Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Upo válasza #73173120 (#148) üzenetére


Upo
addikt

ÁÁÁÁÁ a play store idiotizmus...
Telefonról lementettem őket IDE, a Care724 is ott van, van akinek azzal volt jó. A "készítőjük" ugyanaz mind a kettőnek.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#153) Pittyenfity válasza #73173120 (#145) üzenetére


Pittyenfity
újonc

Szerintem kábel nélkül is menni fog Bluetooth-on csak nézd át a Bluetooth beállításokban, hogy párosítva van e az eszközzel a tableted. Ha igen töröld ki és a Fitbenden+ keresztül párosíts újra. Ki kell írnia a karkötőnek egy 4 számjegyű párosítási kódot. Azt beírod a Fitbend+ba. Oszt működik. Vagy próbáld a Zeroner-t de nekem az nem működött rendesen IoS 9.0-n. De androidos tableten simán. :)

NyámNyám

(#154) LSiki válasza Pittyenfity (#153) üzenetére


LSiki
tag

Az a Fitbend+ a GetFit+ akar lenni?

(#155) Pittyenfity válasza LSiki (#154) üzenetére


Pittyenfity
újonc

Bocs ezt elírtam! :F :R

NyámNyám

(#156) sfbalazs


sfbalazs
tag

Zeroner el még az sms-t meg a bejövő hívást is jelzi.pedig a getfit funkciók miatt csalódott voltam.De így megér szerintem 1500at :D

(#157) sme1965 válasza sfbalazs (#156) üzenetére


sme1965
csendes tag

Igen, szerintem is :K
... csak nekem valamiért nem rezeg, kiírja, hogy kerestek, vagy hogy ébresztó, de nem rezeg...
hol kellene beállítanom vajon :F :F :F

(#158) ttt1 válasza sme1965 (#157) üzenetére


ttt1
őstag

Nekem a zeronerrel beállított időben rezeg...

(#159) sme1965 válasza ttt1 (#158) üzenetére


sme1965
csendes tag

nekem csak mutatja, hogy ébresztő, tehát tud róla, csak nem rezeg...

[ Szerkesztve ]

(#160) oris válasza sme1965 (#159) üzenetére


oris
aktív tag

Próbáld kizárni a hibát: töltőre dugáskor rezeg? Ha nem, akkor vélhetően a rezgőmotornak van baja.

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#161) sme1965 válasza oris (#160) üzenetére


sme1965
csendes tag

igen, akkor rezeg, tehát tudna...
a beállításoknál semmi olyat nem találok, amivel ezt állítani lehetne :(

[ Szerkesztve ]

(#162) Upo válasza sme1965 (#161) üzenetére


Upo
addikt

Próbáld meg disconnect-elni a programban, utána újra párosítani, hátha.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#163) sme1965 válasza Upo (#162) üzenetére


sme1965
csendes tag

semmi változás, nem rezeg :(( :((( :O

(#164) ancora


ancora
újonc

kosz szepen a valaszt.
igaz-e,hogy minden toltes utan ujra be kell allitani az idot rajta?

[ Szerkesztve ]

(#165) sme1965 válasza ancora (#164) üzenetére


sme1965
csendes tag

ha nem hagyod teljesen lemerülni, akkor biztosan nem kell..., de hát miért is hagynád! 3 naponta felteszed kb fél órára tölteni, ennyi :C

(#166) Upo válasza ancora (#164) üzenetére


Upo
addikt

Beállítani nem tudod az időt, amikor szinkronizál a telefonnal/tablettel, akkor korrigálja az órát. Ha azt akarod hogy pontos maradjon, akkor nem árt naponta néhányszor szinkronizálni

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#167) sme1965 válasza Upo (#166) üzenetére


sme1965
csendes tag

azt mondod, hogy még "óra agya" sincs? akkor nem ajánlatos külön utakon járniuk :)) :DD :))
bakker...

