Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32651) Obyboy válasza kano (#32650) üzenetére


Obyboy
addikt

Azt elhiszem, power bankkal rohangálni nem túl kényelmes dolog. Remélem sikerül találnod egyet.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#32652) kano válasza Obyboy (#32651) üzenetére


kano
nagyúr

XDA-n olvastam egy postban, hogy az alábbit javasolják: [link], illetve ezt ajánlják még.
Mondjuk ennyit nem feltétlenül adnék egy akkuért.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#32653) kano válasza kano (#32652) üzenetére


kano
nagyúr

10k körül van ez a fajta akku. Ez nem drága egy kicsit?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#32654) RetepNyaraB válasza kano (#32653) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Bazi drága, de a pofátlanabb "piros" utángyártottak is közel ennyibe fájnak.
A posztok, kommentek nem igazán relevánsak, mert sok júzer error is van, aki aztán ostobán anyázik; meg sok nyilván kamu komment (az eladó beírja, milyen nagyszerű a termék). Azért veszek egy olcsó verziót (ahol sok pozitív komment volt ;] ), hogy ne szopjak túl nagyot. Reménykedem...

ui.: egyébként a második linken lévő az valami Nokia akksi a leírás szerint és meg se lehet pontosabban nézni, mert regisztrálni kellene hozzá.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#32655) kano válasza RetepNyaraB (#32654) üzenetére


kano
nagyúr

Ja, regisztráltam és írták, hogy megkeresnek. ;]
Az a helyzet, hogy ezek a gyatra minőségű akkuk kb. olyanok lehetnek mint a mostani elfáradt akku.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#32656) kinghaxor válasza kano (#32653) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Nekem személy szerint megérne egy tízest ha tényleg új és jó minőségű akkuról van, lenne szó. Én még simán használnám két évig a telefont. Szerintem ennyit még megérne. Egyébként valaki vett innen olyan sárga eredetinek hirdetett akkut. Ő is azt mondta, hogy rosszabb mint a gyári ami benne volt. Szóval azokhoz én nem fűzök nagy reményeket.

[ Szerkesztve ]

(#32657) DrAk3


DrAk3
csendes tag

Segítsetek, feltettem ma a 09.03-as lagfreet és ha pin-t állítok be akkor nem látszik semmi a lock screen-en. Ha swipe van akkor megjelenik minden. Miért van ez? Eddig 5.1.1 alatt nem volt ilyen...

(#32658) DrAk3 válasza DrAk3 (#32657) üzenetére


DrAk3
csendes tag

Oké megvan, én voltam a balf*sz. Be volt kapcsolva a directly show pin entry :C :C

(#32659) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

hogy van angolul az a funkció, melynél a zárképernyőn kéccer koppintok az értesítésre, erre megnyílik az alkalmazásban (pl email, sms)?

:R

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#32660) DrAk3


DrAk3
csendes tag

Felraktam az 09.03 lagfree romot + xposed és sokkal jobban merül a telefon. Az android OS viszi el a legtöbbet. Valakinek valami ötlet, vagy másik rom ajánlat?

(#32661) RetepNyaraB válasza DrAk3 (#32660) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Valami beakadt, mindig ez van, ha az android rendszer zabál.
Feltehetőleg megoldás clean flash, az eggyel előbbi kernel, plusz a legutolsó firmware lagfree oldaláról (esetleg még egy fastboot telepítés is lehet előtte, mert az tuti gyalul), backup visszaállítást (pl Titanium) hanyagold. A lagfree által ajánlott slimgapps projekt sajnos befosott, ne azt használd (ha esetleg). Opengapps pl megy rendesen.
Egyébként a 10-i build valamivel jobb fogyi szempontból, legalább is nálam.
Xposedet nem használtam két éve legalább, de az is disznólkodhat akár :U

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#32662) DrAk3 válasza RetepNyaraB (#32661) üzenetére


