Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Most csak 1500 a tescoban elvileg. Annyi sem ér meg? Programot frissítették azóta, naprakész, javult valamit?

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#102) harry3


harry3
őstag

Visszavittem, gondoltam adok neki egy esélyt. Nagy nehezen találtam egy feketét, ami mikor kibontották kiderült, hogy szürke. :N
Ezzel már nincs baj, eddig jól bírja. Az alkalmazást csak az első alkalommal használtam, most a Google Fitnesz-szel próbálkozom(ha nem jön be, akkor van még egy-két jó alkalmazás). Hátránya, hogy manuálisan viszem be az adatokat, de még ez is gyorsabb, mint az alkalmazással való szinkronizálás(kb mire bejelentkeznék már meg is van) és legalább szépen mindent meg tudok tekinteni és követni tudom.
Ennyi pénzért most azt mondom, hogy megérte. Remélem most, hogy kiszórták a készletet oda fognak egy kicsit figyelni az alkalmazásra is.

Egyébként ha lemerül, akkor újra kell szinkronizálni igaz?

[ Szerkesztve ]

(#103) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

No, vettem egyet én is a pécsi tescoban 1499-ért, ha mást nem órának jó lesz (van egy Mi Band-em azt imádom). A Zeronerben mindig unpaired-nek írja, de connected, akkor most ez hogy van? :D

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#104) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nem olvastam vissza.
nekem egy dologra kellene.

Mutassa az órát :D De nem tudom beállítni.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#105) Upo válasza Vangelis (#104) üzenetére


Upo
addikt

Pároztatod a zeronerrel, és már be is állította.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#106) #33253120


#33253120
törölt tag

Zeronerrel ugyanolyan hülye mint az S5 mini beépített S Healt lépésszámlálója.Beleszámol mindent a buszozástól kezdve a kávéfőzésig. De amúgy vállalható.
A gyári progi ahogy felraktam szép, de gyenge. Akad, szakad, stb... Viszont Chrome alatt mindenféle új lapot nyit reklám céllal... :) Le is vettem rögtön.

Nekem arra kell, hogy mutassa az időt, és rezegjen ha esemény van. A telefon a meló miatt szilikon+bőr tokban van, így elkél a segítség.

[ Szerkesztve ]

(#107) Vangelis válasza Upo (#105) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nincs telóm hozzá :( 4.2.2

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#108) eXtase


eXtase
tag

Sziasztok!

Most 1490 Ft a tacskóba... megéri megvenni vagy még ennyiért is pénzkidobás?
Egy 15cm kerületű csuklóra fel lehet rögzíteni?

Köszi!

eXt

(#109) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Reggel óta csak baromi halványan világít a kijelző. Ilyet tapasztalt már valaki?

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#110) Upo válasza eXtase (#108) üzenetére


Upo
addikt

Már ketten is írjátok, meg volt ahol 999-ért adják, nálunk még mindig 3e, elmentem megnézni.De annyiért inkább miband. 1000-1500-ért már meggondolnám.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#111) harry3 válasza Upo (#110) üzenetére


harry3
őstag

A MiBand a hivatalos oldalon 7990Ft. eBayes árat ne nézzünk, hivatalos árhoz hivatalos árat hasonlítsunk, így elég nagy az árkülönbség.

[ Szerkesztve ]

(#112) eXtase válasza Upo (#105) üzenetére


eXtase
tag

Szia!

Pontosan hogy is kell?
Párosodik a zeroner-el, de sem az óra sem más nem áll szinkronba.
Nekem az értesítések és az óra lenne a lényeg, de a zeroner is regisztrációt és netet kér... (2.1.4).
Hol a hiba?

Előre is köszi!

eXt.

(#113) Upo válasza harry3 (#111) üzenetére


Upo
addikt

Ha így vesszük akkor ennek az ára is 18990,- csak most akciós. A miband is volt most akciósan 9.99$-ért, de már elfogyott, 15$ körül már sok helyen lehet venni. Ebay-ről nem mernék venni, inkább olyan kínai webshopból aki hivatalos xiaomi partner (fent van a kínai xiaomi oldalán), és ne gyertek a magyar garanciával, mert 8000-ért majdnem 3db-ot veszek kintről, akkor meg miről beszélünk?...