(#168) #33253120 válasza sme1965 (#159) üzenetére


#33253120
törölt tag

Milyen progit raktál hozzá a telefonra?
A Getfit+ azt hiszem nem tud rezgetni. A Zeronerrel nekem rezeg a beállított eseményeknél...

(#169) harry3 válasza Upo (#166) üzenetére


harry3
őstag

Nekem 2 hete nem kommunikált a telefonnal, de ugyan olyan pontos az idő, sőt mikor lemerült és fél nap után feltöltöttem meglepetésemre a pontos időt mutatta és még azóta is rezeg az elért célnál.
Kezdem azt hinni, hogy az enyém hibás, mert minden rendben vele. :F

(#170) vamzi válasza harry3 (#169) üzenetére


vamzi
őstag

Akkor ketten vagyunk, mert nekem is ugyan így működik. Egy teljes napig volt lemerülve, de mikor feltettem a fali töltőre, egyből életre kelt és a pontos időt írta. Mindene működik. Sajna az átjelzéseket nem tudtam még használni, mert egyelőre nem támogatott a zeroner az iOS9-en. De minden más 100%. Még a gesztusok is működnek.

Ja más! Jól látom, hogy a kijelző felett balra fent egy fényérzékelő van? Totál úgy néz ki és ez megmagyarázná, hogy miért kapcsolja fel 100%-os pontossággal a kijelzőt, ha kiveszem a zsebemből a kezem, hogy megnézzem mennyi az idő.

(#171) sme1965 válasza #33253120 (#168) üzenetére


sme1965
csendes tag

zeronerrel próbáltam, ez visszavivős lesz :(((

(#172) oris válasza vamzi (#170) üzenetére


oris
aktív tag

Több napnyi lemerült állapot kell ahhoz, hogy elfelejtse az időt. Nálam többször előfordult.

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#173) rdt89


rdt89
addikt

Nekem így a 3-ik hét után, már csak 1-1.5 napot bír ki, még akkor is ha nincs rajtam.

(#174) sme1965 válasza rdt89 (#173) üzenetére


sme1965
csendes tag

szupi :W

(#175) sme1965


sme1965
csendes tag

ma 2 tesco-ban voltam, egyikben sem volt már...

(#176) rdt89 válasza sme1965 (#174) üzenetére


rdt89
addikt

Zeronerhez jött ki frissítés :)

(#177) falikep válasza sme1965 (#175) üzenetére


falikep
csendes tag

Nem fogyott el, csak bevonták a maradék készletet - központilag leselejtezték. Állítólag karitatív célra akarják felhasználni.

(#178) flegga92


flegga92
senior tag

Zeronerrel valakinek sikerült megoldani az üzenetek jelzését? SMS-t jelzi de a netről érkező üzeneteket nem.

(#179) sme1965 válasza flegga92 (#178) üzenetére


sme1965
csendes tag

Nekem még a Face üzeneteket is jelzi, de mást nem

(#180) flegga92 válasza sme1965 (#179) üzenetére


flegga92
senior tag

Igazából nem is lényeg céges telefonomhoz vettem (azon meg nincs net), a hívó nevének kiírása a lényeg. Így nem kell elővenni a telefont amikor BT headsettel beszélek. De a név kiírása is elég érdekes. Elég rövid ideig látszik, nem megy végig a teljes név, sokszor betűket kihagy, pár ékezetes betű összezavarja.
De lépésszámlálónak használhatatlan, 200 km kocsi vezetés 2500 lépés. Nem tudom, hogy ki volt az az elvetemült aki kitalálta, hogy 16e legyen a kezdő ára. Legalább a getfittel mennének az értesítések. Na meg azok akik ennyi pénzért megvették, jól át lettek verve.

Zenorerrel az éjszakai alvásmonitorozás hogy működik? Tegnap este rajtam volt de nem rögzített semmit.
Ébresztésnél normális, hogy csak 3-4 et rezeg? Mert én erre baromira nem keltem fel. Viszont az S4 gyári ébresztője is rezgeti, Sleep as Androiddal nem kompatibilis, nem rezeg és nem is monitorozza az alvást.