DrAk3
csendes tag

Ha clean flash alatt a full wipe-ra gondolsz, akkor az tegnap megvolt és úgy telepítettem. Mindent clean-be telepítettem vissza, nem backupoltam semmit. Viszont a gapps az a lagfree általi, szóval ez miatt mindenképp lesz egy újratelepítés.
Egy kicsit már kiestem a témából mert, hogy unlock bootloader meg twrp (2.8.6) ezer éve volt, és azóta nem nyúltam ilyen dolgokhoz. Csak simán a ROM-ot cseréltem mindig. Kérnék egy kis segítséget, itt kernel, firmware és fastboot telepítés témakörben. mikor kell telepíteni a kernelt? azt is csak fogom és a zip-et flash twpr alól? (ROM előtt vagy után?). firmware-t, hogyan kell telepíteni és mikor? fastboot telepítés az mit takar? bocsi, de ezek még kimaradtak az életemből :D Illetve megéri esetleg másfajta kernelt telepíteni?
jelenleg ez van:[link]

[ Szerkesztve ]

(#32663) Roland06


Roland06
aktív tag

Üdv.
Valaki próbálta már a lagfree cm14-et? Érdemes ki próbálni? Hogyan kell feltenni? Pár napja próbálkoztam de oneplus logonál megakadt. (ment vissza 13)
Előre is köszi..

(#32664) Lacika0002 válasza Roland06 (#32663) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Amig nem jön hivatalos cm nightly nagy csodákat nem kell várni a 14-es romtól.

(#32665) dreko válasza Roland06 (#32663) üzenetére


dreko
aktív tag

tegnap este feltettem a 09.20-ast: nem volt mobil net, nem működött a kamera. más hibát nem tapasztaltam, de számomra ez a kettő kizáró ok, ment vissza a cm13.

(#32666) kano válasza DrAk3 (#32662) üzenetére


kano
nagyúr

Lehet, hogy jól esne neki egy tárhely törlés is. Nekem 10-i van fent, a fogyasztás jó, de a kijelzőidővel nem vagyok megelégedve, kevés az a 3,5 óra. Mondjuk az akksim is már 2 éves. A slim gapps nálam tökéletes és van 7-re is már. Tényleg behalt?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#32667) janosibaja


janosibaja
őstag

Tudom, nagyon OFF, bocsi, de az illetékes fórumban egy mukkot nem válaszolnak. :F

Kaptam ajándékba egy VR szemüveget, biztosan nem egy nagy kaland, de szeretném kipróbálni.

Van vkinek vmi tapasztalata, hogy OPO-ra melyik VR alkalmazást érdemes letölteni? Elvileg a szemüveg fejrázásra vált fájlt/könyvtárat, tehát olyan app kéne, amelyik tudja ezt, s az OPO is műxik. (Olvastam, hogy OPO 2-n például a FullDive nem megy...)

Ezer köszönet!

[ Szerkesztve ]

(#32668) DrAk3 válasza kano (#32666) üzenetére


DrAk3
csendes tag

Megvolt a tárhelytörlés is tegnap. Most egy RR-t tettem fel szintént tárhelytörléssel meg wipe meg minden. Az akku ugyanolyan szar. 2 dolog lehet: vagy az exposed (nem tudtam, hogy RR-ben benne van a auto pin unlock, mert csak emaitt kell exposed). Vagy ne is várjak cos12 5.1.1 stock romhoz hasonló üzemidőt? Mert akkor sajnos megy vissza az... :( Stock rommal reggel 5kor lehúztam a töltőröl, mire hazaértem kb f6 olyan 35% volt mindig a telefon (mobilnet, wifi (melóhelyen), netezés, spotify (mobilneten), levelezés). Ugyan ez most lagfree és RR alatt 5%-ra merült.