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#114) harry3 válasza Upo (#113) üzenetére


harry3
őstag

Inkább ne beszélünk semmiről.

[ Szerkesztve ]

(#115) eXtase


eXtase
tag

Nagy nehezen sikerült szinkronizáljon az órával az eredeti GetFit+ alkalmazással. A zeroner regisztrációt kér és belépéskor igenis kéri a netkapcsolatot a loginhoz, Utána elvan net nélkül, de ha leáll a program akkor újra be kell jelentkezni amihez megint kell a net. (1.3.9 és 2.1.4 verzókkal próbáltam)

A telefon Beállítások - biztonság - Értesítések hozzáférése menü alatt engedélyeztem a zeronert, valamint BT párosítás is megtörtént. Csatlakozik a karkötőhöz de nem kér kódot, de nem is működik rendesen.
Apropó, a zeronerbe történő bejelentkezés sem zökkenőmentes, sajnos nem küldi el emailben az elfelejtett jelszót, de azt tudja és jelzi, hogy az adott mail címmel már regisztráltam...

A karkötő egyébként nálam össze vissza váltogatja a kijelzendő adatokat, pedig csak mozdulatlanul tartom a kezemben, de a párosítás és a próbálgatás alatt annyiszor forgattam a csuklómat, hogy nem sok hiányzik ahhoz, hogy elhagyjam a kézfejem... :)

Én ezt visszaviszem szerintem még ma este. Jó az elgondolás csak még csiszolni kell rajta, a kijelző nekem fontos hogy rajta legyen ezért a Mi bond-ot sem fogom keresni, majd egy év múlva visszanézek ezekre a karperecekre, hátha lesz használható remélhetőleg normális áron.

Egy Tesco-s bennfentest kérdeztem a termékről amikor vettem a cuccot, hogy miért ilyen olcsó most, a válasz az volt, hogy megszüntetik, nem lesz ilyen termék, szóval nem hogy fejlesztés (hacsak más fejlesztő nem ugrik rá a témára), de ilyen karkötő sem lesz elérhető a tacskó polcain.
A félár pedig a garit is felezi, 6 hónap van rá így...

[ Szerkesztve ]

(#116) Ciccuka


Ciccuka
veterán

A helyi teszkóban 2997 - tiszta szégyen (rohadjon akkor meg rajtuk! :W )

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#117) Boonen007


Boonen007
őstag

Sziasztok ez a fitband óra esetleg kompatibilis valami WP appal? :) Pc-re ráköthető?

(#118) oris válasza Boonen007 (#117) üzenetére


oris
aktív tag

Ha PC-re csatlakoztatod, akkor feltöltődik az akksija ;]

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#119) #33253120 válasza oris (#118) üzenetére


#33253120
törölt tag

Hát azért.... :)

(#120) Grande93


Grande93
csendes tag

Sziasztok! iOS-en sikeresen párosítottam Zeronerrel a karperecet, de az üzenetekről és a hívásokról nem ad visszajelzést az óra, pedig beállítottam. Mi a lehet a gond? iOS 8.4-et használok.

(#121) Big válasza eXtase (#108) üzenetére


Big
csendes tag

15? Simán. Nekem 25, és az utolsó lukba kapcsolódik.

Kérdés: intelligens ébresztést nem tud valahogy ez a cucc?

Big

(#122) vamzi


vamzi
őstag

Ma vettem egyet én is Teszkóból 1.500 Ft-ért. A gyári app kuka. Sajna a Zeroner egyelőre nem kompatibilis az iOS 9-cel(kapcsolódáskor kilép az app). Helyette lehet használni a Care724 nevű appot. Tud ébreszteni.

(#123) Kryczek


Kryczek
tag

Nekem ez a zeroner nem nagyon csinál semmit. Megtalálja azt irja connected felül meg hogy unpaired és semmi értesités semmi nem jön át. Szinkronizál mert látom miből mennyit mért. Mit csinálok rosszul?

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#124) #33253120 válasza Kryczek (#123) üzenetére


#33253120
törölt tag

Baloldalt Message Push alatt be van állítva?

(#125) Attix70


Attix70
aktív tag

Sziasztok,
Bevállaltam egyet de nem jövök rá hogyan kell a kijelzőt életre kelteni.
Mozgatással vagy érintéssel ?