(#181) Upo válasza flegga92 (#180) üzenetére


Upo
addikt

A getfit dokujában az volt, hogy kézzel kell elindítani az alvás monitorozást, nem automatikus mint a miband-nál. Lehet hogy a zeroner is így működik. Illetve a getfit-ben volt két beállítható fix időpont, alvás kezdete és vége, ha be volt állítva akkor azok közt márpedig alvás volt, akkor is ha épp futsz pl., és rezeg is mindkét időpont elérésekor. Lehet hogy a zeroner is ilyesmi, nekem már nincs meg a cucc.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#182) flegga92 válasza Upo (#181) üzenetére


flegga92
senior tag

Igen ma este már rezgett a beállított időpontnál. Tegnap azért nem tetszett neki mert korábbra állítottam mint amennyi az idő volt. Reggel meglátjuk mit mutat.

(#183) ttt1 válasza flegga92 (#182) üzenetére


ttt1
őstag

Kiváncs vagyok mit mér:)

(#184) flegga92 válasza ttt1 (#183) üzenetére


flegga92
senior tag

Konkrétan ló*art nem nézel ki belőle... Vagy azt írja, hogy mélyen alszol, vagy nem alszol... szerinte 22-3 ig aludtam 3-5 ig nem majd 5-6 ig igen. De nem rajzol belőle grafikont, nem tudod megnézni hogy melyik percben fordultál épp a másik oldalra.

A sleep as android az szép kis grafikont csinál mikor mozgolódtál, horkoltál, beszéltél álmodban. Ébreszteni is úgy ébreszt, hogyha az ébresztő előtti 15 percben elkezded a mély alvási ciklusod akkor csörög korábban és sokkal kipihentebben kelsz, mint ha még aludnál 15 percet. De nem szeretem a párnám alatt tartani a telefont még repülő módban sem.

(#185) Pittyenfity


Pittyenfity
újonc

Ha valakinek nem jött be, most szóljon,alkatrésznek keresek 1 azaz mindösszesen egy darabot. Szín nem fontos. A Tesco árat megadom érte. Max 1000 Ft. :))

NyámNyám

(#186) üszök


üszök
őstag

Üdv urak.
Hozzám is került egy ilyen cucc,van valamilyen program amivel működik rendesen? Mindenhol azt olvasom,hogy semmir nem jó.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#187) #33253120


#33253120
törölt tag

Valahol elhangzott, hogy ez egy i6 smart bracelet.
Eredeti firmware-t tud hozzá valaki?
Hátha azzal jobb lenne egy-két dolog.
Igazából az lenne a cél, hogy a lépésszámláló, kalóriaégetős cuccot kiirtani belőle, a hívás, sms, és egyéb jelzést hosszabb kijelzőidejűre állítani, és akkor számomra ez egy tökéletes eszközzé válna...

(#188) Peathee válasza #33253120 (#187) üzenetére


Peathee
aktív tag

Én meg annyival beérném, ha csak az órát mutatná mozgatásra. Semmilyen más funkció nem kell...
Ha lenne ilyen firmware, már dobnám is rá :)

(#189) üszök válasza Peathee (#188) üzenetére


üszök
őstag

Én tegnap éjszaka a Zeronerrel tudtam szinkronizálni az időt beállította de másra nem jöttem rá.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#190) Pittyenfity válasza Peathee (#188) üzenetére


Pittyenfity
újonc

Az óra beállítása a Zeroner , a 274,, Fitben szoftverekkel szinkronizálva mködik. A megjelenítés: tartsd egyenese - vízszintesen és lassan forditsd kifele a csuklódat majd vissza - ráfogsz érezni :D

NyámNyám

(#191) vgavga


vgavga
tag

Hali!