(#32669) kano válasza DrAk3 (#32668) üzenetére


kano
nagyúr

Én pont ma akartam feldobni azt, akkor nem teszem.
Mondtam én, hogy a 6.x egy kalap sz@r üzemidő szempontjából és félek, hogy a 7 még rosszabb lesz.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#32670) RetepNyaraB válasza kano (#32666) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Küldj már egy működő linket slimgappsból lécci, én nem találtam. Viszont valahol meg olvastam, hogy besült a projekt. Ez persze nem feltétlenül igaz, csak igazolta miért nem találtam letöltést.

DrAk3@ rom-kernel a sorrend. Firmware mindegy mikor. Én nem raknék külön kernelt a lagfree alá, mert jól optimalizált az egész cucc és szerintem csak ront rajta. De a legutolsó kernele nagyon butított és nem is tetszik az alapbeállítása (szaggat játék közben pár nap után, ill. teletolja a 3Giga ramot). Twrp-ből én a legfrissebb, 3.0.2.0 verziót használnám, a hivatalos twrp oldalról. Azt is ajánlják marshmallow-hoz.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#32671) kano válasza RetepNyaraB (#32670) üzenetére


kano
nagyúr

7-hez való kellene?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#32672) RetepNyaraB válasza kano (#32671) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Igazából semmilyen, csak konkrétan a lagfree, ill. xda linkek mind halottak jó ideje. 7.0 még nagyon alma, jól elvagyok az M-mel 😊

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#32673) DrAk3


DrAk3
csendes tag

Még tennék egy próbát Drakobas ROM-al, viszont miután flashelem gapps-al, nem akar be bootolni. Miért lehet ez? mit rontok el?

(#32674) vikla007 válasza DrAk3 (#32673) üzenetére


vikla007
aktív tag

f2fs?

(#32675) DrAk3 válasza vikla007 (#32674) üzenetére


DrAk3
csendes tag

Nem, TWRP volt... flasheltem a legfrisebbet, így már simán felment ;) Emlékeztem az előző thread-ben, hogy ajánlott és mondom akkor ez lehet a gond.

(#32676) kano válasza RetepNyaraB (#32672) üzenetére


kano
nagyúr

Jgcaap is kirakott egyet a lag free mappába.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#32677) kano válasza kano (#32676) üzenetére


kano
nagyúr

Van 20-i CM13. Feldobta már valaki?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#32678) Obyboy válasza kano (#32677) üzenetére


Obyboy
addikt

Megvárom a CM14-et.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#32679) rum-cajsz válasza Roland06 (#32663) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Én a TugaPower CM14-ét tettem fel most, (RC0.4), egyelőre működik minden. De csak egy órája van fenn, szóval sok tapasztalatom még nincs.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#32680) Aldorfin


Aldorfin
csendes tag

Bocs, említettetek korábban egy igazán jó hálózati töltőt, megadnátok a nevét újra? Ha lehet ebay/kínai oldal/külföldi oldal mentes helyről rendelném, nem vagyok perfekt ezeken a helyeken, köszi!
:P

(#32681) Obyboy válasza Aldorfin (#32680) üzenetére


Obyboy
addikt

Rendeld innen ők magyarok. :K

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#32682) scope2007 válasza Obyboy (#32681) üzenetére


scope2007
addikt

nekem ilyen van és nagyon elégedett vagyok vele
BlitzWolf® BW-S2QC QC2.0+2.4A 30W Dual USB
sztem jobban jársz, ha keresel egy megbízható PHs arcot, aki segít megrendelni, te meg elutalod neki a pénzt
ingyen posta ugye, és több a választék

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#32683) dreko válasza scope2007 (#32682) üzenetére


dreko
aktív tag

Egy usb kábelt ugyan miért nem tesznek mellé?