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#126) #33253120 válasza Attix70 (#125) üzenetére


#33253120
törölt tag

Felveszed, vízszintesen tartod a csuklód, óra felül. Kifordítod a csuklód 90 fokot és vissza.
Nem kell túl gyorsan.

(#127) Attix70 válasza #33253120 (#126) üzenetére


Attix70
aktív tag

Köszi, már tanulom :D

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#128) Timmcsy


Timmcsy
tag

Sziasztok! Pár napja vettem a terméket és még barátkozunk, bár már most megfordult a fejemben párszor, hogy még ezt az 1500 Ft-ot sem éri meg :(.

Akik "sikeresen/elégedetten" használják a karkötőt, azok tudnának picit segíteni?
Van pár furcsa dolog, amiben ti talán jártasabbak vagytok.
1. A Zeroner nevű appot használom, kapcsolódni is sikerül olykor, de ha kapcsolódva is vannak, akkor is azt írja, hogy nincsenek párosítva, ez normális?
2. Folyamatosan fut az app és a bluethooth is be van kapcsolva a telefonon, mégis sokszor elveszítik egymást, hiába van itt mellettem az asztalon a telefon. (Az előbb volt egy hívásom, semmi nem jelzett a karperec, majd picivel később már jelzett???)
3. Kb. mekkora a hatótávolság? Ha már a táskámban van a teló, akkor nincs kapcsolódva a karkötő. Így értelmét veszti az egész, mert pont azért vettem, hogy észre vegyem, ha a táskában csörög a telefon. Azt észreveszem karkötő nélkül is, ha mellettem csörög a telefon...:(

Bármilyen tippet nagyon szívesen fogadok! Köszönöm szépen!

(#129) Pittyenfity


Pittyenfity
újonc

Az IOS9 nem kezeli jól ezt az eszközt. Lehet a 9.1 sem fogja. Másik eszközöm android 4.2. Tanulság: legközelebb lassabban döntök, ezt meg visszaviszem. Kettőt vettem, egyet a gyereknek is. :R De kábeles kapcsolatnál az időt szinkronizálta - mert Bluetooth azt sem.

NyámNyám

(#130) ttt1


ttt1
őstag

Esetleg [ezt] is ki lehet próbálni hátha ....

(#131) Pittyenfity


Pittyenfity
újonc

Helló Mindenkinek!
Tegnap vettem 2 kütyüt ebből, eljátszottam vele összesen 8 órát, mert amit meg kell oldani azt meg kell oldani. Éjt nappallá téve olvastam utána, próbáltam ezzel, azzal, zeroner, (majdnem jó lett, de mindig megmaradt a majdnem) fitband - semmire sem jó ezzel az órával, és még vagy két másik alkalmazást is átfutottam gyakorlatban. Az eredmény: ma reggel 6 kor eldöntöttem, hogy ha tegnap voltam oly hülye, hogy megvettem, akkor ma nem leszek annyira hülye, hogy ne vigyem vissza. De az ördög nem alszik, kettesek a spájzban lehetnek alapon, még egyszer bele olvastam az itt leirtakra és felfigyeltem Extase hozzászólásában a GetFit+ alkalmazásra. Na gondoltam ezen ne múljon: kipróbálom. Hardver: iphon S4 : letölt, regisztrál, nyelvet, mindent beállít - internet wifi-n keresztül BEKAPCSOLVA, óra kijelzője világítson a műveletek alatt - ezt mozgatással éred el, - és működik! :Y Bluetooth folyamatos, nyelve a szoftvernek beállítás szerint magyar, így megtartom. Remélem a másik androiddal szintén fog működni a lányomnak. Nekem csak arra jó, hogy a haverokat egye a fene. Tehát most megyek eszek egy szalonnás - kolbászos tojásrántottát, mert egyébként meg minek ez a kütyü ha nincs amit figyeltessek vel? :U

NyámNyám

(#132) Attix70 válasza Pittyenfity (#131) üzenetére


Attix70
aktív tag

Szia,
Nagyon várom az Androidos beszámolódat.
Én már belefáradtam :D
Üdv,

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#133) sme1965


sme1965
csendes tag

Sziasztok!
Ha lát valaki 1000 Ft-ért még valahol, megosztaná itt?
előre is köszönöm :) :R

(#134) eXtase válasza Pittyenfity (#131) üzenetére


eXtase
tag

Örülök, hogy örülsz :)
...csak kár, hogy a cucc nem sok mindenre való, a GetFix+ is csak az órát szinkronizálja, a kalória számláló (engem legalábbis) nem érdekel, a lépésszámláló pontatlan, ebből kifolyólag a távolság is hibásan kerül kijelzésre, mással pedig nem tartom értelmét megosztani a grill csirkecomb legyaloglásának idejét...