Na én is vettem egyet 990-ért! villogni azért nem lehet vele)))
Szerintem ez semmire sem jó! Majd visszaviszem.
Nem csinálja: legalább hívást vagy smst jelezne rezgéssel.
Két nap alatt lemerül. (20- 30 éve egy kvarcóra is bírt egy évet, hát ez a fejlődés)
egy nap után amikor már merült, késik az óra, kijelző egyre nehezebben kapcsol be.
Legalább a szilikon? szíjat használhatnám másik rendes órára!)))
Egy újabb kínai vagy milyen sz@rral (veszélyes hulladékkal) árasztják el hazánkat!)))

(#192) sza2king


sza2king
csendes tag

En is vettem ebbol az OLED-es karperecbol - az biztos, hogy amire kitalaltak arra nem jo, meg oranak sem.

Viszont szetszedtem, es visszafejtettem (kozel teljesen) a kapcsolasi rajzat. CC2540 van benne, kijelzo, gyorsulaserzekelo es egy eeprom van az I2C buszon, egy 38mAh-s Li-poly akku hajtja, meg ugye egy LED es egy vibra motor is van benne.

Sajnos csak IAR forditoval lehet ra normalis (BLE-t tudo) FW-t irni, mivel a TI csak ehhez adta ki a bluetooth stack-et.

Lenne megegy lehetoseg, a BlueGiga-nak van egy BGScript (basic szeru) nyelve, amit a moduljaikhoz lehet hasznalni, de ahhoz license key kell a flash-be, szoval ez kb. felejtos.

A gyari FW nincs lock-olva, siman ki lehet olvasni, szoval barmikor vissza lehet csinalni jatszadozas utan (mar ha nem szallitottuk el a hardware-t:-)

A gyari FW valami hulladek, meg oranak sem hasznalhato (legalabbis eleg maceras). Nekem kb. 1.5 napot bir egy felotlessel - nevetseges.

Mivel nincs BLE-s telefonom / tabletem, mas megoldas utan neztem. Az orat nem csak iOS es Android programokkal lehet beallitani, nekem sikerult Linux alatt a gatttool-lal (ami resze a bluez csomagnak).

Ha valakit erdekel valami normalis FW fejlesztese, szivesen megosztom amit eddig felfedeztem.

/sza2

(#193) vgavga


vgavga
tag

és az, hogy több ezer forintért árulták, árulja a TESCO......))))

(#194) #33253120 válasza sza2king (#192) üzenetére


#33253120
törölt tag

Véletlen nem lehetne egy olyan fw-t bűvölni rá amiben csak az óra van, és a notification?

(#195) Timmcsy válasza Pittyenfity (#185) üzenetére


Timmcsy
tag

Szia! Irtam privatot, de lehet nem olvastad, hatha meg aktualis!? Koszi

[ Szerkesztve ]

(#196) sza2king válasza #33253120 (#194) üzenetére


sza2king
csendes tag

Bizonyara lehetne. Nekem most nincs idom ezzel foglalkozni, de ameddig a hardware visszafejtesevel eljutottam (az en megitelesem szerint fel van terkepezve annyira hogy lehessen kezelni minden periferiat), azt kozkinccse teszem, ha valaki erez kesztetest egy normalis firmware megirasahoz.

Temeszetesen az lenne a cel, hogy ennek fejeben, egy nyilt forraskodu project szulessen.

/sza2

(#197) vgavga válasza vgavga (#193) üzenetére


vgavga
tag

Végül is majdnem megéri az árát (990Ft), az usb kábel árát))))))

(#198) ludla


ludla
őstag

Az mitől lehet hogy egyik programmal se lehet regisztrálni?? Nem jön email egyikből sem Zeroner, Getfit+, az időt rosszul mutatja :((

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#199) Upo válasza ludla (#198) üzenetére


Upo
addikt

A spamban kell megnézni, nekem is oda kerültek.

Van még valahol 990-ért? Nálunk végig 3000 volt amíg be nem szedték.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#200) vgavga


vgavga
tag

én eladom 990ért, (mert különben vissza akarom vinni tescoba)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.