(#32684) kano válasza scope2007 (#32682) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem is ilyen van. Minden ok vele.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#32685) scope2007 válasza dreko (#32683) üzenetére


scope2007
addikt

mert azt külön árulják :D
amúgy nem bánom, mert kettő ilyet féláron akcióban be is húztam
szóval pár hete 500ft /darab volt :D az elég finom

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#32686) kano válasza scope2007 (#32685) üzenetére


kano
nagyúr

Én ilyet használok. Egy kicsit passzentos a microUSB része, de nincs vele gond egyébként.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#32687) dreko válasza scope2007 (#32685) üzenetére


dreko
aktív tag

Azért macera, mert gond van az usb kábelekkel, elhasználódnak. Cseréltem már, vettem Nillkint, meg mindenfélét, de mind vacak :(

(#32688) scope2007 válasza dreko (#32687) üzenetére


scope2007
addikt

Nem is csoda, sztem nillkin adott le a minőségből, inkább BlitzWolf
Nekem nincsen gond egy BlitzWolf termékkel sem

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#32689) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Igazán nem értem az egészet. Többnyire jó, ha 3 óra SOT megvan, Régi az akksi, fos a gugli, ilyenek. Erre most nézem épp, tegnapelőtt este hatkor húztam le a töltőről; most 20 százalékon áll, eddig 3:54 óra a kijelzőidő. Ha tovább nyomogatom, akkor ez kb négyésfél órára jön ki. A használat közbeni fogyi is beállt nagyjából 5-600mA-re. Nemrég inkább 7-900mA volt. Oké, leginkább wifi, de mászkáltam fel-alá város-szerte és olyankor is eléggé szívja a cella készenlét. Tehát, What the fuck!?

ui.: off/ ha érdekel valakit egy igazán szép fonttal rendelkező, rendszerintegrált (a legtöbb app felülete alkalmazkodik) világos/sötét váltható téma, variálható színekkel ingyé :Y akkor megnézheti effortless néven a gplay-en. Nekem nagyon bejön, lecseréltem a fizetős és bugos (bár szintén szép) Prozt témát.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#32690) Saccco válasza RetepNyaraB (#32689) üzenetére


Saccco
nagyúr

Tegnap nekem is 4h SOT-tal volt még 25% hátra. :D
Böngésztem és Tapatalk-oztam.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#32691) vikla007 válasza RetepNyaraB (#32689) üzenetére


vikla007
aktív tag

Sötét/világos téma, hogy választható?
effortless...

(#32692) petipetya válasza vikla007 (#32691) üzenetére


petipetya
nagyúr

Dettó, telepítettem de nem látok erre vonatkozó felületet. Hacsak nem ez ecsetre gondol.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#32693) RetepNyaraB válasza vikla007 (#32691) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Hmm, elnézést kérek, valószínűleg benéztem, vagy a lagfree nem támogatja. Mintha ilyet olvastam volna a leírásban, de vagy nem egyértelmű, vagy hüje vagyok. Nekem sem sikerült (mondjuk mentségemre nem is próbáltam előbb, mert nem sötét témát használok lehetőleg). Sorry!

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#32695) vikla007 válasza RetepNyaraB (#32693) üzenetére


vikla007
aktív tag

Semmi gond... csak nem sikerült és gondoltam Te tudod, hogy kell

(#32697) kano válasza RetepNyaraB (#32693) üzenetére


kano
nagyúr

Tényleg jó ez a téma, köszi!
Megjött már az akksid?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#32698) G-Bali


G-Bali
senior tag

Eddig semmi baj nem volt, most meg egyszer sok eltűnik a mobilnetem...??!! Csak az ujra indítás segít, mi lehet most ezzel?
Legujjab gyári cm

(#32699) petipetya válasza G-Bali (#32698) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem a munkahelyi wifire nem csatlakozott fel automatikusan, csak úgy ha ki-bekapcsoltam a wifit, holott korábban jól működött.

Egy wipe cache a recoveryben segített. Hátha neked is beválik.

"nincs rá lezsóidő"

(#32700) G-Bali válasza petipetya (#32699) üzenetére


G-Bali
senior tag

Ok megpróbálom a javaslatodat :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.