Sajnos az órának is csak akkor lenne értelme ha minden csuklófordításkor ezt mutatná és nem rángatnám a kezem vezetés közben vagy az utcán menet mint valami berögzött idegbajos :D + legalább a dátumot kijelezhetné, vagy koppintásra válthatna, de semmi.
Ébresztéskor össz-vissz 3x rezzen meg és utána semmi.

Nem tudom ki hogy van vele, lebeszélni senkit nem akarok, de ez bizony gyenge periféria.
Bele kéne nyúlni a lelki világába, (erre ugyan gondolhattam volna hamarabb) hátha sikerülne kihozni valami okosságot, finomítani a gyro szenzor érzékelését, kijelzést, bt kapcsolat stabilitást...
Szétszedte már esetleg valaki? Milyen proci van alatta vajon?

A visszakapott árán vettem egy hatalmas gyros tálat, na annak legalább volt értelme :D

[ Szerkesztve ]

(#135) vamzi válasza Pittyenfity (#131) üzenetére


vamzi
őstag

Gyakorlatilag a doboza is reklámozza a GetFit+-t és a dobozban lévő útmutató is szépen leírja, a kapcsolódást is.

(#136) ttt1 válasza eXtase (#134) üzenetére


ttt1
őstag

Koppintásra kell váltania enyém úgy is működik más kérdés az időhöz ugye akkor is végig kell pörgetni a dolgot..

(#137) flegga92


flegga92
senior tag

Megtudná valaki mondani hol lehet ilyen olcsón kapni? Már 5 vidéki tescoban is jártam de mindenhol 3000 ft volt. Illetve ha valaki megválna tőle szívesen átvenném, ne vigye vissza :D

(#138) eXtase válasza flegga92 (#137) üzenetére


eXtase
tag

Hova kellene vinni?

(#139) #73173120


#73173120
törölt tag

Sikerült nekem is beszerezni egy ilyen csodát az Op3nDott Tablet után :)

Sajnos egyetlen androidos eszközöm van (az Op3nDott Tablet), amihez nem csatlakozik. Nem is látja a Bluetooth eszközök között. Ami érdekes, hogy a Nokia Lumia 920-asom meg látja és csatlakozik is hozzá, pedig asszem az 3.0-as bluetoothot tud csak. Azzal szépen megy a kapcsolat, a telón is, és a fitbandon is aktív a bluetooth ikon. Ellenben nem szinkronizálja le az időt, és alkalmazás sincsen hozzá.

A kérdésem az volna, hogy sikerült-e valakinek működésre bírni Op3nDott Tablettal? :K

[ Szerkesztve ]

(#140) #73173120 válasza sme1965 (#133) üzenetére


#73173120
törölt tag

1500-ért van a Fogarasi teszkóban, fekete, zöld, kék, narancs.

