


b_alazs
tag

Jól hangzik.

Akkor egyet kipróbálok.

Köszi,
Balázs

(#95) rdt89


rdt89
addikt

Ez a progi tud külön ébresztést is az órának adni, nem csak az alvást figyelni. Valamint ha elérjük a napi célt, amit beállítottunk elkezd rezegni. :) Ég és föld a két program között a különbség, és ne ma Tesco-s javára.

(#96) Upo válasza rdt89 (#95) üzenetére


Upo
addikt

Vajon telefon nélkül is ébreszt, vagy csak ha a teló a közelben van? Azaz a telefonról adja át amikor ébreszteni kell, vagy ha be lett állítva akkor tudja önállóan is az óra?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#97) rdt89 válasza Upo (#96) üzenetére


rdt89
addikt

Kell hozzá a telefonos kommunikáció.

(#98) ttt1 válasza Upo (#96) üzenetére


ttt1
őstag

Nem kell beállítoz az ébresztést és kész. Nem kell utánna már hozzá semmi, csak legyen benne power :)

(#99) LSiki válasza ttt1 (#98) üzenetére


LSiki
tag

:D

(#100) oris válasza Upo (#96) üzenetére


oris
aktív tag

Ha egyszer beállítottad a telefonról, akkor telefon nélkül is rezeg a beállított időpontokban.

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.