(#141) Pittyenfity


Pittyenfity
újonc

Nos az egynapos átlag megállapítás ez is lehetne: Ez nem az az ágytál, amire vágytál! A pincér az asztalnál annyira nézte, hogy a karalábéleves majdnem az ölemben landolt! Ha rásüt a nap és nem látod próbáld megsaccolni az időt. Debrecen-Berlin utazásnál mikor kiszállsz már óra sem kell a pontos idő kimondásához. A Debreceni Teszi-ben tegnap 1499 Ft. volt. Az egyikben volt egy csatlakozó kábel, egy EU-s gari jegy - ( mellesleg blokkgaranciás) + az óra! A másikban volt egy az óra és egy többnyelvű használati utasítás icipici betűkkel. A kettőből csináltam egy tele csomagot, azt ajándékba. Az óra elég teherbíró! Kiváló feszültséglevezető! Nem lehet úgy földhöz vágni, hogy kárt tegyen benne. A legjobb ha napközben használod este szinkron és másnap kezdődik elölről. Mellesleg amit ígér betartja. Nem ígér pl. email értesítést és csengetési értesítést vagy email figyelmeztetést és a taxi megérkezés jelzését sem. De átgondolandó, hogy ha egy szilikon karkötő 900 Ft akkor ez 1500 ért már kényeztetés. Mindenki kérdi : mit mutat. Válasz: mikor mit! Flegmának tűnik de igaz. Tudni illik nem tudom mikor mit mutat mert meg sem jegyeztem. Nem is érdekelt, csak a technikai tudására voltam kíváncsi. Ezt viszont kimerítően sikerült kiderítenem. A telefon aksiját is sikerült vele tesztelnem. Hát elég aggasztó! De egy mosolyt ez is megért. :DD

NyámNyám

(#142) Timmcsy válasza #73173120 (#140) üzenetére


Timmcsy
tag

Mikor lattal feketet? En penteken voltam es csak zold es narancs volt... Bar a szine sem segit a gyenge minosegen... :-(

(#143) Pittyenfity válasza #73173120 (#139) üzenetére


Pittyenfity
újonc

Próbáld összekötni kábelen a tablettel vagy először is telepítsd a GetFit+ szoftvert azzal szinkronizálja az időt és össze tudja párosítani az órát a tablettel Bluetooth hálózatával. A párosítás alkalmával szinkronba kerül az idő is. :U

NyámNyám

(#144) #73173120 válasza Timmcsy (#142) üzenetére


#73173120
törölt tag

Ma lett ott vásárolva :)

(#145) #73173120 válasza Pittyenfity (#143) üzenetére


#73173120
törölt tag

Nincs olyan kábelem sajnos amivel a tablettel tudnám összekötni. A Getfit+ már fent van, regeltem is, és amikor eljön a kapcsolódás, szépen mozgatom "ébren tartom" a kijelzőt, de semmi. Nem látja a progi se.

(#146) sme1965 válasza #73173120 (#140) üzenetére


sme1965
csendes tag

Köszike!
Még ez az ár is jónak tűnik :K , a 3000-eset már visszavittem, annyiért tényleg elég keveset tud :( , viszont 2 nap alatt eléggé hozzám nőtt... :B kinézetre azért nem rossz :F

Különben nekem is a Zeroner jött, azonnal kapcsoltódott a telóhoz, és úgy is maradt (bár eddigre a fitband miatt már inhüvelygxlladásom lett... :W )

Azért még áll, ha valaki tud Bp-en vagy környékén 1000 Ft-ért, szóljon... légyszi :B
Köszönöm szépen! :))

(#147) ttt1 válasza #73173120 (#145) üzenetére


ttt1
őstag

Nekez zeroner azonnal látja ill néha párosítanom kell de mindig megtalálja a device-t.

(#148) #73173120 válasza ttt1 (#147) üzenetére


#73173120
törölt tag

Tabletre nem tudom feltelepíteni, azt írja nem kompatibilis verzió.

(#149) ancora


ancora
újonc

hello!
mit tudok csinalni az oraval,ha nincs mobiltelefonom?
az orat be tudom allitani?
mar csak 1500 ft a tescoban!
alvasfigyeles lehetseges vele?
vagy csak oranak hasznalhatom? vagy meg annak se?
a.

(#150) LSiki válasza ancora (#149) üzenetére


LSiki
tag

Szia!
Jelenlegi ismereteim szerint csak a mobilon (IOS és Android) elérhető TESCO-s GetFit+, és a gyári Zeroner illetve a régebbi verziós Care724-gyel tudsz szinkronizálni (időt is). Tehát ilyen eszköz nélkül semmit nem tudsz vele csinálni.
Órának megvenni a gyakori töltés miatt nem túl praktikus. Az alvásfigyelés szintén csak az alkalmazásokon keresztül oldható meg( az már más kérdés hogy teljesen mást mutat mint a MiBand-om).

#148 juvik
Kérj meg egy ismerőst aki letudja tölteni hogy mentse le az APK telepítő fájlt. Ez megoldható például az ES File Explorer-rel. Azt a tabletedre felmásolva már telepíthető lesz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.